Novinky pro rok 2018

Podstatné změny pro lukostřeleckou sezónu 2017/2018

Vážení lukostřelci, na konci listopadu se uskutečnila Valná hromada ATL, na které byly projednány a schváleny tyto zásadní změny pro novou sezónu. 

Za prvé byl stanoven pevný začátek a konec lukostřelecké sezóny.

Pro rok 2017/18 začátek 1. 10. 2017, konec  30. 9. 2018. S tím jsou spojeny i roční příspěvky ATL pro toto období. Prosím, nezapomínejte uvádět svá čísélka jako VS, pro letošek ve tvaru 18---. Najdete je  na tomto odkazu zde si také můžete zkontrolovat  zda vaše platba proběhla v pořádku. (Nedělá to automat, tak to chvíli trvá, než to potvrdíme). Víc infomací o licencích ATL pro rok 2018 najdete ZDE.

Za druhé byla rozdělena kategorie Lovecký luk na muže a ženy.      

To znamená, že všechny ženy soutěžící v kategorii Lovecký luk budou soutěžit v nově otevřené skupině a tři nejlepší střelkyně budou na konci sezóny samostatně vyhodnoceny jako mistryně, vicemistryně a II. vicemistryně lukostřelecké ligy ATL v kategorii Lovecký luk.

Za třetí budou provedeny úpravy související s dětskou a dorosteneckou ligou.

Půjde především o změny v hodnocení  dětí  na jednotlivých turnajích a také jednáme o věku pro tyto kategorie. Vše by mělo být hotovo do konce roku 2017 a po schválení těchto změn Vás budeme neprodleně informovat. Opět byl VH schválen rozpočet na dětské ceny pro vítěze ligy. 

 

Posledním, celkem důležitým bodem, je doporučení pro pořadatele turnajů ATL, aby vyžadovali po soutěžících oděv s jasně viditelnými prvky z důvodů bezpečnosti.

 

Na závěr bych za všechny členy ATL chtěla poděkovat našemu minulému předsedovi rady ATL Martinu Kibemu  Frélichovi za jeho práci a čas vynaložený pro náš spolek. Kibe děkujeme! 

 

Složení nové rady, kontakty na jednotlivé její členy a seznam řádných členů najdete na našich stránkách, které se snažíme stále vylepšovat.  Přejeme Vám všem krásný adventní čas. 

 

Za radu a řádné členy ATL Johanka 

 

Za celou valnou hromadu děkujeme Růžence Klierové za krásné perníčky, které nám k jednání napekla. Perníková zvířátka ve tvaru 3D zvířátek nám moc chutnala a můžou vás inspirovat pro vaše lukostřelecké vánoce.