Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jakou kuši pro začátečníka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2015 12:07 pm    Předmět: Citovat

klikni si na hunting shop bazar sekcia luky, kuše
je tam dosť na výber a za prijateľné ceny hm.. poprípade si zatelefonuješ
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
matus-svk
Nováček
Nováček


Registrace: 2.11. 2014
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2015 11:21 am    Předmět: Citovat

ahojte, chcel by som si kupit prvu kusu, doteraz som dlhe roky hraval airsoft a mam aj luk. Chcel by som si taktiez kupit kusu cosi som uz precital ale rozpocet nepusti Sad Bude vyuzivana rekreacne na strelbu v lese a na luke pripadne na zahrade. Az tak sa do toho nevyznam preto si chcem dat poradit, http://www.lukasip.sk/lukasip-sk/eshop/2-1-Kuse/6-2-Reflexne-kuse/5/1108-Jandao-Chase-Star-225LB-330fps-set-camo rozmyslal som nad toutou variantou, ale ako pisem necham si poradit dakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Palicak
Nováček
Nováček


Registrace: 29.1. 2015
Příspěvky: 10
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 9:09 pm    Předmět: Citovat

Oukej diky chlapci za rady,pomohli mi...a ked to bude aktualne tak sem hodim foto co som si zaobstaral...zdar Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 3:47 pm    Předmět: Citovat

Přesně jak píše BrckoSK - cena příslušenství se pak vyhrabe ještě na 3000 Kč a víc.

Pokud máš možnost mít peníze už v dubnu, tak není důvod jít do splátek. Takhle bys ještě musel zaplatit zprostředkovateli splátek nějakou provizi.

Co se kuše týče - Axiom nemusí být špatná volba 305 FPS je dostatečných - sám se tak nenadřeš s natahováním kuše, ani se tak nebude opotřebovávat středová omotávka atd. Pokud ještě s koupí počkáš, tak ztřeba se v tom dubnu už dočkáš na českém trhu kuše Excalibur Matrix Grizzly - je to taková levná verze Matrixa se stejnými FPS jako Axiom, ale menšími rozměry. Cena v Kanadě je stejná jak za Axiom. Je to novinka pro letošní rok, takže počítám, že v březnu/dubnu by ji už mohli nabízet čeští a slovenští prodejci. http://www.excaliburcrossbow.com/catalog/crossbow/grizzly
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Palicak
Nováček
Nováček


Registrace: 29.1. 2015
Příspěvky: 10
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 2:46 pm    Předmět: Citovat

Dobre pises a uz to velmi tuho zvazujem a pravdepodobne splatky nebudem riesit,v aprili by som uz vedel kupit v hotovosti tak asi pockam a necham si poradit..Excalibur axiom mozno..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 2:29 pm    Předmět: Citovat

Palicak napsal:
Jasne dik,idem este prebehnut forum a potom sa rozhodnem..len este nevim ako to je s kupou na splatky z ciech kedze,mi to vsetko hadze v ceskych korunach..pozistujem..


Nekupuj si kušu na splatky, radsej pockaj a nasetri, nejde o vec ktoru by si potreboval k zivotu ako je napr. kotol v dome, chladnicka alebo lieky.

Nieje to len o kupe samotnej kuse, budes potrebovat aj rozne prislusenstvo a neoplati sa potom na tom setrit. Napr. nekvalitna tetiva a natahovak ti mozu ublizit. Nekvalitne sipi, optika, montaz, terc ta budu stat dalsie peniaze.

Aj ja som chcel setrit ale vsetko lacne/nekvalitne som nahradzal kvalitnejsim. Lacny sip stoji 5Eur, drahsi-kvalitnejsi 10Eur, takze 1 sip ma stal 15Eur.

Ak je malo penazi:
1. Nova kusa: skus sa popozerat po slabsej verzii kuse (Excalibur)
2. Stara kusa: pozret inzerciu pripadne sa popytat ci niekto nepredava. Nevyhoda je ze treba si dat pozor co kupujes (to ale plati aj u novych Smile vid "nas CZ predajca").
3. Vyskusat si ci ma to vobec bude bavit - radsej dat 30 Eur za zapozicanie kuse v klube ako ju potom o mesiac predavat. Potom mozno skusit luk - ceny cca od 100Eur ...

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 10:11 am    Předmět: Citovat

jj, už nějakej ten pátek
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 10:06 am    Předmět: Citovat

miro6446 napsal:
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/107965-prodam-excalibur-equinox/

skus toto on je jeden z nás hm..


Thor6? Shocked Rolling Eyes ..dobre som to pochopil?
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 9:40 am    Předmět: Citovat

Kuši na splátky je hloupost... tento set mám ohromnou hodnotu sám o sobě...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 9:39 am    Předmět: Citovat

Taky bych to tak viděl...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 9:35 am    Předmět: Citovat

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/107965-prodam-excalibur-equinox/

skus toto on je jeden z nás hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Palicak
Nováček
Nováček


Registrace: 29.1. 2015
Příspěvky: 10
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 10:47 pm    Předmět: Citovat

Jasne dik,idem este prebehnut forum a potom sa rozhodnem..len este nevim ako to je s kupou na splatky z ciech kedze,mi to vsetko hadze v ceskych korunach..pozistujem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 10:36 pm    Předmět: Citovat

Palicak napsal:
Zdravim Ta a dakujem za privitanie..Strielal som rekreacne z luku a mam aj "noname" pistolovu kusu no nieje to to co by som chcel...Prebehol som fora precital si prispevky,rady,tipy..Zaujimaju ma kuse kladkove a reflexne no urcite chcem kusu reflexnu a to hlavne z dovodu menej pracnej udrzby oproti kladkovej..Samozrejme bez debaty by som bral kuse znacky Excalibur,ale v momentalbej situacii a kedze to chcem na splatky a splatit cim skor pojdem asi do napodobenin..Rozmyslal som nad Jandaom 225Lb resp. nad niecim do 400Eur...

Palicak napsal:
http://www.epuskohled.cz/sk/shop/kuse/kuse-reflexne/kuse-kladkova-desert-hawk-ii-225-lbs-detail

alebo nieco taketo...


S výběrem kuše jako začátečník jdeš správným směrem - reflex. Někdo tady měl myslím Desert Hawka (myslím že Matrix380, BrckoSK), tak by ti mohli dát nějaké postřehy. Já jsem jako onu první kuši vlastnil Jandao Chace Star 225lb. Pokud prohledáš fórum (myslím že vlákno "Vaše kuše") tak tam najdeš moje postřehy na tuto kuši. Ve zkratce - velice dobrá kuše za tu cenu. Jediné nevýhody jsou:
1) Nekvalitní originální tětivy
2) Nekvalitní dodávané šípy
3) Potisk se ošoupe rychleji jak na kuši Excalibur Matrix 380
4) Tužší spoušť

I přes tyto neduhy jsem s ní byl velice spokojený. Koupil jsem ji proto, protože jsem chtěl Matrixa, ale bylo mi líto dát 1000E za první kuši, protože jsem nevěděl, jestli mě to bude bavit. Po půlroce střílení jsem byl přesvědčen, že mě to baví a hlavně naplňuje a tak jsem ji prodal a koupil tu, co jsem doopravdy chtěl.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: út září 02, 2014 3:14 pm    Předmět: Citovat

Všetko zlé, je aj na niečo dobré Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: út září 02, 2014 1:47 pm    Předmět: Citovat

hanyking napsal:
...........na www.kuse.cz. Píšou tam, pozor na sety s nekvalitní optikou. No a jak poznám, že set je s dobrou optikou? ........


Neda mi to ... Ak to tam pise napadne ma porekadlo " Zloděj křičí: "Chyťte zloděje!" " ... lebo prave ON mi predal daku neznackovu/nekvalitnu optiku - pootocili sami krize vo vnutry.

Ale na druhej strane som aj rad, ze mi to predal Smile ... inak by som nestretol fajn ludi ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 11:37 am    Předmět: Citovat

To mi více tam zaujal Matrix 401 s přísnou optikou M401 Very Happy omg.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 11:22 am    Předmět: Citovat

ale zase pozeram,ze napr.cerman uvadza na svojej stranke telo tejto kuse jandao 150lib ako kovove..tak ja neviem potom..nech sa dohodnu predajcovia ci jedno,alebo druhe... Rolling Eyes Laughing
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 10:59 am    Předmět: Re: Jandao Chace Wind 150LB Citovat

Mohykan1 napsal:
Dobrý den pánové
Již nějakou dobu pročítám toto fórum protože bych si rád pořídil kuši.
Bohužel jsem ale limitován finančně, protože teď opravuji dům a doma by mě neprošla sice velmi kvalitní, ale dost drahá kuše od Excalibru. A starší kuši mám obavu kupovat.
Máte někdo zkušenost s touto kuší: Jandao Chace Wind 150LB, http://www.zbrane-vzduchovky.cz/?fx=filtr&key=&category=kuse&subcategory=kuse-reflexni&str=&zb=kuse-jandao-chace-wind-150lb&podle=&serad= ?

Je to za ty peníze kuše která něco vydrží, nebo je to jenom chyták na prachy, který se časem rozpadne? Nezjistil jsem jestli drážka pro šípy je plastová, nebo kovová. Také jsem na ni nikde neviděl recenzi, takže nevím jak je přesná. Jestli to střílí přesně, nebo má rozptyl jak brokovnice.
Díky všem za radu.


Tak ja som sa napriklad docital,ze ten rail kuse jandao 150 lib je z tvrdeneho plastu...ja neviem,na tvojom mieste trocha dosetrim a pokial nepomyslas na znacku,tak minimalne by som siel do desert hawku,alebo jandaa,ale 225-ky,tam to uz bude v zliatine..plast je vzdy len plast,hoci aj tvrdeny..je nachylnejsi k teplotam a vlhkosti,narozdiel od zliatin..telo kuse je vlastne jej nosnikom,nuz a mat plastovy nosnik,nuz neveril by som mu osobne...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hanyking
Nováček
Nováček


Registrace: 15.8. 2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Sudety

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 10:43 am    Předmět: Citovat

Mohykan1 napsal:
Tak mě nějak nejde do hlavy jak může kuše s nátahem 150 LB - Jandao Chace Wind 150LB, stát jenom cca 3600,- Kč?
Co od toho čekat? Co to vydrží? Pár set výstřelů a rozletí se to? Hm, hm.
Když mám info že ramena na Ecalibr stojí do 5000,- Kč. Jestli radši nezůstat u toho reflexního luku, než kupovat tuto levnou kuši a pak nadávat a opravovat? A každá rána půjde jinde?



Do toho modelu bych asi nešel. Kupuju jandao 225lb. Ten model je prý kvalitní. Kopie excalibr. Ale ještě ho nemám tak píšu jen co jsem četl. Kuší s nátahem 150lb a cenou 3-4 litry je plno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mohykan1
Nováček
Nováček


Registrace: 26.6. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2014 8:17 am    Předmět: Citovat

Tak mě nějak nejde do hlavy jak může kuše s nátahem 150 LB - Jandao Chace Wind 150LB, stát jenom cca 3600,- Kč?
Co od toho čekat? Co to vydrží? Pár set výstřelů a rozletí se to? Hm, hm.
Když mám info že ramena na Ecalibr stojí do 5000,- Kč. Jestli radši nezůstat u toho reflexního luku, než kupovat tuto levnou kuši a pak nadávat a opravovat? A každá rána půjde jinde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hanyking
Nováček
Nováček


Registrace: 15.8. 2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Sudety

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2014 10:31 pm    Předmět: Citovat

Taky mě to napadlo. Jak ospravedlnit cenu 11 když jinde je za 10.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2014 4:48 pm    Předmět: Citovat

hanyking napsal:
Ahoj tak kupuju to jandao 225lb. Ale trochu mě rozhodil popis kuše na www.kuse.cz. Píšou tam, pozor na sety s nekvalitní optikou. No a jak poznám, že set je s dobrou optikou? Právě ta optika je prý na té jandao hodně dobrá. A proš Jandao dělá sety s různýma optikama? Rolling Eyes


Podle mě je to jen tah prodejce, tak jak napsal spitamen. Nic jsem o vadných kušohledech neslyšel...
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2014 7:17 am    Předmět: Citovat

hanyking napsal:
Ahoj tak kupuju to jandao 225lb. Ale trochu mě rozhodil popis kuše na www.kuse.cz. Píšou tam, pozor na sety s nekvalitní optikou. No a jak poznám, že set je s dobrou optikou? Právě ta optika je prý na té jandao hodně dobrá. A proš Jandao dělá sety s různýma optikama? Rolling Eyes


No,tak to tazko posudit..za prve je to azijsky vyrobok a u nich jeden nikdy nevie..vieme ako u nich funguje vystupna kontrola..je to nieco podobne ako u drevolaminatovych lukoch..jeden vydrzi roky,lebo je dobre zlepeny,iny zase mesiace,ci tyzdne..nuz a za druhe je mozne ze ide o klasicky obchodnicky tah upozornujuci na nebezpecenstvo zleho nakupu,de facto aby si si podvedome uvedomil ze odkial mas tu kusu kupovat..tazko povedat..podstatne pre teba je,ze pokial to kupujes ako novy vyrobok od predajcu,tak mas zo zakona pravo reklamovat chybny vyrobok a musi ti to vymenit..spatnu optiku zistis hned pri strelbe,pokial sa okrem teba netrafi jeden kamarat,druhy a treti,tak je to jasne..obecne povedane.. Very Happy
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hanyking
Nováček
Nováček


Registrace: 15.8. 2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Sudety

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 10:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj tak kupuju to jandao 225lb. Ale trochu mě rozhodil popis kuše na www.kuse.cz. Píšou tam, pozor na sety s nekvalitní optikou. No a jak poznám, že set je s dobrou optikou? Právě ta optika je prý na té jandao hodně dobrá. A proš Jandao dělá sety s různýma optikama? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 5:32 pm    Předmět: Citovat

jinak hlavně u excaliburu platíš za zákaznický servis. Počti si pár amerických fór a zjistíš, proč je excalibur tak vyhledávaný. Napraskne ti rameno při dry-fire, zavoláš na zákaznickou linku, řekneš co se stalo, dokonce i přiznáš dry-fire a oni ti řeknou, ať pošleš staré ramena k nim a oni ti hned obratem pošlou nové ZDARMA. Nebo například borec střelil s axiomem na jelena, ale nevšiml si že stojí blízko stromu. Levé rameno při střelbě zavadilo o strom a celá kuše mu vyletěla z ruk a spadla na zem. Šel domů a párkrát vystřelil, jestli je vše ok - a bylo. Druhý den šel střílet na terč a po druhém výstřelu mu spadlo celé lučiště na zem - ulomil se mu rail těsně u místa, kde je přimontováno lučiště k railu. Zavolal na zákaznickou linku a tam mu velice příjemná paní řekla, ať pošle rail k nim a oni mu bez otázek co se stalo poslali nový rail ZDARMA (doživotní záruka je pouze na ramena)
Takže něco na styl firmy KOSS vyrábějící sluchátka, která se proslavila celoživotní zárukou na své výrobky...Jsou stejně dobré firmy vyrábějící sluchátka, ale firma dokáže lidi nalákat na zákaznický servis...
U nás by tě to reklamování vyšlo dráž, ale asi méně jak kupovat nová ramena...toť k ceně Excaliburu
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 4:51 pm    Předmět: Citovat

to Mohykan1: vítej. Já jsem majitelem Jandao Chace Star 225 - už jsem se tu o ní rozepisoval - jediné zápory jsou originální tětivy a dodávané šípy. Jako první kuše si myslím, že je to dobré pokud zrovna neoplýváš penězi nebo vrážíš jinam, jak jsi psal. Když tě to chytne, tak do budoucna stejně koupíš lepší Smile . Já jsem hold taky neměl peníze nazbyt, ale sháněl jsem kuši...Já osobně dávám Jandau rok - maximálně dva Very Happy a budu kupovat matrixe. Ne kvůli nespokojenosti s Jandaem, ale kvůli kompaktnosti matrixe.

Jestli tě i tak něco zajímá, tak napiš buďto sem nebo do PM.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 4:07 pm    Předmět: Citovat

ne, za kvalitu...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mohykan1
Nováček
Nováček


Registrace: 26.6. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 3:57 pm    Předmět: Citovat

Na dovolené jsem měl možnost si zastřílet s kuší od Excalibru. Tuším to byl Exomax. Takže mám představu co to obnáší.
Teď mě zajímá jestli ta Jandao Chace Wind 150 lb něco vydrží, nebo je to spíše čistě amatérská kuše na občasné vystřelení. Srovnání cen Excalibr versus Jandao je dost brutální. Ale možná se platí u Excalibru hodně za značku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 2:31 pm    Předmět: Citovat

to samé .. klasika .. odkud jsi..někdo tě nechá zastřílet..
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mohykan1
Nováček
Nováček


Registrace: 26.6. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 2:12 pm    Předmět: Citovat

Od kladkového luku jsem ustoupil. Koupil jsem si obyčejný reflexní. Rád bych si pořídil kuši. Ale nevím co od této čekat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Strana 2 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.