Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše toulce
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Výstroj
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 8:15 am    Předmět: Citovat

Musíme se zase někdy vidět, Myšo!
M.
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 12:35 am    Předmět: Citovat

je to prkno se zkosenými stranami. Tlačí boky toulce k sobě, takže šípečky v hrdle krásně drží a není potřeba konstrukci dál komplikovat. Šuplíčky a děliče jsou na to, když máš víc druhů šípů, případně oblíbenější a méně oblíbené, nebo na oddělení poškozených šípů, které nechceš vyhodit. Dneska už se šípy nevyhazují. Opraví se, nebo se darují Ivetě Mikešové, která si z nich dělá plot
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 12:22 am    Předmět: Citovat

Vďaka za tie fotky Mýšo. Robím svoje prvé rohovinové bakkam, preto som otravoval. Bašpare mi pripadajú možno jednoduchšie na výrobu - spravil som si pár drevenných - ale bakkam skrýva v sebe lepšie vypúšťacie vychytávky, tak radšej ten.

No mne sa práveže najviac páči ten "hnus" Smile Operenie by som síce dal iné, ale strieborné zdobenie mám najradšej. Na tmavom pozadí perfektne vynikne a korešponduje s islamským vzťahom ku striebru Wink

Ale späť k tureckým tulcom teda. Predsa len rozmýšľam ako si upraviť dno tulca, aby som ho zbytočne nerozpichal hrotmi šípov. Predpokladám, že to drevenné dno vypadá ako vytlačený zmačknutý citrón, ktorého vnútro tesne drží hroty, ktoré sa tam tesne zasunú....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 12:04 am    Předmět: Citovat

Korado napsal:
Mysa napsal:
sice to sem nepatří, ale když už se ti to Eleazare líbí,:


Tedy Mýšo, to snad není možný že tohle někdo dokáže. Takhle nádherně namalovat šípy jsem ještě neviděl Shocked Jedna věc je nadání, um a představivost a druhá co nechápu je čím prosím tě uděláš tak titěrnou a přitom ostrou kresbu.To snad maluješ jedním vlasem a bez zachvění ruky, kdybych to nevidel zde na fotkách, tak tomu nebudu věřit. To je šperk.

štětkou
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 12:01 am    Předmět: Citovat

Zaplaťpámbu z Opavy žádné objednávky nemám. Musel bych ti dát do držky Laughing
Dušane- to nejsou Indické- ty jsou vesměs bambusové špejličky a navíc mají široký mělký končík. Používali trochu jiný způsob vypouštění a šíp drželi pevně, takže nemusel držet na tětivě.

Já dělám jednu z forem Bakkamu. Turecký složený končík, ale někdy i Bašpare (když se mi chce). Turecké šípy jsou počmárané velice vzácně, ale já to mám rád a trochu to i zvyšuje pravděpodobnost nálezu, když se náhodou netrefím.
Tyhle šípy na zakázku mají přesně stejný spine, váhovou toleranci 0,5 g a naprosto stejné těžiště.
Tohle by snad mohlo projít:


Bašpare


Zlatá na turcké modři snad taky

Sice neturecké opeření, ale taky bašpare. Ten mi v Bavorsku na závodech prolítl lištičkou a zmizel v jehličí

No a tohle je už vyloženě hnus. Zaplaťpámbu mi odletěl do Turnova, když Chiméráci dostali skvělý nápad střílet na Sedmihorkách clout na 80m

Ale další už sem dávat nebudu. Jednak to sem opravdu nepatří a jednak nesnesu kritiku od nějakého moravského šmudloně Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 7:39 pm    Předmět: Citovat

[quote="Mysa"]sice to sem nepatří, ale když už se ti to Eleazare líbí, tak do USA: Laughing[/quote]

Ty jsi ale hajzl! Laughing

V končících ses zlepšil. To malování nic moc! A ty bílé kvítky jsou absolutně v červené nevkusné! Cool Dravčí letky jsou zajímavé, to jsou nějaké flightové šípy, pane! Já jsem tě tak dlouho neviděl, že ani nevím, čím to střílíš... Tvé hroty jsou no... no... takové pěkné!

Přátelé, toto je ukázka lásky k lukostřelbě. Munice je nesmírně důležitá. A proto ozoby jako toto jsou vkusným odrazem duše majitele...
Pojďme se zlepšovat a děkuji Mýšo ze tvou sdílnost v tvé neutuchající kreativní práci a obětování.

Ať se daří.
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Korado
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2011
Příspěvky: 84
Bydliště: Desná v Jizerských horách

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 4:39 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
sice to sem nepatří, ale když už se ti to Eleazare líbí,:


Tedy Mýšo, to snad není možný že tohle někdo dokáže. Takhle nádherně namalovat šípy jsem ještě neviděl Shocked Jedna věc je nadání, um a představivost a druhá co nechápu je čím prosím tě uděláš tak titěrnou a přitom ostrou kresbu.To snad maluješ jedním vlasem a bez zachvění ruky, kdybych to nevidel zde na fotkách, tak tomu nebudu věřit. To je šperk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 12:20 pm    Předmět: Citovat

Akože Mýšo, fakt si ma nasral - v dobrom slova zmysle Wink - už dávnejšie študujem maľované mughalské šípy ale hentie tvoje rekonštrukcie ma teda nakopli Very Happy
Ak máš ešte nejaké fotky svojich dekorovaných šípov, daj sem (alebo do vlákna o šípoch Wink ). A keby som mohol poprosiť, detaily končíkov Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bielav
Nováček
Nováček


Registrace: 22.12. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

ako prosim vas vyzera ten dreveny delič šipov?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 3:43 pm    Předmět: Citovat

s takými krásnymi šípmi by som sa aj bál strieľať Wink hoci nepochybne s tulcom ladia omnoho viac ako tie moje s umelinou na konci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 1:10 pm    Předmět: Citovat

sice to sem nepatří, ale když už se ti to Eleazare líbí, tak do USA:



Do Argentiny:

Do Brazílie:

Do Švýcarska:

A tohle jsem loni rozmlátil na závodech:
Většinou v zábavné lukostřelbě. Na 3D tak velkou úmrtnost nemám Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 11:23 pm    Předmět: Citovat

Jak dál? Ten mám asi čtyři roky a jiný nepotřebuji Laughing
No jo. To byla posříbřená měď a teď už se stříbro ošoupalo, tak to vypadá hnusně. Ale měnit to by bylo poměrně komplikované a dělat nový toulec, když ten starý funguje bezvadně , nebudu. Já to potřebuji na lukostřelbu a ne na reprezentaci ( a vcelku často) Laughing
Dřevěné dno má strany trochu zkosené. To stahuje kůži ústí k sobě a šípy to poměrně pevně svírá. Jde stím nasednout na koně, drncat na něm, skákat přez potok a šípy nepadají. A když mne někde donutijó střílet rychle (z lukostřeleckého hlediska poměrně málo užitečná disciplína) tak to jde taky Laughing
Na 3D a terénní mám peří za zády a mohu se prodírat chroštím
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 10:48 pm    Předmět: Citovat

Pěkné pěkné Myšo,
jen tak dál... Výbava je základ.
Zejména mé oči přituahuje ta kulatá lesklá ozdoba. Asi tvá výroba také, že?
PS: hezké šípy! Smile

Souhlas s Dušanem. Wink
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bielav
Nováček
Nováček


Registrace: 22.12. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 7:49 pm    Předmět: Citovat

Ked vidim tie vaše tulce tak to co som si rozrobil asi necham ležat ladom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 6:44 pm    Předmět: Citovat

pekné, pekné, Mýšo Wink
ten môj síce nedosahuje nádhery pôvodného originálu, ale ako utečenému janičiarovi žobrajúcemu o ušitie výstroja u miestnych slovenských majstrov, mi sadne Very Happy
A hoci sa opakujem predsa len ešte raz: mne sa na tom originál tulci páči jeho atypickosť v tom, že je nádherne kvapkovito súmerný, väčšinou nie sú takéto typy k videniu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 6:30 pm    Předmět: Citovat

To není parádička, ale standartní výrobní postup Laughing

velká paráda to není, ale výrobec jsem já sám. Já to nesnesu kupovat si výstroj, když to není nutné Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 5:58 pm    Předmět: Citovat

Ach Myšáku,
se nám musíš vždy vytáhnout s nějakou parádičkou, viď? Laughing
Přesně tak. Jiné nároky, jiný matroš! Nahoď fotku tvého toulce Myšo a kdo je výrobce. Děkuju.
Já mám osobně ještě z kuže vyříznutou vložku a vloženou do dna toulce, aby ostré terčové hroty neničili kůži. Dřevěné dno a dřevěný dělič na šípy nahoře je logickým vyústěním.
Toulce také nebývali jen kožené, že? Nicméně rekonstrukce takového toulce je jaksi vellllllmi náročkná.

Dušane,
děkuji za tvá slova. Ještě, že existuje variabilita, ze které se dá vybrat...
Dna se dělali tak jak máš ty, i tak jak jsou uvedené.
Boční kapsy nejsou jen ozdobou, ale i právě děličem na specializované šípy. Nicméně dnes tak každá druhý nosí tětivu a rukavici! Laughing
Dělič na šípy jsem zahlédl na některém z exponátů. Kůže byla již vytahaná a když v ní šípy "ležely", tak tvořily takové hezké obloučky, jako drómedáří hrby. Tož to používáme...
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 1:15 pm    Předmět: Citovat

dno toulce se většinou dělalo u turků dřevěné. Přeci jenom ostré šípy mají jiné nároky. Já to tak mám a mám pocit, že je to i méně pracné, než kožené
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 12:48 pm    Předmět: Citovat

Moje dojmy z fotiek, ak neurazím Wink

Nádherná práca Eleazar.
Zaujalo ma dno tulca, ja to tak nemám, v mojom prípade ide o zošitie prednej a zadnej strany. Šípy držia trochu pevnejšie v tom spodnom "kline", ktorý vznikol zošitím - taký bol aj môj úmysel, a tak to aj mám ušité Wink Otázka ale je, či sa takýto spôsob zošitia časom neuvoľní a neprederie sa hrotmi šípov Wink
Na tulcoch je vidieť delička na ústí tulca. Mne sa to nepáči, nie preto, že by to nebolo pekné, ale je to nepraktické mať tulec ako delo a zmestiť doňho ledva 20 šípov. Podľa mňa to ani tak turci nerobili, možno len na tulce na nejaké slávnostné preteky, kde bolo treba dávať pozor na každý šíp. Oveľa viac sa mi páči tvoje delenie na tvojich stránkach, kde rozdelenie šípov dosahuješ jednoduchými štráfikmi kože - to je aj praktické, aj účelné, nenarúša to vyťahovanie šípov ale zas ich umožňuje pekne oddeliť.
Predná kapsa na fotkách z ATARNu, kde sú šípy ešte prichytené slučkami na prednej časti tulca sa mi tiež nepáči. Je to nepraktické, predná delená kapsa slúžila/slúži na "pohotovostné šípy", ktoré potrebujem hneď vytiahnuť a nie sa jedovať s nejakými šlupkami Smile Preto som si na svojom tulci nadizajnoval kapsy tak, aby boli tesné, a tým pádom držali pevne tie 1, 2, 3 šípy, ktoré tam budem mať, aj keď budú trčať poriadne von.
Replika toho tulca je parádna. Páči sa mi celkové prevedenie, šitie, hrúbka kože i vzory, kombinácia s červenou kožou a ten efektný opasok, ten ma dostal Wink Z toho pôvodného tulca mi tam chýba celkový relatívne súmerný tvar a prevedenie spodku tulca - no ale to je subjektívne, lebo toto boli veci, ktoré lahodili môjmu oku, keď som si pozeral originálne turecké tulce, niekomu sa môže páčiť niečo iné....
Celkovo to hodnotím ako nádherné kúsky, som rád, že v našich končinách sídlia takíto majstri Wink a prajem im veľa radosti z ich práce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 11:30 am    Předmět: Citovat

Dušane především je to supr mít vlastní toulec a já jsem rád, že sis ho nechal udělat. Není to vůbec snadné si ho opatřit.

Děkuji za fotku i zezadu a za originál. Musím se přiznat, že tento originál mám nesmírně rád a nechal jsem dávno své přítelkyni udělat toulec právě podle tohoto originálu. Dělal ho Kydlimen, vynikající člověk a řemeslník s kůží a malými věcmi (www.narrenturm.wz.cz)
Originál je turecký toulec z 17.století. Sešité dno toulce. Dělená boční kapsa. S velikou pravděpodobností zadní způsob přichycení na pásek (ukázka zde, níže... http://atarn.net/phpBB2/viewtopic.php?t=1319&highlight=quiver )

Repliky toulce zde:
https://plus.google.com/u/0/photos/116236905816768237218/albums/5729311139990742193/5729311142365386882
https://plus.google.com/u/0/photos/116236905816768237218/albums/5729311139990742193/5729311206902968770

Okraj toulce je schovaný pod šípy... Confused
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 12:07 am    Předmět: Citovat

No super, to mu vymením nejaké drevo Very Happy
Dík za odkaz.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 11:52 pm    Předmět: Citovat

cornus napsal:
No práve že to mám blízko.
Dal by som si odborníkovi prerobiť svoj nepodarený, ale obľúbený tulec, takže bez veľkých materiálových nákladov.

To určite pôjde, týpek je aj lukostrelec a robi si dreváky Wink takže sa určite zakecáte. Toto je hovädzia useň, hrubá, ale zas nie tak parádne hrubá ako od El Gura Wink. Prvý pokus nevyšiel, lebo som Petra zmiatol tým, že som mu povedal aby sa mi tam zmestili moje šípy a mal som ich pri sebe okolo 30 Very Happy Tak ho spravil moc široký a prevažoval sa pri nosení. Zúžili sme to a teraz je to ok, len asi si doňho spravím nejakú deličku ešte dovnútra aby som mal šípy pekne rozdelené Wink
Robí dobre a kvalitne a bol ochotný do toho ísť, aj keď turecký tulec ešte predtým nerobil.

Eleazar, toto je zadok toho tulca:


S tými pútkami máš asi pravdu, možno by bolo lepšie ich mať na kovovom krúžku, nech sa tulec sám vyváži a nech ho do nejakej neprirodzenej polohy pútka nenútia.
Ten okraj to ma prekvapilo, priznám sa nevedel som o takomto detaile a na tom obrázku z múzea to ani nie je, skôr je okraj ako ho mám aj ja....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 8:57 pm    Předmět: Citovat

Re Dušan,

ahoj, pěkná práce. Snad ho někdy uvidím naživo.
Je k dispozici i obrázek originálu? Ten bych moc rád viděl...

K mému postřehu, pokud neurazím:
Hezké dekorativní šití a zdobení. Příjemná barva. Boční dělená kapsa je praktická věc.

1. Vršek je seřízlý. Tvar tak je deformován a horní poutko tím trpí
2. Poutka doporučuji našít více na šikmo, než kolmo, jak je teď. Popř. vymyslet variabilnější variantu

Je možné vidět i zezadu prosím?

Eleazar
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 7:38 pm    Předmět: Citovat

No práve že to mám blízko.
Dal by som si odborníkovi prerobiť svoj nepodarený, ale obľúbený tulec, takže bez veľkých materiálových nákladov.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Sakra, dobrá práca. Ušije na zakázku hocijaký tulec?

usije usije Wink toto bol moj vymysel na zaklade jedneho muzejneho exponatu. treba ale za nim ist aj s nakresmi a dohodnut sa, email moc nepouziva. pre teba by to nemalo byt daleko. buduci tyzden sa my dvaja ale zrejme stretneme a mozes si kuknut tulec nazivo a podla toho sa rozhodnut Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

Sakra, dobrá práca. Ušije na zakázku hocijaký tulec?
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 5:38 pm    Předmět: Citovat

Tak toto je úplný přepych. thumbleft
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

turecký tulec. robota: Peter Škrabák http://www.trampps.szm.com/, výzdoba vlastná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 9:30 pm    Předmět: Citovat

Tož to máš pravdu. Bohužel zadarmo to nejde... Crying or Very sad
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 11:33 pm    Předmět: Re: Foto kožený turecký toulec Citovat

Eleazar napsal:
http://www.sword-elgur.com/elgur/files/imgs_items/0/105

ty si totalny maniak, nadherne turecke tulce, uuuuzasneeee.
ale su drahe Very Happy pre mna, ale zas za tu super pracu si treba aj zapytat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Výstroj Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.