Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jakou kuši pro začátečníka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 2:03 pm    Předmět: Citovat

myslím že su to hanyking a KOŘEN no nie som si istý hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 2:01 pm    Předmět: Citovat

pokiaľ viem tak dvaja diskutujúci tu na fore su majiteľom kuše Jandao asi nemá zmysel ti rozprávať o rozdieloch medzi tebou spomínanou Jandao a excaliburom je tu veľa materialu na čítanie
no osobne by som išiel aj do použitej na napr.hunting.cz alebo bazoš a tam si niečo vybral za prijateľnejšiu cenu
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/51449-kus-excalibur-ibec-175lbr/

s výberom a kúpou poradime ti aj tu na fore a od luku si už upustil? hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mohykan1
Nováček
Nováček


Registrace: 26.6. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 1:45 pm    Předmět: Jandao Chace Wind 150LB Citovat

Dobrý den pánové
Již nějakou dobu pročítám toto fórum protože bych si rád pořídil kuši.
Bohužel jsem ale limitován finančně, protože teď opravuji dům a doma by mě neprošla sice velmi kvalitní, ale dost drahá kuše od Excalibru. A starší kuši mám obavu kupovat.
Máte někdo zkušenost s touto kuší: Jandao Chace Wind 150LB, http://www.zbrane-vzduchovky.cz/?fx=filtr&key=&category=kuse&subcategory=kuse-reflexni&str=&zb=kuse-jandao-chace-wind-150lb&podle=&serad= ?

Je to za ty peníze kuše která něco vydrží, nebo je to jenom chyták na prachy, který se časem rozpadne? Nezjistil jsem jestli drážka pro šípy je plastová, nebo kovová. Také jsem na ni nikde neviděl recenzi, takže nevím jak je přesná. Jestli to střílí přesně, nebo má rozptyl jak brokovnice.
Díky všem za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rainier wolfcastle
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 11:51 am    Předmět: Citovat

jsem ze zlinska, ale pohybuju se po cele morave a v prumeru jednou za 14 dni v okoli prahy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 11:50 am    Předmět: Citovat

odkud jsi?
Já bych osobně šel minimálně do toho phonixe
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rainier wolfcastle
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 11:33 am    Předmět: Citovat

s tim souhlasim. urcite nemam v planu si "jetou" kus nechat posilat postou, ale rad bych osobni predani (nemam ale nikoho kdo by jel semnou a zkontroloval). pokud by se nekdo z fora chtel zbavit sveho kousku, staci napsat SZ a muzeme se domluvit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 11:28 am    Předmět: Citovat

tetivu zoženieš od cca 18-25 eur zaleží od predajcu ale tu tetivy vyrába aj spitamen aj crossbowhunter
lepšie by ti bolo sa skontaktovať s chalanom odtiaľ z fóra aby si sa poradil aby ti kušu skontroloval hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rainier wolfcastle
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 11:21 am    Předmět: Citovat

ten vixen by mi asi do zacatku stacil a to ze je to starsi model by mi nevadilo. v cem se lisi krome kamuflaze od soucasneho? pise ze je bez tetivy, ta se na toho vixena pohybuje v jake cenove relaci? diky lubos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 11:01 am    Předmět: Citovat

Kuše Excalibur Vixen - je starsia ale "lacna"

http://sport.bazos.cz/inzerat/33521866/Kuse-Excalibur-Vixen.php

256 01 Benešov

Cena:7 490 Kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2014 5:03 pm    Předmět: Citovat

rainier wolfcastle..na uvod ti poviem tolko...spoznaj seba,spoznas zbran.. Very Happy ..chlapci ti neradia zle..kusa exc.phoenix 175lib=305fps...jandao 225li=330fps..je to evidentny nepomer v neprospech taiwanu..nedavno som robil tetivy pre desert hawk,co je tiez taiwan a podla velkosti ôk,ide o mohutnejsie ramena,masivnejsie,hlavne koncovky lucista..preto ta nizsia rychlost...mal som moznost drzat v ruke telo jandao 225 a môzem ti povedat ze na prvy pohlad je tazko rozoznatelne od exc..oni tie jandaa boli aj konstruovane s tymto zamerom..lacnejsia verzia draheho exc..ina farba a dalsie znaky laickym okom nepostrehnutelne..co sa tyka kvality materialu,trebalo by lab.rozbory,aby sa to dalo relevantne posudit..pises ze kusu chces ako doplnok k palnym zbraniam..cize ta chapem ze ako sekundarny prvok to nemusi byt top,preto to jandao..ak by si sa rozhodol prenho,tak mas zaruku a pocas nej ho pekne prevetraj,nech sa odhalia pripadne skryte vady materialu a pod...teto kuse predava myslim cerman a matyasek..takze nahradne diely u nich..je to vsetko na tebe ako sa rozhodnes..ale na jedno treba pamätat..kazda jedna mechanicka zbran ako taka môze chcipnut,je vystavena velkym namahaniam,ci sa ti to stane pri znackovej alebo pri cine,to ti az ukaze jedine tvoja prax,nic ine..vsetko ostatne je len teoria..so znackovou kusou by si si mal kupovat istotu,dôveru v predmet a spokojnost..takze asi tak..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dudo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 31.10. 2012
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2014 1:24 pm    Předmět: Citovat

choď do excalibra, servis, náhradné diely, všetko vybavíš. dokonca tu máme "lámačov ramien", v takomto prípade sa firma excalibur o nás pekne postará. u číny je to otázne, resp. niečo sa ti po..toto a si nahratý, radšej sa za 7000 ožer. alebo priplať a nechlastaj 3 mesiace Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2014 12:08 pm    Předmět: Citovat

rainier wolfcastle napsal:
Ahojte, tak opet nějaký nováček uvažuje jak ušetřit. Neresim dilema kladka/reflx. Rozhodne chci refex. Je mi jasné, ze mi všichni doporucite Excalibur,já ale uvažoval o něčem levnějším.


480 euro není tak mnoho a je to kompletní. Porovnej si to .. zde je daší inzerát.. co by jsi ty volil ?

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/82942-kuse-xbow-desert-hawk/
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/82728-kusa-excalibur-phoenix-495/
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rainier wolfcastle
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2014 11:43 am    Předmět: Citovat

Scootr: ahoj, moc jsem nepochopil tvou odpoved. tou drahou je myslena ta excalibur nebo jandao?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2014 8:26 am    Předmět: Citovat

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/82728-kusa-excalibur-phoenix-495/


drahá.. pokud budeš první máš hezkou kvalitní kuši...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rainier wolfcastle
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, tak opet nějaký nováček uvažuje jak ušetřit. Neresim dilema kladka/reflx. Rozhodne chci refex. Je mi jasné, ze mi všichni doporucite Excalibur,já ale uvažoval o něčem levnějším. Minimálně pro začátek to bude pro me doplněk ke kulovym zbraním. Očekávám ze ročně dam z kuse max 500ran(je samozřejmě možné,ze me to chytne) uvažoval jsem o něčem od poe lang, dokonce jsem si delší dobu psal i s jedním majitelem.pak jsem narazil na kuse od značky jandao( mela by to byt Cina/lepší cina-taiwan), které by měly byt propracovanější. Tato značka se honosí jako kooperant nejrenomovanejsich značek z oblasti kuší (jakých,to jsem se nikde nedopatral, takže to samozřejmě může byt i marketingový zvlášť). Mate někdo zkušenosti s produkty tohoto výrobce? Díky lubos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 6:11 pm    Předmět: Citovat

Ako čerstvý majiteľ môjho Maxu som tieč okúsil oko chutí tetiva na prste, teda chvalabohu nie s takýmto následkom. Mal som trošku dlhšie nechty na ruke a palec v špatnej pozícii. Tetiva mi len lízla nechet na palci, dokonca mi ho ani nenalomila, ale bolesť to bola riadna. Tri dni mi brnel celý palec až od dlani. Odvtedy už mám v podvedomí, že prsty nevystrkovať Very Happy
Takže bacha na to!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 2:55 pm    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
Je tu dost novejch majitelů kůší.. tak jsem dávám připomínku na opatrnost a bezpečnost s manipulací...

http://www.crossbownation.com/forum/topic/19373-crossbow-wacks-off-dudes-thumb/

slabší povahy... bacha...

Ta fotka v odkaze mi pripomina jednu basnicku od panov lasicu a satinskeho..ked som isiel do lesa na drevo.. Laughing ..sranda to vsak nieje v ziadnom pripade,..dlhoprsti,pozor na prsty..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 2:18 pm    Předmět: Citovat

Je tu dost novejch majitelů kůší.. tak jsem dávám připomínku na opatrnost a bezpečnost s manipulací...

http://www.crossbownation.com/forum/topic/19373-crossbow-wacks-off-dudes-thumb/

slabší povahy... bacha...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
K2Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2014
Příspěvky: 62
Bydliště: Saint Christol, Francie

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 3:34 pm    Předmět: Citovat

Byť ji nemá na skladě tak jí obědná a říká že do 3.- 4. 3. Snad to dopadne.
_________________
Voják se stará voják má...
Bydliště: Alpes Provence, Francie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
K2Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2014
Příspěvky: 62
Bydliště: Saint Christol, Francie

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 3:21 pm    Předmět: Citovat

miro6446 napsal:
K2Pavel klikni si na jasa archery v Prahe a dohodneš sa s nimi ak ju nemajú tak ti ju objednajú nie sú najlacnejší ale dá sa im veriť hm..
hotovo obednano v Archery...
_________________
Voják se stará voják má...
Bydliště: Alpes Provence, Francie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 1:42 pm    Předmět: Citovat

no,ta hej,no.. Very Happy boli to cedrove sipy,teraz ma sadu borovicakov od kejvala,vyzeraju rovne,este sme ich netestovali naostro..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 1:38 pm    Předmět: Citovat

K2Pavel klikni si na jasa archery v Prahe a dohodneš sa s nimi ak ju nemajú tak ti ju objednajú nie sú najlacnejší ale dá sa im veriť hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 1:19 pm    Předmět: Citovat

kupovala ich u čeljusku čo?.. krivé šípy od neho nepočujem to prvý krát Very Happy.. mne raz poslal luk s kryvím ramenom.. odvtedy som tam kúpil len peep na kladkáč Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ...
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 12:58 pm    Předmět: Citovat

ak mas moznost osobneho odberu,tak si to vsetko nazivo poobzeras..vsimaj si logovanie vyrobku,natahovaka a tak..osobne si myslim ze ten novy matrix blekac,nieje vhodnym kandidatom na carovanie..daj si zmerat rychlost vystreleneho sipu..a tak,no..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
K2Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2014
Příspěvky: 62
Bydliště: Saint Christol, Francie

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 12:45 pm    Předmět: Citovat

Problém je v tom že jako jediný se mi ozval že tu kuši má... a je pravda že jestli bydlí někdo v okolí obchodu s kusemi raději bych zajel přímo s ním do obchodu aby se na to podíval... ovšem jelikož si myslím že Excalibur je firma precizní byl by smejd vidět na hned....inu jestli máte tip na jiný obchod kde blackout mají... jedu si pro něj...
_________________
Voják se stará voják má...
Bydliště: Alpes Provence, Francie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 12:41 pm    Předmět: Citovat

kupila krive sipy..to som zabudol dodat,aby to davalo zmysel.. Laughing
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 12:39 pm    Předmět: Citovat

obhliadnut,podrobit tovar podrobnemu skumaniu je v dnesnej dobe prioritou vsade kde sa clovek pohne..nevztahuje sa to len na jedneho konkretneho predajcu ale na vsetkych..podrobna analyza zakupeneho tovaru nestoji nic,naopak môze vam usetrit v buducnosti obsah penazenky..tak napr.minule kupila moja sestra sipy do luku od predajcu,o ktorom som si myslel ze mi nepreda bludy.. Wink nuz co,stava sa..je na nas vsetkych ci taketo fakty prijmeme ako ojedinely omyl predajcu a ide sa unho kupovat dalej,alebo ako obchodnicku spekulaciu a nakupit inde..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 12:15 pm    Předmět: Citovat

no riziko pre teba a výhoda pre neho je hlavne to že odídeš do francúzska Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ..

ak si to nevšimneš na predajni.. budeš sa vracať z francie? Very Happy

tie vlákna ktoré ti chalani odporúčajú si určite prečítaj..

napr. môjmu kamarátovi sa v obchode luk.sk stalo to že mu predali iný luk ako si objednal..

potrobne vysvetlím..

bol úplný začiatočník a luky poznal len z obrázkov z internetu

kamoš objednal model myslím to bolo Hoyt crx 32.. prišiel tam kukol na luk vidí nápis na ramenách hoyt crx hovorí si super.. camo farba sedela, bol pre praváka sedelo to ... ale kedže sa vôbec nevyznal do lukov ten chudák si nepozrel.. dĺžku náťahu a ATA.. celý štastný utekal domov s novým lukom..

prišiel domov niečo sa mu nevidelo.. volal mi vieš čo ten luk má iné kladky.. nejak sa mi nepodobajú na tie čo som videl na obrázku na internete.. začal to podrobnejšie študovať.. a zistil že namiesto náťahu 28 mu dodali 29 a namiesto crx 32 to bol crx35 so staršími kladkami Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

a to bez toho aby ho pedajca čo i len upozornil!!!!!!!! chudák pacifista sa na to vykašlal.. je nižší odo mna.. môj náťah je 28.. ked som strielal z jeho luku ten palec navyše to bolo také nekomfortné že až.. proste hrôza.. navyše sa to odzrkadluje aj na presnosti..neviem si predstaviť ako z toho striela Very Happy Very Happy Very Happy

pri cermanovi sa niektorý dožili podobného...

neodhováram ťa len poukazujem na fakty
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
K2Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 17.2. 2014
Příspěvky: 62
Bydliště: Saint Christol, Francie

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 12:09 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ho právě četl.... teď ráno asi ho necham at si smejd zastrili i s optikou... a asi si necham poradit a koupim to jinde.... hehehehe kdyz vas tak vsude podvedl... nebudu dalsi potencionalni zkusebni zakaznik u koho pripadna kulisarna projde...
_________________
Voják se stará voják má...
Bydliště: Alpes Provence, Francie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 10:44 am    Předmět: Citovat

miro,nechaj tak,nakoniec to bude vyzerat ako umelo vykonstruovana antikampan proti tomuto predajcovi...su tu o nom fakty,suhrn informacii a pocitov,kazdy skolopovinne vzdelany clovek si to vie najst,ak chce..ak nechce,nuz tak nechce..ale mas pravdu..kazdy kto si chce kupit kusu,mal by si precitat vlakna urcene k tomuto prvemu kroku..vlakna ako kde kupit kuse,atd..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
Strana 3 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.