Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

šíp alebo šipky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 2:37 pm    Předmět: Citovat

thor6 koľko tých šípov vlastne spolu máš to aby som sa dobre zásobil Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Red arrows
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.6. 2012
Příspěvky: 583

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 9:44 pm    Předmět: Citovat

mr.net napsal:
Klucí, prodával jsem před 2 lety šípy Laser II - Gold Tip sadu. A dnes mi volal nějaký braťa ze Slovenska, jestli je ještě mám *bohůžel už je nemám*.

* to jsou tak dobré ty goldy 2 ?
* odkázal jsem ho na jasa archery - přijdou mi Elastony podobné.
* jo, nevolal mi někdo z Vás Very Happy


No a nevisí Ti někde dodnes ten inzerát? Ptám se proto, že už se mi povedlo odpovědět na pár inzerátů, který byly historický, protože je tam prodávající v radosti z prodeje nechal viset....taky 8let Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

těch šípů mám asi 50ks,jsou výborné. jak asi víš,je to lovecký karbon,těžký a velmi houževnatý,ten se jen tak nerozštípe. ty šípy mají velmi malý spin,jsou přesnější než jiné karbony...v kombinaci s letkama qs jsou excelentní. za mne jsou na 1. místě,na druhém firebolt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 12:21 pm    Předmět: Citovat

Klucí, prodával jsem před 2 lety šípy Laser II - Gold Tip sadu. A dnes mi volal nějaký braťa ze Slovenska, jestli je ještě mám *bohůžel už je nemám*.

* to jsou tak dobré ty goldy 2 ?
* odkázal jsem ho na jasa archery - přijdou mi Elastony podobné.
* jo, nevolal mi někdo z Vás Very Happy
_________________
Crossbow Excalibur Exomax - Vari-Zone
Crossbow Barnett Revolution Avi New Upgrade year 2011' - Vari-Zone
Bow Hoyt CRX 32 Camo
Cíl není nikdy tak daleko aby se nedal trefit.
G.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 11:22 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za radu blob1
_________________
Crossbow Excalibur Exomax - Vari-Zone
Crossbow Barnett Revolution Avi New Upgrade year 2011' - Vari-Zone
Bow Hoyt CRX 32 Camo
Cíl není nikdy tak daleko aby se nedal trefit.
G.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 10:56 pm    Předmět: Citovat

Praskání letek na šípech firebolt Quick Spine NAP TWISTER nebylo specifikonáno dodavatelem. Nebylo mi řečeno čím to je, ale dostal jsem grátis nové letky na opravu šípu. Takže jak jsem říkal prodejce je hodně v poho a pomohl alespoň takhle.
_________________
Crossbow Excalibur Exomax - Vari-Zone
Crossbow Barnett Revolution Avi New Upgrade year 2011' - Vari-Zone
Bow Hoyt CRX 32 Camo
Cíl není nikdy tak daleko aby se nedal trefit.
G.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 4:40 pm    Předmět: Citovat

Nechám to na odborníka. Maximálně si to nechám vyměnit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 4:02 pm    Předmět: Citovat

jj,firebolt je taky skvělý Wink ,tím se nic nepokazí.jinak s těmi twistery,fakt nevím,všechno jsou to jen doměnky,možná by stálo za pokus natočit výstřel kamerou a pustit s to zpomaleně.ale asi nejlepší řešení bude vrátit se ke quik spinnům...ono ne vždy co je nové,je i dobré...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 3:43 pm    Předmět: Citovat

Tak firebolt taky není k zahození Very Happy
inu v barvě máš obrovskou pravdu, také jsem postřehl praskání pouze u žluté letky bílé drží. Takový menší rasizmus, nechci diskriminovat, ale ta žlutá fakt je bačkora náhlá Very Happy
Jen že, každá prasklinka je stejná, úhel délka. Nerozumím tomu jak se to trhne.
Vysvětlím, šíp letí dopředu a pokud tlak vzduchu tlačí proti letce bude se to trhat takhle *___---> ale u toho co mám já je to opačně <_)_)_) jako by se to vracelo. Vlnka či obrácené C 3x za sebou a objevu se nová. Ale dík za rady wav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 3:40 pm    Předmět: Citovat

jo jinak tu z exomaxů střílí skoro všichni,jen já z equinoxe a crossbowhunter z exoceta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 3:28 pm    Předmět: Citovat

mr.net-možná je to blbost,ale napadá mne-možná to praskání způsobuje právě konstrukce samotné letky plus výkon kuší jako max,ultramax.podobný jev mi jednou popisoval kamarád a jeho teorie byla asi taková-měkký plast s těmi prolisy,nebo jak to nazvat,se moc nesnáší s velkým výkonem.když střílel se 175 lbs kuší,tak letky držely,nic neprasklo.pak ještě jedna věc,teda možná je to jen náhoda-všiml jsem si,že letky zelené barvy se mi deformovaly po x výstřelech víc,než např. bílé.neděje se ti to taky?možná i barvivo má vliv na strukturu plastu,ať už je jakýkoliv.jinak jak popisuješ letky QS,ty jsou snad nejlepší,u nich jsem nikdy problém nepostřehl.mám je na šípech GT laser2 kinetic,absolutní spokojenost.je to nejlepší kombinace šípu a letky,co jsem měl tu čest vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 2:59 pm    Předmět: Citovat

yes, a žádná chemikálie se na to nedostala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 2:55 pm    Předmět: Citovat

takze to zhrnme..sip nikde nenarazil az po letky,v kolajnici pri opustani takisto,tepelne a ostatne vplyvy vylucene..moj nazor.nevhodny druh plastu na takyto profil letiek..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 2:44 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem tů psal. Nikdy jsem neměl sebemenší problém se starším provedení SL hunter. 1 šíp třebys za sebou měl 200 výstřelů a držel. Horko, chlad bylo mu to buřt(exomax, ultramax, revolution). Prostě makčil. Jen tenhle má na sobě hřeben a zanáší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 2:27 pm    Předmět: Citovat

pri pocte pat vystrelov,je jasny prehlad otom ci bol alebo nebol sip poskodeny nespravnou strelbou..predvcerom som bol strielat z exomaxu,stravil som vonku tri hodiny strelby,priamo na slnku,bolo poriadne horuco..mal som sipy z kuse cz.a eastony..napor teploty a uv ziarenia zvladli bez problemov..moze ist kludne ako to tu uz bolo spominane,o vadu materialu.nepozname zlozenie toho plastu z ktoreho je vylisovana letka.ak by islo o viac druhovu zmes plastov,problem moze byt aj v namiesani zloziek materialu pred vylisovanim..tych moznosti asi bude viacej..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 1:57 pm    Předmět: Citovat

Také jsem to četl, tů to popisoval Scootr, ale při teplotách mrazu myslím. Jen asi stejný problém trhlin. Bohužel, včera na dvorku mi ukazoval teploměr krásných 27°C a k zkřehčení materiálu nemohlo dojít.
Vlastníte také někdo doma EXOMAXE a střílíte někdo NAP nebo system QS z kuše?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 1:32 pm    Předmět: Citovat

To jo, ale u mě se mají jak v bavlnce Very Happy když opouští čistou kuši a do tecrovnice zajedou jako do maminy. Prostě neznám příčinu toho že mám na letce po 5 výstřelech hřeben
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 1:14 pm    Předmět: Citovat

myslim ze niekto v minulosti takyto podobny pripad uz popisoval..jedna z moznosti moze byt aj taka ktoru spominal thor..letky su prerazanim vzduchu namahane,molekulova struktura plastu to uz nevydrzi a preto vznikaju praskliny..bezne sa mi v minulosti stavalo ked som strielal z luku karbonovymi sipmi,ze narazil v zemi na kamen,tercovy hrot zrazilo a trubka na konci v mieste kde sa napaja koncik popraskana..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 1:06 pm    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
este ma napada,co uskladnenie tych problemovych sipov?nemal si ich uskladnene na nevhodnom mieste?v okoli salaveho tepla a pod..?tiez som vyskusal niekolko druhov sipov a toto sa mi,nestavalo..ani pri cinanoch...


čeče, je to uzavírací toulec, který udržuje sucho, stejnou teplotu a je nepropustný na světlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 1:04 pm    Předmět: Citovat

BrckoSK napsal:
Este ma napadlo:
Firebolt - NAP TWISTER: tie si pravdepodobne kupoval u nemenovaneho predajcu. Uz si ich preliepal? t.j. ci su dobre nalepene lebo mozno sa ti sip roztoci uz v kuši a preto sa ti jedna letka zlomi. Sip mozno davas stale rovnako do kuse.


hele byl 5 krát vystřelen od té doby co jsem ho koupil Sad

tak jestli narážíš na nejmenovaného prodejce??? , tak můžu v klidu říci že pan Cerman je docela v pohodě. Rád s ním jednám a obchoduji, EXOMAXE jsem si sice přivezl z USA a ULTRAMAXE koupil z druhé ruky, ale ostatní věci jsem bral přímo od něho. Někdy přihodil šíp navíc, nebo když jsem toho bral více tak jsem přihodil nějaké lovecké hroty. Fakt se mi s ním dobře komunikuje a dobře poradí. Nepohrdl ani Barnettem Revolutinem, když jsem mu ho poslal na seřízení jako jiní prodejci pro které tůta značka není atraktivní. Jak říkám je hodně v pohodě.
Ale zastírat nic nebudu .. jo je to od něho... ale pozor, nehaním mu tů obchod pouze hledám řešení problému Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 12:55 pm    Předmět: Citovat

este ma napada,co uskladnenie tych problemovych sipov?nemal si ich uskladnene na nevhodnom mieste?v okoli salaveho tepla a pod..?tiez som vyskusal niekolko druhov sipov a toto sa mi,nestavalo..ani pri cinanoch...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 12:54 pm    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
inzerty na hroty zalep epoxidovym lepidlom,mne tiez takto vyskakovali,pri lukoch a kusi a odvtedy no problem..z akeho materialu si robil tercovnicu?nebude velmi tuha?


na prvních šípech jsem to neměl.. kržely jak ta židovská víra... ale u tůtěch jsem to zjistil až když jsem je vyndal a inset nikde (teda někde na cestě za hory Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 12:47 pm    Předmět: Citovat

inzerty na hroty zalep epoxidovym lepidlom,mne tiez takto vyskakovali,pri lukoch a kusi a odvtedy no problem..z akeho materialu si robil tercovnicu?nebude velmi tuha?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 12:44 pm    Předmět: Citovat

Este ma napadlo:
Firebolt - NAP TWISTER: tie si pravdepodobne kupoval u nemenovaneho predajcu. Uz si ich preliepal? t.j. ci su dobre nalepene lebo mozno sa ti sip roztoci uz v kuši a preto sa ti jedna letka zlomi. Sip mozno davas stale rovnako do kuse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 12:36 pm    Předmět: Citovat

Jináč tůto je zajímavé forum Very Happy, když to pročítám i se někdy zasměji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 12:32 pm    Předmět: Citovat

BrckoSK napsal:
Idealne by bolo dat foto ak to vies (Ak nie tak mi mozes napisat).

1. Ake mas sipi ?
2. Aku mas kusu?


Tie tvoje letky sa sa zmestia do kolajnice (ci niesu moc vysoke)?
Sip mas osadeny sravne na tetivu a kolajnicu? Koniec sipu je bud rovny alebo tam mas prelacinu ("konkavu").
Koncovka (Insert) v sipe ti drzi poriadne?


1. FireBolt QS NAP TWISTER
2. EXOMAX, ULTRAMAX - s těch bylo stříleno tůty šípy .. jinak mám doma ještě Barnett Revolution AVI verze 2010 upgrade,

Nejsou vyskoké, není to ta letka, která jde do drážky. Jinak stále mažu drážku.
Konec šípu mám rovný.
Střílím už léta, ale tohle jsem ještě pánové neviděl, že by tůto někdy se stalo na letce. Jinak fakt díkes za každou radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr.net
Nováček
Nováček


Registrace: 30.4. 2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň - jihozápad

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 12:24 pm    Předmět: Citovat

Ano jak si to uhodl, jsi dobrej Very Happy Arizona v letkách mi tohle nikdy neudělala.

Nu, hledám nejprve chybku u sebe, jestli nedělám něco špatně - kontrola kuše a tak. Šíp dnes právě odesílám na posouzení. V terčovnici nehledám chybu, dělal jsem na ní celou zimu, aby mi zastavovala šípy, tam kde chci. Pokud střílím s krátkou či dlouho letkou, tak si reguluji hloubku pronikání šípu. Jedinou vadu co hledám je, že šíp zastaví moc rychle-ale to je pouze jediné co mi tak napadá.
Mám právě hafec tůtěch šípů, jsou fakt bomba na dálku. Starej QS hunter s nálitkem co by měl bejt starší brácha NAPU TWISTER, tak pánové ten uměl divy Very Happy
Jenže jsem vzal novou sadu FIREBOLT NAP co jsem měl nastraně v uzavřeném toulici, že jí poprvé proženu. Buhužel, z ničehož nic mi tůto vyskočilo na letkách / vždy pouze na jedné letce na šípu /. A to jsem točil 3 šípy na EXOMAXU a 3 šípy pouštěla mladá z ULTRAMAXU. Jo a ke všemu mi na 3 šípech ulétali po 1 ranách insety někam do pole i s 3D hrotem. Já Vám řeknu, tahle jsem sezonu ještě nazačínal Very Happy
Jestli někdo máte nějakou radu co dělám špatně nebo kde je chyba tak Vám budu vděčný, páč se chystám nakoupit tůty nové sady šípů zasejc do nějké té zásoby na horší časy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 11:58 am    Předmět: Citovat

Idealne by bolo dat foto ak to vies (Ak nie tak mi mozes napisat).

1. Ake mas sipi ?
2. Aku mas kusu?


Tie tvoje letky sa sa zmestia do kolajnice (ci niesu moc vysoke)?
Sip mas osadeny sravne na tetivu a kolajnicu? Koniec sipu je bud rovny alebo tam mas prelacinu ("konkavu").
Koncovka (Insert) v sipe ti drzi poriadne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

ahoj,skus dat foto tych letiek..popis aky druh sipov mas atd..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 11:55 am    Předmět: Citovat

ahoj-no to poškození,co popisuješ je velmi zvláštní-mi osobně se to nikdy nestalo ani na těch nejlacinějších čínských letkách,když tak jsem letky poškodil sám-ať už průstřelem,nebo byl šíp moc hluboko v terčovnici.napadá mne jediná věc,a to vada materiálu-letky udělují šípu rotaci,tudíž jsou velmi namáhány-mimochodem,nejsou to letky nap twister?tam bych se tomu praskání ani moc nedivil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další
Strana 30 z 33

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.