Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mazání příspěvků a moderování fóra
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 2:27 pm    Předmět: Citovat

Jsou to moderátoři a admini. Moderátoři jsou vypsáni u každého tématu, liší se to podle tématu . Admin jsem já s Lucínkem. Stačí to takto? Po té co byla znehodnocena diskuze, zpětným promazáním vlastních příspěvků, byla editace vlastních příspěvků zakázána.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 2:19 pm    Předmět: Citovat

Čekám že se tady konečně za celou existenci tohoto fora dočteme jména lidí kterým byla dána morální pravomoc mazat něčí příspěvky bez toho aniž by toho dotyčného někdo oficálně upozornil na nevhodnost. Jinak každý příspěvek napsaný kímkoliv je jeho duševní vlastnictví se kterým má právo nakládat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 12:53 pm    Předmět: Citovat

Hynku to víš že bylo na smazání zejména v tom závěru.... ale nemusela kdyby si do toho nezačali někteří přihřívat své věci.....jinak se nezlob ale ta diskuze byla věcná... byla k tématu možná pojata od Aše až po tatry
te´d když to je smazáno těžko něco dokladovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 12:36 pm    Předmět: Citovat

Kibe napsal:
Já jsem to vlákno četl celé a řekl bych, že bylo zralé na smazání...

Četl jsem to taky a souhlasím.
_________________
A ostatně soudím, že Kartágo... vlastně dálkové disciplíny do tradiční lukostřelby patří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 12:15 pm    Předmět: Citovat

napiš klidně co ti na něm tak zásadně vadilo aby se smazalo...je to diskuse......protože to by se musel většina vláken smazat také

obsah toho vlákna byl jak jsem psal

text recenze na luk
pak diskuse na speed tuuf s griffinem
vysvětlení speed tuuf a věci kolem kolihy jak se k tomu dostal, diskuse nad bodnikem a lukem testovaný luk 66" teorie o tom že kdyby ten test byl dělán s 68" dopadl by výsledek jinak
alwarez měl připomínky k ceně - vysoká
odpově´d - tachov herny kde luky jeho zaměstnanci prodávají za pivo - diskuse na tím že za tu cenu když si připlatíš koupíš luk - mercedes
vyfakování zasíračů vláken kteří byli mimo téma
diskuse s cornusem na tema rychlosti luků celodřev- a vztažnost
pak obsáhlý výlev uražených kteří se rozhodli vše smazat
smazáno

???????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 11:57 am    Předmět: Citovat

Já jsem to vlákno četl celé a řekl bych, že bylo zralé na smazání...
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 10:44 am    Předmět: Citovat

Petře to víš že po tom vymazání už to bylo jen sranda.....

Zase není potřeba nic světoborného řešit je to pouze o přístupu dotyčných diskuterů. Viz můj případ.... založím téma ..vedu k němu diskusi... odpovídám i na širší okruh ne jen test luku ale i o výrobci protože k tomu patří i historie kterou většina ani nezná...proč a jak začal Koliha dělat luky atd atd.... pak fakticky slušně... jsem upozornil když tady chytráci mimo téma začali vykřikovat něco o měření rychlosti luků.... já jsem jim odepsal že si spletli téma a že to se probírá jinde tak a´t se soustředí tam.... jenže to se najednou ubožáci cítili dotčení jelikož jejich vědomosti přeci nebude nikdo znevažovat...k nim se samozřejmě přidali kamarádičkové kteří drží spolu a kteří ani celou diskusi nečetli vytrhali věci z kontextu a spustili svoje cenzorská rozhodnutí jak je potřeba to celé smazat....a co že si to jako já dovoluji..... Very Happy


Takže toto není problém systému ale pouze lidí diskutujících a věcí moderátora který založil vlákno a má právo si jej virtuálně řídit a říci ......poslouchej toto je od tématu at to píše jinde ...nemusí se nic mazat...samozřejně pokud takového člověka opakovaně upozorníš pak je od věci požádat admina a říci ať diskuterovi příspevky smaže..... protože jsou mimo věc. Tim se dosáhne toho že lidi kteří mají zájem o určité téma se musí prohrabat takovou spostou balastu že na tom stráví několik hodin a v závěru jak už totak bývá celá pointa diskuse vyšumí takže se stejně nic nedozvěděl.....

Ale ne že se jeden psychicky slabší jedinec usmyslí a z postu že může moderovat a cenzurovat co chce udělá takové razantní řešení. Ten tam nená co dělat a to právo má mu být ihned odebráno. Protože nemá logiku. I z negativních příspěvků se totiž dá čerpat.....

takže pouze osobní přístup a zodpovědnost za dané téma....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 10:29 am    Předmět: Citovat

pet.ar.kay napsal:

S momentálními nástroji je to možné pouze na úrovni tématu ne jednotlivého vlákna, stálo by to dost programování. Otázka ale zní jestli by z takových vláken nevznikl pouze fan klub toho kdo to vlákno založil.

Předpokládal jsem, že to nepůjde.
Z toho fan klubu bych strach neměl, 99,9% vláken jsou technického rázu, každý by si pak hleděl, aby původní záměr neuhýbal někam pryč.

to jen tak na okraj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 10:06 am    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
Jaroslav Kejval napsal:

Za další když už si někdo založí své vlákno a´t už dotazy nebo něčím jiným má snad právo si to své vlákno virtuálně řídit. To znamená že když mi v mém vláknu začne někdo kafrat do toho o něčem jiném a ty ho slušně pošleš někam že je to od tématu..

Tohle je fakt zajímavé!
Nebylo by možné, aby ten, kdo si založí vlákno, si ho mohl řídit nejen vitrtuálně, ale i fakticky? aby se stal adminem toho svého vlákna a mohl příspěvky i mazat?


S momentálními nástroji je to možné pouze na úrovni tématu ne jednotlivého vlákna, stálo by to dost programování. Otázka ale zní jestli by z takových vláken nevznikl pouze fan klub toho kdo to vlákno založil.
Nějaké nápady, jak tento portál zpřehlednit jsou, ale od nápadu k realizaci je většinou potřeba dost času.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 9:59 am    Předmět: Citovat

No jsou nějaké nápady jak to udělat, ale vyžaduje to čas na realizaci. Číst úplně vše a promazávat to, to je v podstatě práce na plný úvazek. To že tento portál vůbec existuje je práce par jedinců, kteří to dělají ve svém volném čase.
Právo mazat mají moderátoři diskusi a administrátoři. Co se týká administrátorů zajišťují spíše technickou stránku věci, že sem tam něco promažu je spíš vedlejší činnost když už tak nějak pohár trpělivosti přeteče.
Nebaví mě dělat cenzora, nicméně je to nejspíš občas nutné.

Co se týká smazání tvého vlákna nevím proč k tomu došlo, kromě prvních dvou příspěvků jsem ho nečetl. Předpokládám že se to zvrhlo v osobní napadaní.
To druhé mi přišlo spíše jako hysterický výlev který kromě jednoho příspěvku neměl s tématem vůbec nic společného.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

Jaroslav Kejval napsal:

Za další když už si někdo založí své vlákno a´t už dotazy nebo něčím jiným má snad právo si to své vlákno virtuálně řídit. To znamená že když mi v mém vláknu začne někdo kafrat do toho o něčem jiném a ty ho slušně pošleš někam že je to od tématu..

Tohle je fakt zajímavé!
Nebylo by možné, aby ten, kdo si založí vlákno, si ho mohl řídit nejen vitrtuálně, ale i fakticky? aby se stal adminem toho svého vlákna a mohl příspěvky i mazat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 9:25 am    Předmět: Citovat

Petře díky ale v tomto případě by jsi měl promazat všechna vlákna od toho plevele co tam jiní nastrkali tak aby to bylo pro čtenáře vůbec k něčemu.

Za další když už si někdo založí své vlákno a´t už dotazy nebo něčím jiným má snad právo si to své vlákno virtuálně řídit. To znamená že když mi v mém vláknu začne někdo kafrat do toho o něčem jiném a ty ho slušně pošleš někam že je to od tématu.. tak se k panu uraženému přidají jeho kamarádští chytráci a nakonec to ten nejslabší psychicky neunese a udělá radost těm ostatním že to byl on kdo to smaže Very Happy .

Napiš nám tady ty jako admin kdo všechno má tam u vás právo takto mazat příspěvky - cenzurovat. Konkrétní lidi.

zajímala by mne jestli z nich se dá vůbec věřit co po odborné stránce aby měli takové pravomoci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.