Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

18.-19.8. Skalany

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 10:15 pm    Předmět: Citovat

Na novém svazovém vebu jsou i výsledky sobotního poháru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 10:10 pm    Předmět: Citovat

Díky,
Lucínku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 8:18 pm    Předmět: Citovat

je pěkné, že ještě taky občas někdo zveřejní nějaké výsledky ...
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 1:17 pm    Předmět: Citovat

Excelovská tabulka s výsledky podle kategorií.
Rozepsáno na dílčí disciplíny to není, zase tolik volného času nemám, už tohle a aktualizace Ligy bylo na úkor toho, abych se pořádně vyspal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 1:24 pm    Předmět: Citovat

Výsledky mám doma celý stoh, doplním sem celkové a do ligy KÚ a rychlostřelbu, bohužel kvůli jinému terči na terčovce tam tohle být nemůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petrs
Nováček
Nováček


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 11:11 am    Předmět: Citovat

Taky se přípojuji s poděkováním za přípravu tak povedeného turnaje.
Bylo to perfektní zakončení dovolené v Českém ráji.

Louka: pohyblivé terče byly super, moc mě bavila střelba na 50m, absence zástěny mi vadila jen u rychlostřelby, bo jsem si podvědomě hlídal kam lítají šípy a střílel pomalu (a vedle, což už je problém v rukou) , ale tam se síť pak doplnila.

3D bylo vzdáleností terču na hraně, možná za hranou mých střeleckých dovedností. Což je špatné pro šípy, na druho starnu to umocňuje dobrý pocit z povedené rány. Navíc prostředí, nápadité umístění zvířat a využití terénu nemělo chybu. Krásná lovecká stezka.

Dálkové disciplíny a vyhlášení jsem musel oželet, bo nás čekala dlouhá cesta na Moravu a děti už byly neklidné. Omlouvám se Klackovi, že jsem se s ním osobně nerozloučil, ale byl asi zrovna někde na trase.

Kdyby sem někdo dal výsledky, bylo by to super, docela by mě zajímalo, jak mi to střílelo.

díky Petr Skácel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 11:10 am    Předmět: Citovat

Děkuji všem pomáhajícím účastníkům za záchranu mnou organizačně zpackaného turnaje. Embarassed Díky, že jste neztratili dobrou náladu. Pozitivní je,že na základě tohohle chaosu máme do příštích let vypracován podrobný plán příprav. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 9:06 am    Předmět: Citovat

Ahoj, díky moc za pěkné střílení, 3D bylo trochu náročnější, což mě se líbilo, mé drahé polovičce už méně Smile ale zase si to člověk užil.
To, že celý ten Seton je na samostatný den střílení bylo jasné už po přečtení propozic a tak ani nepřekvapilo, že to dopadlo takhle, ale nevadí, třeba to jindy vyjde ...
Klacek toho měl hodně a nakonec to dopadlo fajn, ale kdyby se nerozpakoval a včas řekl, co všechno potřebuje a s čím můžeme pomoci, nemuselo to být tu neděli už tak chaotické a mohly odpadnout zmatky typu chybějících terčů na terčovku, narychlo bastlených zástěn, nejasného bodování u dálkové nebo přepočty výsledkových listin podle Káček. Protože myslím, že nemluvím jen za sebe, že bychom rádi pomohli, kdyby bylo jasné s čím a jak Smile
Každopádně děkuji moc, víkend jsme si užili nádherně a určitě napřesrok přijedeme zase. A jen doufám, že primitivů by mohlo být vice než "do mariáše" ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 2:27 pm    Předmět: Citovat

V sobotu jsem bohužel nebyl, měl jsem lukostřelecky-osvětové povinnosti během výročního jarmarku na chalupě (asi tak 160 dětí a cca 70 dospělých si přišlo poprvé vystřelit z luku... . Laughing).

Takže pár postřehů ze Skalanského vejce 2012:

1. Turnaj byl výrazně rozdělen na dvě odlišné části, plnohodnotné lesní 3D totožné se sobotní pohárovou tratí a tradiční turnajové discilíny na louce. Hodnoceno z dálky, bez ohledu na detaily: těžiště bylo jednoznačně na 3Dčku, tradiční turnaj působil spíš jako takový přívažek.

2. 3Dčko
Naprostá špička. Lokalita skvělá sama o sobě, trať výborně vybraná, postavená snad ještě nápaditěji, než vloni. Skladba zvířat tak akorát, terče tedy byly celkem daleko Twisted Evil, ale zase máme umět střílet, ne? Wink
Lahůdka trati - pohyblivý výr. Tam by asi stálo za to trochu vyšponovat drát, nebo nahradit trubku klasickou kladkou. Dost se to zasekávalo, ale to je opravdu drobné znaménko krásy celkově těžko překonatelného 3D. Určitě nejvyšší liga 3Dček, kterých jsem se účastnil.

2. Louka
Nemá cenu nějak hodnotit připravenost etc., je jasné, že Klacek s Dobrou letos holt neměli tu pořadatelskou podporu, co vloni. Detaily s loňskem nesrovnatelné.
Na druhou stranu je třeba říci, že rozmístění skupin bylo tak šikovné, že opravdu bylo dost místa, nikde se nestála fronta, atmosféra zcela pohodová.
Ze své posice šťouravého "bezpečnostního technika" (kam mě pasoval Zelí) si neodpustím poznámku ke kolečkům, opět tam nebyla zástěna pro vypouštěče , pokládám to za rizikové (obvyklý stav tradičních turnajů). Naopak kyvadlo mělo velmi dlouhou šňůru, dalo se spouštět ze skutečně bezpečného úhlu. Terčové diciplíny v dostatečném odstupu, dostatek prostoru, také hodnotím jako zcela bezpečné i při případném sbírání šípů.

3. Zázemí
Jako vždy "k sežrání". Výborné jídlo, obsluha by se pro blaho střelců rozkrájela. Když došel juice pro děti, donesli vlastní sirupy etc. etc. Z tohoto hlediska mi přijde, že i to rozmístění sezení na 3 sektory a přitom nějak kolem centra dění je zkrátka pro podobné akce ideální.

4. Generelní dojem
Akce byla s předstihem pečlivě připravená. O to svědčí nádherné vlastnoručně ryté medaile, krásné diplomy, dobře zvládnutý a kvalitní catering a spousta dalších, nenápadných drobností. Trochu zaskřípala ta vlastní pořadatelksá stránka přímo v den turnaje, prostě toho bylo připraveno strašně moc a Klacek měl na to málo lidí. Přes tyto drobné překážky to nějak dokázali Obročníci spolu s usměvavými a vstřicnými pomocníky svým šarmem a pohodářstvím utáhnout na parádní úrovni, byl to nádherně strávený den a snad si mohu troufnout říci, že se všichni skvěle bavili a přitom (minimálně při 3Dčku) museli i něco předvést.

Jestli si mohu dovolit malou úvahu, myslím, že méně je někdy více. Plnohodnotné 3Dčko, pokud se nemá probíhat v poklusu a účastní se minis na hranici školního věku, prostě zabere půlden. Přidáme-li vedro a čas na oběd, a třeba nepředvídatelnými okolnostmi pozdržený začátek, nedostane se pak už vůbec na Setonovy disciplíny, flight etc. Což je jistě škoda, to byl skvělý nápad a všichni by si to rádi vyzkoušeli ... ale většina už na to prostě neměla v tom vedru po celém dni "šťávu" (já tedy určitě ne).

Klobouk dolů před Klackem a Dobrou, největší nedostatek byl v tom, že se chudáci už nezvládli sami účastnit a na vlastním turnaji nestříleli. Crying or Very sad

Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
macek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 10:36 am    Předmět: Citovat

Úplně jiné téma - ale důležité!
Klacku prosím - za pípou a tak všude se tam míhala malá ženská osůbka v nádherné černooranžové mikině a spolu jsme se domluvili a u našeho účtu (máta) nám nechala napsanou net adresu z německa kde si tyto mikiny(i pro přítele) objednali.Já v nadšení z krásné stříbrné medaile a ještě nádhernéno nátepníku - jsem při placení na opis adresy zapoměla!Toužím po krásné mikince a prosím zda by nešlo sehnat od té éterické bytůstky znovu tuto adresu.Nemám na vás jiný kontakt.Děkuji.Martina Kučerová/ macek65@centrum.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 4:59 pm    Předmět: Citovat

Tak je rozhodnuto! Jardo, připrav mi tam plácek, nepředpolkádám že v penzionu máš ještě volno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 12:49 pm    Předmět: Citovat

Seton to tak má - bodování se snižuje v okolí terče až na ten 1 bod.
Získat velké pero i v dalších disciplínách taky není žádná prdel.

5,Nastřílej na 80.cm terč ve vzdálenosti 160 m 30. šípy 150 bodů - čin
200 bodů - velký čin
Střed terče - 9 bodů,okruh do 180 cm - 7 bodů...okruh do 720 cm - 1 bod
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 12:06 pm    Předmět: Citovat

U Klacka jsem zatím byl pokaždé na oba dny 3D i tradiční turnaj a bylo vždy skvělé. Letos bohužel rozhodla kolize termínu s Pacovem, kde jsme ještě nebyli. Ale je to škoda ....
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 10:07 am    Předmět: Re: doplnění informací ke Skalanům Citovat

Klacek napsal:

V neděli zařadíme ještě flight máme 400 metrů louky.

Tak to je neskutečná smůla. Člověk jede jednou za rok střílet flight na Slovensko, protože nikde jinde to není, a na poslední chvíli se dozví toto.
Příští rok by to chtělo Pacov a Skalany určitě časově oddělit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 9:56 am    Předmět: Re: doplnění informací ke Skalanům Citovat

Miki napsal:
Klacek napsal:

5,Nastřílej na 80.cm terč ve vzdálenosti 160 m 30. šípy 150 bodů - čin, 200 bodů - velký čin

to se mi nějak nezdá, na 160m je problém trefit terč 300x300cm alespoň někam
Wink


To mu tam samozřejmě vypadla 1 nula. Ta vzdálenost i průměr kruhu 8m odpovídá v zásadě tradiční anglické disciplině "clout".

To bude moc pěkná neděle... začíná mě dost mrzet, že tam v nedělli nemůžu. Crying or Very sad
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 9:16 am    Předmět: Re: doplnění informací ke Skalanům Citovat

Klacek napsal:

5,Nastřílej na 80.cm terč ve vzdálenosti 160 m 30. šípy 150 bodů - čin, 200 bodů - velký čin

to se mi nějak nezdá, na 160m je problém trefit terč 300x300cm alespoň někam
Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 1:36 am    Předmět: Citovat

Omlouvám se,medajle uvidíte po zadání kódu 805484179 na http://leteckaposta.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 1:25 am    Předmět: doplnění informací ke Skalanům Citovat

Na medajle se můžete podívat na http://leteckaposta.cz/805484179.
V neděli zařadíme ještě flight máme 400 metrů louky. Dále si budete moci ověřit jak dobří jste lukostřelci podle Setona a získat pera za následující malé nebo velké činy.
1,Nastříej ze 40 metrů na 120.cm terč 30.šípy 150 bodů - čin.
200 bodů - velký čin
2,Dostřel šípem 220 metrů - čin. 250 metrů - velký čin.
3,Střel prvním šípem jelena do srdce - z 55. metrů - čin ,
ze 60 m velký čin
4,Přestřel míli ( 1609 m) 8 šípy - čin, 7 šípy velký čin.
5,Nastřílej na 80.cm terč ve vzdálenosti 160 m 30. šípy 150 bodů - čin
200 bodů - velký čin
Střed terče - 9 bodů,okruh do 180 cm - 7 bodů...okruh do 720 cm - 1 bod
Pro děti a juniory platí jiné bodování.
Oběd - sobota svíčková , v neděli rajská s čerstvým skalanským hovězím.
Příjezd se stanem možný již v pátek. V sobotu večer sud piva zdarma páč mám narozeniny.
Přihlášení možné do pátku ráno.
Klacek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 10:53 am    Předmět: Citovat

Korado napsal:
Dovoluji si informovat střelce, že Klacek osobně vyryl formu a nechá udělat vlastní medaile. Takže žádné kupované sériovky ale atraktivní originál. Navíc počasí by mohlo taky klapnout. Tak ať vám to v práci uteče a o víkendu ve Skalanech.


Je to tak, medaile jsem videl pri sve navsteve minuly tyden, stastni vyherci budou mit opravdovou raritu!
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Ishi
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Černošice

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 12:23 am    Předmět: Citovat

Moc mě to mrzí, ale bohiužel jsem mimo republiku. Jinak bych ke Klackovi hrozně rád jel. Budu všem závidět. Very Happy
Ishi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Paja
Nováček
Nováček


Registrace: 18.12. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 11:51 pm    Předmět: Citovat

Tak jsme se rozhodli zkrátit dovolenou a dorazíme do Skalan v počtu třech ks.
Pavel Osten
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Korado
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2011
Příspěvky: 84
Bydliště: Desná v Jizerských horách

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 9:24 pm    Předmět: Citovat

Dovoluji si informovat střelce, že Klacek osobně vyryl formu a nechá udělat vlastní medaile. Takže žádné kupované sériovky ale atraktivní originál. Navíc počasí by mohlo taky klapnout. Tak ať vám to v práci uteče a o víkendu ve Skalanech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rainer
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2012
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 9, Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 5:44 pm    Předmět: Citovat

Již jsem přihlášen a těším se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 8:43 pm    Předmět: 18.-19.8. Skalany Citovat

Dovoluji si upozornit střelce, kteří nejedou na Pacov , že 18.srpna se střílí ve Skalanech závod Českého poháru3D. Kdo nepřijede prohloupí, protože se jedná o jeden ze střelecky nejatraktivnějších závodů v roce. Trať je postavena v CHKO Český Ráj a navíc zdokonalena velice útulným zázemím rodiny Obročníkovy.
Propozice naleznete na:
http://www.3darchery.cz/
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.