Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Lukostřelecká liga 2008 - Tradiční luk

Konečný žebříček za rok 2008 - tradiční luk




Lukostřelecká liga 2008 se koná za podpory Středočeského kraje.

Průběžný žebříček Lukostřelecké ligy za rok 2007. Případné připomínky prosím posílejte na email admin@lukostrelec.cz.

Zde jsou k přečtení pravidla ligy.

Konečný žebříček v roce 2007.

Kategorie: Tradiční luk

  JménoLLID Zimni Vsetice 1.jarní šíp Lukohrátky 2008 Letní Naadam Doubravský bažant Zbiroh Klasická jednodenka Mistrovství ČR v tradiční lukostřelbě 2008 Lazluk 2008 Jindřichohradecká jednodenka Kladenská jednodenka Ká v žebříčku
TerčovkaRychlo.Král.ústup. TerčovkaRychlo.Král.ústup. TerčovkaRychlo.Král.ústup. TerčovkaRychlo.Král.ústup. TerčovkaRychlo.Král.ústup. TerčovkaRychlo.Král.ústup. TerčovkaRychlo.Král.ústup. TerčovkaRychlo.Král.ústup. TerčovkaRychlo.Král.ústup. TerčovkaRychlo.Král.ústup. TerčovkaRychlo.Král.ústup.
1.Zelenka JaroslavZelí 855 [8š]3 [4š]835 [8š]10 [14š]894 [8š]10 [13š]1217 [10š]12 [17š]1278 [10š]4 [5š]---908 [9š]9 [13š]493 [8š]8 [10š]668 [8š]9 [12š]987 [9š]4 [6š]---248+144+220=612
2.Hřebík PavelpavelH 816 [9š]4 [5š]------1035 [9š]11 [13š]---898 [9š]8 [9š]---984 [8š]12 [14š]1049 [9š]7 [8š]------207+153+230=590
3.Haberzettl David Deny ------819 [13š]4 [5š]4312 [14š]8 [11š]806 [14š]7 [11š]------675 [14š]5 [7š]746 [13š]9 [11š]---7311 [13š]12 [15š]161+207+210=578
4.Sodja MichalMýša 1045 [12š]4 [6š]---739 [11š]4 [5š]1159 [11š]9 [12š]------946 [12š]9 [11š]1105 [15š]7 [9š]11110 [12š]6 [8š]------226+171+180=577
5.Krumpolec LadislavGriffin ------11011 [11š]6 [8š]1109 [11š]6 [8š]---------11612 [12š]8 [11š]1127 [11š]5 [6š]------228+207+140=575
6.Zedník PetrPeZ ------1197 [9š]9 [14š]778 [9š]0 [0š]---818 [9š]9 [11š]---1023 [9š]9 [14š]---------221+144+180=545
7.Mikoláš JindřichMiki ------945 [9š]4 [6š]848 [10š]10 [15š]1035 [10š]8 [10š]---908 [10š]9 [10š]938 [10š]5 [7š]---1016 [10š]4 [5š]---204+144+190=538
8.Řehořovský JanJeneš 11310 [15š]8 [9š]---698 [15š]6 [7š]9910 [15š]6 [8š]---------829 [13š]3 [4š]---------212+180+140=532
9.Král PatrikAjuta ---------739 [11š]8 [13š]434 [8š]5 [6š]---428 [11š]10 [16š]879 [12š]8 [9š]828 [12š]10 [11š]---835 [12š]9 [13š]170+162+200=532
10.Rataj StanislavLucínek 807 [9š]5 [8š]485 [9š]5 [7š]---929 [12š]5 [7š]857 [11š]6 [7š]---756 [11š]5 [7š]1077 [10š]6 [8š]---824 [9š]7 [13š]723 [9š]9 [10š]199+144+160=503
11.Plewniak KrzyzstofIvar ------1006 [9š]8 [9š]------------1139 [9š]7 [8š]---------213+135+150=498
12.Štol JosefKydliman 527 [13š]0 [2š]---744 [11š]7 [9š]679 [12š]6 [8š]688 [11š]6 [7š]---437 [11š]6 [8š]869 [11š]5 [8š]------626 [11š]5 [6š]160+162+130=452
13.Haberzettl Lukáš ---------638 [11š]4 [5š]---------906 [11š]6 [8š]747 [11š]7 [11š]---738 [10š]4 [6š]164+144+130=438
14.Mareš PavelPavel ------------1015 [9š]10 [13š]505 [9š]7 [8š]693 [6š]7 [9š]------------170+90+170=430
15.Krumpolcová OlgaGriffinka ------584 [9š]4 [5š]916 [9š]6 [10š]------763 [8š]5 [9š]757 [9š]3 [4š]1005 [9š]4 [5š]------191+117+110=418
16.Zelenková MarieJařenka 303 [7š]2 [3š]524 [7š]2 [4š]414 [9š]3 [4š]426 [9š]5 [7š]594 [10š]4 [5š]---762 [8š]6 [8š]535 [8š]6 [7š]775 [9š]8 [12š]447 [10š]6 [8š]---153+117+140=410
17.Pavlíková ZuzanaChin-shin ------511 [8š]3 [4š]685 [10š]4 [4š]---------939 [9š]8 [10š]---------161+126+120=407
18.Kyjovský PetrPet.Ar.Kay 313 [8š]4 [6š]433 [8š]8 [12š]245 [9š]6 [9š]414 [8š]3 [4š]662 [9š]6 [9š]---453 [10š]6 [7š]605 [9š]4 [5š]664 [9š]8 [10š]526 [10š]5 [8š]701 [9š]5 [7š]136+99+160=395
19.Kuzník MichalEleazar ------335 [9š]4 [5š]769 [10š]9 [11š]---------------------109+126+130=365
20.Kučera JiříJK 192 [6š]0 [2š]674 [8š]6 [8š]505 [9š]4 [5š]------------708 [9š]5 [6š]---------137+117+110=364
21.Vargová KláraLuna ------294 [9š]4 [6š]236 [10š]5 [7š]694 [11š]4 [7š]---------604 [10š]8 [11š]573 [11š]1 [2š]325 [11š]2 [4š]129+99+130=358
22.Beregszászi RóbertRobert ------495 [9š]5 [6š]---------306 [9š]6 [7š]694 [9š]8 [12š]---------118+99+140=357
23.Šiška KarelMrkev 695 [7š]8 [8š]------814 [5š]3 [4š]---------715 [8š]0 [0š]---------152+90+110=352
24.Ratajová PetraBambulka 715 [9š]2 [3š]318 [9š]5 [7š]---596 [8š]0 [0š]222 [7š]2 [3š]---543 [7š]3 [4š]251 [6š]4 [6š]---313 [7š]2 [3š]---130+126+90=346
25.Bešťák JanHonzabe 543 [6š]5 [8š]351 [6š]4 [6š]454 [6š]4 [5š]646 [7š]6 [8š]---------395 [8š]5 [7š]---------118+99+110=327
26.Goetz MichalGator ------465 [8š]4 [5š]639 [9š]4 [6š]---------------------109+126+80=315
27.Mikulková KristýnaKebule ---------495 [10š]5 [6š]376 [10š]5 [8š]------495 [9š]4 [5š]------264 [7š]4 [6š]98+99+100=297
28.Štolová KateřinaMeine ------360 [8š]5 [6š]---196 [9š]7 [8š]---305 [8š]4 [6š]------------66+99+120=285
29.Bílek EvženMamutík ---182 [9š]3 [5š]352 [8š]5 [7š]384 [9š]7 [10š]------------414 [10š]2 [4š]------79+72+120=271
30.Pulchart MartinDrobcek ------433 [9š]5 [7š]545 [9š]4 [5š]---------------------97+72+90=259
31.Vaverka BohumírTraperBob ---323 [7š]5 [10š]101 [10š]4 [6š]------------------572 [8š]6 [9š]---89+45+110=244
32.Melika JanSoron 523 [8š]0 [0š]------------330 [0š]0 [0š]------------484 [6š]7 [9š]100+63+70=233
33.Kretschmann EduardEda ------251 [6š]7 [11š]264 [8š]6 [8š]---------------------51+45+130=226
34.Beregszászi jr. RobertBob ------157 [9š]0 [2š]---------214 [8š]3 [4š]243 [9š]3 [6š]---------45+99+60=204
35.Krumpolec Janmalý Griffin ------------------202 [8š]0 [0š]---396 [8š]6 [8š]------59+72+60=191
-Krupa Pawel ------978 [8š]9 [12š]------------------------97+72+90=259
-Dabrowski JaroslawJaro ------899 [10š]8 [10š]------------------------89+81+80=250
-Krupa Tadeusz ------1123 [5š]9 [14š]------------------------112+27+90=229
-Palivec DanielPalivec ---------------565 [8š]7 [9š]---------------56+45+70=171
-Kořínek MichaelMichael ---------465 [10š]8 [11š]---------------------46+45+80=171
-Strieženec JurajSanDuro 525 [7š]7 [9š]------------------------------52+45+70=167
-Nowaczynski PiotrMoyzesz ------496 [9š]6 [8š]------------------------49+54+60=163
-Gottfried JaroslavAdraj ---------------------674 [9š]6 [10š]---------67+36+60=163
-Havrlant OndřejMantis ---------865 [8š]3 [4š]---------------------86+45+30=161
-Kutílek LeošLeon 446 [8š]6 [7š]------------------------------44+54+60=158
-Radványi Zoltánerze ------950 [0š]6 [7š]------------------------95+0+60=155
-Bochníček JiříBonďa 256 [13š]6 [10š]------------------------------25+54+60=139
-Brendl Tomášsam006 ---------594 [8š]4 [5š]---------------------59+36+40=135
-Kodýdek MilošSeifgard ------------------------------713 [7š]3 [4š]71+27+30=128
-Kietris Pawel ------663 [8š]3 [4š]------------------------66+27+30=123
-Šarhan PetrKrok ---------------490 [0š]7 [8š]---------------49+0+70=119
-Bukovčan MichalBuky ------------------------------214 [7š]6 [7š]21+36+60=117
-Wiszniewski KacperKO£CZAN ------415 [8š]3 [5š]------------------------41+45+30=116
-Matějek StanislavJosh ------442 [9š]5 [6š]------------------------44+18+50=112
-Krumpolec OndřejVlk ------------------303 [8š]4 [7š]------------30+27+40=97
-Přívětivá DanielaDanielka ---------233 [8š]4 [6š]---------------------23+27+40=90
-Pochylová LenkaElen 231 [8š]2 [4š]------------------------------23+9+20=52


Terčovka

  Jméno LLID Body
1. Zelenka Jaroslav Zelí 127
2. Zedník Petr PeZ 119
3. Krumpolec Ladislav Griffin 116
4. Sodja Michal Mýša 115
5. Řehořovský Jan Jeneš 113
6. Plewniak Krzyzstof Ivar 113
7. Krupa Tadeusz 112
8. Rataj Stanislav Lucínek 107
9. Hřebík Pavel pavelH 104
10. Mikoláš Jindřich Miki 103
11. Mareš Pavel Pavel 101
12. Krumpolcová Olga Griffinka 100
13. Krupa Pawel 97
14. Radványi Zoltán erze 95
15. Pavlíková Zuzana Chin-shin 93
16. Haberzettl Lukáš 90
17. Dabrowski Jaroslaw Jaro 89
18. Král Patrik Ajuta 87
19. Havrlant Ondřej Mantis 86
20. Štol Josef Kydliman 86
21. Šiška Karel Mrkev 81
22. Haberzettl David Deny 81
23. Zelenková Marie Jařenka 77
24. Kuzník Michal Eleazar 76
25. Kodýdek Miloš Seifgard 71
26. Ratajová Petra Bambulka 71
27. Kyjovský Petr Pet.Ar.Kay 70
28. Kučera Jiří JK 70
29. Vargová Klára Luna 69
30. Beregszászi Róbert Robert 69
31. Gottfried Jaroslav Adraj 67
32. Kietris Pawel 66
33. Bešťák Jan Honzabe 64
34. Goetz Michal Gator 63
35. Brendl Tomáš sam006 59
36. Vaverka Bohumír TraperBob 57
37. Palivec Daniel Palivec 56
38. Pulchart Martin Drobcek 54
39. Melika Jan Soron 52
40. Strieženec Juraj SanDuro 52
41. Nowaczynski Piotr Moyzesz 49
42. Šarhan Petr Krok 49
43. Mikulková Kristýna Kebule 49
44. Kořínek Michael Michael 46
45. Kutílek Leoš Leon 44
46. Matějek Stanislav Josh 44
47. Wiszniewski Kacper KO£CZAN 41
48. Bílek Evžen Mamutík 41
49. Krumpolec Jan malý Griffin 39
50. Štolová Kateřina Meine 36
51. Krumpolec Ondřej Vlk 30
52. Kretschmann Eduard Eda 26
53. Bochníček Jiří Bonďa 25
54. Beregszászi jr. Robert Bob 24
55. Přívětivá Daniela Danielka 23
56. Pochylová Lenka Elen 23
57. Bukovčan Michal Buky 21

Rychlostřelba

  Jméno LLID Body
1. Haberzettl David Deny 12 [14š]
2. Krumpolec Ladislav Griffin 12 [12š]
3. Řehořovský Jan Jeneš 10 [15š]
4. Sodja Michal Mýša 10 [12š]
5. Král Patrik Ajuta 9 [12š]
6. Štol Josef Kydliman 9 [12š]
7. Rataj Stanislav Lucínek 9 [12š]
8. Kuzník Michal Eleazar 9 [10š]
9. Dabrowski Jaroslaw Jaro 9 [10š]
10. Plewniak Krzyzstof Ivar 9 [9š]
11. Hřebík Pavel pavelH 9 [9š]
12. Goetz Michal Gator 9 [9š]
13. Pavlíková Zuzana Chin-shin 9 [9š]
14. Haberzettl Lukáš 8 [11š]
15. Mikoláš Jindřich Miki 8 [10š]
16. Zelenka Jaroslav Zelí 8 [10š]
17. Zedník Petr PeZ 8 [9š]
18. Kučera Jiří JK 8 [9š]
19. Ratajová Petra Bambulka 8 [9š]
20. Krupa Pawel 8 [8š]
21. Zelenková Marie Jařenka 7 [10š]
22. Krumpolcová Olga Griffinka 7 [9š]
23. Beregszászi jr. Robert Bob 7 [9š]
24. Bochníček Jiří Bonďa 6 [13š]
25. Mikulková Kristýna Kebule 6 [10š]
26. Vargová Klára Luna 6 [10š]
27. Kyjovský Petr Pet.Ar.Kay 6 [10š]
28. Štolová Kateřina Meine 6 [9š]
29. Beregszászi Róbert Robert 6 [9š]
30. Nowaczynski Piotr Moyzesz 6 [9š]
31. Kutílek Leoš Leon 6 [8š]
32. Krumpolec Jan malý Griffin 6 [8š]
33. Bešťák Jan Honzabe 6 [7š]
34. Kořínek Michael Michael 5 [10š]
35. Pulchart Martin Drobcek 5 [9š]
36. Mareš Pavel Pavel 5 [9š]
37. Palivec Daniel Palivec 5 [8š]
38. Wiszniewski Kacper KO£CZAN 5 [8š]
39. Havrlant Ondřej Mantis 5 [8š]
40. Šiška Karel Mrkev 5 [8š]
41. Strieženec Juraj SanDuro 5 [7š]
42. Bílek Evžen Mamutík 4 [10š]
43. Gottfried Jaroslav Adraj 4 [9š]
44. Brendl Tomáš sam006 4 [8š]
45. Kretschmann Eduard Eda 4 [8š]
46. Bukovčan Michal Buky 4 [7š]
47. Melika Jan Soron 4 [6š]
48. Krumpolec Ondřej Vlk 3 [8š]
49. Kietris Pawel 3 [8š]
50. Přívětivá Daniela Danielka 3 [8š]
51. Vaverka Bohumír TraperBob 3 [7š]
52. Kodýdek Miloš Seifgard 3 [7š]
53. Krupa Tadeusz 3 [5š]
54. Matějek Stanislav Josh 2 [9š]
55. Pochylová Lenka Elen 1 [8š]
56. Radványi Zoltán erze 0 [0š]
57. Šarhan Petr Krok 0 [0š]

Král.ústupovka

  Jméno LLID Body
1. Hřebík Pavel pavelH 12 [14š]
2. Haberzettl David Deny 12 [15š]
3. Zelenka Jaroslav Zelí 12 [17š]
4. Král Patrik Ajuta 10 [11š]
5. Mareš Pavel Pavel 10 [13š]
6. Mikoláš Jindřich Miki 10 [15š]
7. Rataj Stanislav Lucínek 9 [10š]
8. Zedník Petr PeZ 9 [11š]
9. Kuzník Michal Eleazar 9 [11š]
10. Sodja Michal Mýša 9 [11š]
11. Krupa Pawel 9 [12š]
12. Krupa Tadeusz 9 [14š]
13. Šiška Karel Mrkev 8 [8š]
14. Plewniak Krzyzstof Ivar 8 [9š]
15. Řehořovský Jan Jeneš 8 [9š]
16. Dabrowski Jaroslaw Jaro 8 [10š]
17. Kyjovský Petr Pet.Ar.Kay 8 [10š]
18. Pavlíková Zuzana Chin-shin 8 [10š]
19. Krumpolec Ladislav Griffin 8 [11š]
20. Vargová Klára Luna 8 [11š]
21. Kořínek Michael Michael 8 [11š]
22. Beregszászi Róbert Robert 8 [12š]
23. Zelenková Marie Jařenka 8 [12š]
24. Štolová Kateřina Meine 7 [8š]
25. Šarhan Petr Krok 7 [8š]
26. Strieženec Juraj SanDuro 7 [9š]
27. Melika Jan Soron 7 [9š]
28. Štol Josef Kydliman 7 [9š]
29. Palivec Daniel Palivec 7 [9š]
30. Bílek Evžen Mamutík 7 [10š]
31. Kretschmann Eduard Eda 7 [11š]
32. Haberzettl Lukáš 7 [11š]
33. Kutílek Leoš Leon 6 [7š]
34. Radványi Zoltán erze 6 [7š]
35. Bukovčan Michal Buky 6 [7š]
36. Krumpolec Jan malý Griffin 6 [8š]
37. Kučera Jiří JK 6 [8š]
38. Bešťák Jan Honzabe 6 [8š]
39. Nowaczynski Piotr Moyzesz 6 [8š]
40. Vaverka Bohumír TraperBob 6 [9š]
41. Krumpolcová Olga Griffinka 6 [10š]
42. Bochníček Jiří Bonďa 6 [10š]
43. Gottfried Jaroslav Adraj 6 [10š]
44. Matějek Stanislav Josh 5 [6š]
45. Mikulková Kristýna Kebule 5 [6š]
46. Pulchart Martin Drobcek 5 [7š]
47. Ratajová Petra Bambulka 5 [7š]
48. Goetz Michal Gator 4 [5š]
49. Brendl Tomáš sam006 4 [5š]
50. Přívětivá Daniela Danielka 4 [6š]
51. Krumpolec Ondřej Vlk 4 [7š]
52. Kodýdek Miloš Seifgard 3 [4š]
53. Beregszászi jr. Robert Bob 3 [4š]
54. Havrlant Ondřej Mantis 3 [4š]
55. Kietris Pawel 3 [4š]
56. Wiszniewski Kacper KO£CZAN 3 [5š]
57. Pochylová Lenka Elen 2 [4š]






Výsledky byly zpracovány programem Toxophilus. © Lucínek 2007

www.lukostrelec.cz

(Z důvodu chyby v jádře Gecko nejsou celkové výsledky v prohlížečích s tímto jádrem (Firefox, Mozilla) centrovány na střed buňky. Snad najdu vhodné kompatibilní řešení.)







Copyright © www.lukostrelec.cz
Všechna práva vyhrazena.

Publikováno: 06.08. 2007 (6842 čtenářů)

[ Zpět ]

Content ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.