Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kuše - Příslušenství, Outdoor Vybavení, Lov, Zajímavosti
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 3:38 pm    Předmět: Citovat

barys napsal:
spitamen napsal:
taky nejaky poriadny mincier do 200kg by som potreboval.. Very Happy
Pardon, že reaguju na tak starý příspěvek,ale nějak mi to nedá. To tam na Slovensku máte tu černou zvěř tak vypasenou? Shocked Shocked Shocked U nás v Čechách jsou taky pořádný kusy, stále se jen válej, nic nedělaj, ale 200 Kg Exclamation Vy je více rozmazlujete než my. Laughing Laughing Laughing


Uz mi to asi aj doslo..ty si myslel pravdepodobne,ze tie minciere potrebujeme na vazenia prasat?.. Laughing Laughing ..to urcite nie.. Wink
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 2:23 pm    Předmět: Citovat

nieje mi jasne v akej suvislosti si ten citat pouzil,nechce sa mi to naspät hladat,je to asi len vytazok zo sirsieho konceptu,mincier pokial sa dobre pamätam som zhanal a uz aj davnejsie som zohnal na 150 kg a vylucne za vyrobnym ucelom,t.j.aby som si mohol zmerat vyrobene luciste do historickej kuse..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
barys
Nováček
Nováček


Registrace: 22.10. 2013
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 12:23 pm    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
taky nejaky poriadny mincier do 200kg by som potreboval.. Very Happy
Pardon, že reaguju na tak starý příspěvek,ale nějak mi to nedá. To tam na Slovensku máte tu černou zvěř tak vypasenou? Shocked Shocked Shocked U nás v Čechách jsou taky pořádný kusy, stále se jen válej, nic nedělaj, ale 200 Kg Exclamation Vy je více rozmazlujete než my. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Robin
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2013
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:34 pm    Předmět: Citovat

používám samonafukovací karimatku a je k nezaplacení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 8:53 pm    Předmět: Citovat

Váha je 2050 g - jen ještě upravím moji větu o tom skládání. Psal jsem rychleji než jsem myslel.

Skládá se jako harmonika a vždy jde k sobě čistá na čistou stranu a špinavá na špinavou stranu. Nestane se tedy, že to co je ve styku s bordelem na zemi by se dostalo do styku s tím, na čem člověk leží.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 8:09 pm    Předmět: Citovat

Zaujímavá vecička a vyzerá dosť prakticky, koľko to váži ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:59 pm    Předmět: Citovat

Jelikož mě nebaví furt sedat na batohu naplněný polštářem Very Happy a chtěl jsem si občas vystřelit z lehu i když je kolem mě bahno nebo mokro, koupil jsem si z těchto důvodů "taktickou" podložku. Taktická je v uvozovkách, protože se tak opravdu jmenuje a svými vlastnostmi tento pojem vystihuje.

Dlouho jsem uvažoval, jakou podložku vůbec pořídit a jestli má vůbec smysl kupovat nějakou karimatku s označením "taktická/střelecká..." za celkem vysokou sumu. Ty co se mě líbily, začínaly s cenovkou nad 2000 Kč. Dají se sehnat i nad 1000 Kč, ale ty už nemají rozklápěcí křídla a nedají se složit do kompaktního tvaru. Při prolízání webu jsem našel tyto stránky http://www.gtac.cz/e-shop/ a tamní nabídku. Vlastnosti nabízené podložky předčily všechny ostatní na netu. Zůstávala ale ještě otázka, jestli radši neuříznout kus igelitu a ušetřit tak peněžence 1800 Kč. Na tuto otázku přišla odpověď brzy a to roztáním sněhu a vytvořením krásného mazlavého blátíčka (tam by si igelit neškrtl). Bez dalšího váhání jsem došel špinavý domů z kopce a kontaktoval pana npor. Ing. Šlaichrta se žádostí o produkt. V příjemné komunikaci jsem se dozvěděl, že ji má skladem a během dvou dnů pošle. Dnes dorazila a já ji šel otestovat.

Jak už jsem psal, dá se sehnat na tomto webu: http://www.gtac.cz/e-shop/ na stránce skoro dole. NEbudu sem psát rozměry atd., to si přečtete tam Wink

Napíšu spíše postřehy:
Provedení je parádní. Kvalitní a pevné švy, žádné trčící nitě. V oblasti křídel je suchý zip. Ten se bude dát využití na připevnění nějakých kapsiček apod. Plastové přezky na popruzích pro sepnutí smotané podložky vypadají pevně. Látka se jeví odolně, zkoušel jsem šoupat po betonu a pohoda. Nevím co udělá pogumovaná vrstva na makadamu, ale to nevydrží asi žádná podložka. Možná bude na trhu lepší podložka, ale cenově bude oproti této úplně jinde. Myslím si, že něco vydrží.

V rozloženém stavu je karimakta opravdu macek. Neroluje se ani nekrčí - zůstane hezky natažená. Je dostatečně tlustá a nerovnosti nejdou moc cítit, tudíž se příjemně leží a míří (pravda měl jsem zimní bundu, takže i ta mohla pohltit nějakou nerovnost). Potvrzuji že spodní vrstva je pogumovaná a nepropustí tak vodu. Válel jsem se po ní cca půl hodiny na mokré trávě s bahnem, dalších 20 minut na mokrém sněhu, a pak asi hodinu zase na mokré trávě s bahnem a pohodička. Nic nepropustila. Křídla jsou perfektní věc. Bez nich bych měl špinavý levý loket a to by bylo na nic. (připadám si jakk dybych psal recenzi na dámské vložky, když píšu o křidélkách a nepropustnosti tekutin Laughing )
Skládá se jako harmonika, tudíž jdou k sobě vždy čistá a špinavá strana. Lze snadno očistit, stačí nechat bahno uschnout a pak kartáčkem okartáčovat a bordel vysát. Zůstanou tam samozřejmě fleky jiného odstínu než zelené (zbytek zažraného bahna) ale to jde také snadno odstranit, jen se už musí použit kartáček s vodou - je to ale zbytečné, pokud to není na straně, kde člověk leží.

S koupí jsem velice spokojený, určitě najde využití i pod spacák popřípadě k přehradě.

Nějaké foto (kvalitnější na stránkách prodejce)


_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 4:45 pm    Předmět: Citovat

bouhanter..paradne,krasne zabery,len troska kratke no.. Wink ..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 2:45 pm    Předmět: Citovat

ďakujem všetkým!
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
adrian
Nováček
Nováček


Registrace: 22.3. 2013
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 9:30 am    Předmět: Citovat

bowhunter123 napsal:
https://vimeo.com/120944567

nie je to nič o kušiach, ale súvisí to s prírodou a lovom.

Krátky klip z minuloročnej ruje z mojej produkcie.. Snád sa bude páčiť..

Ja ti tlieskam,presne tie to okamihy v širšej súvislosti mám zakorenené v sebe.Spracovanie perfektné, jednotlivé okamihy výborne zachytené.Máš talent. thumbup
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Palicak
Nováček
Nováček


Registrace: 29.1. 2015
Příspěvky: 10
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 2:15 pm    Předmět: Citovat

pekna profi robotka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 12:31 pm    Předmět: Citovat

Len tak dalej Thumbs Up
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 11:09 am    Předmět: Citovat

veľmi pekné Wink
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 10:54 am    Předmět: Citovat

Paráda,šikula thumbleft
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 10:54 pm    Předmět: Citovat

teraz si ma naozaj potešil a polichotil mi Embarassed

presne takých ludí obdivujem aj ja a snažím sa o niečo podobné a preto mám teraz veľkú radosť, že sa video páči a že z toho videa je cítiť tá nezameniteľná atmosféra.. Obdobie ruje je nádherné, pre mna je to ako sviatok. Aj keď nadšenci ako ja dobre vedia že je to veľmi náročné obdobie Very Happy Very Happy .. Veľmi skoré vstávanie a množstvo množstvo km v nohách s ťažkou kameramanskou výbavou na chrbte.. Večer človek padne do perín ako zarezaný Very Happy..

Keď dorazíš na zraz kľudne ti môžem poradiť.. ak budeš mať nejaké otázky netreba sa hanbiť..
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 10:28 pm    Předmět: Citovat

obdivuju lidi, co dokážou natočit a pak softwarově upravit video, aby nejen že bylo koukatelné, ale dokázalo v člověku navodit nějaké příjemné pocity a zanechalo v něm zážitek.

Moje videa přírody vypadají, jak kdyby to byly vystřižené scénky ze záhady Blair Witch Very Happy - roztřepaná kamera, funění do mikrofonu Very Happy akorát do toho tak neřvu no Very Happy

Smekám pane.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 10:14 pm    Předmět: Citovat

hehe.. nechcem nudiť Smile

do zrazu už zrejme pôjde aj niečo v telke.. Smile dám potom vedieť keď sa bude filmík vysielať..
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dudo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 31.10. 2012
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 9:06 pm    Předmět: Citovat

super. pozbieraj toho na zraz viac, bude kino Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 4:21 pm    Předmět: Citovat

https://vimeo.com/120944567

nie je to nič o kušiach, ale súvisí to s prírodou a lovom.

Krátky klip z minuloročnej ruje z mojej produkcie.. Snád sa bude páčiť..
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kamikadze
Nováček
Nováček


Registrace: 14.2. 2015
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2015 8:20 pm    Předmět: Citovat

http://www.sberatelske-predmety.cz/originalni-tricko-the-walking-dead-killin-it-p-12751.html

výstižné... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 7:44 pm    Předmět: Citovat

pěkné, ale přesně jak říkáš. Kdo ví, co to bude za matroš a kvalitu.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Palicak
Nováček
Nováček


Registrace: 29.1. 2015
Příspěvky: 10
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 6:33 pm    Předmět: Citovat

Zdar borci,co Vy na to? Zobral som tricko tak uvidime co za material a prevedienie...
http://sport.bazos.sk/inzerat/45714667/Polovnicke-oblecenie.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 5:20 pm    Předmět: Citovat

Bubble Level - Weaver

http://eu.hawkeoptics.com/hawke-bubble-levels.html
2 druhy - Weaver, univerzal

Cena okolo 15-20Eur



Alebo sa robia aj teketo:




Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 10:09 am    Předmět: Citovat

Ta origo se tam připevňuje jak? Taky se tam lepí nebo to mají jinak pošéfované? No právě, cena té origo je přemrštěná - ostatně jako 90% cen jejich příslušenství.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 1:10 am    Předmět: Citovat

vodováha je dobrá pomôcka hlavne pri streľbe na väčšiu vzdialenosť, ale aj ak je problém so správnym vnímaním polôh - horizontály a vertikály
na kušu sa tá originálna umiestňuje na vrch držiaka ramien na ľavú stranu ak mieriš pravým okom, dobre ju tam pri mierení vidno - stačí pozrieť ľavým okom; ovšem cenu tej originálnej považujem ja osobne za čistú zlodejinu a nikdy by som si ju nekúpil

ja mám miesto nej túto, samozrejme bez reklám (ak tam sú, dajú sa ľahko odstrániť)
http://www.web-reklama.sk/privesky-na-kluce/167-privesok-na-kluce-vodovaha.html

dal som z nej dole tú retiazku, odštikol som z nej aj to očko zapustené do nej zboku a nalepil som ju obojstrannou lepiacou páskou; kedykoľvek sa dá sňať dole, funguje bezvadne a cena je viac než presvedčivá, kúpil som v nejakom obchode s náradím...
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 10:15 pm    Předmět: Citovat

používáte nějakou vodováhu na kuši nebo na optice? Nějaká rada? Kam se vlastně upíná ta originální od excaliburu?

Líbila by se mi tato, ale pod optiku se nevejde. Šla by sice namontovat na novou montáž optiky, ktrá má picatiny rail navrchu, ale ty montáže se dělají buďto moc tlusté (3 imbusy za sebou) nebo moc vysoké - a to už teď se mi zdá lícnice nízká.
http://www.lukyasipy-henry.cz/eshop/produkt/105-vodovaha-na-pusku-model-1..html#desc

Nebo potom tato. Z ebay za 200 Kč. Ta by měla jít namontovat v pohodě. Nemáte ji někdo?
http://www.aczshop.cz/product_info.php?cPath=48_83&products_id=230&osCsid=f8d1ca2cc99a97420971f246acd8974b
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 4:10 pm    Předmět: Citovat

KOŘEN napsal:
Máte chlapi na kuši namontovanou svítilnu? ......
5. varianta: Namontovat pod tělo kuše.


Skusil som to ale vadila mi potom velka hmotnost kuse (baterka + montaz).
Najviac mi vyhovovala varianta 5. - "nezavadzala tolko" a svetlo mi nesvietilo na kusu t.j. nebolo "blokovane" telom kuse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 1:05 pm    Předmět: Citovat

http://www.bowhunting.com/publisher/hunting-news/2014/12/30/barnett-recriut-100
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2014 7:37 pm    Předmět: Citovat

KOŘEN napsal:
...toto mi připadá lehké a poddajné, ovšem jestli to bude držet na optice nebo to bude padat na stranu, to netuším

nepadá to, pripneš to k zadnej časti kušohľadu - k okuláru tesne pred krytku; krytky však treba pootočiť o 90 stupňov aby pri odklopení nezavadzali pred svietidlom; nedávaj tam zbytočne veľké svietidlo a daj ho do držiaka v ťažisku; nie je to nejaká extra super vec ale funguje to
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2014 3:13 pm    Předmět: Citovat

6. varianta vymenit montaz optiky a na ni upnout svitilnu Wink

http://www.dx.com/p/aluminum-alloy-20mm-gun-mount-with-hex-wrench-black-2-pcs-180730#.VKP2IHugYvl
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.