Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Umělé a jiné terčovnice
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Terčovnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PePe
Nováček
Nováček


Registrace: 27.8. 2015
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2016 4:49 pm    Předmět: Citovat

vladan008 napsal:
No já plánuji udělat terčovnici z Mirelonu, ale ve stylu hobry. To znamená pásy naskládat na sebe a stáhnout dvěma závitovými tyčemi. Dopředu a dozadu koberec. Hloubku udělám asi 40cm protože do toho chci střílet kladkou 60lb. Co si o tom myslíte? Hobra mi připadá drahá a vadí mi že není odolná vůči vlhku.


předpokládám že chceš udělat něco jako tohle:
[img]
https://onedrive.live.com/redir?resid=4468442F455E279B!98615&authkey=!AMR-aMXoGV-0Qa0&v=3&ithint=photo%2cjpg
[/img]

* nějak vám to nefunguje na složitějších odkazech, když to napíšu správně, tak se zobrazí prázdný příspěvek Wink

Další 2 obrázky
[url]
https://onedrive.live.com/redir?resid=4468442F455E279B!98614&authkey=!ADC1fvG8BywrlNI&ithint=folder%2cjpg
[/url]
Není to teda z Mirelonu. Ta nevím jak bude fungovat. Je tam "nějaká" pěna kterou používá Yate na vnější části terčovnic. Podle Petra Maralíka Yate snad zkouší podobnou terčovnici.
Základna je cca 40*25 cm. Rozměry jsem odhadl, tak abych maximálně využil materiál. Střílím do toho 38 lbs. A občas jsou za tím vidět hroty. Pomohlo by tomu větší utažení desek.
Stažené to je vázacíma popruhama. Nahoře a dole je kvalitní překližka. Schválně o něco menší než jsou ty pěny. Problém je trochu napínání. Proto jsem tam teď dal ten trámek nahoru. A popruhy mají občas tendenci trochu sjíždět.

+ šípy jdou krásně vytahovat.
+ životnost náplně nadprůměrná (zvláště pokud se trefujete mezi jednotlivé vrstvy:) A když se ošoupou tak se prohodí ze středu na kraj nebo se otočí.
+ dá se to kamkoliv položit a střílet
+ skladné a snadno transportovatelné
+ šance na zničení šípu při netrefení minimální
+ v mém případě pořizovací cena 0 kč a pár hodin řezání pěny

- je lehká tak má občas tendenci se po zásahu posunout
- je relativně malá cca 40*40 cm
- nějaké ty konstrukční detaily (napínání popruhů, ...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 1:20 am    Předmět: Re: molitan Citovat

Jericho667 napsal:
ahoj, mam doma starou molitanovou matraci. Poradite mi, jak z ni co nejlepe udelat tercovnici?

molitan se dá, ale nevydrží to co polyuretanová matrace dobré jsou i staré sedačky z auta a ještě potřebuješ strečku, když to dost hodně stáhneš a zakomponuješ do toho kus popruhu k zavěšení můžeš střílet, dobré je mít oko i zespoda, aby se terč neotáčel, nekýval a rychleji se stabilizoval a na to ti stačí tím okem prostrčit kus větve, když terč rozstřílíš a začne se rozpadat nebo procházejí šípy znova ho omotáš a hodně stáhneš strečkou, pod kterou si můžeš dát nějaké body nebo značky pro zaměřovaní a můžeš střílet dál, pokud je terč už neopravitelný dáš ho do sběrného dvora a požádáš je o jinou matraci Smile
mám jich více natrvalo v lese samozřejmě, že se souhlasem majitele
ten na obrázcích tam visí od roku 2013, je mnohokrát opravovaný a už dosluhuje, přesto je to určitě jedna z levnějších variant home-made terčovnice
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 3:08 pm    Předmět: Citovat

samotny molitan sa ti rozfrcka, a rozpadne na bordel, ktory budes musiet upratat Smile
jedine by si sa tomu vyhol tak, ze by ten molitan bol v niecom, co by tomu zabranilo, napriklad nejake vrece....ale ako sa ten molitan bude rozpadavat pod strelami sipov, tak sa ti to vrece bude spravat, az sa ti moze tiez potrhat.


Alebo este sa da ze molitan zmotas, a strielat budes nie do stien valca ale do toho prierezu kruhoveho....chapes? Smile ze zmotas ten molitan a mozes to narezat na mensie valce a tie pouzit ako valcovite terce. Ale zasa: musi byt ten molitan v niecom upevneny. Folia sa da, ale po case sa roztrha....tak nieco vymysli Wink
_________________
Sen okçuluğu bir gün bırakırsan o seni 10 gün bırakır.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tonino
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2014
Příspěvky: 48
Bydliště: Modra

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 2:45 pm    Předmět: Citovat

Tazko povedat, ale urcite ako prvy krok by som vyskusal, ako sa to sprava, kebyze priamo bez akejkolvek upravy do toho strelim. Len pre istotu, ak by to islo pouzit v nezmenenom stave, tak naco sa snazit. A ak to bude nepouzitelne v surovom stave, tak podla spravania sa da odhadnut dalsia uprava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jericho667
Nováček
Nováček


Registrace: 9.8. 2013
Příspěvky: 12
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 1:39 pm    Předmět: Citovat

je to jen molitan. Tedy stocit, skladat ve vrstvach, stlacit nebo nestlacit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tonino
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2014
Příspěvky: 48
Bydliště: Modra

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 12:59 pm    Předmět: Citovat

Skus ju opret o balik slamy, ked mas silny luk a budes prestrelovat, nic neposkodis Smile , ale inak mala by sip zastavit (snad neni pruzinova)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jericho667
Nováček
Nováček


Registrace: 9.8. 2013
Příspěvky: 12
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 12:30 pm    Předmět: molitan Citovat

ahoj, mam doma starou molitanovou matraci. Poradite mi, jak z ni co nejlepe udelat tercovnici?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pistolník
Nováček
Nováček


Registrace: 5.1. 2015
Příspěvky: 85
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 1:28 pm    Předmět: Citovat

PU pěnu jsem zkoušel. Velká spotřeba pěny (běžný rozměr terovnice (dejme tomu průměr 60cm) by ses nedoplatil), nerovnoměrné rozložení "bublin". Zcela nevyhovující.
K tomu Mirelonu. Mám zkušenosti pouze s točením - viz můj příspěvek "Terčovnice z Mirelonu". Obávám se ale, že na 60 lb luk bude 40 cm tloušťka málo. Zvlášť pokud střílíš karbony. (Což asi jo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vladan008
Nováček
Nováček


Registrace: 4.3. 2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 8:26 am    Předmět: Citovat

No já plánuji udělat terčovnici z Mirelonu, ale ve stylu hobry. To znamená pásy naskládat na sebe a stáhnout dvěma závitovými tyčemi. Dopředu a dozadu koberec. Hloubku udělám asi 40cm protože do toho chci střílet kladkou 60lb. Co si o tom myslíte? Hobra mi připadá drahá a vadí mi že není odolná vůči vlhku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 12:18 am    Předmět: Citovat

...taky trošku starší karbon dokáže s hobrou neskutečné věci - viděl jsem šíp (klasický powerflight), který po vytažení z hobrové terčovnice vypadal jako orobinec a ještě ke všemu byl můj scratch
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 11:51 pm    Předmět: Citovat

Lucínek má pravdu: hobra je pohřebiště dřevěných šípů. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tonino
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2014
Příspěvky: 48
Bydliště: Modra

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 2:01 pm    Předmět: Citovat

dik za info, ked budem potom trenovat so sviatocnimi (drevenimi) tak budem pouzivat ine terce (videl som tu pekne navody na 3D, mozno sa necham inspirovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 1:59 pm    Předmět: Citovat

Tak potom ano - to spékání je zejména u dřevěných šípů.
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tonino
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2014
Příspěvky: 48
Bydliště: Modra

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 1:58 pm    Předmět: Citovat

ja osobne pouzivam dural, ale planujem prejst na karbon (a vynimocne na drevo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 1:18 pm    Předmět: Citovat

Tonino napsal:

So zapekanim som sa nestretol

A převažují dřevěné nebo karbonové šípy?
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tonino
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2014
Příspěvky: 48
Bydliště: Modra

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 12:28 pm    Předmět: Citovat

No my mame tie tercovnice na strelnici, kde strielame kolmo (alebo takmer kolmo - na cca 30m sa vychilime menej ako 1m od osi).

So zapekanim som sa nestretol

co sa tyka odolnosti voci vode, tak mame na ne navleky natiahnuty velky igelitovy mech.

Miralon ma sice svoje vyhody, ale tieto tercovnice maju vydrz uplne niekde inde.

Ono vsetko ma svoje klady a aj zapory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 12:21 pm    Předmět: Citovat

Tonino napsal:
montaznu penu som skusal aj ja (ked som mal vystrielany stred, taj som trochu strekol do stredu tercovnice) a naozaj je to nic moc.

Osobne uz bezne strielam prevazne do hobry a je to radost strielat, alebo je trvacna a setrna k sipom. A je aj ekologicka (po vystrielani sa moze spalit), a aj ekonomicka (pri vystrielani stredu staci vystrielane dosky presunut na kraj, kde sa tak moc nesriela a z kraja dobre dat do stredu - prakticky sa to da zabezpecit napriklad tak, ze sa napruiklad po pol roku presunie vzdy 15 dosiek z prava do lava a takto sa zabezpeci rovnomerne vystrielanie dosiek)

Z mojho pohladu je tam jedina nevyhoda ta, ze tercovnica je pomerne tazka (kludne aj 50-100 kg), ale na stacionarne tercovnice je to dobra volba

Těch nevýhod proti miralonu je tam více:
- "zapékají" se šípy, špatně se vytahují
- náchylná na povětrnostní vlivy, není moc vodě odolná
- při střelbě z úhlu se mohou lámat šípy
Osobně jsem také hobru zkoušel a nemohu ji doporučit. Ve srovnání s motaným miralonem je to k prdu.
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tonino
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2014
Příspěvky: 48
Bydliště: Modra

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 12:13 pm    Předmět: Citovat

montaznu penu som skusal aj ja (ked som mal vystrielany stred, taj som trochu strekol do stredu tercovnice) a naozaj je to nic moc.

Osobne uz bezne strielam prevazne do hobry a je to radost strielat, alebo je trvacna a setrna k sipom. A je aj ekologicka (po vystrielani sa moze spalit), a aj ekonomicka (pri vystrielani stredu staci vystrielane dosky presunut na kraj, kde sa tak moc nesriela a z kraja dobre dat do stredu - prakticky sa to da zabezpecit napriklad tak, ze sa napruiklad po pol roku presunie vzdy 15 dosiek z prava do lava a takto sa zabezpeci rovnomerne vystrielanie dosiek)

Z mojho pohladu je tam jedina nevyhoda ta, ze tercovnica je pomerne tazka (kludne aj 50-100 kg), ale na stacionarne tercovnice je to dobra volba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 8:53 am    Předmět: Citovat

zkoušel. Je to drahé a je to naprd
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vladan008
Nováček
Nováček


Registrace: 4.3. 2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 8:01 am    Předmět: Citovat

Někde jsem četl, že lze udělat terčovnici z papírové krabice do které se nastříká montážní PUR pěna. Nezkoušel to někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 7:33 pm    Předmět: Citovat

cele flakno jsem si precetl, dneska se kouknul v OBI a vysledek:
hobra, nejaky tvrzeny polystyren a neco pod plovoucku, pry je to jako Mirelon
hobra je desne tezka( a nevim, jestli by to nezlikvidovalo sipy), polystyrenu neverim, a to pod plouvoucku, mno nevim
dalsi prusvih je, ze je to vsecko vicemene v rozmerech 50x100cm
osobne by mi nejvic sedlo tohle
dve desky, rozdelam napul, a mam 100x100x20cm ctverec, coz by podle toho, co jsem cetl stacit melo
(jeste poznamka, zatim je to pro luk cca 25lb)
a nebo kupovane: http://www.rexbow.cz/tercovnice-bmc-eco-60x60x7/d-70676/
http://www.decathlon.cz/terc-startech-id_8130156.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
RADU
Nováček
Nováček


Registrace: 30.5. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 6:30 pm    Předmět: Citovat

fedosteve napsal:
Váži do 15 kg, na stojan si to urobíš ľahko. Nedáš tam tie nohy (alebo ich urob demontovateľné) a veľkosť si urobíš akú chceš. Strieľam asi tak jeden-dva krát týždenne po 150-200 šípov, v zime menej. Mám 47lb luk, drevené šípy. Príležitostne príde aj nejaký iný strelec. Ak by si nechcel použiť tie drevené bočnice, môžeš vyskúšať tiež "sendvičové" uloženie a dobre stiahnuť lepiacou páskou, následne ešte stiahnuť/omotať streč fóliou. To by si sa mal v pohode dostať na požadovanú váhu a tiež sa to bude dať pekne umiestňovať na vhodný stojan. Prípadne si môžeš ešte ušiť obal z umelohmotného vreca do ktorej terčovnicu vložíš, nech to má fazónu.

...má nějaký vliv na životnost terčovnice tloušťka mirelonu.Uvažoval jsem koupit 5 mm někdo ale uváděl,že slabší mirelon je lepší.Nevím jestli použití lepící pásky na stáhnutí terčovnice nedojde k její tvarové deformaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fedosteve
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.12. 2011
Příspěvky: 447
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 7:30 am    Předmět: Citovat

Váži do 15 kg, na stojan si to urobíš ľahko. Nedáš tam tie nohy (alebo ich urob demontovateľné) a veľkosť si urobíš akú chceš. Strieľam asi tak jeden-dva krát týždenne po 150-200 šípov, v zime menej. Mám 47lb luk, drevené šípy. Príležitostne príde aj nejaký iný strelec. Ak by si nechcel použiť tie drevené bočnice, môžeš vyskúšať tiež "sendvičové" uloženie a dobre stiahnuť lepiacou páskou, následne ešte stiahnuť/omotať streč fóliou. To by si sa mal v pohode dostať na požadovanú váhu a tiež sa to bude dať pekne umiestňovať na vhodný stojan. Prípadne si môžeš ešte ušiť obal z umelohmotného vreca do ktorej terčovnicu vložíš, nech to má fazónu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
RADU
Nováček
Nováček


Registrace: 30.5. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 10:04 pm    Předmět: Citovat

fedosteve napsal:
Tebou popísanú terčovnicu používam už niekoľko rokov, na odkaze máš dve fotky. Keď si ich zväčšíš, uvidíš ako to je zoskrutkované. Po stranách som dal polystyrén - spolu 4x8cm hrúbky. Hĺbka terčovnice je 30cm, výška 100 cm, šírka dopadovej plochy 80 cm. Celková výška terčovnice je 150 cm.

http://bit.ly/1233u6n

Mirelon beriem príležitostne z práce, máme to ako odpad. Narežem to na pásy 100x30cm, hrúbka je 3mm. Celé to na seba ukladám ako sendvič, potom stiahnem závitovými tyčami. Drevo mám z europalety.
Keď je nová, zvládne aj 60lb luk s karbónovými šípmi, neskôr je to samozrejme horšie. Silnejší luk som neskúšal. Pri drevených šípoch to má lepšiu zastavovaciu schopnosť. Vydrží asi jednu sezónu, potom mením rozstrieľané časti.

Kolik váží ta tvoje terčovnice...Potřebuji něco menšího a lehkého na přenášení tak do 4-5 kg.A vyřešit to tak aby terč šel přidělat na stojan.
Uvádíš že ti vydrží jednu sezónu jak často do ní střílíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fedosteve
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.12. 2011
Příspěvky: 447
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 9:46 pm    Předmět: Citovat

Tebou popísanú terčovnicu používam už niekoľko rokov, na odkaze máš dve fotky. Keď si ich zväčšíš, uvidíš ako to je zoskrutkované. Po stranách som dal polystyrén - spolu 4x8cm hrúbky. Hĺbka terčovnice je 30cm, výška 100 cm, šírka dopadovej plochy 80 cm. Celková výška terčovnice je 150 cm.

http://bit.ly/1233u6n

Mirelon beriem príležitostne z práce, máme to ako odpad. Narežem to na pásy 100x30cm, hrúbka je 3mm. Celé to na seba ukladám ako sendvič, potom stiahnem závitovými tyčami. Drevo mám z europalety.
Keď je nová, zvládne aj 60lb luk s karbónovými šípmi, neskôr je to samozrejme horšie. Silnejší luk som neskúšal. Pri drevených šípoch to má lepšiu zastavovaciu schopnosť. Vydrží asi jednu sezónu, potom mením rozstrieľané časti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
RADU
Nováček
Nováček


Registrace: 30.5. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 8:16 pm    Předmět: Citovat

Zdenek napsal:
no já si na terčovnici koupil mirelonový pás, stočil do kola a trochu utáhl pak kolem smršťovací folii a starý koberec před a za terčovnici a bylo to. Vydrží opravdu hodně a vyšla mi na necelých 600,0 kč . Je velmi lehká oproti těm z papírů a hadrů. Smile

Zdravím,
nemá někdo zkušenost s výrobou terčovnice ne stočením mirelonu do kola,ale stažením nařezaných pásů mezi dvě desky na způsob výroby terčovnice z hobry...Prostřílené části se jednoduše vymění za nové a máme terč zase jako nový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 2:42 pm    Předmět: Citovat

Čauko Stašo a Fedosteve. Kocky sú prichystané. Dovi v Jure. Kua ,len nech neprší!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bono
Nováček
Nováček


Registrace: 12.2. 2012
Příspěvky: 75
Bydliště: Poprad, Slovensko

PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2013 12:46 am    Předmět: Citovat

oooondrej17 napsal:


Vo Svite je odiel? Odkedy? Kde chodíte strieľať? Pardon, viem že je to mimo témy ale bývam neďaleko a netušil som o vás

http://lukostrelba-svit2.webnode.sk/ všetko máš na našej stránke.
_________________
http://lukostrelba-svit2.webnode.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
oooondrej17
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2011
Příspěvky: 111
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: so červen 01, 2013 10:49 pm    Předmět: Citovat

Bono napsal:
lentak napsal:

Materiál je polifoam. Z tohoto materiálu sa vyrába teplná izolácia na murivo, strechy, podlahy. Mráz neškodí, pred vodou je lepšie chrániť. Mínus 32 neškodí. Polifoam na priamom slnku tvrdne. Moja kocka už dostala cca 4000 šípov a ešte toľko vydrží. Kladkové luky ju ničia viac.

Ak to nieje tajomstvo môžeš mi dať kontakt na nejakého dodávateľa Polyfoamu.Kľudne aj do SZ. V našom klube Lukostreľba Svit by sme si chceli vyrobiť terčovnice, ale nedarí sa nám zohnať materiál.


Vo Svite je odiel? Odkedy? Kde chodíte strieľať? Pardon, viem že je to mimo témy ale bývam neďaleko a netušil som o vás
_________________
Heroes are not born, they have to be made.

Hoyt Rampage M4
Trophy Ridge Hit-Man 5
Carbon Express Ultra Shock
NAP Quicktune 800

Samick SLB 2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: so červen 01, 2013 8:25 pm    Předmět: Citovat

Bono napsal:
lentak napsal:

Materiál je polifoam. Z tohoto materiálu sa vyrába teplná izolácia na murivo, strechy, podlahy. Mráz neškodí, pred vodou je lepšie chrániť. Mínus 32 neškodí. Polifoam na priamom slnku tvrdne. Moja kocka už dostala cca 4000 šípov a ešte toľko vydrží. Kladkové luky ju ničia viac.

Ak to nieje tajomstvo môžeš mi dať kontakt na nejakého dodávateľa Polyfoamu.Kľudne aj do SZ. V našom klube Lukostreľba Svit by sme si chceli vyrobiť terčovnice, ale nedarí sa nám zohnať materiál.


Tajnosť to nie je. Zavolajte mi na 0905581098.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Terčovnice Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.