Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

1. Jarní šíp 2015
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2015 6:24 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Děkuji Čajovi za pochvalnou reportáž, jako obvykle snad až příliš emotivní.


No jo, jsem halt klubko nervů... Laughing

A s tou jurtou ... ještě že sem Jarda nechodí a nečte to... takhle se upsat Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 1:10 pm    Předmět: Citovat

jestli smysl pro humor nějak neporušuje pravidla?
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
macek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 12:22 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Zatím se tu upozorňovalo pouze na fotky kompromitující, např. střelec stringwalkující, střelec s lahví v kapse, ale já bych chtěl upozornit na nový druh lukostřelce s chlupatým nosem:
http://nasralnahrob.rajce.idnes.cz/dvorecek#IMG_0125.jpg





...měli bychom znovu projít stanovy ATL zda toto ,,zvýhodnění " je povoleno.... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2015 8:26 pm    Předmět: Citovat

Zatím se tu upozorňovalo pouze na fotky kompromitující, např. střelec stringwalkující, střelec s lahví v kapse, ale já bych chtěl upozornit na nový druh lukostřelce s chlupatým nosem:
http://nasralnahrob.rajce.idnes.cz/dvorecek#IMG_0125.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2015 8:17 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Čajovi za pochvalnou reportáž, jako obvykle snad až příliš emotivní.

Pár stručných poznámek:
*Vyhlášení Ligy 2014 moc bombastické nebylo, mimo jiné i proto, že řada umístěnců chyběla. A rozhodně bych nechtěl, aby to bylo na PJŠ vázáno do budoucna, snad se najde začátkem příštího roku nějaká větší akce a ujme se toho zas někdo jiný.
*Jurta není Toníkova, nýbrž Jardova.
*U disciplíny 3 pozice cedule s popisem byla, bohužel v lese, a přes stromy asi nebyla vidět. Dobrý nápad je popis u každého ze tří stanovišt - znamenám si.
*Průtrž mračen, to byla naše noční můra. Standa Šamal slíbil, že opatří velký plně uzavřený stan plný židlí a stolů. Dopadlo to tak, že jsme na poslední chvíli sami museli zařídit jeho dopravu z Č.B. a jak se ukázalo, byl nekompletní a značně menší. V nouzi nejvyšší by nás prej pustil do bejvalýho kravína před základnou, kterej je ovšem plnej harampádí - asi by to bylo dobrodružný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2015 8:02 pm    Předmět: Citovat

marigold napsal:
... Těšil jsem se na střelbu na to Té-čko. Proč tam nebylo?...

Nejsem již jeho majitelem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luis
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.9. 2012
Příspěvky: 288
Bydliště: Velký Jeníkov 2, 378 53

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2015 2:17 pm    Předmět: Citovat

Příště tank přinesu, slibuji. Na 60m. Ale mimo turnaj, protože mi takové terče k tradiční lukostřelbě nepasují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marigold
Nováček
Nováček


Registrace: 18.6. 2014
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 11:00 pm    Předmět: Citovat

ale jedna věc mě mírně rozladila. Těšil jsem se na střelbu na to Té-čko. Proč tam nebylo? Hodlá snad Zelí vyrábět další kousky a chce to pustit do přírody až na nějakém, řekněme tématicky zaměřeném, turnaji?? Můžeme se těšit na Stalinovy varhany nebo Tiger 1?
_________________
perun do nich!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 5:40 pm    Předmět: Citovat

Taky si dovolím napsat svůj názor.
Turnaj po stránce střelecké, rozestavení ,výběr lokalit vynikající ,je znát Zelího ,Jařenky, Johanky a Lojzovo. ,cit pro lukostřelbu.
Zázemí bylo třeba pro nás co jedeme 3 a více hodin horší. V Radíkově je výborné to zázemí (přijedeme v pátek pobavíme se, v sobotu zastřílíme a v neděli odjíždíme) a lokace taky vynikající možná Vám po těch letech co tam jezdíme připadají okoukané ale pořád je to pro mě nadstandard.

Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 4:02 pm    Předmět: Citovat

My jsme byli tedy prostředím pozitivně překvapení. Zelí to tu líčil ve stylu, že to není jako Radíkov a ve skutečnosti mi to přišlo ještě lepší. Přesunout na letní termín a bude to skvělá akce. Ajuta taky nemá kamennou hospodu a jak je u něj dobře. Míst na stanování bylo dostatek a večírek by se taky netrhal a u táboráku je stejně nejlíp.

Ještě jednou díky všem Jižním vjetvím a jejich přátelům a rodinám, bylo to opět něco, na co budu dlouho vzpomínat. Večer před usnutím si místo počítání oveček promítám vystřelené šípy na jednotlivé disciplíny. Pamatuji si všechny, tak to už hovoří samo za sebe. Smile
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marigold
Nováček
Nováček


Registrace: 18.6. 2014
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 10:47 am    Předmět: Citovat

imago napsal:

Ano, to je taky dobrá fotka pro popularizaci a dobré jméno lukostřelby - s flaškou v kapse a se zbraní v ruce, ještě že v ní měl jen Kolalokovu limonádu.


no ještě že tak, protože tahat k jindřichovu hradci božkov.. to dospělej člověk nedělá.

Nicméně.. i když jsem (pravděpodobně) díky větru zlomil dva křehký borovicový bikoňáky a v oblasti krční cítím malé oslabení.. tak nevidím žádný opodstatnění k nějakému mrmlání o nekvalitě turnaje, jež dosáhnul maximální možné kvality za daných podmínek. Kafe a pivo se dá dát na stojáka a s plným žaludkem se stejně špatně střílí.

Lukostřelec musí být tvor odolný a přizpůsobivý! Má-li výhrady, měl by raději hrát šipky v hospodě!
Jeden luk, jeden šíp, jeden terč!

(jsem těď trochu ovlivněn touhle vtipnou knihou - https://www.kosmas.cz/knihy/180450/uz-je-tady-zas/ Laughing )
_________________
perun do nich!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 10:22 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
a tady Lišák straší maorským válečným tancem Haka
http://img2.rajce.idnes.cz/d0203/11/11257/11257468_b39d7a734b561ade56b696c3ac53139e/images/DSC3539.jpg?ver=2

Ano, to je taky dobrá fotka pro popularizaci a dobré jméno lukostřelby - s flaškou v kapse a se zbraní v ruce, ještě že v ní měl jen Kolalokovu limonádu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 10:23 pm    Předmět: Citovat

a tady Lišák straší maorským válečným tancem Haka
http://img2.rajce.idnes.cz/d0203/11/11257/11257468_b39d7a734b561ade56b696c3ac53139e/images/DSC3539.jpg?ver=2
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 9:55 pm    Předmět: Citovat

Ajuto, toť věčný problém jak skloubit to setkávání a střílení pro radost se soutěživostí, která přec jen je většině lidí dána.
Já bych to řešil tak, že Honza byl na turnaji náš host s vyjímkou, ale v oficiálních výsledcích by být neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 9:42 pm    Předmět: Citovat

Asi bych se nevyjadřoval ke stylu Honzy M. , ale jako jeho kvočna jsem pochopil, že to byla i má vina.
Předně si nemyslím, že jde o "chození po tětivě " pouze o nedotýkání se šípu prsty. Honza s tímto úplně stejným odstupem od šípu střílí na krtečky nebo na 100 m. Snad jen rychlostřelbu střílí s dotykem šípu. Takhle s tím kdysi začal a zřejmě mu to tak vyhovuje,stejně jako někomu rukavička,jinému tabka a další zakládá šíp z druhé strany.
Za další, jsem si už před lety byl vědom jeho nesouladu s pravidly a dotazoval jsem se vždy pořadatele, zda může takto střílet. Letos jsem se neptal,protože jsem myslel, že už je to o něm známé. Asi před 2 lety jsem to tu už objasňoval.
Při měnění pravidel se mi benevolence k šípu ani u nejmíň oblíbené kategorie Laughing nepodařilo prosadit.
Takže máte na výběr bando - buď občas nějakého exota co se nevejde do tabulek strpíte a nebo jej nepustíte k sobě.
Doufám,že se i nadále chceme radovat ze společného střílení a setkávání , protože proto střílím z luku a jezdím po republice...
Přeji hezký večer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 9:37 pm    Předmět: Citovat

A hlavně ještě musím napsat poděkování.
Tentokrát je třeba tlustým písmem napsat tři zásadní postavy:
Jařenka, Johanka a Lojza. Jejich podíl je obrovský a bez nich by to vůbec nevzniklo, neboť jsem nějak špatně odhadl své možnosti a dosti jsem se s přípravami potýkal.

Dále pak děkuju těmto:

náš Honza - doprava materiálu
naše Věra - prezentace
Wazy - tabulky
Petr Záhorka - doprava stanu a stavěč
Láďa Šikmá plocha, Štěpin, Venca Jirků - stavěči
Jarda Rychlopič - poskytnutí jurty - našeho domova
Eva Zýková - tisk a úklid
Oba hasičové - úklid

Řada lidí přidala něco do cen, bohužel nejsem schopen všechny jmenovat,

a samozřejmě děkuji všem co nějakým způsobem přispěli.


Naposledy upravil zeli dne st duben 22, 2015 9:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 9:21 pm    Předmět: Citovat

pan předseda je v pohodě. Za počasí nikdo nemůže . Pan předseda byl nasraný na sebe, že v přemíře pýchy střelil Bílou pani Laughing

A pak ještě jel pan předseda na turnaj který má hodně dálek které pan předseda vcelku přesně umí střílet a ejhle- pan předseda potřebuje bezvětří, slunce v zádech a pokojovou teplotu!!!! Hanba panu předsedovi!!

Hodně fajn to bylo. Krásně postavené, bezva koncepce, absence atletických disciplín. všestranost (ve světě málo obvyklá), vlastivědná odbočka, krásná krajina, 130minut od Prahy.
Já byl ve skvělé skupině - to udělá asi ještě víc než samotný závod-a všichni byli pozitivní. Celou dobu jsme chválili úplně všechno i sebe navzájem. Nádhera.

Za počasí nikdo soudný nikoho nekritizuje s výjimkou Boha a tlakové níže.

Zázemí a jídlo je úpně vždycky nevypočitatelný prvek. Obvzlášť když jsi tam poprvé. Tady je dimenzované tak na 30-40 lidí. Pan Šámal se očividně snažil a očividně to bylo nad jeho síly.
To chtělo aby každý zhltnul jídlo a pivo šel chlemtat ven.


500 lidí klidně věř- když si pozve profesionální cathering, je léto a vydáváš pivo a guláš do plastu. V téhle sestavě je to vysoce nepravděpodobné.

Na druhou stranu jídlo taky mohlo být produktem kouzel s amerikou - to jsem viděl dělat i před lidmi-, tady dali vcelku standartní jednoduchý pokrm. Nevařil to profík, ale naprosto neuráželo.

Kdo kdy viděl fígle na obědech- buřtguláše s jedním buřtem na 30 litrů, guláše se dvěma kousky masa. dolévání vody aby bylo dost porcí, šunkafleky, zapékané brambory, zemlbáby........bůček a polévka jsou v pořádku.

Prostě nedělat tam nic v zimě a případně panu Šámalovi nabídnout pomoc.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 8:30 pm    Předmět: Citovat

Nová lokalita - mám z ní různé dojmy.
Co se týká střeleckých prostorů, je tam terén vynikající, nebojím se říct až dokonalý.
Zázemí pro střelce naopak nedostatečné, nebojím se říct až tragické. Malá hospoda, do níž se nevešla snad ani třetina účastníků a úplně chybějící nějaká další velká místnost, kam by se mohli uchýlit ti co nejsou v hospodě. Pak prakticky žádná možnost provádět nějakou hygienu. To vylepšit nebylo v našich silách.
Další průser byl neskutečně pomalý výdej obědů. To nás zaskočilo, neboť pan Šamal předtím tvrdil, že to nebude problém, že při Zlaté podkově tam mají 500 obědů - to bych chtěl vidět...
Počasí - co k tomu dodat? Tím už jsem se přestal trápit před pár lety, neb je to marný.
Přesto jsem v pozdním odpoledni, se zmrzlejma rukama a vidíc, že řada skupin zdaleka nemá odstříleno, propadal těžké depresi. Ovšem z různých míst trati se chvílema ozýval jásot až řehot, což snad dosvědčuje, že i v té sibiři se lidi bavili. Potěšily mě příspěvky, v kterých se počasím netrápíte, např.:...To počasí bylo náročné, hlavně pro děti. Ale i v tom je kouzlo a jsem ráda za ten zážitek plný větru a zimy..., nebo to Syslovo napomenutí pana předsedy. Jen doufám, že to moc dětí neodstůně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EdDie
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2013
Příspěvky: 20
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 8:13 pm    Předmět: Citovat

Nestydím se své zverejněné fotky. Ty fotky mají přinášet radost a po čase i krásné vzpomínky na krásný turnaj. Zatím přinášejí nepříjemné dohady.
Mrzí mě to,že jsem střelce na stringwalking neupozornil. Nevšimnul jsem si jeho stylu. V ten moment jsebm byl víc fotograf než lukostřelec. Honzo,promiň. Sad
_________________
MOLON LABE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 7:40 pm    Předmět: Citovat

Postesknutí Leontýny - to mě taky mrzí, hlavně když se pak ukázalo že dlouhé luky byly jen čtyři a tedy správně ani neměly být vyhlášeny.
Později mě napadlo, že jsem mohl pouze v rámci našeho turnaje ke kategorii DL přiřadit i vše ostatní s dřevěným šípem co neprošlo do TL (bylo by to sice mimo ligu, ale aspoň něco).
Tímto se za svou nedovtipnost Leontýně a její partě omlouvám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 7:26 pm    Předmět: Citovat

Telescopic - s tím bych i souhlasil, ale prosím toto už řešit v příslušném tématu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Telescopic
Nováček
Nováček


Registrace: 17.9. 2012
Příspěvky: 58
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, neměl bych do toho co kecat, protože jsem tam nebyl, ale občas mi příjdou tyhle diskuze typu omotávka 0,5 cm ANO-NE trochu akademické, když pak vidím na fotkách stringwalking. Koukám na moje fotky z loňska a vidím další stringwalkery, kteří se s tím nepáraj Smile

Můj názor je, že by bylo dobré spíše řešit tyhle podstatné sportovní podvůdky a ne, jestli tradiční korejec náhodou nemá příliš silné madlo a podobné techno-byrokratické nesmysly...
_________________
"Zážitek nemusí být příjemný, hlavně když je intenzivní"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 6:54 pm    Předmět: Citovat

Ten stringwalking, to je teda blbý. Patrně ten člověk vůbec nečte pravidla ani propozice a prostě si jen občas jede někam zastřílet jak je zvyklej.
To mě nenapadlo na toto upozornit kvočny nebo to říct při zahájení, páč v propozicích to bylo tučným písmem.
Je divný, že na to neupozornil někdo ve skupině.
Nevím jestli to ještě má nějaký smysl, ale Honza by měl být v tabulce výsledků vyndán z 12. místa.


Naposledy upravil zeli dne st duben 22, 2015 7:41 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 6:34 pm    Předmět: Citovat

Popravdě mi nějak uniká, proč by se měl stydět fotograf postovat fotky co nafotil? Neměl by se ( když už ) stydět někdo jiný? ( střelec )
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stalker
Nováček
Nováček


Registrace: 13.3. 2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 4:38 pm    Předmět: Citovat

Bych to zas tak neresil, kdyz se tu nestydi nekdo postovat fotky, kde strelec pouziva stringwalking a uz vubec se nijak nedotyka sipu. Viz. muj predchozi prispevek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 4:32 pm    Předmět: Citovat

Sysel napsal:
K čemu je dokonale vydefinovaná mezinárodní kategorie, ve které pak soutěží 4 lidi. Paradoxně jste zase nalili vše do nejvyšší kategorie a opět motivujete ke koupi modernějšího vybavení v podobě karbonových šípů i střelce, co jinak stříleli dřevem, trochu se to obrací proti původnímu smyslu. Omluva za off-topic, sem to nepatří.


A o tom to přesně je. Stejně by jsi vyhrál i s "tradičnějším" lukem. Ale já bych měla pocit, že mám alespoň trochu šanci a tebe by výhra těšila více, protože by nás v kategorii bylo přes 10.

S Čajem naprosto souhlasím s panem Kýzlem jsme můj luk ladili 2 měsíce.

Jen bych ještě chtěla zmínit, že mám 35 liber na víc prostě fyzicky nemám a kdybych ještě měla střílet s lukem D bez reflexu tak těch 35 neutáhnu v soutěžním tempu. Mám prostě jen určité možnosti a tak se to snažím dohnat tým reflexem.

Jaký je rozdíl v tom když muž jako Sysel s lukem tvaru D si stoupne proti mě jako ženě s reflexními rameny? O jeho a mojí libráži luku nemluvě.

Nechci tu vířit téma, je to jen prostor k zamyšlení.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 9:48 am    Předmět: Citovat

díky za fotky eddie Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stalker
Nováček
Nováček


Registrace: 13.3. 2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 10:50 pm    Předmět: Citovat

EdDie napsal:
Já vás všechny zdravím a moc děkuji za parádní závod.
Že zlobilo trochu počasí nevadí,aspoň budeme mít na co vzpomínat Very Happy
Mám tady odkaz na fotky naší skupiny a několik ostatních střelců které jsme potkali cestou po úžasných disciplínách.
http://janeddiebares.rajce.idnes.cz/1._Jarni_sip_2015 . thumbright


Diky za dukazy Very Happy Very Happy Very Happy
http://img2.rajce.idnes.cz/d0203/11/11257/11257468_b39d7a734b561ade56b696c3ac53139e/images/DSC3576.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EdDie
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2013
Příspěvky: 20
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 8:17 pm    Předmět: Citovat

Já vás všechny zdravím a moc děkuji za parádní závod.
Že zlobilo trochu počasí nevadí,aspoň budeme mít na co vzpomínat Very Happy
Mám tady odkaz na fotky naší skupiny a několik ostatních střelců které jsme potkali cestou po úžasných disciplínách.
http://janeddiebares.rajce.idnes.cz/1._Jarni_sip_2015 . thumbright
_________________
MOLON LABE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ok2bth
Nováček
Nováček


Registrace: 16.3. 2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Jemnice

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 4:57 pm    Předmět: Citovat

Trochu videa skupiny 10 točené mobilem?
http://ok2bth.rajce.idnes.cz/2015_04_18_1._JARNI_SIP_Dvorecek/
Pokud by někdo chtěl v sobotu do Bartochova tak pojedu na J. Hradec
Kontakt ok2bth@centrum.cz
_________________
Vláďa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.