Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

lukostřelci jížní morava

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2015 12:26 pm    Předmět: Citovat

co jsem koukal tak mezi levnějšíma lukama je na tom dobře.Dal sem si inzerat rád bych koupil luk už vyladěnej i s šípama atd tak uvidím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pistolník
Nováček
Nováček


Registrace: 5.1. 2015
Příspěvky: 85
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2015 11:21 am    Předmět: Citovat

Ragim impala je v pohodě. Možná na začátek drahej. Začíná se i s daleko levnějšíma lukama. Co se trefování týká, nebývá problém v luku, ale ..... v šípech Very Happy . Kolem 35 liber bude na tebe ideál. Než si zvykneš. Tahá se to úplně jinýma svalama, než jakejkoliv jinej sport. Až se neučíš, můžeš si klidně kopit 36 liber Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 2:29 pm    Předmět: Citovat

Pistolník napsal:
U Hustopečí máš nejblíž 3D lukostřelbu Pálava. Mrkni sem www.odreagujse.cz


díky za info už sem tam koukal a zajdu se podívat hned jak mi to čas dovolí.
Forum jsem přečetl celé informací mám dost.Ted už mi stačí si to jen vyzkoušet a zvolit si luk.Na začátek jako první luk pořídím určitě bazarovku levnější a jak zvládnu techniku a něco nastřílím a na 30m se trefím každým šípem tak si pořídím něco slušnějšího.Dělám to tak i s motorkama.Mám celkem nákladnej koníček [motocross] proto chci na začátek něco levnějšího a jak mi to půjde tak pak koupím lepší.Na netu sem koukal na ruzne ragim impala a jim podobne ale nevim dza to neni jen shit Very Happy
mam 183cm 93kg cvičím,sportuju takže sílu mám na který luky bych měl tak nějak začít koukat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pistolník
Nováček
Nováček


Registrace: 5.1. 2015
Příspěvky: 85
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2015 9:26 pm    Předmět: Citovat

U Hustopečí máš nejblíž 3D lukostřelbu Pálava. Mrkni sem www.odreagujse.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2015 12:22 am    Předmět: lukostřelci jížní morava Citovat

Ahoj chtěl bych se zeptat zda je tady někdo brno a okolí nebo hustopeče u Brna apod komu bych mohl kouknout přes rameno a třeba i vyzkoušet.Už delší dobu zvažuju koupi luku a začít s lukostřelbou.U nás v rodině se střílí jen z pušek mám taky něco odstříleno ale moc mě láká klasickej luk pár šípů a jít si zastřílet bez omezení.Pozemky mám takže stím není problém.Ale rád bych si napřed vyzkoušel jaká síla luku by byla pro mě vhodná apod.Budu rád když se někdo ozve
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.