Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše kuše...
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2016 9:01 am    Předmět: Citovat

Mám 380 od začátku co vyšla na trh, nemám s tím sebemenší problém. Jinou sílu bych asi nevolil. Dokoupit přední tlumiče a je to cajk.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2016 8:05 pm    Předmět: Citovat

Nevidím dôvod prečo nestrieľať s Matrixom denne aspoň za mňa, mám 330-ku a zatiaľ sa nesťažoval aj keď zasa každý deň nestrieľam nieje toľko času Cool ,možno u 380, 400-vky je to trochu iné predsa len namáhanie ramien je vyššie, ale keď nevydržia bez probléma zreklamuješ Excalibur nemá s tým problém Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xhibit
Nováček
Nováček


Registrace: 21.2. 2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2016 9:43 am    Předmět: Citovat

Díky pánové za náměty. Zatím žiju stále s tím jandaem, měl jsem na něj už v době reklamace původních ramen objednány ramena náhradní. Ty jsem ještě netestoval, no v nejhorším to bude vyhozených 1800kč nebo reklamace pořád dokola..

Co se týče starší kuše to bych tentokrát zavrhl, i když jsem v minulosti koupil spoustu bazarových věcí k plné spokojenosti. Co tady padlo, Excalibur Matrix nejsou lovecké kuše? Myslel jsem za to že ano, a tím pádem nebudou určené pro střílení denně.. ,nebo se pletu?
Dál jsem hledal nějaké info o desert hawk. Jediné co jsem našel zkušenost jednoho člověka, a porovnání s equinoxem. Nebude mít zřejmě 225lb, jde natáhnout rukama, equinox ne. A výstřel je děsná šupa, nemá totiž ani tlumiče ramen. Přesnost údajně ok, životnost se už ale nedozvím.

No a co se týče hori zone.. Kladka by se mě rozhodně líbila, ale koupil bych ji jedině v tom případě že bych měl 100% zaručenou dostupnost náhradních dílů, včetně přípravků na výměnu kladek, tětivy, abych toho byl schopen sám. Nevím jak je na tom z tohoto hlediska tato značka. Já se toho prostě bojím, že bych dopadl podobně jak s jandaem. Firma je to nová, info o kvalitě a zkušenostech s jejich kušemi žádné.. A ať už je to číňan nebo taiwanec, tak už dobře vím čeho jsou schopni.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 1:35 pm    Předmět: Citovat

hmm..tu tetivu problem urobit nebude..horsie by to bolo s tymito lanovodmi..pretoze to nemam prakticky nacom osobne odskusat..zdarne uvedenie do prevadzky by bol asi zo zaciatku ehmm,svartalvheim Very Happy ale to uz sme s temou mimo patricne vlakno.. Very Happy ..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 11:05 am    Předmět: Citovat

Já zatím měnil jen tětivu. Nechal jsem mezírku před tlumičama asi 2 mm a po 24 hod bez výstřelu a následných asi 10 výstřelech se protáhla až k tlumičům. Přidal jsem 2 otáčky a od té doby se nezměnila.

"Časování" kladek se řeší hlavně na lanovodech. To znamená, že oba lanovody musí být udělány stejně, aby se jeden neprotahoval více jako druhý. Tím časováním se má na mysli převážně to, aby byly kladky v rovnoběžné poloze a nebyly nakloněné. Dále pak také to, aby nebyl jeden lanovod kroucením kratší jak druhý a výstřel nestáčel šíp do strany. Tětivou se pouze nastavuje jak moc budou kladky "pootočené" což na přesnost nemá vliv. Pokud bude tětiva více nakroucená, tak kladky budou více pootočené, u nabíjení kuše se dříve projeví let-off, ale právě kvůli tomu ztratí kuše více FPS.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 12:38 am    Předmět: Citovat

co tak este skusit desert hawk?alebo ak ist do znacky,tak ta "Tecumsehova cesta"sa mi javi ako najlepsie riesenie u dnesnych novych reflexnych modelov..k tym tetivam pre kladkove kuse..urobit ich nebude technicky problem,aj tie lanovody,tie by som este potreboval drzat v ruke,tetivu do kl.kuse uz mam aj fyzicky zmapovanu,ako vravim,technicky urobit tieto veci problem nebude,nejasnosti mam co sa tyka ich terenneho prejavu ako je ich pociatocne,v tejto faze najintenzivnejsie vytahovanie,ktore sa asi prejavi rozcasovanim kladiek..ci?neviem,nevlastnim kladku..len predpokladam,ked sa tetiva natiahne o par mm,musi sa system zase nacasovat,o tyzden ked sa vytiahne o dalsich par mm,predpokladam ze opät casovanie?alebo je to inal?Koren,ty si nahadzoval novu tetivu,ako to s nou bolo?vytiahla sa nejako?ak,tak cca o kolko?a teda casovanie prebieha cyklicky az po jej finisove dlzkove ustalenie?hmmmm...?
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 11:10 am    Předmět: Citovat

čéče, to jsou špatné zkušenosti Sad S tím reflexem - no nevím. Sledovat jedině bazar, ale to je takové ošemetné. Sice jsou staré modely kuší Excalibur "nesmrtelné" ale stát se může cokoliv a pak už jsi v tom na vlastní pěst = posílání zboží do Kanady a domluva s výrobcem sám.

Hele nebál bych se jít vůbec do kladek hori-zone. Cena jen o nějakou stokorunu vyšší jak Jandao, ale kvalita je jinde. A co se kvality tětiv a lanovodů týče? Tam se může jít i Excalibur zahrabat s jejich paskvilama. Na Matrixu byla tětiva jen o trochu lepší jak na Jandau. Zas na reflexy ti udělá vynikající tětivy zdejší mistr Spitamen. Určitě by ale zvládl i kladku Wink
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2016 10:08 am    Předmět: Citovat

Mal si zobrať radšej tie prachy a do 20k máš http://www.excaliburcrossbow.com/catalog/crossbow/matrix_330 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xhibit
Nováček
Nováček


Registrace: 21.2. 2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2016 6:01 pm    Předmět: Citovat

Tak pokračování mé kauzy s jandao chace star 225lb. I když jsem měl s prodejcem domluveno vrácení, nakonec jsem si ji nechal. Nové ramena mají stejný tah, doladil jsem optiku, střílení byla jedna radost. Celý víkend jsem totiž surfil po netu a hledal co koupit místo toho jandaa. V reflexu s 225lb, ale žádnou čínu. Klidně i holou kuši za cca. 20k. Možná jsem špatně hledal, ale nenašel jsem nic, nemá někdo nějaký tip? Novým řadám excalibru už je lépe se asi také vyhnout, co jsem se tak různě dočetl, starší řady už nikde nemají..
U jandaa akorát nastal problém se spouští, záchyt tětivy je po výstřelu brzděn uvnitř mechanismu gumičkou. Marně si říkám proč mě třeba i po 15ti výstřelech brní prst, celkem to i klepalo, zvuk do kovova. Později jsem už i po pár ranách cítil od spouště spáleninu, asi jsem už magor, ale fakt to smrdělo. Ona totiž i ta gumička je shit. Po 200 ranách byla úplně proříznutá, rozdrcená. Části spouště pak uvnitř klepaly kov o kov, proto to brnění prstu a větší hluk. Smrad asi způsobovalo to drcení zbytku gumy po výstřelu, ona je to taky jakási energie. V tomto případě byla náprava jednoduchá, dal jsem tam tvrdší kus už né gumy, ale podobného materiálu z nějakého tvrdšího silikonu. A je to dokonalé.
Méně dokonalé už je ovšem to, že i nové vyreklamované ramena na kterých mám dnešním dnem 174ran, začínají opět praskat Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ray_001
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 88
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2016 8:50 am    Předmět: Citovat

Sorry, kopol som sa, ramena su na Excalibur. Sipy mam 420 gr. a rychlost sme namerali 334 fps
_________________
Jandao Chase Star 225lb, Walther 8-32x56

Dva najdôležitejšie dni vášho života sú: deň, keď ste sa narodili a deň, kedy prídete na to prečo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2016 8:43 am    Předmět: Citovat

Ramena na Matrixa? To bys měl solidní rychlost šípu Very Happy
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ray_001
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 88
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2016 8:18 am    Předmět: Citovat

Ja som tiez s Jandaom max. spokojny. Sice po 30-tich vystreloch prasklo original rameno (pri natahovani tetivy!), ale kaslal som na reklamaciu (chceli naspat celu kusu a mesiac, mozno aj viac by som nestrielal), kupil som ramena na Matrixa a teraz na tych ramenach a na Spitamenovej tetive mam 1363 vystrelov a len "krochkam" spokojnostou Very Happy
_________________
Jandao Chase Star 225lb, Walther 8-32x56

Dva najdôležitejšie dni vášho života sú: deň, keď ste sa narodili a deň, kedy prídete na to prečo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 7:03 pm    Předmět: Citovat

čumím jak puk. Já byl s mým Jandaem naprosto spokojený, ale když vidím co se tady poslední dobou děje, tak je to hnus. Smůlu mají i prodejci no, ale s tím rizikem do toho jdou...
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 5:11 pm    Předmět: Citovat

neeee...phoenixov dostali ini "stastlivci" Laughing ...ja som obdrzal nieco ine..haha..fantazii spojenej so zrucnostou sa medze nekladu.. Laughing ..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 5:00 pm    Předmět: Citovat

Jaj ty jsi vtipný týpek Very Happy napsal jsi zde krásnou cestu ke své vysněné kuši... jen jsi zapoměl napsat že když sis koupil novou kuši měl jsi přehozené tělo z Phoenixe :DDDD
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 4:20 pm    Předmět: Citovat

urcite sa vsetci pamätate ake boli prvotne ohlasy na tie jandaa..ludia boli uveliceny a jediny problem ktory vtedy videli bol ten ze tie kuse su cca o 15 alebo kolko stôp pomalsie ako excalibre..aj znackove firmy dokazu ist casom kvalitou dole,co potom tie azijske?pamätam sa ked som si ja vyberal kusu..najprv som mal na muske jaguara,potom desert hawk,stinger 330,ale vrodeny instinkt mi prikazal vybavit sa trpezlivostou a kupit si najkrajsiu modernu kusu vsetkych cias=exomax Very Happy ..a tak som slintal a odkladal,odkladal a slintal...kto to mysli so strelbou z kuse trocha vazne a dlhodobo,myslim ze volba je jasna..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 4:09 pm    Předmět: Citovat

Pokud maník dá dolů nějakej šesták tak proč ne.. ramena stojí 4000
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 4:07 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 3:52 pm    Předmět: Citovat

no mne to pripomínať nemusíš ale neuškodí informovať neznalých spomínaného predajcu Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 3:39 pm    Předmět: Citovat

Ty kuše jsou a tohle myslím že jsou poslední rozumné modely, které mají spolehlivá ramena cirka na 5000 ran. Jen to chce hledat na netu jich jsou nárazově spousty... ale bacha na inzeráty z Ústí Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 3:32 pm    Předmět: Citovat

To nevím, dal jsem to sem jako příklad levné kuše. Raději než čajnu prostě koupit kuši z druhé ruky kterou je potřeba ohmatat. Jako maník co už reklamoval 3x prasklé rameno bude vědět kde hledat závady..

pokud to nenapsal do inzerátu tak je to pěknej hazl! To se nedělá...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 2:24 pm    Předmět: Citovat

Scootre odkaz na kušu čo si sem dal trochu poznám na inom fóre
majiteľ spomenul naštiepené rameno ale tak že podľa neho sa z kuše strieľať dá aj preto ju dáva tak lacno
ja som mu odkázal že keď mu predám auto s prasknutým blokom motora tiež budem tvrdiť že vozidlo je funkčné
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Xhibit
Nováček
Nováček


Registrace: 21.2. 2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 1:34 pm    Předmět: Citovat

Má důvěra v jandao je nulová . Už jsem domluven na vrácení, opravdu i přes všechny mé až neskutečné problémy byla v JMA vždy naprosto bezproblémová domluva.

Jinak ten odkaz co tu dal Scootr, přímo tento inzerát se probíral zde:

http://www.rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=687&start=600

Ta kuše má také naprasklé rameno! Nevím co koupit teď, abych střílel a neřešil zase reklamace..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 1:12 pm    Předmět: Citovat

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/170767-predam-kusu-excalibur-equinox-225lbs/

stará dobrá klasika...echt ramena
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 1:01 pm    Předmět: Citovat

nechcem byt satyricky,ale mam pocit ze vystupnu kontrolu tu vykonavaju zakaznici.. Evil or Very Mad ..pan Matyasek je super chlap,myslim ze on za tie vyrobne vady nemôze,nieco ine su vonkajsie kozmeticke chyby..ako vravim,ktovie kolko je tych vyrobcov jandaa a na akej su urovni voci sebe..tu uz ani nejde tak o peniaze,ako o zdravie,ktore mame len jedno..takto silna kusa nieje detska hracka,hoci aj tie su schopne cloveku poskodit..ziadaj vratenie penazi,ak je to teda mozne a skus kupit niekde inde,alebo skus desert hawk...koniec koncov das kopec prachov do reklamacii,a v konecnom dôsledku,aj ked natrafis na xy-ty pokus na kus ktory sa bude tvarit ako vyhovujuci,nebudes mat pokoj a dôveru v danu zbran,vzdy budes podvedome ocakavat nejaky podraz,nevraviac uz o fobii z neustaleho kontrolovania kazdeho cm stvorcoveho vyrobku..tie sipy su ok,maximalne vyhovujuce...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 10:49 am    Předmět: Citovat

u nás to funguje tak že keď máš na výrobku reklamovanú tu istu chybu v priebehu dvoch rokov 3x máš pravo na vrátenie peňazí alebo výmenu výrobku no musíš to mať doložené reklamačným protokolom Evil or Very Mad
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Xhibit
Nováček
Nováček


Registrace: 21.2. 2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 9:07 am    Předmět: Citovat

Originál šípy měli 480gr. Ty mě ale vydrželi tak 100 výstřelů, odlepovali se z nich letky. Tak jsem přešel na noname karbon 20" o váze 430grains. To asi problém nebude, equinox má udanou minimální váhu šípu 350grains. Tahle nepovedená kopie udanou váhu šípu nemá vůbec, ale asi bych vycházel z toho equinoxu.
Stále si ale myslím že prodejce za to nemůže. Kde nakupuje nevím, asi ale kupuje "jandao". Kolik číňanů a kde to vyrábí asi nikdo nezjistí. Je to opravdu problém této značky, otřesně kolísavá kvalita.. Výstupní kontrola asi nulová.
Už to sem teda napíšu, koupeno na Luky JMA. Přestává mě to už opravdu bavit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2016 11:41 pm    Předmět: Citovat

no tak to je naozaj narez..ake tazke sipy vlastne pouzivas?este som nevidel a ani nepocul o tak shitoznych kusiach,zvyknu sa ti cinani skoro rozpadat,ale az taketo tazke akutne leproticke prejavy,to je fakt sila..skus zmenit predajcu,ktovie aka garazova firma toto tu produkuje..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Xhibit
Nováček
Nováček


Registrace: 21.2. 2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2016 10:01 pm    Předmět: Citovat

Dnes mě došli nová ramena, odchylka vzdálenosti tětivy od ramen na úrovni tlumičů, rozdíl cca. 1mm. Může být způsobeno i nestejným přítlakem tlumičů, neřeším.
Jenže, neměl jsem dnes čas, dal jsem jen 2, slovy DVA výstřely na zkoušku. Na jednom rameni začíná prakticky hned odletovat na více místech barva. To nejhorší je na foto.. Už opravdu nevím co si mám o tom všem myslet..

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 4:14 pm    Předmět: Citovat

aby stiep nejako vyrazne zmenil tvar predpätia,by musel byt niekolko krat dlhsi a hlbsi ako ho mas ty..teda to naozaj vyzera na jedno silnejsie a jedno slabsie rameno..to vysvetluje aj ten oter railu ktory mas na tom mieste ako ho mas..ak je jedno rameno silnejsie ako druhe,rovnomernost natahu by nezabezpecil ani hever..a ze je to rozdiel 4mm v dlzke,to poukazuje aj nato ze to jedno rameno bolo o dost silnejsie oproti druhemu..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Strana 1 z 15

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.