Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Přihlašování na turnaje s LL

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Náměty k posouzení
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2016 1:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj jenže je problém když to udělá 20 střelců 3 dny před závodem , protože to už tam asi Ti pro které bylo přihlašování měsíc uzavřené nekouknou a nebo už mají naplánováno něco jiného. 3 Dny předem už má pořadatel dávno objednané jídlo.

Je to dobrý že to vynechá administrátora , ale bude to asi složitější pro PC technika to udělat tak ,aby nikdo omylem nebo schválně někoho neodhlásil. Bude to v tom případě zase fungovat tak že se bude muset přihlašovat na www.lukostrelec.cz heslem a teprve potom se přihlásit na turnaj.A to už jsme jednou měli. - v tom případě bych to nedělal.

A jak vymáhat pokutu po někom kdo se přihlásil , nepřijel ani nenahlásil že nepřijede ?

Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2016 11:21 am    Předmět: Citovat

Bezva nápad Wink
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Danda
Nováček
Nováček


Registrace: 3.8. 2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2016 9:51 pm    Předmět: Přihlašování na trunaje - tlačítko odhlásit Citovat

Napadlo mne, zda by šlo u přihlašování na turnaje, technicky přidat tlačítko odhlásit (a případně i upravit), aby každý kdo ví, že nemůže jet z nějakého důvodu na turnaj, na který je přihlášen, se mohl z turnaje sám odhlásit a uvolnit tak místo jiným, kteří mají zájem, jelikož se mi zdá, že psaní na e-mail někomu je neefektivní a stejně nefunguje. Toto odhlašování by se dalo realizovat například do nějakého data před turnajem a poté by již byla hrazena nějaká pokuta (jako nyní na Génius Loci, cena za oběd).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sedairene
Nováček
Nováček


Registrace: 19.9. 2010
Příspěvky: 3
Bydliště: 790 65 Žulová,Petrovice 237

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 9:09 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Nejrozumnější mi připadá hodně včas předem oznámit kdy začne přihlašování a pak tomu nechat volnej průběh. Bohužel jsem to neudělal, za což se omlouvám. A pak ten fofr nás opravdu překvapil.
Upřednostňování členů nebo dokonce střelců z vrcholu žebříčku se mi nelíbí. Jednak máme řadu kámošů - příležitostnejch a rekreačních střelců, co v ATL nejsou a asi ani nebudou, a rád je na turnaji uvidím, a navíc to nesouhlasí s myšlenkou lákat na akce nový lidi. Dá se pochopit, že někdo to chce nejdřív vyzkoušet, než se přihlásí do ATL.

Pak by se dala navýšit kapacita turnaje zdvojením (nebo ztrojením atd.) zdlouhavých disciplín. Ale to hodně zvedne nároky na terčovnice, prostory a stavění a bude to pakárna. Navíc když se postaví např. dva Královy ústupy, je pravděpodobné že nebudou úplně stejné a někdo bude brblat, že chce střílet ten a né tamten.
Do toho se mi vůbec nechce.

Taky by se to mohlo vyvinout tak, že nás to neustálé zdokonalování přestane bavit, vyprdnem se na Ligu a zase to budou srandaakce pro lidi co si chtěj s náma zastřílet a večer zajuchat.
Very Happy Laughing Razz
_________________
Irene-matka Vlčice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stalker
Nováček
Nováček


Registrace: 13.3. 2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 2:45 am    Předmět: Citovat

Jaj, nepodelejte mi jeste toto. Staci, ze se mi po 15 letech rozpadl motoklub jen proto, ze ho nekdo zacal organizovat Smile

Osobne v LL nejsem a nevidim v tom pro mne prinos. Ja strilim skoro stejne dobre jako Mlcoch nebo Kibe (jeste 15 let treningu a budu strilet uplne stejne) a moc by me mrzelo, pokud bych se na tento turnaj nedostal kvuli nejakym prednostem pro cleny ATL. Tech clenu je stejne tolik, ze tu kapacitu zaplni celou a zbyli clenove budou zase kricet. Kdyby mi tolik na LL zalezelo, tak si to proste u toho netu odsedim stejne jako to musel udelat kazdej ne te prihlasce.

Kazdopadne, az na neco takoveho nedejboze dojde, Ti Zeli za vstup nabizim pracovni silu misto remcani a nebo par stovek prispevku do ATL Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 5:24 pm    Předmět: Citovat

ajuta napsal:
...a nébó se objeví různí spekulanti a překupníci jako na velké zápasy či kapely a lístek sehnat půjde, pouze o trochu dražší...
Mimochodem mám tam i s dětma 4 místa, tak to když vyřešíme přes SZ...
Rolling Eyes Very Happy
...samozřejmě vtipkuji...

Já bych tedy koupil 4 místa
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 9:11 am    Předmět: Citovat

Laughing
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 6:20 pm    Předmět: Citovat

...a nébó se objeví různí spekulanti a překupníci jako na velké zápasy či kapely a lístek sehnat půjde, pouze o trochu dražší...
Mimochodem mám tam i s dětma 4 místa, tak to když vyřešíme přes SZ...
Rolling Eyes Very Happy
...samozřejmě vtipkuji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2016 11:57 pm    Předmět: Citovat

No...

... problém to samozřejmě je.

S lukostřeleckou ligou jsem to řešili před několika lety, nebo přesněji já jsem tehdy začátečnicky neobratně píchl do tohoto kuřího oka ATL Embarassed , ale situace tehdy byla zkrátka úplně jiná. Přes léto byly dva turnaje, do roka všehovšudy asi sedm. Leccos se rušilo a tak. Byla taková léta. dontknow

Poslední sezóny je ale skoro každý týden či čtrnáct dnů turnaj. Ty tři minimální účasti zvládne každý bez problémů, byť třeba ne zrovna poblíž bydliště. Takže tento problém jako závažný momentálně nevidím.
(Jistě je pro ligové pořadí výhodnější mít 9 účastí než 4, ale to už jsme u trochu surreálného přístupu k naší všeobecně volnočasově-relaxační lukostřelbě.)

Mnohem závažnější problém je samozřejmě ten, že Zelí je zkrátka Majstr, ergo jeho turnaje jsou majstrštyk. Takže se jedná o nezapomenutelné zážitky, a nějak se to rozkřiklo... Rolling Eyes To je nepochybně problém, ale stejný problém vede k postupné devastaci posledních primitivních kmenů, protože se s nimi chce zkrátka setkat skoro každý a letenky jsou tak levné a svět tak kúůúůúl (na kůl už cizince nikdo nenaráží).
S tím se ale nedá dělat nic.
Pořadatel si prostě na turnaj stejně vezme lidi, co má rád, a bránit mu nemá nikdo žádné právo. A pak je k disposici omezený počet míst. Jistě by bylo více košer dopředu ohlásit, kdy bude spuštěna regsitrace, ale to jsme jak u dražení na ýbeji.
Dnes: Dražba Jaroslava Zelenky, jeho volného času, mozolů a nervů, začátek v 19:00.

Idea Já bych navrhoval, aby si pořadatel "provařených" akcí předem vyhradil cca 1/3 míst ku obsazení podle svého uvážení. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2016 7:27 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Závod nesmí překročit míru vopruzu pro pořadatele. Nenech si do toho kecat


Ano, naprostý souhlas. A kromě toho to zase může znamenat určité plus pro pořadatele, kteří (třeba jen zatím) tak populární akce nemají. Já bych se tím netrápil.
Za sebe jsem letošní PJŠ odpískal, na M.Michala se termínově nedostanu, takže když bude dobře, potkám se s prvními z vás v Děčíně na Memoriálu Horehledě - i když ani ten zatím není úplně jistý. No uvidíme.
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 9:08 pm    Předmět: Citovat

já bych se na to v tvém případě vyprdl. Tahle představa že bude někdo furt držet "stůl pro štamgasty" Rolling Eyes
Prostě jsi holt populární a kdo se moc rozmýšlí, toho vypastují skupinové zájezdy
Mad
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 8:48 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:

Vzpomeň si Zelí, jak jsme s Komturem navyšovali počet disciplín a jak chodili lidi po tmě...

Navyšovat počet disciplín, to v žádném případě, myslel jsem zdvojit, aby mohly odstřílet dvě skupiny současně jednu dvakrát postavenou
stejnou disciplínu. Ovšem to by chtělo neobyčejně obětavého pořadatele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 3:43 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Závod nesmí překročit míru vopruzu pro pořadatele. Nenech si do toho kecat

S tím maximálně souhlasím. Myslím, že není jen jeden nebo dva závody ligy v roce, aby bylo nutné řešit, že se někdo sem tam někam nedostane. Kdo stojí o výsledky v lize holt musí víc plánovat a my ostatní si budeme vybírat jinak.
_________________
A ostatně soudím, že Kartágo... vlastně dálkové disciplíny do tradiční lukostřelby patří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 1:16 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Jednak máme řadu kámošů - příležitostnejch a rekreačních střelců, co v ATL nejsou a asi ani nebudou

Nebo byli a nejsou a nebudou Laughing
Svého času jsem se od ligy osvobodil a ani jí nedělám, ani nestřílím.

Ale k večírkové lukostřelbě- tu a tam někam jedu, když mi to čas dovolí.

Kam pojedu si nevybírám podle toho, jestli tam je, nebo není liga, ale kolik tam potkám přátel a kolik rozflákám šípů.

Zelí při přípravě závodů používá hlavu a jeho disciplíny mají logiku. Nebojím se o šípy, neběhám a nestřílím z pěti metrů do tvrzeného polystyrenu. Disciplíny technické a dálkové má v rovnováze a navíc má tu a tam i disciplíny sebepoznávací. Díky tomu mi nevadí jet tam na otočku.

Co je škoda je, že turnaje které se mi líbí se líbí tolika lidem, že se tam asi nedostanu a tím pádem když budu mít štěstí a budu dost rychlý , kamarády tam stejně nepotkám, protože oni rychlí nebyli. Prostě jim nedošlo, že se někam musí hlásit dva měsíce předem. Na druhou stranu mám tím možnost získat kamarády nové- ale to je možnost, nikoli prvotní motivace.

Řešení je buďto dělat závody blbější (ale tam se mi pak nechce), nebo pro zvané (tam se zase nedostanou nováčci, ani nováčci co se mají za mazáky), nebo se tím netrápit a nechat to jak to je.


Vzpomeň si Zelí, jak jsme s Komturem navyšovali počet disciplín a jak chodili lidi po tmě, nebo Rumuni jak se fyzicky hroutili. Závod nesmí překročit míru vopruzu pro pořadatele. Nenech si do toho kecat
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 9:40 am    Předmět: Citovat

... rozhodne jsem nemyslel upřednostňovat střelce z tabulky , ale do budoucna si to asi bude muset řídit nějakým způsobem organizátor sám. Bude na něm jestli někoho osloví dříve a ponechá si nějaké volné místo pro jeho výběr střelců .Přesně jak psal Zelí že by chtěl potkat lidi který ani v tabulce nejsou ale lukostřelba je baví a zároveň baví i ostatní.
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ammux
Nováček
Nováček


Registrace: 3.8. 2015
Příspěvky: 6
Bydliště: Kohoutov 5 D.Králové n/L

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 1:05 am    Předmět: Citovat

Hlavně ať tě to moc nerozhodí člověče, může být i hůř. Začneš domlouvat autobusy a pak je to už v pr.... . Držím palce, bude to dobrý!
Napadá mě, co takhle na poslední chvíli změnit datum. violent1
_________________
hlavní je, když se točí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 12:18 am    Předmět: Citovat

Nejrozumnější mi připadá hodně včas předem oznámit kdy začne přihlašování a pak tomu nechat volnej průběh. Bohužel jsem to neudělal, za což se omlouvám. A pak ten fofr nás opravdu překvapil.
Upřednostňování členů nebo dokonce střelců z vrcholu žebříčku se mi nelíbí. Jednak máme řadu kámošů - příležitostnejch a rekreačních střelců, co v ATL nejsou a asi ani nebudou, a rád je na turnaji uvidím, a navíc to nesouhlasí s myšlenkou lákat na akce nový lidi. Dá se pochopit, že někdo to chce nejdřív vyzkoušet, než se přihlásí do ATL.

Pak by se dala navýšit kapacita turnaje zdvojením (nebo ztrojením atd.) zdlouhavých disciplín. Ale to hodně zvedne nároky na terčovnice, prostory a stavění a bude to pakárna. Navíc když se postaví např. dva Královy ústupy, je pravděpodobné že nebudou úplně stejné a někdo bude brblat, že chce střílet ten a né tamten.
Do toho se mi vůbec nechce.

Taky by se to mohlo vyvinout tak, že nás to neustálé zdokonalování přestane bavit, vyprdnem se na Ligu a zase to budou srandaakce pro lidi co si chtěj s náma zastřílet a večer zajuchat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2016 8:49 pm    Předmět: Citovat

Sláva. Konečně někdo myslí na elitní střelce Banana
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2016 11:02 am    Předmět: Citovat

Ahoj všem ,
Dlouhou dobu se všichni snažíme aby lukostřelba ATL stala masovou záležitostí, a tet když to přišlo jeví se to jako ,,velký problém,,( myslím zájem o turnaje viz 1 jarní šíp)málem se to stalo i mě , že bych to nestihl .

1. když to organizátor udělá jen pro pozvané tak se zase stane že to za nějaký čas nebude masová záležitost.Protože když nějaký nový potencionální lukostřelec přijde na turnaj té nejlepší kvality tak se nadchne.Když ale dorazí na turnaj ,,né,, tak dobrý tak se to nestane.
2. na některé závody třeba v lyžování je otevřená registrace 80 vteřin. a dalších 1000 závodníku má smůlu , ale přesto je tam pravidlo že že ta ,, špička má přístup volný,,
3. jak už nikdo psal budeme to muset probrat a nějak se po domluvě s těmi kdo pořádají turnaje domluvit.

Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 3:27 pm    Předmět: Citovat

To s těma zaregistrovanýma členama není vůbec špatnej nápad, ale to dostřelování na jiných závodech (viz dětské závody u Záhorků) mi nepřijde moc rozumné. Není to regulérní ligový závod, tak by se tam liga neměla střílet.
_________________
Je pouze na nás, co uděláme s časem, který nám byl dán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 3:11 pm    Předmět: Citovat

Také by mohlo být zajímavé posílat avízo o registraci prvním X střelcům v dané kategorii v uplynulém roce, následně v současném ročníku LL. Přeci jen pokud chceme, aby byla LL prestižní, tak by střelci na vrcholu žebříčku měli mít možnost přihlášení ...
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 3:05 pm    Předmět: Citovat

Kibe napsal:
Pegas napsal:
Hlásáme, jak chceme co nejvíce lidí v LL a pak se stane, co teď na 1.JŠ


Smysl této věty mi uniká - závod je plně obsazen a asi všichni budou do LL zapsáni...

Já to chápu - dříve se do LL zapisoval jen ten, kdo o to požádal. Vloni už jen ten, kdo byl registrovaným členem ATL a zaplatil členské příspěvky. Letos to má být pro všechny, kdo se neozvou, že v LL být nechtějí. Takže ano, budou sice "zapsaní všichni", ale zdaleka ne všichni o to nějak výrazně stojí.

Ta registrace v ATL by mohla být zajímavé kritérium, alespoň by byla nějaká motivace se přihlásit.
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Prometheus
Nováček
Nováček


Registrace: 4.7. 2014
Příspěvky: 24
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 3:03 pm    Předmět: Citovat

Já bych se také přikláněl k variantě s přístupněním přednostně pro registrované členy se zaplaceným příspěvkem ATL (u těchto střelců je velmi pravděpodobné že chtějí přijet na většinu turnajů LL). Nicméně chápu všechny střelce kterým registrace utekla. Další řešení které by mohlo připadat do úvahy je, že se bude platit předem a kdo po registraci cca do týdne nezaplatí, tak se registrace uvolní pro dalšího zájemce.
K zamyšlení stojí zda nyní neřešíme něco co je otázka 2-3 turnajů, které jsou opravdu "masovou/srdcovou záležitostí", protože já mám v paměti turnaje kde kapacita nebyla naplněna ani z 50%. Což na druhou stranu není také fér vůči těmto pořadatelům.
_________________
"Není-li to nemožné, musí existovat způsob, jak to udělat."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 2:07 pm    Předmět: Citovat

Hlavně nezapomínejte, že akce lukostřelce jsou sranda střílení... cílem doposud nebylo se více blížit sportu. Zájem je větší - více lidí střílí. Řešení mě momentálně nenapadá... Snad zpřístupnit přihlašování přednostně registrovaným členům ATL, nebo to řešit jako Patrik Question

Pegas napsal:
Hlásáme, jak chceme co nejvíce lidí v LL a pak se stane, co teď na 1.JŠ


Smysl této věty mi uniká - závod je plně obsazen a asi všichni budou do LL zapsáni...
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ugofon
Nováček
Nováček


Registrace: 3.4. 2013
Příspěvky: 64
Bydliště: Lékařova Lhota

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 12:40 pm    Předmět: Citovat

A ještě mne napadá, jak vyřešit současnou situaci, kdy se kapacita turnaje u Zelího naplnila děsně rychle a spoustu ligových střelců se nestihlo přihlásit. Dne 30.4. chceme u nás pořádat ligový turnaj pro děti a dorost. Ligové disciplíny budou postaveny a tak by mohli i dospělý střelci, kteří se nestihli přihlásit na 1. jarní šíp přijet a ligovky si odstřílet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ugofon
Nováček
Nováček


Registrace: 3.4. 2013
Příspěvky: 64
Bydliště: Lékařova Lhota

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 12:35 pm    Předmět: Citovat

Je to pravda. Musíme to vyřešit. Fungovat by mohlo - týden před spuštěním přihlášek zaslat hromadný mail střelcům přihlášeným do ligy. S textem např. / dne toho a toho budou spuštěné přihlášky na turnaj.... / Technicky by to problém nebyl. Stačí sestavit seznam ligových střelců včetně mailu. Kačka, jako administrátor webu ba to ohlídala. Během týdne se pravděpodobně každý k mailu dostane a přihlášení si tak ohlídá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pegas
Nováček
Nováček


Registrace: 13.10. 2014
Příspěvky: 25
Bydliště: Prachatice

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 11:50 am    Předmět: Citovat

Myšo, to není útok na Zelího (kterého si velmi vážím!), ale spíš snaha s tím něco udělat. Nějakou představu mám, tak až budu mít trochu prostoru, dám to sem. Nechci jenom poukazovat a ať to vyřeší někdo jiný, kritizovat umí každej. Jen si myslím, když dlouhodobá soutěž, tak s jasnými parametry pro všechny. Pak to sklouzne do sranda střílení a smysl dlouhodobosti a soutěživosti jde - víš kam....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 10:41 am    Předmět: Citovat

Chudák Zelí
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 12:06 am    Předmět: Citovat

Souhlasím, je to tak a taky mi to vadí. Tento problém už se probíral před pár lety v souvislosti s Královským turnajem (tam je to ještě ožehavější, neboť to je akce pouze pro zvané).
Zkus navrhnout nějaké řešení.
Taky jsem o tom přemejšlel, ale teď to nestihám sepsat, snad po neděli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pegas
Nováček
Nováček


Registrace: 13.10. 2014
Příspěvky: 25
Bydliště: Prachatice

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2016 9:27 pm    Předmět: Přihlašování na turnaje s LL Citovat

Myslím, že by se měl do dalších turnajů přehodnotit systém přihlašování. Máme tady Lukostřeleckou ligu, čili tito střelci by měli mít možnost se účastnit každého turnaje s LL. Takhle se stane, že když se 2 dny nedostane na net, tak mu uteče ligový závod. Nepřijde mi to úplně košér k pravidelným střelcům. Hlásáme, jak chceme co nejvíce lidí v LL a pak se stane, co teď na 1.JŠ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Náměty k posouzení Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.