Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

GENIUS LOCI 2016

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 10:30 pm    Předmět: Citovat

I když také děkuji organizátorům a další sebrance převážně z naší nádherné skupiny, připadá mi spíše, že jsem strávil další den na vodě s Lišákem než závod v lukostřelbě. Přesto si některé kormidelnice s příchodem hezkého počasí rozpustily vlasy a oblékly úsměv a to bylo krásné. Děkuji vám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 2:15 pm    Předmět: Citovat

Sice trochu opožděně, ale i tak děkuji organizátorům za oddanost soutěži neztrácení naděje. My jsme si to užili i v tom dešti. Začínat v lodích plných vody, to byl opravdu zážitek...

Také posílám pár fotek... Hlavně pro Honzu - Díky

http://lukostrelecleontyna.rajce.net/2016_Genius_loci
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2016 6:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
jsme moc rádi že jste s námi i přes prvotní nepřízeň počasí prožili Genius Loci 2016. Vážíme si Vaší odhodlanosti zůstat. Dále velké díky všem, kteří se na přípravě turnaje jakkoliv podíleli. Bez Vás by to nešlo!

PS: pár fotek od Majora

https://photos.google.com/share/AF1QipNKpcHfygqWQuHl1I_SUkzU_nheZ30Lwr-U1Y9GQM1lF0O6AZehULC00h1Vbo-uTw?key=dEF4aC1oM2ZzeC1OdS1XMzZfak10X2kzUHZNSlJ3
_________________
Je pouze na nás, co uděláme s časem, který nám byl dán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: st září 21, 2016 10:14 pm    Předmět: Citovat

Já vím, že to není běžné, 99% lidí jsou na turnajích ATL fakt v pohodě ale jednou za čas se nějaký plevel objevý i v nejhezčím záhonku Smile Psal jsem to v dobré víře, že pokud se v tom někdo najde, tak se třeba zamyslí a polepší Smile
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st září 21, 2016 9:52 pm    Předmět: Citovat

V jednu chvíli jsem se bála, že to odpískáte. Vůbec jsem si tuto myšlenku nechtěla připustit. Mít totiž možnost si zase po více než roku zastřílet a ještě na mém oblíbeném turnaji s pohyblivými terči ( absence kočárku mne mrzela, ale chápu to), se střílením z kánoe atd, jsem se nechtěla vzdát. Ale nezklamali jste. Jste stateční a zvládli jste to na jedničku. Moc děkuji!!! Bonbónek na třešni bylo vidět nejklidnějšího lukostřelce všech dob- malýho Vašíka. Toho nerozhodilo ani sto lukostřelců ani déšť.
P.S. tommy321- k tvým nehezkým zážitkům můžu jen říct, že toto není vůbec běžné. Většina střelců se podporuje, fandí si a při neúspěchu se chlácholí. Ale všude se nějaký hrubián najde. Napište se příště do skupiny s námi. My vám budeme fandit! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ugofon
Nováček
Nováček


Registrace: 3.4. 2013
Příspěvky: 64
Bydliště: Lékařova Lhota

PříspěvekZaslal: st září 21, 2016 10:19 am    Předmět: Citovat

Výsledky Genius Loci 2016 - http://lukostrelec.cz/aktuality/vysledky-turnaje-genius-loci/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Messermann
Nováček
Nováček


Registrace: 23.3. 2012
Příspěvky: 25
Bydliště: Březiny č.p. 2, 40501 Děčín 27

PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 11:40 pm    Předmět: Citovat

Ono se ukázalo v praxi, jak přísloví, že vše zlé může být pro něco dobré, občas zafunguje. To, jak ten turnaj začínal (v tom hustém lijáku) většinu z nás přinutilo jistým způsobem "překonat sami sebe" a taky trochu "hrábnout si do sil". A to pak lidi, kteří to prožijí společně víc sblíží a taky jim to umožní vidět věci trochu z jiného úhlu a taky lépe rozlišit co je a co není důležité.
_________________
Hledám-li LÁSKU, KRÁSU, PRAVDU, SVOBODU, SPRAVEDLNOST, MOUDROST, DOBRO.. , hledám stále jen jedno a to stejné....!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 9:53 pm    Předmět: Citovat

Noční můra všech pořadatelů - že bude při turnaji lejt - se naplnila. Ten pocit zoufalství a beznaděje velice dobře znám.
Popasovali jste se s tím výtečně, ani nebyl moc velký časový skluz. Celkově bych řekl, že to nemělo chybu. Kdo vydržel, určitě nelitoval, nálada na trati výtečná. A dokonce jsme stihli uschnout a spáchat minivečírek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cze.Oi
Nováček
Nováček


Registrace: 21.2. 2016
Příspěvky: 5
Bydliště: Brloh

PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 9:43 pm    Předmět: Citovat

Dle vysledku jsem pani Zahorkove dluzen diplom, medaili, lhenickou stavu a Kokosakovi omluvu. Very Happy Very Happy Tak snad treba v Jindrisi u Zeliho. Very Happy
_________________
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Danda
Nováček
Nováček


Registrace: 3.8. 2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 12:37 pm    Předmět: Citovat

Pár fotek které se podařilo zachytit při odpolední části.
http://uhlid.rajce.net/genius_loci_2016
třeba někoho potěší. bohužel kvalita fotek je slabší Crying or Very sad

Před organizátory smekám jak to zvládly i když je počasí zklamalo Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: po září 19, 2016 12:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj také já, chci poděkovat pořadatelům za to že nevzdali, Odjížděl jsem v pátek s tím že to bude mokrý závod ( právě proto jsem všechno co je nepromokavé nechal doma ). Neexistuje špatné počasí jen špatné oblečení a dobrou náladu přece nemůže nějaká voda na zádech a v botách a všude na těle zastavit. V polovině závodu to vypadalo jako na fotbale kdy si hvězdy mění mokré dresy a kopačky za suché, tak to přesně bylo i v Netolicích .Kdo mohl vyměnil za suché všechno co měl.Turnaj byl fajn a i naše skupina se bavila a užili jsme si to.

děkuji Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ugofon
Nováček
Nováček


Registrace: 3.4. 2013
Příspěvky: 64
Bydliště: Lékařova Lhota

PříspěvekZaslal: po září 19, 2016 8:25 am    Předmět: Citovat

Netolicští lukostřelci často něčím překvapí. Tentokrát to byl nový terč beruška a dopolední aquapark Smile Velký obdiv, že si stáli za svým a turnaj neodpískali... Díky moc za bezva zážitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2016 10:41 pm    Předmět: Citovat

Není pařba jako pařba
Večer přijede Radů, tak zapaříme! Osud tomu chtěl jinak a zapařily jsme se dokonale v páře u bazénu. Pěkně vychlórovaný jdeme spát, ať nepromeškáme turnaj v Netolicích. Prý máme odbočit v nějaké vesnici s „hrbem“..... Hrbov, Hrbkov, Hrbatov, Quasimódov.... Jelikož jsem tam ještě nebyla a dělám navigátora, svižně svištíme ku Prachaticům. Prudká otočka smykem zpět a za „vele-silného“ lijáku vjíždíme do sádek. Bylo tam hezky, ale trochu nám scházeli lukostřelci. Pršet nepřestává. Otáčíme se a opět míjíme rozmočenou cedulku – LUKOSTŘELBA. A hele – zase Netolice! Přestala jsem tedy navigovat a Radů nás v poklidu dovezla na místo určení. Nebo jsou to zase sádky? Všude voda a postavy v gumových pláštích a igelitech. Nené! Jsme dobře! Vidím první luky a první „chcíplý“ šípy! Navzdory počasí, lidí hojně. Když leje, je fajn, že nikoho nemusíte zdlouhavě hledat, neboť se jednotně krčí pod přístřeškem. Ze slušnosti se vítám se všemi „kapucíny“ neboť se nedá rozeznat, kdo je kdo, ani jakého je pohlaví, natož jaké nese jméno.
Že jsme podcenili jižanský počasí, se poznalo do 10 minut po vystoupení z vyhřátého autíčka. Trošku se z nás kouří... (možná, že je to tím, že kouřím). Váháme, co dál! A váháme hodně! Leje! Dětem je zima a pláštěnky chladí. Přihlašujeme se. Nejsme z cukru. Ajutova hláška: „To by se u nás nestalo“ nás rozveseluje. Čekáme, zda okluzní fronta někam „odklouzne“ a rosný bod se „odrosí“. NIC! Nebe se protrhlo a déšť sílí. Demokraticky hlasujeme a poprvé z boje utíkáme... Možná, že v těle nějaký ten cukr máme, tak ať se nerozpustíme. Zdraví má přednost a modravé rtíky našich minisů rozhodly! Mokrý hadry do kufru a už zase paříme. Skla auta jsou mokrá z obou stran. Do Budějc dojíždíme totálně zapaření. Ještě nad hrnkem teplého čaje se odpařujeme a vzpomínáme na hrdiny, kteří vydrželi až do konce a zcela jistě doopravdy „zapařili“. Smekám před organizátory, kteří to nevzdali. A smekám před lukostřelci, kteří turnaj odstříleli......
Omlouvám se za rychlé vypaření bez rozloučení!
https://get.google.com/albumarchive/103340660224287329415/album/AF1QipOvxHF4AdsxbQtC4l1Sop4NnaDwjX3KUNXve9P4?authKey=CO33neKy_c_tTg
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2016 1:23 pm    Předmět: Citovat

Včera to byla zkouška ohněm (nebo vodou? Very Happy) jak pro nás, tak i pro naše vybavení, ze začátku jsem měl sice temné myšlenky a hodně velké obavy o výstroj, ale zdá se, že to přežila v pohodě (voskování šípů dlouho do noci se vyplatilo Very Happy) Pořadatelům i všem lučištníkům velké díky, za rok se těším znovu .

Ještě bych měl jednu negativní poznámku. Zdá se mi trošku paradoxní, když se velký sportovec, který strašně řeší svůj osobní výkon chová natolik nesportovně, že ponižuje jiné účastníky. Poznámky nebyly mířené na mě ani nebudu jmenovat další lidi, jenom to kazilo celkovou pohodu a radost z turnaje, u kterého byla dobrá nálada kvůli blbému počasí už i tak docela na hraně. Rozumím tomu, že mezi kamarády jsou blbé kecy a popichování normální, ale je něco jiné blbnout s kamarádem a zase něco jiného, když o daném člověku netuším jak dlouho střílí, jak často má šanci trénovat a tak dále.
Pokud mám mluvit za sebe, když jsem se účastnil na svém prvním turnaji, tak mi to ještě moc nešlo, měl jsem nervy a strach co si o mě kdo pomyslí, ale moje skupina byla perfektní, pomohli mi k tomu, abych si první turnaj užil a docílil toho že se chci účastnit znovu a znovu. Ale třeba kdybych na svém prvním turnaji promokl já, výbava, poztrácel jsem šípy a pak by ještě nějaký vůl měl kecy, když by mi to s mokrými perutěmi, kluzkýma rukama nelítalo tak dobře jako jemu... nevím jestli bych měl chuť se ještě někdy vrátit. Někoho by to třeba motivovalo, někoho to může naopak odradit, a když to není kamarád, kterého znám tak to přeci nemohu vědět.
Je to něco k zamyšlení.
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cze.Oi
Nováček
Nováček


Registrace: 21.2. 2016
Příspěvky: 5
Bydliště: Brloh

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2016 11:23 am    Předmět: Citovat

Sice jsem se na zacatku proklinal, proc jsem nezustal v posteli, nebo si nevzal tu blbou plastenku, ale nakonec se i pocasi umoudrelo. Domu jsem jel s bronzem, i kdyz mam neodbytny pocit, ze je to jen diky tomu, kolik primitivu se zucastnilo. Very Happy Very Happy Takze dekuju vsem poradatelum i zucastnenym. Lukostrelci jsou proste dobra parta, takze opet parada. Smile Jenom bych jeste chtel navic podekovat Mlcochovi i zbytku nasi bandy, ze pres ten eklhaft z nebe jsme neztratili naladu. Jo a jeste zdravim tu blondatou kanoistku, a ze dekuju za svezeni! Very Happy

Z Brloha zdravi Zbynek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Messermann
Nováček
Nováček


Registrace: 23.3. 2012
Příspěvky: 25
Bydliště: Březiny č.p. 2, 40501 Děčín 27

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2016 1:56 am    Předmět: Citovat

Děčíňáci děkují všem pořadatelům, kteří i přes nepřízeň počasí zvládli tak velmi početně obsazený turnaj na výbornou. Také velký dík členům "Mlčochovy" skupiny, kde vládla velmi dobrá spolupráce, ukázněnost a tolerance, střílelo se v souladu s mottem naší kvočny opravdu "na pohodu". Bylo též obdivuhodné, jaká výborná atmosféra vzájemného pochopení, vstřícnosti a pohody provázela celý den turnaje, o což se zasloužili všichni účastníci turnaje. Díky Vám všem, moc jsme si ten turnaj užili!!!
Za děčínský KLAN-N
Mess.[/i][/b]
_________________
Hledám-li LÁSKU, KRÁSU, PRAVDU, SVOBODU, SPRAVEDLNOST, MOUDROST, DOBRO.. , hledám stále jen jedno a to stejné....!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: út září 13, 2016 8:23 am    Předmět: Citovat

Prosíme ty, kteří vědí, že nebudou moci přijet, o včasné odhlášení, aby uvolnili místo náhradníkům.
díky Honza
_________________
Je pouze na nás, co uděláme s časem, který nám byl dán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 11:54 pm    Předmět: Citovat

Kapacita turnaje je již naplněna, ale přijímáme náhradníky.
Prosíme ty, kteří vědí, že se turnaje nebudou moci zúčastnit o včasné odhlášení.
Díky Honza
_________________
Je pouze na nás, co uděláme s časem, který nám byl dán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 10:41 am    Předmět: Citovat

I letos se můžete zúčastnit turnaje v kostýmu fantasy nebo history. Kostýmovaní lukostřelci budou mít možnost (jako loni) zúčastnit se bonusové soutěže o salám.
_________________
Je pouze na nás, co uděláme s časem, který nám byl dán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 2:16 pm    Předmět: GENIUS LOCI 2016 Citovat

Ahoj kamarádi lukostřelci.
V příštím týdnu 23. nebo 24. srpna otevřeme přihlášky na 6. ročník Genius Loci.

těšíme se na Vás Lukostřelci Netolice
_________________
Je pouze na nás, co uděláme s časem, který nám byl dán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.