Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Večírková lukostřelba - Jindřiš - leden 2017

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 8:35 pm    Předmět: Citovat

Tak tedy 14. ledna v 11.00 hodin v Římově, založil jsem nové téma (aby to mělo v názvu Římov).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2016 11:44 am    Předmět: Citovat

Leon napsal:
Myšo dik nemusíme jit spát Twisted Evil


Já bohužel musím, jinak nejsem schopný dojet domů... Embarassed

Jinak díky Zelí, ještě je samozřejmě čas. V nejhorším to dám na otočku. Na 3D do Jindřiše jsem to taky zvládl.
_________________
A ostatně soudím, že Kartágo... vlastně dálkové disciplíny do tradiční lukostřelby patří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2016 12:15 pm    Předmět: Citovat

Myšo dik nemusíme jit spát Twisted Evil
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2016 8:23 pm    Předmět: Citovat

já mám spacák ve kterém se při teplotách nad nulou prakticky nedá spát a když mě někdo pobleje, tak se to od něj odrazí
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2016 7:04 pm    Předmět: Citovat

Hynku, v posledních dnech jsem to zjišťoval, chystám se napsat základní informace, ale až za pár dní, teď mám fofr. Tak jen stručně.
Poveselit se můžeme na střelnici, v Itaclubácké klubovně, jsou tam kamna, venku bude oheň, možnost grilování.
S noclehem jsem doufal v Sokolskou ubytovnu, bohužel se ukázalo, že je zazimovaná a zprovoznit ji nelze.
Je možnost pronajmout v Římově sál v obecní, momentálně zavřené hospodě, kde by bylo možno spát na podlaze a jsou tam jen hajzlíky. S topením je cena 1.500,- kč, takže záleží kolik lidí by tam chtělo chrnět, aby se to vyplatilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hynek
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 336
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2016 12:41 pm    Předmět: Citovat

Zatím jsem se nevyjadřoval, i když jsem tajně pofňukával nad zánikem jedné z nejlepších lukostřeleckovečírkových destinací co znám, ne-li vůbec nejlepší. crybaby Doufám, že ne navždy.
Nicméně, pokud se schyluje k Římovu, měl bych dotaz :
Question Je tam někde možnost přespat? Protože to jinak pro mne znamená totální abstinenci a vcelku brzký odjezd. Sad
_________________
A ostatně soudím, že Kartágo... vlastně dálkové disciplíny do tradiční lukostřelby patří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 9:53 pm    Předmět: Citovat

14 leden a ještě navíc u nás za humny je výtečná kombinace - už se na vás těším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 11:15 pm    Předmět: Citovat

Tak se zdá, že se schyluje k setkání v Římově. Mluvil jsem o tom s Ivetou a s Karlem, rádi nás tam uvidí. A kozu bych myslím mohl sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stalker
Nováček
Nováček


Registrace: 13.3. 2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 4:21 pm    Předmět: Citovat

Ja uz mam sbaleno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pegas
Nováček
Nováček


Registrace: 13.10. 2014
Příspěvky: 25
Bydliště: Prachatice

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 4:16 pm    Předmět: Citovat

za AWEN je taky náhradní řešení OK, i když vzpomínky na loňské přemlouvání drobotiny, ať jim vezmu kozu co vyhráli do auta a jedu x km..... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ok2bth
Nováček
Nováček


Registrace: 16.3. 2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Jemnice

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 7:56 pm    Předmět: Večírková lukostřelba Citovat

Kadrnožkům se taky zamlouvá náhradní alternativa a přijedem pokud se sejde aspoň menší parta. Zaplatíme si parkur, dovezeme špekáčky nebo klobásky a pokud každej vezme trochu dřeva tak není co řešit. Na silvestra je to podobné a jezdíme pokaždé, vlastně si nepamatuju že bych chyběl na akci Zelíčka Hi. Knajpu holt letos oželíme. Co vy na to ?
_________________
Vláďa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 2:47 pm    Předmět: Citovat

Je to pohroma. Taková krásná knajpa. Tam jse to miloval od začátku až do konce. Rolling Eyes
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ImbraK
Nováček
Nováček


Registrace: 24.3. 2015
Příspěvky: 19
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 10:42 pm    Předmět: Citovat

Mě se nouzová varianta zamlouvá. Římovský parkour je velmi povedený a lednové střílení má svoje kouzlo.

Na Jindřišské údolí a hauzrovo sanatorium si ponechám ty nej vzpomínky. A budu jen doufat, že v roce 2018 se tam sejdeme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
macek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 5:48 pm    Předmět: Citovat

......i přečetlo se přečetlo,jen se ještě teď truchlí a pláče! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stalker
Nováček
Nováček


Registrace: 13.3. 2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 10:10 pm    Předmět: Citovat

Podivej... neprisla ti od vcerejska zadna odpoved, to je tady docela divny. Oni s tim strilenim v lednu totiz vsichni pocitaji a ani je nenapadne cist si, ze se to nekona Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2016 1:48 pm    Předmět: Večírková lukostřelba - Jindřiš - leden 2017 Citovat

Přátelé Večírkové lukostřelby, musím Vám oznámit tragickou zprávu. Hauzrovo pivní sanatorium v Jindřiši, náš tradiční lukostřelecký útulek, ukončuje za několik dní provoz.
Jelikož se zatím neví, bude-li po Novém roce někdo pokračovat, nechce se mi plánovat něco nejistého. A na hledání srovnatelné lokality, hospody a sálu je moc málo času.
Takže Setkání přátel Večírkové lukostřelby (dříve zvané Střílení ku kapru) v lednu 2017 v Jindřiši NEBUDE !

Nejlepší jihočeská lukostřelecká punková kapela ROZMETADLO byla připravena na akci zahrát, a stále má termín 14. ledna 2017 volný.
Kdyby měl někdo chuť to uspořádat jinde a věděl o šikovné hospodě se sálem a bydlením, mohl by se toho ujmout. V tom případě kontaktujte Petra Záhorku, zde na fóru je pod přezdívkou Ugofon.

Pak ještě se nabízí nouzová varianta, že bychom se v sobotu 14. ledna 2017 sešli na 3D parkuru v Římově ke společné střílečce, otázka následného večírku zůstává otevřena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.