Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pojem "Bojovník"
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cailin.grian
Nováček
Nováček


Registrace: 13.9. 2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 9:20 pm    Předmět: Citovat

no pojem bojovník,
no kdybych měla jen co to znamená pro mě, tak je to pro mně člověk který s něčím bojuje at už z nepřáteli nebo sám se sebou nebo se světem, svýma vlastnostmi.
Ale spíš je to pro mě spíš bojování sám se sebou aby člověk zůstal na své cestě a mohl dosáhnout duchovního vítězství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Nathanael
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2006 6:12 pm    Předmět: Citovat

Zdravím bojovníci
Přemýšlím nad slovíčky Láska, škobrtnutí a jít dál,spadnout na dno a hned se vzdát.
Proč u některých cest je tak moc těžké se rozhodovat Question Jestli tou nebo tou se dát a přitom na víběr nemáte tak, či tak.
Jak může člověk bojovat s nemocí smrtelnou, když proti tomu nezmůžem nic a pomalu ztrácíme milovaného člověka Question
Mám pocit, že jsem škobrtl spadnul a už se mi nechce vstát Crying or Very sad . To není asi hodno bojovníka, ale zkousnout to, že to tak musí být Question

Další: BOJOVNÍK by měl být spravedlivý k sobě a oboum stranám a být asi nestranný. Wink

"Život" je slůvko začínající písmenem a písmenem končeje.

Nathanael
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Poutnik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 187
Bydliště: Všude a nikde, jinak prozatim Kladno

PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 12:03 pm    Předmět: Citovat

Pěkna moudrost :c) O tom prvním jsem se nedávno převědčil...

Tak abych i já zas pro jednou přestal rýpat a něco napsal rozumného, i když je to z mých úst :c):

Já chápu pojem bojovník, jako člověka který právě nevede boj s okolím, ale hlavně sám se sebou. To je ten nejtěžší boj, který musí člověk svést.
O posunování hranic a stále ochotě se učit. Jak už tu bylo řečeno, nevzdávat se pří prvním škobrtnutí... Poučit se právě za svých nezdarů, hlavně si je nebrat moc osobně, každý má svoji představu, že se neshoduje s vaší se už hold občas stává... Hlavně chybovat je lidské a i ten největší bojovník udělá chybu...
_________________
HŇ, HŇ, HŇ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jaroslav Gottfried
Nováček
Nováček


Registrace: 5.7. 2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Lesní ulice 843/6, 674 01 Třebíč

PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 7:20 pm    Předmět: Bojovník Citovat

Jsou dva způsoby boje.
Jeden z nich je boj za něco.
Každý člověk by měl v životě něčemu věřit, za něčím jít a svých cílů se nevzdávat, ale vybojovat si jejich splnění.
Lidé, kteří nemají vlastní cíl a vlastní sny, jsou asi v životě o hodně ochuzeni.
Potom je boj proti něčemu.
Bojovat se dá proti smrtelné nemoci, bojovat se dá s úřady (ha, ha, to znám), bojovat se dá proti blbosti lidské (i když to je těžce nevyrovnaný boj).
Tak chápu bojovníka já.

Když jsme u těch starých arabských moudrostí- znáte tuto?
"Vyřčené slovo, šťastnou příležitost, promarněný život a vystřelený šíp již nikdy nevrátíš zpět".
_________________
ADRAJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Poutnik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 187
Bydliště: Všude a nikde, jinak prozatim Kladno

PříspěvekZaslal: pá červen 30, 2006 6:40 pm    Předmět: Citovat

A není to náhodou BOJOVNÍK protože se BOJÍ Twisted Evil
_________________
HŇ, HŇ, HŇ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Nathanael
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá červen 30, 2006 6:15 pm    Předmět: Citovat

Tak tu máte celkem hezké téma a já osobně si myslím, že je se nad čím zamýšlet.
Tak piště své pocity a co vám slůvko Bojovník říká. Idea
Přeji hezký den všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Nathanael
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá červen 30, 2006 6:10 pm    Předmět: Pojem "Bojovník" Citovat

Co se člověku vybaví, když se řekne slovo BOJOVNÍK.
Pojďme se zamyslet nad tímto pojmem.
Nepleťme si výraz bojovník a válečník i když jsou si tyto dva pojmy někdy tak blízké.
Někdo si pod pojmem BOJOVNÍK mylně představuje nějakého hrdinu, který svírá v rukou velký meč a mstí se za smrt svých blízkých, rytíře který dobívá jeden hrad za druhým, nebo dokonce snipera, který dokáže sejmout svůj cíl na vzdálenost jednoho kilometru.
Někdo si myslí, že slovo BOJOVNÍK je jen titul, který člověk dostane za nějaké zásluhy,kterými potěšil někoho, ať se choval tak, či onak.
Jak může člověk takového titulu dosáhnout a může vůbec člověku takový titul někdo přidělit?
Slovo BOJOVNÍK není, jen obyčejné slovo. Slovo bojovník je něco,jako je slůvko láska, nebo čest. Čest nebo lásku vám nikdo nemůže vzít ani dát ( a proto si jich také tak velice vážíme ), těch se můžete jen vy sami vzdát.
Je to ve vás... to jak se chováte sami k sobě, či k okolí, k tomuto světu a jaký máte přístup k daným situacím.
A kde to vše vlastně začíná a kde to končí?
Já si myslím, že to vše začíná v samotných myšlenkách, v myšlenkách malého nenarozeného dítka.. Tam se boj se životem začíná.
Vlastně je člověk BOJOVNÍKEM, už od narození.
BOJOVNÍK je člověk, který se učí vyhýbat se nástrahám života, člověk který musí čelit spoustě léčkám a jejich překonávání.
BOJOVNÍK je človíček, který jde dál a nevzdává se po prvním klopýtnutí.
Musí čelit svému strachu, naslouchat všemu a všem kolem něj a být upřímný a to není zcela vše.
"Život je plný cest a křižovatek."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.