Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Výsledky - lukostřelecká liga 2008
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

Tak už jsem něco objevil od Jerryho ... mohu použít na reportáž a takové ty věci? Díky moc ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 10:02 pm    Předmět: Citovat

Nemáte prosím někdo k dispozici fotografie z vyhlašování výsledků ligy v Libušíně? Díky moc ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 9:09 am    Předmět: Citovat

Pro mne je prioritní atmosféra soutěží, setkání s přáteli a taky aby mne to bavilo. Pokud se mi podaří sem tam trefit, tím líp ale není to důležité.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 10:34 pm    Předmět: Citovat

mh napsal:
...Vždycky budu mít radost, když nastřílím líp a víc než ty ...


Tak, tak. I já a speciálně u tebe, bych se toho rád dožil, sakra... Zejména v nadcházející halové sezoně například - to by mi teda udělalo fakt radost!! Very Happy
I když teda pravda je, že střílím turnaje tradiční lukostřelby taky i proto, že uvidím svoje oblíbené nepřátele a proberu s nimi luky, šípy a jiné zásadní věci! To jo...,.. wave

Jinak 3 započítané turnaje - proč ne, aspoň nás to přinutí víc střílet! Nejdřív budu honit, abych měl 3 a pak se budu snažit "spravovat" ty špatné výsledky - vida, že bych přehodnotil, čím vším budu příští sezonu střílet.. scratch
Stejně to ale asi neznamená, že se nebudem "řezat" až do konce, i tak můžou být rozdíly minimální a až do poslední chvíle to může být napínavé.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

pro Jerryho (i ostatní)
Můj návrh k zamyšlení se o tom, zda do lukostřelecké ligy započítávat víc než jen dva výsledky, byl samozřejmě míněn na příští ročník. Pokud jsem to nenapsal tak, že by to bylo všem úplně a polopatě jasné se omlouvám, ale bylo to tak proto, že mě samotnému by připadalo naprosto absurdní měnit pravidla pro letošní rok. V lukostřelbě se zúčastňuji několika celoročních soutěží současně, a tak moc dobře vím, že je to i nemožné. Nenapadlo mě proto v tu chvíli, že by to někdo pochopil jinak. Chtěl jsem jen dát podmět k zamyšlení, jestli by to pro celou soutěž nebylo na příště přínosem.
Neměl jsem tím na mysli speciálně tebe, Jerry, ani mě a ani nikoho jiného.
Jen to tak prostě vyšlo. Kdyby jsi to nebyl ty a já nebo Joe a další, byl by to "X" a "Y" nebo "Z" a další, ale napsal bych to stejně. Ale už vůbec jsem tím neměl na mysli to, jak píšeš, že bych tím chtěl vyhrát. To si myslím, že jsem větší hráč.
Své prvenství nikomu nenabízej, protože si ho zasloužíš a nikdo ho nezpochybňuje. Já už vůbec ne, nemám to zapotřebí. Protože k lukostřelbě jako takové mám i já poněkud vřelejší vztah, dávám si v této činnosti už i jiný cíl, než jen ten terč a body na něm.
Jen pilně trenuj, protože to chceš umět víc a víc a být zítra lepší než včera.
Já to tak dělám taky a sám vidím, že to dělá nejen v lukostřelbě i naprostá většina těch, které znám. Je to asi naprosto normální a lidské.
Stejně tak, jako chtít v soutěžích vyhrávat, protože to chce taky každý, ale ne každý tomu obětuje tolik vůle a času, kolik je toho potřeba. A myslím, že to tak musí dělat každý, kdo svoji práci nebo jakoukoli činnost bere vážně a chce ji dělat dobře. Jestli se tato činnost nazývá sportem nebo jinak je úplně jedno, princip je stejný
Co se týče tebou zmiňovaného Gatorova motta, nebudu komentovat, nevím jak tradiční lukostřelbu spojovat se sportem, protože stále nevím, co je to ta tradiční lukostřelba. Je to ta, při které se používá tradiční luk? Nebo tradiční oděv, postoj, mluva,pravidla, terče, či co? Třeba tomu nerozumím. Stále si jen myslím, že je to zase jen lukostřelba, jejíž podstatou je asi jen to, že jsem někde a pomocí nějakého luku chci zapíchnout nějaký šíp někam nebo do něčeho, co je dál než dosáhnu svýma rukama. A pokud se mě to má dařit, musím se to zase jen učit a učit.
A protože mám rád společnost dobrých lidí, lukostřelce nevyjímaje, potkáme se asi brzy na Tyršáku, týden na to v Libušíně a jistě i mnohokrát příští rok, kdy si to spolu rozdáme na metě, tak jak se to mezi lukostřelci dělá a ne u klávesnice, což nám oběma bude asi mnohem příjemnější. Vždycky budu mít radost, když nastřílím líp a víc než ty a dost by jsi mě urazil, kdybys neřekl to samé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 6:27 pm    Předmět: Citovat

Jerry napsal:
Tak tohle je přesně důvod proč nemám žádnou radost z toho že jsem vyhrál , ...


A to zase NE! Není větší radost než zasloužené vítězství a smutné obličeje - přátelo-nepřátel!!! Jen jim dopřej tu možnost se zlepšit, precizovat svůj styl a těšit se na další sezonu!! Very Happy

Jinak samozřejmě ani 4 nebo 5 turnajů ti neeliminují tu možnost, že několik lidí prostě bude mít výsledky blízko sebe a rozhodne se prakticky na poslední akci - takový je sport (i když tady nám jde do velké míry i o setkání, tak přece jenom s chutí soutěžíme) a je to dobře, jinak by to byla nuda a dívali bychom se každoročně na ty samé figury - koho by to bavilo?! tongue3
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

mimoto, kdo tu věří na náhodu? Smile
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Školník
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Žloukovice

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 4:01 pm    Předmět: Citovat

Vážení, rád brouzdám a čtu články na lukostřelci, ale moc toho nenapíši. Respektive je toto můj první příspěvek. Nelíbí se mi formulace mh, ve které se zmiňuje o náhodném výsledku v LL. Pokud vím, Jerry ,,trénuje" minimálně 4x i vícekrát týdně. Z toho tedy vyplývá, že o náhodě (výtěz 3 turnajů) nemůže být ani řeč. Kdo z nás má tolik času a možností? Budiž mu to přáno.
Jinak souhlasím s mh i Lucínkem, že do budoucna by se mohlo započítávat více výsledků z turnajů do LL.
Závěrem bych chtěl poděkovat VŠEM, kteří pro nás lukostřelce připravili nespočet turnajů a soutěží. Ještě jednou díky za krásné chvíle s přáteli a kamarády.Míla Růžička (školník).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

Osobně si myslím že pravidla by se neměla měnit v průběhu probíhající akce, zvláště ne podle výsledků. Ale jsem pro ať se na další ročník započítávají tři nejlepší výsledky místo dvou.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle je přesně důvod proč nemám žádnou radost z toho že jsem vyhrál , prosím tě Lucínku jestli to nějak půjde tak to přepočítej a třeba budu čtvrtej nebo klidně desátej je mi to fakt naprosto jedno (a to myslím vážně). Strašně moc si užívám , jaký závody pro nás děláte , moc mě to baví a sřílím rád a hodně , ale důsledek je pouze ten , že když někam přijedem tak první co slyším je , áááá přijeli si pro poháry a to mě opravdu mrzí, přikláním se k mottu Gatora (že stane-li se tradiční lukostřelba sportem, bude zničena.)
Jestli ti na tom tak moc Milane záleží aby jsi vyhrál , mile rád se prvenství vzdám , protože máš pravdu v tom že ,souhrn bodů z více závodu by ti zajistil první místo , a pak moje výsledky jsou opravdu náhodné .
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 1:31 am    Předmět: Citovat

mh: O třech turnajích jsme uvažovali už letos. Dokonce to původně bylo i v zamýšlených pravidlech na letošní rok. Pak se jevila jako opodstatněná obava, že těch turnajů do ligy letos asi moc nebude, takže jsme zůstali zatím jen u dvou. Naštěstí jich bylo dost a příští rok by snad mohl být stejně úrodný. Takže tuto úpravu jistě znovu zvážíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Letos bylo do lukostřelecké ligy počítaných závodů dost a myslím, že ani v příštím roce jich nebude o nic méně. Tak si říkám, zda by nebylo ke zvážení to, jestli do celkového součtu nezapočítávat ne jen dva nejlepší výsledky v každé ligové disciplíně, ale aspoň 3 nebo 4.
Při započítávání jen dvou se pak může stát, že jeden náhodný a se štěstím podařený výsledek pak snadno a výrazně ovlivní celkový součet a tím i pořadí v žebříčku.
Nenavrhuji to ale vůbec jen proto, že třeba i letos, započívávaly by se třeba jen i 3 nejlepší výsledky, vedl bych ligový žebříček já, Joe by byl druhý a Jerry třetí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 4:35 pm    Předmět: Citovat

No za zmínku stojí i Ajuta, který v půlce sezony přezbrojil na tradiční luk a skončil na slušném devátém místě, myslím že příští ročník taky zasáhne do bojů v čele tabulky.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 3:38 pm    Předmět: Leon Citovat

Tak to je mazec Rolling Eyes !!! Jerry je prostě jednička Wink ...
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 9:25 am    Předmět: Citovat

Jiz jsem vyvesil nove vysledky ligy.

Griffin s Mysou opet o neco propadli Wink , ale Zeli s Pavlem Hrebikem pozice udrzeli. Tim cernym konem, ktery odsunul Mysu z medailove pozice a Griffina az na patrou pricku a kteremu chybel jeste jeden takovy turnaj na sesazeni Zeliho z jeho trunu, byl (loni sedmy) Deny. Dodam jen, ze PavelH se na 2.pricku propracoval z lonske desate a Zeli se letos ucastni ligy poprve.

V HL se Milanovi Hladilovi nepodaril utok na prvni pozici a zustal s drobnou ztratou za Joem. I presto nas Joe asi nebude mit za usporadani KVIKske jednodenky rad, protoze oba zminene prestrilel Jerry, ktery tak zakoncil letosni uspesnou sezonu tim, ze po lonskem sedmem miste dosahl letos az na zlato v LL. Joe tak nakonec skoncil druhy a Milan Hladil na treti pricce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Tak po krátké poradě několika zástupců kladenské sekce ještě alespoň jeden ligový turnaj bude! ........

Á tady není někdo spokojenej se svým umístěním. Twisted Evil
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

Chtěli bychom Vás pozvat na vyhlášení výsledků Lukostřelecké ligy 2008, které se bude konat 29.11.2008 v Libušíně po skončení "3D maratonu". Vyhlášení výsledků a slavnostní zakončení sezóny se odehraje pravděpodobně v přilehlé restauraci.

Pro přespolní ještě zjistíme, jaké jsou možnosti ubytování někde v okolí (na stan už bude pravděpodobně poněkud chladno), ubytovna Labyrintu je v tomto termínu bohužel obsazena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 12:12 pm    Předmět: Citovat

Tak po krátké poradě několika zástupců kladenské sekce ještě alespoň jeden ligový turnaj bude! Zájemci počítejte s malou jednodenkou v průběhu víkendu 8.-9.11. v okolí Kladna nebo Slaného. Další podrobnosti napíšeme co nejdříve v tomto diskusním vlákně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 10:03 am    Předmět: Citovat

Takže opravena duplicita u Griffina a doplněny chybějící výsledky Pavla Hřebíka. Tím se nám pořadí trochu pomíchalo a Pavel je na krásném druhém místě, Mýša tak zůstává třetí, ač před Griffinem.

Nechcete ještě někdo do konce listopadu udělat jeden ligový turnaj? Mohlo by to být ještě zajímavé ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:35 pm    Předmět: Citovat

San tenhle rok strilel Barebow, jeste bude pres zimu. Pristi rok dostanes nakladacku. Uz pripravuji luk a sipy.

LEONE !

Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Luna
Nováček
Nováček


Registrace: 20.6. 2006
Příspěvky: 31
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

jarenka napsal:
Břídil není nikdo!Jestli jste si všimli,tak výsledky se oproti loňsku hodně zvedly a to snad každému.Jestli to s námi půjde nahoru furt stejným tempem,tak jsme za pár let mistři světa.A hlavně-hlavní je ,že nás to baví. hello1


Mluvíš mi z duše, líp se to ani říct nedalo, máš můj naprostý souhlas Big Ups
_________________
Luna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 4:36 pm    Předmět: Citovat

Břídil není nikdo!Jestli jste si všimli,tak výsledky se oproti loňsku hodně zvedly a to snad každému.Jestli to s námi půjde nahoru furt stejným tempem,tak jsme za pár let mistři světa.A hlavně-hlavní je ,že nás to baví. hello1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 12:24 pm    Předmět: Leon Citovat

No jsem pěknej břídil Embarassed ... ale těší mě,že jsem nechal za sebou toho "začátečníka" Sana... Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mamutik
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 146
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 11:44 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, i když jsem skoro letos nestřílel (byl jsem snad jenom na čtyřech turnajích) a netrénoval a na lukostřelbu jsem v podstatě kašlal, tak jsem dosáhl více bodů (271) než loni (259) kdy jsem vymetl více turnajů než letos.
Asi se budu muset nad sebou zamyslet, co dál - je to divné, ale asi se zlepšuji - jenže nevím jak Rolling Eyes

To že loni jsem byl 18 a letos až někde na 30 místě, je z tohoto hlediska jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

pěkný večer z Temného brněnského hvozdu
Výsledky jsou pěkné, gratuluji všem střelcům ne k výsledkům, ale k výkonům. Joeovi pak k vítězství,je to pro mne pan střelec, kvůli kterému jsem se dal na lukostřelbu(viděl sem ho na Veveří a chtěl střílet jako on Smile Děkuji a klobouk dolů před organizátory turnajů, díky kterým se můžeme sejít a zažít krásné zážitky při něčem, co nás všechny dostalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

Problém vznikl u střelců, kteří stříleli PL a já to pak ručně přesunul pro účely Ligy na TL. Výsledky se vám tam bohužel zdvojily. Musím to opravit, dostanu se k tomu ale až večer. Díky za upozornění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

vot éto těchníka Laughing
Prostě mne někdo nechce před tebou Laughing Ale děkuji za podporu náčelníku.
Já těm počítačům nikdy moc nevěřil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Vysledky Griffin na MCR podle vysledkovych listin:
Terčovka Královská ústupovka Rychlostřelba
116 80 108
Takze to souhlasi.


Velmi dobře, to sedí, a teď přičti 2. nejlepší výsledek v každé disciplině. Budu se prostě bránit: Myša byl letos o 2 body lepší!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

Re Lucínek: Kontrola prvních 5 v TL provedena, až na moje výsledky je to dobře. Pořadí "na schodech" 1. Zelí (se slušným náskokem) 612 !! notworthy 2. Myša (kdybych to jen věděl, že je to o 2 body...) 577 thumbright 3. Griffin 575 scratch

Chybu máš i u Griffinky - podobný problém jako u mně, ale jen u rychlostřelby, součet mi pak vychází 418, tedy nižší, a pokud je "okolí" dobře, tak to nemá vliv na pořadí.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 10:06 am    Předmět: Citovat

Vysledky Griffin na MCR podle vysledkovych listin:
Terčovka Královská ústupovka Rychlostřelba
116 80 108
Takze to souhlasi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.