Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše toulce
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Výstroj
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 7:24 pm    Předmět: Citovat

Ja už nemienim robiť žiadny, už mám tento... ale velmi sa mi páčia. Tie do boja ako na obrázku sú mi neni moc sympatické. Ako píšeš, na prevoz šípov, potom zopár pichnúť za pás a hotovo. Ešte premýšlam, ako tam prirobiť zo spodu nejaký vysúvací hrot, to by som potom ten tulec len pichol do zeme. Bolo by to velice pohodlné, pri ruke a nemusel by som byť ovešaný jak vianočný smrek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 7:04 pm    Předmět: Citovat

Nieco taketo.


potreboval by to aj Jhocz- ked sa hra na toho Korejca Smile
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 7:01 pm    Předmět: Citovat

A mas tolko ryzoveho rucneho papiera ? Neviem ci sa to oplati. Navyse to boli uzavrete tulce skor urcene na prenos sipov . Akcne tulce su podobne japonskym (vobec prepojenie korejcov s Japoncami je obrovske)- kratucke krabicky s ktorych trcia sipy v celej dlzke.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 4:33 pm    Předmět: Citovat

To je nejaká roleta či rohož či čo, v poslednej chvili som ju zachránil pri upratovacom záchvate mojej manželky Very Happy . Ále bacha Jas, tie pracky, až na jednu, sú tiež z bambusu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 4:05 pm    Předmět: Citovat

Laughing Je to spekulant. Kupil za par korun bambusovy kobercek , zvynul a obehol kozennymi prackami a je to. Vynaliezavy - aj to sa ceni. Origose , ale vyzeraju trochu inak Very Happy
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 2:46 pm    Předmět: Citovat

Keďže idem na turnaj ........ Banana , spravil som si kvíver. A keďže berem moju korejsku milenku, tak bambusový ala korea.



Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 11:10 pm    Předmět: Citovat

dopředu tahat šípy je pohodlnější, ale je to jezdecký toulec, takže se nosí peřím dozadu. I na 3D je to tak lepší, protože peří je za zády
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
INMU
Nováček
Nováček


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 143
Bydliště: Plzeň / Kladno

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 10:56 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den, pánové (i dámy). Mám otázku.
Líbí se mi toulce tureckého typu. Plánuju si v blízké době vyrobit toulec, který bude těmito tvary inspirovaný. Nejde mi o žádnou repliku, jen to udržet v tom duchu.

Toulec bude každopádně k pasu, ale teď řeším to, zda ho udělat pro vytahování šípů dopředu nebo dozadu. Viděl jsem u těchto toulců oboje a netuším, co je k tomuhle typu toulce vhodnější.

Poradíte, případně vysvětlíte, proč tak či onak?
_________________
Je to boj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:44 pm    Předmět: Citovat

http://img.janforman.com/DSCF6782cjrw.jpg
Tulec môjho známeho Jesenia.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:34 pm    Předmět: Citovat

to Brandis: http://www.archerywarehouse.com/backquiver.htm

Zde jsou nejake toulce co se pouzivaji ,kdyz clovek lovi nekde v divocine 800 mil od civilizace a clovek si musi nesti vse na zadech ,jasne je mozne tez sipy zabalit do nejake latky a nikdo nepozna ,ze jsou to sipy ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Jak se to jmenuje nevím, ale vysoustruží do bambusu kuželovitou díru a vlepí do ní špalíček z tvrdého dřeva a omotají to šlachou. Takže jako ty. Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

Myšo mně to nevadí, pár bakkam jsem taky dělal ale šípy dřevo a končík plátky bambusu. Obrázek nemám .Takže bakkam ,bašpare,a jak říkají tomu korejskému typu po jejich? Já to dělám z buku s trnem na epoxid . TS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 5:05 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
http://tsspelec.rajce.idnes.cz/Slozka/
Tak tady je taky nějaký pokus ode mně-inspirace korejského toulce podle exponátu z muzea,ten druhý od všehochuť a pár(něco jako bakam končíků na bambusu co mi přenechal Poutník. TS.


Moc pěkná práce. Prosímpěkně k těm končíkům- tohle docela určitě bakkam není. Ne, že by to bylo důležité, ale bakkam je konstrukce končíku, kdy se tětiva opírá přímo o tělo šípu a boky končíku jsou z houževnatějšího materiálu. Funguje to jako pinzeta.
Končík z jednoho kusu se jmenuje bašpare a je téměř stejný, jako moderní plastové končíky- tedy spojení se šípem je prostřednictvím díry v končíku (většinou cylindrické), nikoli díry v šípu. Na rákosové šípy se oba typy končíku nasazují pomocí inzertu z tvrdého dřeva. Tohle je korejské řešení. Na indických bambusových šípech jsem pozoroval i bašpare (kost, slonovina) i selfnock v kolínku. Ale na moderní tětivy ten indický tvar vypadá blbě, protože moderní tětivy mají třetinovou tloušťku.
Na tomto oblíbeném odkazu si můžeš ty tvary prohlédnout:
http://anthromuseum.missouri.edu/grayson/islamicarchery/islamicarchery2.shtml
Ty šípy vypadají pěkně, tak se nenech zprudit mojí terminologickou buzerací. Já tradiční formy také nedodržuji Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 1:15 pm    Předmět: Citovat

nazdar ja som to risil asi takym sposobom ze som ich pripevnil k batohu http://picasaweb.google.com/j.jancovic/Sipy#5451415056669718546
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Brandis
Nováček
Nováček


Registrace: 13.1. 2010
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 11:28 am    Předmět: Citovat

Nazdarek, chtel bych se na neco optat a nenasel jsem vhodnejsi tema. Prosim tedy adminy o brzke smazani(pokud mozno po odpovedi Wink )

Pri sve prochazce lesem jsem narazil na kalinu. chtel jsem si nejakou vzit domu na sipy. premyslel jsem "kam ji dat" aby me neobtezovala pri chuzi a pohybu. Nakonec jsem pruty zastrcil do navleku ktere mam na boty(takove "kamase" pod kolena).
V celku me prekvapilo ze se tak dalo chodit uplne bez problemu - "sipy" mi nevadili v pohybu a vubec sem o nich nevedel.
ted tedy otazka: videli jste uz nekdo toulec na sipy na "lytko" ? Very Happy
Ja sem si ted overil ze by to nemuselo byt tak spatne a v pripade ze by clovek mel na zadech treba batoh, by to nemuselo byt k zahozeni. kazdopadne je to jak rikam ciste pro zajimavost...

Mate nekdo jiny napad jak vyresit umisteni toulce pokud mame na zadech nejaky naklad?Díky

Mejte se krasne!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

http://tsspelec.rajce.idnes.cz/Slozka/
Tak tady je taky nějaký pokus ode mně-inspirace korejského toulce podle exponátu z muzea,ten druhý od všehochuť a pár(něco jako bakam končíků na bambusu co mi přenechal Poutník. TS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 9:42 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
Co je to za matriál ten lukový toulec? TS.


Neměl jsem takovou hrubou kůže a nevím jak bych to tvaroval. Poradil jsem si oklikou a to tak, že jsem si vymyslel (okopíroval tvar) a použil jsem takové drátěné pletivo, které jde tvarovat. Vystříhl jsem tvar (2ks), dále použil vrstvu kartonu uprostřed a zvenku jsem použil hrubou tapetu. To všechno jsem slepil disperzním vodou ředitelným lepidlem (po slepení odolné vodě). Před stočením tvaru jsem na vnitřní stranu nalepil po celé ploše kůží (starší bunda použita jako zdroj materiálu). Ještě vlhké jsem to stočil a vytvaroval. Na každá straně jsem nechal přesahovat to pletivo, které jsem propletl. Po zaschnutí jsem to zvenčí obalil další částí té kůže a slepil.

Pak jsem na zdobení použil takové náhražky, protože ručně bych to nedovedl. Těmi náhražkami jsou různé plechové srandy, které jsem koupil v Bižutérii (tam častokrát chodím, protože občas tam člověk za pár korun najde různé věci i orientálního stylu a když něco použitelné vidím, tak to koupím). Na upevnění těch ozdob jsem použil normální hřebíky, které jsem zkrátil a použil je jako níty, které jsem pojistil sekunďákem.

Ten střední díl je opět z orientálně orinetované Bižutérie a je to nažehlovací něco. Tam jsem strhnul tu fólii a přilepil sekunďákem. Pojistil jsem ty díly i tu ozdobu uprostřed špendlíky s takovou tou skleněnou kulatou hlavičkou (čerbené a modré), které jsem zkrátil a použil i jako dozdobení (rubíny nemám, tak posloužil špendlík). Špendíky jsem pojistil taky sekunďákem.

To je celé tajemství... Je to celkem tuhé a odolné a vypadá to použitelně.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 4:54 pm    Předmět: Citovat

Co je to za matriál ten lukový toulec? TS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 9:33 pm    Předmět: Zdobený lukový toulec a toulec na šípy korejského typu Citovat

Díval jsem se na ten lukový toulec, co jsem dělal a napadlo mne trochu jej přizdobit. Taky jsem si chtěl udělat toulec na šípy korejského typu. Použil jsem, co jsem měl po ruce a to nějakou koženou vojenskou kapsičku. Tady je výsledek:



Tady s lukem a šípy:


_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 11:51 am    Předmět: Lakotou inspirovaná recyklace Citovat

"Z čeho dělali Indiáni toulce?"
"Ále, skoro ze všeho."
"To nemáme!"

http://picasaweb.google.com/yeoman.pez/FlatbowLongbow#5442856265170974818

Tohle mi vyrobil Ježíšek mezi Chanukou a pravoslavným Novým rokem z odpadu co našel po chalubě, v garáži a v šití. Jenom ta tyčka je nová ze svídy.
Mohlo by se s tím dobře běhat po lese a lézt na strom.
[img]http://picasaweb.google.com/yeoman.pez/FlatbowLongbow#5442856265170974818[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

máš ho vzhůru nohama Jichoči. Ale pěkné.
Vesměs se to nosí tětivou dolů, abys při vytahování měl madlo po ruce a ne u kolen
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 7:56 pm    Předmět: Toulec na luk... Citovat

Rád bych představil takový amatérský pokus o toulec na luk podle korejského vzoru:



Ty korejské lukové toulce mají ten spodek uzavřený takovým sosáčkem, ale ten se mi nepodařilo udělat, takže alespoň takto....

A zde můj milášek (Hwal) v toulci:


_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 9:13 pm    Předmět: Citovat

Dovolím si ukázat několik dalších kousků. Doufám, že se majitelé nebudou zlobit.

"kapesní" toulec

http://itazipa.rajce.idnes.cz/Kapesni_toulec

turecký toulec

http://itazipa.rajce.idnes.cz/Toulec_-_turecka_inspirace_2/#album

mongolský toulec

http://itazipa.rajce.idnes.cz/Toulec_-_Mongolska_inspirace/#album

Možná podoba VS loveckého toulce

http://itazipa.rajce.idnes.cz/Toulec_-_mozna_podoba_vrcholne_stredovekeho_loveckeho_toulce/#album
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 3:34 am    Předmět: Citovat

Chtel bych se vratit k bow-quivers co muzeme videt jak jsou nejvice rozsirene pri bowhunting na kazdem obrazku s padlou zveri je luk s timto toulcem . Toulec se svoji vahou a sipy dodava stabilitu luku a tak je vyhodny i pri strelbach jako 3D a kazdy kladkovy luk tento toulec ma ve svem vybaveni.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 9:32 am    Předmět: Citovat

Dulezite je tam rozlisit co popisuje to SIDE, ktere oznacuje jak se vyndavaji sipy a ne jak se toulec nosi.

Toulec ze stranovym vyndavanim sipu (pres stranu toulce a ne pres jeho hrdlo) muze byt nosen i na boku (v USA jsou tyto toulce doleca popularni) viz fota co jsem dodal, jen nejde rozumne udelat toulec Univerzalni (pro noseni na boku i zadech), protoze je potreba rozmer a polohu otvoru prispusobit tomu, kde bude toulec zavesen.

Nekteri vyrobci delaji kombinace na zada: toulce co se z nich nechaji vyndavat sipy stranou spodem i klasicky vrchem treba tento Combo Hunter:

Citace:
Use it as a back quiver without feather cover and cap in center of the back or Hill style positions, or like the Mountain Hunter style in the center of the back with the side arrow extraction. It can be carried cross-ways across the back with one strap and extract the arrows from the middle.



_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 7:30 am    Předmět: Citovat

Side quiver je jasne toulec co se nosi po boku,jenze u toho uzavreneho toulce je napsano SIDE KICK a to znamena neco jako pobocnik a pomocnik . Uzavreny toulec se nosi s popruhem pres prsa na druhou stranu na zadech aby jsme meli sipy k dispozici u prave ruky pro pravoruke lukostrelce ,ktery je vytahuje tou dirou v toulci .Tento toulec nemuze byt zavesen u pasu, nebot ten otvor kterym vytahujeme sipy bychom meli u kotniku .....ony jsou tam jeste dalsi nazvy jako hip quiver/bederni toulec/ a treba pocket quiver/kapesni toulec/ co je umistmovan do zadni kapsy dzinu a tam se nosi tercove hroty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 7:17 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Jardo M : Absolutni nesmysl ,tento toulec se nosi na zadech priblizne ve stejnem uhlu jako tkz. zadovy toulec !!! Uzavreny toulec je jasne delsi a tak vycniva dole a toho vyuzivame k vytahovani sipu .

Nějak si nerozumíme v pojmu "side quiver". Je to každý toulec, co se nosí u pasu, ať má nebo nemá tu boční díru. Smile Třeba tady:
http://www.hidehandler.com/side_quivers.htm
Ten toulec "Mounting Hunter", co sem obrázek dal Orange a co myslíš ty je zádový toulec, tedy "back quiver" a ne "side quiver"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 8:44 pm    Předmět: Citovat

orange napsal:
Pro ty co jsou lini proklikavat, Side quiver - toulce ze stranovym vyndavanim sipu vzor Mounting Hunter z linku co posal Eli a co jej posal Awarez

Podle mne ale back quiver jsou toulce, co se nosí na zádech a side quiver jsou toulce,co se nosí poboku. To s tou dírou nemá nic společného... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Pro ty co jsou lini proklikavat, Side quiver - toulce ze stranovym vyndavanim sipu vzor Mounting Hunter z linku co posal Eli a co jej posal Awarez


_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Orange druh tehto toulcu nikdy nebyl uzpusoben na rychlostrelbu ,tam se musi pouzit neco jineho ci si dat sipy za opasek, nebo si zapichat sipy pred sebe a oba dva zpusoby byly pouzivany v Anglii, kdyz se jim jednalo o rychlostrelbu! Uzavreny toulec poskytuje maximalni ochranu sipum a snad krome rychlostrelby je vhodny ve vetsine disciplin.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Výstroj Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.