Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

První oficiání seminář horseback archery v České republice

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kurzy, semináře
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lencaa
Nováček
Nováček


Registrace: 6.5. 2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 11:05 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny,
Koukám,že podle fotek a článku na netu se strašně dobře pozná jaký kurz byl Smile
Já na něm byla a bylo to super.
I když to nebylo málo peněz, tak to za to rozhodně stálo a na další pojedu moc ráda znovu.Musím říct,že se nám tam opravdu věnovali,cca 8 hod denně (možná i víc), ráno se začlo a krom polední pauzi se jelo až do večera a taky na jakém kurzu vychází 1 lektor na 2 účastníky? Kdyby to tak bylo ve všem, tak je jakýkoli sport na úplně jiné úrovni...
Na koníky jsme se sice dostali jen na chvilku, ale všem to bohatě stačilo, protože pokud člověk neumí střílet ze země (ze stoje,za chůze, když tancuje čardáš Very Happy) , tak z koně to asi taky nepůjde Cool A hlavně jsme tam byli všichni jezdci, tak šlo víceméně o to naučit se princip a každý si to doma bude trénovat na svém koni, jelikož na cizím to taky není úplně OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 1:23 am    Předmět: Citovat

Ja jsem na koni jezdil, z luku jsem uz taky strilel, a protoze je pro mne jedno i druhe prace na cely uvazek, nedovedu si to ani predstavit dohromady.

A tak mlcim a soupu nohama.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 11:02 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, tahle psaná diskuse nemá smysl, protože nikdo nečte, co píše protistrana a mele si svoji a překrucuje slova jiných. Sranda je, že to pak vyznívá, jakoby člověk zastával opačné postoje než ve skutečnosti.

Já jsem rád, že ty kursy děláte, zvažoval jsem účast a kdyby tam bylo napsaný, kdo bude učit, tak ani nepípnu. Já napsal, že mi přišla cena vysoká vzhledem k mylné doměnce, že to učí jeden dva češi. Prosím nepodsouvejte mi nic jiného.

Ty dva Brňáky znám osobně, určitě se od nich dozvím víc.

V údolí u Kassaie jsem nebyl, ale lze si udělat představu i podle názorů z těchto stránek: http://lukostrelbakassai.cz/

Tak třeba někdy na nějakém kursu osobně, když mě zas nebudete poslouchat, poznám to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 8:00 pm    Předmět: Citovat

Ach jo Rolling Eyes
Je to míněno samozřejmě tak, že několik Maďarských lektorů přijede do Čech, ubytuje se v hotelu a malou skupinu lidí celý víkend vyučuje sportovní jízdní lukostřelbě.
Kromě lektorů máš k dispozici luk, šípy, koně.
V Českých podmínkách půjčení koně přijde na 250-500kč per hodina.

U Kassaie se ti nebude věnovat mistr osobně- při troše štěstí se s ním uvidíš a potřeseš rukou- ale některý z jeho lektorů.
Cena za víkend je 1,81 ceny dne u Kassaie, tedy cena běžná, spíše nižší. Co já vím, tak pořadatel je několik tisíc v mínusu- tedy je to skutečně nadšenec.

Asi nemám jinou radu, nežli- mám zájem=účastním se, nemám zájem = neúčastním se.

Taky je tu možnost pokusit se v Maďarsku vypátrat Kassai valley a vyloudit kurz. Taky něco pořádají Němci, Američani...
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnny
Nováček
Nováček


Registrace: 7.9. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 7:53 pm    Předmět: Citovat

Možná je to překvapivé, ale u samotného Kassaie se člověk ani zdaleka nenaučí to, co od těchto lektorů... Tam se nikdo nikomu individuálně nevěnuje. Trénuje se hromadně a když někdo nestíhá musí se prostě víc snažit, málo kdy se něco nějak víc vysvětluje.. Pro rýpaly, ano vím to z vlastní zkušenosti do údolí jezdím.

A co se týče ceny jen pro info - ubytování se snídaní, a to bylo vedle nás v malém penzionu vyšlo na 5800,-, k tomu cesta tam a zpět z Maďarska a strava pro 4 lidi na 3 dny, zapůjčení kompletního lukostřeleckého vybavení pro 8 účastníků, zapůjčení koní s kompl. vybavením, a každý den 8 hodin intenzivní výuky...

Pokud vím hodina klasické lukostřelby vychází cca kolem 500,- a zapůjčení koně např. na vyjížďku je od 250,- výš a výcvik na jízdárně od 350,-

Pokud se vám 200 euro (5000,-) včetně ročního členství v HAA zdá moc tak nevím z jakého jste kraje, ale mě to příjde více než slušné...

A Moutelíková přijede klidně kamkoliv pokud má volno a zdá se jí to alespoň trochu smysluplné Cool

Jo a Brňáci tu byli také a hned dva..., takže kdo by měl touhu vyzkoušet si to příště sám aby mohl kritizovat oprávněně, další termín už je vypsán - 31.7 - 1.8. 2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 2:07 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
to asi není míněno tak, že by Kassai osobně naložil do aut několik svých lektorů, koně a přijel do Brna za 110EUR na den Laughing
http://tourist.posazavi.com/cz/article.asp?article_id=2940

To ne, to je cena za kurz u něj, to je přece jasné. Moutelíková za mnou asi taky nepřijede Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 1:43 pm    Předmět: Citovat

to asi není míněno tak, že by Kassai osobně naložil do aut několik svých lektorů, koně a přijel do Brna za 110EUR na den Laughing
http://tourist.posazavi.com/cz/article.asp?article_id=2940
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
tak co jsem pozoroval, tak účastníci byli spokojení. Nekřesťanské peníze to nejsou. Když se vezme v potaz množství účastníků, že na dva frekventanty je jeden trenér z Maďarska.....dvoudenní kurzy čehokoliv stojí i víc a to je dělá místní mudrlant bez nejmenší kvalifikace


Prostě mi to přišlo moc, když nebylo jasné, kod vlastně na kursu vyučuje. Pro srovnání kurs u samotného Kassaie vyjde na 110 € za den. Proto jsme si říkal, že bude lepší si počkat na ohlůasy účastníků prvního vrhu.

Ale ať to nevyzní nějak negativně, já těmto snahám strašně fandím a jsem rád, že to konečně v ČR začíná někdo dělat. Škoda jen, že je to tak daleko z Brna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

Jaroslav Kejval napsal:
Myslím si že pořadatel této akce to pojal trochu laicky a kdyby trochu o tom přemýšlel tak by ten seminář uspořádal úplně jinak...

Ale každý se učí tak příště to bude asi zase jiné.... Já tomu fandím ale chce to určitě jiné pojetí.....nevím

Hele jinak Místní mudrlant má větší kvalifikaci než pražští mistři evropy a trenéři I. třídy sportovní lukostřelby Very Happy a to bez nějakého jejich oficiálního razítka. Very Happy


Tak Jardo nevím... Opět z kávové sedliny a fotografií kvalifikovaný názor ??? Začínám mít pocit, že se musíš prostě vyjádřit ke všemu bez jakýchkoli znalostí detailů a hlavně všechno zprznit. A ta jakoby pochvalná zmíňka typu... "Já tomu fandím" vlastně v celém kontextu co píšeš nezní vůbec pozitivně. Ti místní mudrlanti se tady klonují..., jenom nevím, kdo byl vzorem.
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 9:03 am    Předmět: Citovat

Jaroslav Kejval napsal:

Hele jinak Místní mudrlant má větší kvalifikaci než pražští mistři evropy a trenéři I. třídy sportovní lukostřelby Very Happy a to bez nějakého jejich oficiálního razítka. Very Happy


A co to je za kvalifikaci? Shocked
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnny
Nováček
Nováček


Registrace: 7.9. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 12:43 am    Předmět: Citovat

Vážení přátelé, z pozice laického pořadatele se velmi bavím Very Happy

Jak někdo, kdo vůbec neví o čem je jízdní lukostřelba dokáže od klávesnice navrhnout lepší koncept semináře aniž by vůbec znal průběh výcviku HA......

Ale nevadí, díky za připomínky nicméně mě zajímají spíše připomínky zůčastněných a ty jsou od všech velmi kladné a to je pro mě rozhodující.

Další seminář bude probíhat úplně stejně a stejně tak probíhají tyto semináře v dalších 10-ti zemích Evropy pod vedením lektorů z HAA.

Ale bohužel mě toto bohapusté cvakání do klávesnice zjevně neuspokojuje tolik jako některé zdejší a proto se jdu raději věnovat něčemu smysluplnějšímu než je vymýšlení opozičních názorů proti někomu kdo něco dělá..

Takže vřelé díky za vaše připomínky a až bude mít někdo nějakou konkrétní a smysluplnou s nabídkou pomocí velmi ráda ji příjmu.

Howgh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 2:23 pm    Předmět: Citovat

Taky mi unikla podstata sdělení. Divoký večírek v Jeseníku, spojený s drogou? Shocked
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 12:06 pm    Předmět: Citovat

Určite se te meli pred tím zeptat jak se takový seminář vubec delá a zajet se podivat na ten tvuj. Nicmene stejne tak ja muzu rict, ze intinktivní lukostrelba je p......., a není to nic jiného než střílení z luku, které se musí natrénovat Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st duben 28, 2010 11:31 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Myšo ty si tady z nás děláš prdel že??

No mistra evropy v ma´darské jizdě tedy neznám, ale myslím si že jedinou jeho kvalifikací bylo asi jen to že byl tím mistrem. Stát se mistrem ale může být i náhoda pro úplného amatera Very Happy
někomu třeba zrovna nesedl koník Very Happy vtip

Myslím si že pořadatel této akce to pojal trochu laicky a kdyby trochu o tom přemýšlel tak by ten seminář uspořádal úplně jinak protože spousta lidí ani neví co má z ma´darským lukem dělat natož na koni v akci. Ale každý se učí tak příště to bude asi zase jiné. Ale určitě to je záslužná akce a takových více proč né?? Já tomu fandím ale chce to určitě jiné pojetí.....nevím


Hele jinak Místní mudrlant má větší kvalifikaci než pražští mistři evropy a trenéři I. třídy sportovní lukostřelby Very Happy a to bez nějakého jejich oficiálního razítka. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 1:09 pm    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Myso nejdrive musis umet jezdit dobre na koni a potom se na nem muzes venovat strelbou z luku ,ja neumim jezdit na koni i kdyz jsem to zkousel a kun je pro mne dobry pouze do salamu ........a vidim ze na tomto kurzu jim chybeji kone .....jako u hokeje nejdrive se musis naucit bruslit a pak hokejovou techniku ........mongolove zacinaji jezdit na konich od 6 let, stejne jako se ja zacal ucit bruslit od 6 let ,no a ten hokej bylo neco prirozeneho Laughing Laughing

Díky za podnětné názory pána, co o tom nic neví. Na koni se jezdilo v neděli a tam jsem nebyl. Všichni frekventanti byli jezdci a sobota byla výuka střelby . Věř mi, že z koně terč vypadá jinak Laughing
Jednalo se o kurz maďarského systému pro lidi, co chtějí začít a takhle rychlý pokrok mne překvapil. Ti lektoři věděli velmi dobře, co dělají
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 11:43 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Vyučujícím je vícenásobný mistr Evropy Neméthy.

Jo, ale to dopředu nikde napsáno nebylo, tak to dle popisu znělo dost podezřele ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 2:16 am    Předmět: Citovat

Myso nejdrive musis umet jezdit dobre na koni a potom se na nem muzes venovat strelbou z luku ,ja neumim jezdit na koni i kdyz jsem to zkousel a kun je pro mne dobry pouze do salamu ........a vidim ze na tomto kurzu jim chybeji kone .....jako u hokeje nejdrive se musis naucit bruslit a pak hokejovou techniku ........mongolove zacinaji jezdit na konich od 6 let, stejne jako se ja zacal ucit bruslit od 6 let ,no a ten hokej bylo neco prirozeneho Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2010 11:45 pm    Předmět: Citovat

tak co jsem pozoroval, tak účastníci byli spokojení. Nekřesťanské peníze to nejsou. Když se vezme v potaz množství účastníků, že na dva frekventanty je jeden trenér z Maďarska.....dvoudenní kurzy čehokoliv stojí i víc a to je dělá místní mudrlant bez nejmenší kvalifikace Wink
Já byl jen pozorovatel, protože půlka kursu byla Maďarský systém střelby- já střílím palcem- a na ježdění na koni mám nejlepšího možného trenéra. Ale rozhodně to bylo zajímavé a v sobotu večer se lidé co v životě nedrželi luk v ruce celkem trefovali při technice o které bych myslel že jakýkoli zásah vylučuje. Opravdu jsem se nenudil a má to něco do sebe.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

No to jsem zvědavej na nějaké ohlasy účastníků za ty nekřesťanské peníze Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 11:17 pm    Předmět: Citovat

Zda sa ze si len ocumoval Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 11:15 pm    Předmět: Citovat

http://nasralnahrob.rajce.idnes.cz/horseback_academy_Black_Riders_Ranch/
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 1:17 pm    Předmět: Citovat

Vyučujícím je vícenásobný mistr Evropy Neméthy.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 12:41 pm    Předmět: Citovat

Skôr ten mongol, nie?
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 12:39 pm    Předmět: Citovat

Oprava- Moutelikova
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 12:38 pm    Předmět: Citovat

Mne z tohovychadza tato simpaticka dievcina - Johana Noutelikova. Ak je to ona - tak mate peknu reprezentatku Laughing


_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 11:00 am    Předmět: Citovat

Kdo je tím vyučujícím...... nikde jsem se to nedočetl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnny
Nováček
Nováček


Registrace: 7.9. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 10:39 am    Předmět: První oficiání seminář horseback archery v České republice Citovat

24.-25.4. - První oficiání seminář horseback archery v České republice
- pořádá Horseback Archery Academy ve spolupráci s ranchem Black Riders

Více info včetně propozic a přihlášky naleznete na www.horsebackarchery.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kurzy, semináře Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.