Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Sedlářské nářadí

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Výstroj
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Ptam se v opravnach bot a brasnarstvi, zda nemaji nejake naradi navic

Nejsou ucnove a casto maji nejake veci se zavrenych provozoven.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 2:53 pm    Předmět: Citovat

Něco málo tam budou mít určitě, zkus i ty dvě prodejny naproti nebo se poptat, je to velká firma, jenom po Brně mají asi 5 prodejen z různým sortimentem. Já si většinou vše sháním porůznu ve výprodejích - například ve Zlevněnce na Lidické dost často koupíš pěkné průbojníky za pár korun. V Hornbachu nebo v něčem takovém jsem koupil celou sadu průbojniíků za 250 Kč a slouží taky dobře, nedávno snad někde v Lídlu nebo kde to bylo úplně haluzově sadu nýtovacích kleští za 90 Kč a tak.

Zbytek se dá zimprovizovat nebo vyrobit, vždyť jsou to jen čepele a rukojeti a bez lesčehos se dá obejít. Například rýhovadla lze vyrobit velmi snadno ztupením šídla nebo obroušením šroubováku a rýhovat se dá i podle pravítka. Většinu raznic s různými motivy je nejlepší si vyrobit, stačí jen pilník a kus železa (buď použiju useknutý zbytek oceli z nějakého kování čepelí na nože - tím se dá pak i do železa nebo i obyčejný hřebík - ten samozřejmě jen na kůži.). Pár kamarádů vždycky jako vedlejší produkt nějakou tu novou raznici vyrobí a pak si je půjčujeme navzájem. Prostě člověku na výrobky pro sebe nevyplatí výbava za tisíce a profesionální výsledky lze mít i s amatérským vybavením ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 12:47 pm    Předmět: Citovat

Asi vím, co máš na mysli, taky by se mi taková výbava hodila i když jde to i bez ní. Alespoň Ti tedy poradím prodejnu KARS na začátku Cejlu (od Maliňáku) - pozor je to ta druhá na hraně s ulicí Ponávka. Tam mají jehly, nýty, voskované nitě atd. Nakupuji tam vždycky přesky a spony na výrobky, výběr je tam pěkný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 12:47 pm    Předmět: Citovat

Zkus to na netu

http://www.drevorezba.cz/kategorie.aspx?kategorie=3345&nadkategorie=3331

http://kutil-florenc.cz/item/sedlarske-naradi

http://www.rpskone.cz/prodtype.asp?PT_ID=1861&strPageHistory=cat
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta


Naposledy upravil Itazipa dne út říjen 12, 2010 12:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 12:22 pm    Předmět: Sedlářské nářadí Citovat

Zdravím všechny. Mám jeden problém. Z kůže jsem vyrobil už dost pouzder, řemínků a toulců, ale zatím jen s amatérským nářadím.
S takovou výbavou je práce zdlouhavá a někdy i dokonce nepříjemná a bolestivá. Rozhodl jsem se tedy pořídít si kvalitní sedlářské nářadí včetně hranořízků, plochých šídel, rýhovadla, značkovače stehů, sedlářského nože atd.
A jsme u mého problému. Kde nářadí sehnat? Jsem z Brna a nebyl jsem schopen objevit žádný specializovaný obchod. To mi neříkejte, že se podobné hračičky v takovém městě nedají sehnat....
Nevíte někdo kam by se dalo zajít?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Výstroj Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.