Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

První ročník Lukohrátek 2007 a Vaše náměty pro další ročník
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 5:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, fotky sbíráme a budou na CD, které budeme účastníkům rozesílat.
Pokud byste ještě někdo měl nějaké fotografie, o které byste se s námi a ostatními účastníky Lukohrátek rádi podělili, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Robert
Nováček
Nováček


Registrace: 8.9. 2006
Příspěvky: 51
Bydliště: Kozlov 1064, Velký Újezd 783 55

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 4:14 pm    Předmět: Lukohrátky 2007 Citovat

Ahoj všichni, přečetl jsem si všechny příspěvky k Lukohrátkám, bylo to všechno super (kudy chodím, tudy chválím) akorát mi chybí ještě nabídka nějakých fotek od těch co stihli něco nafotit. Pokud máte nějaké fotečky, nabídněte prosím - rád se podívám, případně si stáhnu k sobě do sbírky. Díky předem a hezký den všem...... wave
_________________
"ABE" alias "Bratr plukovník"
Moje motto: "Slepé oko, rozhozená mysl a třesoucí se ruka ať mně dovede k vítězství !!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 5:06 am    Předmět: Citovat

Informace pro ty, kteří běhají rovnou na fórum a na titulní stránku moc nekoukají - na portálu je konečně umístěna reportáž z Lukohrátek. Za zpoždění se omlouvám, byl jsem dosud pracovně příliš vytížen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 11:46 pm    Předmět: Citovat

Chlebík napsal:
Tak konečně jsme si se Soňou dokázali udělat chvilku pro tu nejdůležitější věc na světě Smile a sepsali jsme malinkou reportáž z lukohrátek očima Vespery. Najdete ji na www.vespera.wz.cz/clanky/lukohratky07.htm

super, hezký, díky Laughing
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chlebík
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 3:27 pm    Předmět: Citovat

Tak konečně jsme si se Soňou dokázali udělat chvilku pro tu nejdůležitější věc na světě Smile a sepsali jsme malinkou reportáž z lukohrátek očima Vespery. Najdete ji na www.vespera.wz.cz/clanky/lukohratky07.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pája1111
Grafoman
Grafoman


Registrace: 24.1. 2007
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 11:54 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Ginea - Bissau Cool. Nevyrazila. Na kombat občas faju odkládám. Používám ji jako mířidlo

Takže se orientuješ na vývoz ořechů? Very Happy A jsi Baltéa nebo Fulba?
Já bych tě spíš typnul podle čepičky na DDR. Laughing Laughing
_________________
Když máš obě ruce levé, staň se levákem, budeš ve výhodě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 11:15 am    Předmět: Citovat

Myša mi půjčil v igelitce Bowyers bibli, a když jsem se do ní včera díval, našel jsem Vaverkovy sešity a nějaké malůvky. Ať se přihlásí ten, čí to je, vezmu to na další akci nebo pošlu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

Ginea - Bissau Cool. Nevyrazila. Na kombat občas faju odkládám. Používám ji jako mířidlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pája1111
Grafoman
Grafoman


Registrace: 24.1. 2007
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 3:39 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Ano. mJsem krásný, že. Ópium, hašiš, magic mushrooms, skandinavik , balkan sobranie, Mac Baren

Mno, na jedné fotce to vypadá, že máš něco strašně velkého v těch legračních kalhotách Shocked Je to obr.38. Cože to máš za geny??? Embarassed
_________________
Když máš obě ruce levé, staň se levákem, budeš ve výhodě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

Je také nedostižný pařmen. V pátek jsem vydržel držet krok asi do třech hodin, ale v sobotu jsem odpadnul hned po půlnoci a to doslovně, ůnavou v křesle uprostřed debaty.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 2:40 pm    Předmět: Citovat

Ano. mJsem krásný, že. Ópium, hašiš, magic mushrooms, skandinavik , balkan sobranie, Mac Baren
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

ahoj Roberte díky, už stahuji Laughing
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Robert
Nováček
Nováček


Registrace: 8.9. 2006
Příspěvky: 51
Bydliště: Kozlov 1064, Velký Újezd 783 55

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 11:25 am    Předmět: Citovat

Ave, zdraví Vás "ABE".
Dávám všem na vědomí, že na odkaze: http://album.volny.cz/abe66/ jsou k mání nějaké fotečky, které jsem stihl nafotit při tom fofru na závodech. Prosím o prominutí pokud se na fotkách nenajdete, ale všechny jsem opravdu nestihl vyfotit. A pokud bude u některých fotek snížená kvalita, tak omluvte mojí třesoucí se ruku. Embarassed
_________________
"ABE" alias "Bratr plukovník"
Moje motto: "Slepé oko, rozhozená mysl a třesoucí se ruka ať mně dovede k vítězství !!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 4:52 pm    Předmět: Citovat

neustále Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mamutik
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 146
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

Myšo chci se zeptat - nenarážíš náhodou na něco??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

SKVĚLE. V srpnu k prohlédnutí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 12:25 am    Předmět: Citovat

No snad ano, Mamutík už něco syslí, teď jsou zatím na webu alespoň výsledky družstev.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kebule
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 290
Bydliště: KLADNO

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 11:23 pm    Předmět: Citovat

budou někde nějaký fotky z lukohratek??
dik
_________________
"Ne každý zpívá bez křečí. Ne každý má to štěstí, aby jako jablko k cizím nohám spad."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kebule
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 290
Bydliště: KLADNO

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 7:07 pm    Předmět: Citovat

mám pro Vás zprávičku Cool ale zůstane to jenom mezi námi lukostřelci...jasný?!

miluju bambulku i s lucínkem Embarassed

jste úžasní, fakt obdivuhodní Wink
_________________
"Ne každý zpívá bez křečí. Ne každý má to štěstí, aby jako jablko k cizím nohám spad."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 4:33 pm    Předmět: Citovat

Nebudu opakovat již řečené Wink ...bylo to super a organizátorům závidím jejich ocelové nervy...děkujeme
Už se těšíme na druhý ročník Razz
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Robert
Nováček
Nováček


Registrace: 8.9. 2006
Příspěvky: 51
Bydliště: Kozlov 1064, Velký Újezd 783 55

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 12:34 am    Předmět: Citovat

Bambulko, Lucínku a všichni ostatní.....
jsem v lukostřelbě pouhý začátečník, učím se střílet teprve od listopadu 2006 a tohle byly moje první závody. Ale díky Vám jsem poznal spoustu zajímavých lidí, poznal jsem lukostřelbu i z jiné strany než jenom z tělocvičny a nebo z malého paloučku, vyzkoušel si disciplíny, o kterých jsem jenom slyšel. Bizon-perfektní disciplina, Moták, noční střelba-super a albino Králíci-to je teď moje noční můra tongue2 . Vaším přičiněním jsem si lukostřelbu zamiloval. Už jse těším na další závody, nebo setkání s Vámi a spoustu báječných zážitků. Tyto závody jsem si opravdu užíval, nasával atmosféru plnými doušky a klobouk dolu před organizátory a účinkujícíma ve večerným programu, kteří po tak náročném dnu ještě pro nás udělali tak nádherné vystoupení.
Ještě jednou Vám všem díky za nádherné zážitky. wav
_________________
"ABE" alias "Bratr plukovník"
Moje motto: "Slepé oko, rozhozená mysl a třesoucí se ruka ať mně dovede k vítězství !!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 12:05 am    Předmět: Citovat

Děkuji všem bohům, že jsem to přežil. Jsem ztahanej jak kůň, záda mě bolej, že sotva lezu. Mám spálenej krk a pruhovaný ruce od sluníčka. Musel jsem pořád na něco odpovídat a na cizí bejt milej. Nic jsem nevyhrál a měl jsem studenou pizzu. To mám bejt jako spokojenej? Opovažte se plánovat druhej ročník blázni.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 10:52 pm    Předmět: Citovat

Bambulko, Lucínku a všichni ostatní - díky ! notworthy hello2
Můžu zodpovědně říct, že to byla nejlepší lukostřelecká akce, na které jsem kdy byl. Už teď se těším na další ročník. hello1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

Lucínci jsou roboti Laughing Bambulka umí z hlavy vypočíst DPH!!! Díky, díky. Děkuji všem za zážitek, soutěžícím za minimum protestů, větru, že mi nafoukal do terčů víc šípů, než je obvyklé a ostatním škodil. Skvělé partě lidí za společnost a pralidem za vynález téhle zábavy. Teď budu cvičit na indiány z Lazce a od Jeneše se učit pokoře a zkromnosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Jménem svým i Bambulčiným děkuji za slova chvály, až se při nich musíme červenat Embarassed

Poděkování patří ale všem, kteří nám s přípravami a organizací jakkoli pomáhali, celé Vespeře, Mýšovi za jeho šikovné ruce a krátké termíny zadaných úkolů, Joeovi za postavy, Evženovi za plakáty a diplomy, Staříkovi a jeho smečce za dokonalé tiskárenské služby a nezištnou, leč intenzivní pomoc při vlastní realizaci, Joshovi za snahu pomoci s vedením, když se mi něco vymykalo z rukou, Aitherkám za krásný tanec, Jenešovi za pomoc během turnaje a výpomoc s úklidem a odvozem materiálu, Itazipovi za práci do roztrhání těla (tedy spíše do rozlámání zad) a vůbec všem - jistě jsem na někoho jmenovitě zapomněl, těch pomáhajících lidiček bylo hodně a jsme za to moc rádi.

Rád bych ale připojil ještě omluvu střelcům.
Bohužel se stalo u několika z Vás, že Vám nebyla započtena Divoká karta nebo Žolík. Nestalo se tak chybou Bambulky, která obě karty pečlivě kontrolovala - ale ve všech případech nebylo použití karty na startovní listině vyznačeno. Bohužel ani střelci, kterých se to týká, si této chyby při kontrole vyvěšených výsledkových listin nevšimli.

Operativně jsme opravili výsledky Ládi Káchy, který se tak posunul z druhého na první místo v holém luku, neboť jsme jej nechtěli cizím zaviněním o prvenství připravit a raději jsme tak udělili dvě první místa v této kategorii.
Pro příští ročník bychom Vás chtěli všechny poprosit, abyste provedli včas kontrolu svých výsledků a to nejen bodových hodnot, ale i použití zmíněných bonusových karet. Kontrolu použití bonusových karet provést již při samotné střelbě. Sice nepředpokládáme, že by chtěl tohoto systému kdokoli ze střelců zneužít, ale chceme předejít možnosti si dodatečně zapsat do střelecké karty použití těchto bonusových karet samotným střelcem dle jeho výkonu, proto budeme brát jako správný zápis to, co je na startovní listině. V programu doplníme kontrolu a bude k dispozici seznam střelců a u každého z nich uvedeny disciplíny, při kterých byly tyto bonusové karty použity. Použití bonusových karet je jistě zajímavá novinka, se kterou se v jiných soutěžích nesetkáte a musíme po tomto ročníku vychytat všechny chybičky, aby příští rok nedošlo k podobným zaváháním. Děkujeme všem za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

Aby se to příliš neopakovalo, tak já děkuji:

a) Bambulce, za to že tenhle projekt vymyslela a nás ostatní dokopala k jeho uvedení do života
b) tomu nahoře, za to že pršelo jen v sobotu dopoledne a to ještě ne pořád
c) všem soutěžícím, že nás střelce/rozhodčí pouštěli bez reptání před sebe
d) mladému střelci, který na bojové stezce dobrovolně sbíral šípy a urychlil tak celou disciplínu, když to začalo drhnout
e) indiánům z Lazce, za to že nám vyfoukli první místo v holém luku a dali nám tak najevo, že jsme sice hvězdy, ale do Superstars nám ještě něco chybí
f) Evženovi, který mě svým věčným popichováním vybičoval k výkonu na hranici mých možností
g) všem lidičkám, kteří se zúčastnili a pomohli vytvořit neopakovatelnou atmosféru celého víkendu.

Na závěr se omlouvám některým soutěžícím (nejen z mé skupiny), že jsem se jich do omrzení ptal na jména, zkrátka paměť už tak neslouží ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak opravdu nevím co víc napsat, je přece jasný, že žádný negativní ohlasy být nemohou a že všichni budou mluvit jen v superlativech, takže poděkování všem co se jakkoli podíleli na turnaji je minimum a ačkoli to byl můj první turnaj v lukostřelbě v životě mám pocit, že laťka kvality byla nastolena více než vysoko, takže tak. Díky kamarádi.
Co se týče disciplín tak pro mě byly mimořádné ( a to v jakékoli rovině ) tyto:
Bizon - moc jsem se na něj po okouknutí ve Všeticích těšil - SUPER!!!
Lovecká stezka - nádherný zvířata, medvěd na zadních byl fakt mazec, krásně udělaná liška.
Králíci - svině mrňavý Laughing
Oko - brrrrrrrrrrrrrrrr Wink Cool mi karty nikdy nešli no Laughing ale žena mě miluje Laughing Laughing Laughing
Terčovka - velké překvapení
Moták - ač mám jisté zkušenosti s alkoholem Cool tak tohle bylo mnohem horší Laughing nicméně super úchylná disciplína
Noční střelba - jo další SUPER!!!
Clout - těšení ( po Všeticích ) - snažení ( šípy pouze na Clout ) - šok ( vítězství ) = SEN !!!!

No a to ostatní samozřejmě taky paráda a zábava.

p.s.: Bambulko jestli po tomhle " mejdanu " nebude ten malej lukostřelec co ho máš prozatím nejblíž ze všech mistrem nad mistry tak sním svůj pololaminát s oknem. ( stejně ho už nebudu asi nikdy potřebovat Laughing Laughing Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 11:56 pm    Předmět: Citovat

Chtěl bych smeknout hlavně před Lucínkem a Bambulkou. Myslím, že hlavně jejich obrovský entusiasmus byl motorem Lukohrátek. notworthy
Další poznámka: Všichni vedoucí skupin - Stařík, Jeneš, Joe, Itazipa ..., protože jste zároveň stříleli - včetně Lucínka! (a vedli si víc než dobře, nejeden z vás nás ostatní "vykostil" při nějaké disciplině) - klobouk dolu. salute
Já jsem soudcoval a pomáhal úplný "mini ždibec" ve srovnání s vámi a vím, jak mě tlačil čas a jak pak nemá člověk čas se soustředit jenom na turnaj, jako ostatní!
K turnaji: Moc hezký! Myslím, že jsme si všichni zastříleli až až!! Spousta novinek!! Barvičky - bomba! Clout - šok. Roving - šípově náročný ale pěkný.
Díky Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Nathanael
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 11:54 pm    Předmět: Citovat

No ,že bych napsal něco jako, že se také přidávám k děkovačce? Twisted Evil
Ale samozřejmě. Děkuji. Dlouho jsem nebyl tak utahanej z toho věčného běhání, nahoru, dolu, do leva, do prava....Bizona nechci hodně dlouho vidět. Laughing

Jako rozhodčí, bych chtěl poděkovat soutěžícím, za jejich sqelou spolupráci, protože by soutěž nemohla jinak běžet, tak jak běžela. Samozřejmě nemohu opomenout ani organizátory. Protože díky nim toto vše vzniklo.
A jsem rád, že jsem poznal tolika super lidiček.

A jako vystupující, bych chtěl poděkovat všem divákům Laughing
Sic jsem měl z prvu strach z toho, že obecenstvo nějak mlčí a nejásá, ale s údivem hledí na náš výstup Laughing . Ale o to větší jsem měl radost z ohlasů na různá témata výstupů. Wink

A já doufám, že příští ročník bude ještě povedejší než byl letos a že se všici budete bavit více.

Tak zatím přeji hodně zdaru do příštího ročníku.

Váš Nathanael Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 11:21 pm    Předmět: Citovat

Taky se připojuji k děkovačce. Soutěž byla skvělá. Super jsem si zastřílel. Byla to fájn pohodová akce. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.