Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

GENIUS LOCI

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 11:38 pm    Předmět: Report z lukostřeleckého turnaje Genius Loci Citovat

Na webu našeho sdružení najdete cca 250 fotek z turnaje a také krátké video

http://www.demdaal.cz/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=100:genius-loci-2011&Itemid=118

http://www.youtube.com/watch?v=2uAtqZeqgak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 11:34 am    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Embarassed podávám přihlášku do elitního klubu Vogonští střelci, myslím, že poslední dva závody mne k tomu opravňují více než dobře Laughing


Maximálně jako čestného člena, to že se ti nepodařil závod v Jarpicích je dáno tím, že si to organizoval a to na klidu zrovna nepřidá. Když se ráno lidé začínali sjíždět a my teprve stavěli trasu tak jsem to viděl na velky průšvih a ne na závody.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 9:45 am    Předmět: Citovat

Turnaj byl báječný, přístup organizátorů taktéž. Umístění některých terčů nebylo moc "arrow friendly" pro horší střelce a je osvědčené dělit lidi do stejného počtu skupin jako je disciplín.

Ale jinak bylo kouzlo místa a pohoda všudypřítomná, počasí jak dovežené od rovníku, zkrátka skvělý víkend a balzám na nervy. Smile Díky Cool

Fotky:
http://sysel-knouri.rajce.idnes.cz/2011-09-25_Lukostrelba_LL_-_Genius_Loci/
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 9:09 am    Předmět: Citovat

Děkuji za zveřejnění výsledků Embarassed podávám přihlášku do elitního klubu Vogonští střelci, myslím, že poslední dva závody mne k tomu opravňují více než dobře Laughing

Ale k turnaji - díky, užili jsme si to parádně. Disciplíny spíše lehčí (o to více mne točí, jak jsem to mrvil), ale zábavné a nakonec se po roztrhání velkých skupin ani nikde moc nečekalo a šlo to hladce.
Poděkování i naší "kvočně" Samovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Ml.Boleslav

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 12:28 am    Předmět: Citovat

Moc vydařená akce. Také jsem se hlásil poměrně pozdě, a děkuji Lancelotovi za dodatečné zaregistrování. A díky všem pořadatelům, za přípravu akce, od posekání trávy, přes nepromokavé výtisky pravidel pro každou skupinu, podrobně popsané mety na královské, . . . až po spolehlivé řízení lodiček. A kormidelníci najížděli do koridorů dle přání střelců, praváci si terče odstříleli hned po vyplutí přes levobok, leváci naopak, přes pravý, až na zpáteční cestě. I zajištění nestřelecké části bylo fajn, například jak už někdo uvedl výběr různých druhů nápojů, a krásná camrátka na památku. Ještě jsem si po turnaji mohl půjčit kanoe a zkusit si pádlování na rybníku.
K disiplínám - u bojové jsem čekal větší obtížnost, Lukohrátky a letošní S.E.B.U. nastavily pomyslnou laťku víc na rychlost. Ale byla to příjemná změna, líbil se mi bonus za zbylé šípy. V nezpevněném terénu s občasnými dírami zakrytými listím jsem radši spěchal opatrně.
Lodičky - škoda že bylo jen šest výstřelů. Ale na vyzkoušení to bylo fajn. Mám dojem, že v jiné skupině to někdo zkoušel vestoje, a že se to i dařilo.
U lovecké jsme váhali při hledání cesty k poslednímu terči. Ale to byla nejspíš naše chyba, že jsme se oddělili z původní skupiny, ve které byli místní střelci kteří znali loveckou stezku. Na druhou stranu, na lovecké by ta třinácti nebo vícečlenná skupina postupovala hodně pomalu.
Možná došlo trochu k pomíchání kategorií, I když to do bodovačky napsala Jařenka krásně čitelným rukopisem, kdo střílí turnaj Genius Loci v JL a kdo v SL, a kdo střílí ligu v TL a kdo v HL.
Výsledky jsou uvedené jako JL=TL a SL=HL. Hledal jsem i ostatní ze skupiny, a zdá se mi že Tery byl, stejně jako já, přeškatulkován do SL. Nebo jsem nedával pozor a byla tam nějaká úprava pravidel?
A ještě ke zpáteční cestě - pokud jel někdo směrem na Budějovice, všimli jste si u Hluboké toho množství volavek nebo čápů? Co to bylo za ptactvo?Tak trochu jsem při jejich pozorování řídil auto, takže jsem se jim nedokázal patřičně věnovat. A že mám s sebou dalekohed, na to jsem si vzpomněl až když jsem louku s bílými volavkami nechal za zády.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 12:12 am    Předmět: Citovat

.....já trvám na opakování ceremoniálu...... Very Happy Very Happy Very Happy
pořadatelům sem již řekl své, tak jen tak dál pánové a dámy, velmi pěkná sobota s lukostřelbou......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 10:44 pm    Předmět: Citovat

Honza "Holík" napsal:
s největší pravděpodobností ano ještě pro jistotu zkontroluji a dám vědet večer



Tak chyby se stávají a tahle rozhodně nepatří mezi ty, po kterých se hroutí svět (z mého pohledu). Stejně je to moc dobře, protože dvě dýně by jsme doma asi nezvládli .

Střílení jsem si užil parádně, i když občas jsem mrmlal nad tím jak tu techniku střelby kazím (což budu dělat ještě moc dlouho ). Navíc společnost podpořila již tak dobrou atmosféru místa, takže příští rok se budeme snažit dorazit.

K+L
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

Na rychlostřelbě jsme to přeci s Náčelníkem řešili a říkal, že to přepíše až dostřílíme rychlostřelbu. Asi se na to pak zapomnělo.... Nevim.

Jinak bych chtěl MOC poděkovat všem pořadatelům a kamarádům za nádherný turnaj plný pohody, legrace a skvělých zážitků. Střelba z kanoe byla geniální a ostatní disciplíny byly krásně postavené. Jeden můj ztracený šíp později našla jiná skupina, takže žádné ztráty na mojí straně.
A chtěl bych vyzvednout občerstvení! Různé druhy piva, nealka, vynikající oběd a bramboráky po celý den, které měly parádní říz.

Jsem moc rád, že jsem po dlouhé době viděl staré kamarády a že jsem poznal spoustu nových lidí. Příští rok rád přijedu zase. Už teď se těšíme.

Tlapa, Markéta a MáTa (fena) Very Happy
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 8:43 pm    Předmět: Citovat

Sysel napsal:
No v naší skupině se zapisoval výsledek ze vzdálenosti, kde člověk naposledy trefil, ne kde naposledy netrefil, ale měl jsem pocit, že bodování bylo tomu úměrně posunuté. Ono když se podíváš do definice pravidel z roku 2010 a 2011 tak vzniká v tomto nejednoznačnost, protože jste posunuli "start" z 15 na 10 m a tím pádem je definice "bod za posun na další vzdálenost" s otazníkem. Stálo by možná za to doplnit do pravidel i příklad konverze metrů na body.


Body byly v pořádku - 10 metrů je za nulu, 15m za 1 bod. Takže byste to měli mít o jeden bod více.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

No posunul se sice z 15 na 10 ale počítá se to stejně, když si vypadl na 20 m bylo to za 2 body. nově vznikla možnost volit si začátek a přestal se zapisovat počet šípů. To proto, pokud každý začíná jinde tak ten údaj ztrácí smysl
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 8:34 pm    Předmět: Citovat

No v naší skupině se zapisoval výsledek ze vzdálenosti, kde člověk naposledy trefil, ne kde naposledy netrefil, ale měl jsem pocit, že bodování bylo tomu úměrně posunuté. Ono když se podíváš do definice pravidel z roku 2010 a 2011 tak vzniká v tomto nejednoznačnost, protože jste posunuli "start" z 15 na 10 m a tím pádem je definice "bod za posun na další vzdálenost" s otazníkem. Stálo by možná za to doplnit do pravidel i příklad konverze metrů na body.
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 7:38 pm    Předmět: Citovat

Tak liga je aktualizovaná, pokud narazíte na nějaký problém dejte mi vědět
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 7:29 pm    Předmět: OMLUVA Citovat

Nejveští omluva patří Kubovy Ečerovi, který měl být první a ne druhý
a Legolasovy který se posunul z pátého na druhé místo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 7:28 pm    Předmět: Citovat

OK kdyžtak to opravím Wink
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 7:25 pm    Předmět: Citovat

s největší pravděpodobností ano ještě pro jistotu zkontroluji a dám vědet večer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 7:05 pm    Předmět: Citovat

Beru lidi co v lize už jsou, pokud by teď chtěli začít tak nejspiš mají problém pro letošek s počtem závodů, předpokládám že původní luk byli Lucínek a Martina z těh co jsou v lize. Holý luk je jasný, no a tradiční je zbytek. Za chvilku aktualizuji tabulku ligy.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 6:57 pm    Předmět: Citovat

ano královská ústupovka i ostatní bylo bodováno pomocí pravidel LL
ale měli jsme jen 2 kategorie HL a TL seznam pro LL kdo byl v PL a TL dodám co nejdříve
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 6:40 pm    Předmět: Citovat

Můžu mít jenom dotaz? Jak byla bodovaná královská ústupovka? Kompatibilně s ligou?
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 5:20 pm    Předmět: Výsledky GL 2011 + omluva Citovat

Velké díky všem střelcům za skvělou atmosféru turnaje.

Bohužel díky naší chybě (špatně nastavený Excel) jsme špatně vyhodnotili výsledky - moc se omlouváme - hlavně všem, co měli stát na bedně a nestáli Sad

Správné výsledky jsou k nahlédnutí ZDE:
http://www.demdaal.cz/dokumenty/Genius_loci_2011.xls

Snad jste si i přes všechny naše nedostatky závod alespoň trochu užili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jarenka
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 12:44 am    Předmět: Citovat

Ač jsme se hlásili až v pátek odpoledne, byli jsme vřele přijati. Akce na poslední chvíli bývají většinou nejlepší. A tady se to potvrdilo. Bylo nám kladeno na srdce, aby jsme si to užívali v klidu ( např. na oběd byly dvě hodiny), a to jsme taky dělali. Klábosili, leželi na sluníčku a mezitím stříleli, plavili se na skvěle kormidlovaných kánoích, občas běhali nebo jsme si udělali exkurzi do starého statku. Prostě pohodová sobota mezi pěkně postavenými disciplínami ( až na krabice na lovecké). Takže moc děkuji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 5:27 pm    Předmět: Citovat

V pátek 23.9. jedeme z Brna směr Hrádeček u Netolice. Pojedeme přes Náměšť, Třebíč, Telč, J.Hradec, Třeboň, Č.Budějovice. Odjezd mezi 11:30 a 12:00
MÁME JEDNO MÍSTO VOLNÉ NA SPOLUJÍZDU!!!!

Odjezd zpátky do Brna někdy během neděle, nejpravděpodobněji dopoledne stejnou cestou.
_________________
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 10:58 am    Předmět: Citovat

No a tady je přehled přihlášených Wink
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 10:21 am    Předmět: Díky Citovat

Lucínek by rychlejší s odpovědí, než já. Díky Smile
Co nevidět bude ještě na hlavní straně Lukostřelce článek o chystaném turnaji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 9:35 am    Předmět: Citovat

24.9.2011 Hrádeček u Hrbova - propozice . Je to v kalendáři akcí.
A tady je možné se přihlásit.
A ještě dodám, že jde o turnaj zařazený do Lukostřelecké ligy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 12:17 am    Předmět: GENIUS LOCI Citovat

Prostor pro Vaše otázky k chystanému turnaji na jihu Čech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.