Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kde kupiť kuše?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:51 pm    Předmět: Citovat

cerman napsal:
Je zde skupinka tří nicků - THor6, Brčko.sk a Scootr a tito pánové zde jen šíří pomluvy, proč ?


1. Tyto pani u Vas nechali kopec penazi a niesu spokojny s Vasimi sluzbami.
2. Tyto pani do tohto fora aj niecim prispeli na rozdiel od Vasich reklamnych prispevkov.
3. Ked uz neviete ako dalej argumentovat, tak zacnete urazat a nadavat, co nieje pekne kedze sme Vam prispeli na "chleba" ale nemam Vam to zazle Smile

Vsetko sa da aj inak riesit (po dobrom a ustretovo) ale Kde nieje vola, tam nieje cesta.

Pekny Vecer pan Cerman Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:39 pm    Předmět: Citovat

Ja sa zase musím zastať THor6, Brčko.sk a Scootr že dosiahujú to že poradia začiatočníkom čo o Vás sa povedať zatiaľ nedá...okrem reklamy tu po Vás nič nie je..Mne osobne poradili keď som mal otázky a koli ich radám som ušetril aj dáke to euričatko a hlavne kvalitu na výrobkoch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:24 pm    Předmět: Citovat

Pro pana Thor6, slovo sympatický se píše s tvrdým Y , nikoli simpaticky, jak jsi napsal, ale nejen toto, i jiné věci jako nadávky a pomluvy svědčí o tvojem intelektu.
Apeluji tady tímto na ADMINA, aby z fora tě z vyloučil, tvoje pomluvy, zášt, závist a nevím s čím ještě máš problém hovoří jasně - jsi narušený, je mi tě líto..
Je zde skupinka tří nicků - THor6, Brčko.sk a Scootr a tito pánové zde jen šíří pomluvy, proč ? Máte s něčím problém ? Závidíte, že jste na rozdíl ode mne v kuších nic nedosáhli, kromě pomlouvání ???
Co se týká fotografie mojí naklopné montáže ze serveru ve Švédsku - ano, máte pravdu, je to můj náklop, do Švédska jsem náklopných montáží již prodal cca 40 ks. Můžet ji zítra porovnat na mojem webu, www.kuse.cz , aktulizuji fotografie.
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 5:41 pm    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
Chtěl bych nějakej kufr na exomaxe... je něco přijatelného?


Dal som to sem: Puzdra pre kuse Smile
http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2069
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 3:37 pm    Předmět: Citovat

Ja mám tašku excalibur de luxe bola pri kuši som s tým spokojný poprace sa tam všetko čo treba:-) ale cenu neviem stojí cca okolo 70 eur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 2:11 pm    Předmět: Citovat

Chtěl bych nějakej kufr na exomaxe... je něco přijatelného?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 3:31 pm    Předmět: EQUINOX Citovat

Prečo by si ju nekúpil?myslíš cena?je tam Lumi zone cca140 ,dialkomer cca 180 ,montaž 40,držiak šipov 35,taška cca 70,popruh 25,natahovak 25 napinak 25, cca 30 eur sipy, equinox 650 eur sme na 1220eur .Dava ju za 1000 eur.Tažko povedať čo všetko ešte má k nej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 2:57 pm    Předmět: Citovat

http://aukro.cz/kus-znacky-excalibur-equinox-i1969242490.html

třeba tuhle bych si já nekoupil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 11:45 am    Předmět: Citovat

Hele já jí kupoval z druhé ruky a jsem nadmíru spokojen. Měnil jsem pouze teťivu, ale ty jsem ke kuši dostal dvě.. takže v poho .. můj nákup byl cca 17500, kde byl exomax v plnej palbě s VZ, 3 sady Firebolt, 3 sady loveckejch šípů, cca 15 sad loveckejch hrotů Trophy, natahovák, 6 typů vosků. Ale také jsem preferoval osobní předání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 1:44 pm    Předmět: kúpa kuše druhá ruka Citovat

Ja osobne by som do kúpi kuše na inzerát už nešiel pretože som kupoval pred nedávnom a nie som celkom spokojný.Videl som ju na foto myslel som že je to Ok a menil som už pár vecí ..po spočítaní som prišiel na to že som si mohol doplatiť a kúpiť funglovku.Doteraz ani neviem či mám orígoš ramená alebo dáku náhradu mením akurát antivibračný kit ,tetivu ,optiku pretože tam bola dáka čínska ..Mal som sice k tomu určitú výbavu ale aj tak na staršej niečo povymieňať treba. Je to aj o šťastí a vedomostiach ja som videl foto povedal som ha výbava všetko a nakoniec s tej výbavy ostane asi montáž na puškohľad a naťahovák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 1:01 pm    Předmět: Citovat

1. Pri kupovani z druhej ruky si musis davat viac pozor. Niekto moze mat dobre skusenosti iny zle a nikdy uz nic nekupi cez inzerciu. Vydoda je nizsia cena.

2. Kusu si preber OSOBNE, t.j. nenechaj si ju posielat postou (mas vacsiu istotu ze bude OK).

2.Skuntroluj hlavne ramena ci su neni poskodene - moc obyta farba, koncovky na ramenach ci neboli lepene/omlatene, sroby ci niesu znicene. Ak je kladkova tak hlavne kladky a ci niesu ramena trochu pokrutene.


3. Tetivu si radsej kup novu, lebo nevies ako snou bolo zaobchadzane. (Nestoji to zato ak by sa ti pretrhla) Ak uz clovek ma skusenosti, tak dobru/poskodenu tetivu skor spozna.

4. Ak poznas niekoho, kto uz striela a ma skusenosti zober ho so sebou.

5. Poznam viac ludi, ktory predali kusu, pretoze ich to nebavilu t.j .bolo z nich malo strielane a boli OK.

6. Porozmyslaj do coho budes strielat, silna kusa (Excalibur Exomax, Eqinox - 225lbs) ma na nevyhodu v tom, ze budes mat problem s tercovnicou, pretoze ak su "slabe", tak ich prestrelia a mas po letkach na sipoch. Taktiez sa tazko natahuju (ak si neni dostatocne silny).

7. Sipi - musia byt urcene pre tu tvoju kusu, aby nedoslo k ich poskodeniu. (Ak kupis orig. Ex. FireBolt, budes spokojny aj ked mas kusu 225lbs, nevyhoda je cena su trochu drahsie.) Pripadne si precitaj vlakno o sipoch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 10:44 am    Předmět: Citovat

ahoj, má někdo zkušenosti s koupí kuše z druhé ruky? Mám na mysli exc. exomax a na co bych si měl dát pozor? A máte nějaký tip? Nemusumí ani být s optikou tu mám. A šípy taky. Díky za tipy a rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:10 am    Předmět: Citovat

Jinak pažba na kuši Titan je sundaná z kuše DESERT HAWK. Tak by mi zajímalo z čeho zase je to poskládaní.. za 25000 tsss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 9:10 am    Předmět: Citovat

Můj názor znáš na tento prodej a jeho reklamu a hloupé řeči. Je to už hodně dlouho kdy jsem u něho poptával mou první kuši a osobně mi řekl že kladku nikdy, že pouze prosazuje Kanadskou kvalitu reflexní kuše, že jeho obchod prodává pouze tuto firmu. Osobně bych si Titana nekoupil, to bych raději investoval do Ten Pointa kterej dle mého umí jedny z nejlepších kladek které jsou na trhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 8:48 am    Předmět: Citovat

Tak ale na TITAN z webu kuše cz (25000kc) predajca pise, ze "Na vývoji této kuše jsem osobně spolupracoval." ...takze aj ked su rovnake, tak tu platis aj autorsky poplatok Smile) (14000Kc) aby mohol dalej vyvijat nove kuse.

Inac si neviem vysvetlit ten rozdiel ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 11:59 pm    Předmět: Citovat

jen tak mimochodem-pokud by někdo měl zájem o kuši Titan,na kuše cz je kolem 25000 kč,jenže pokud by ji někdo doopravdy chtěl,tak doporučuju www.luky-sipy.cz tam je kupodivu za něco málo přes 11000-rozdíl,který vidíte i cítíte Laughing ,hlavně peněženka bude mít radost.mám pochopení,že prodejce si cenu trošku nadhodí,ale ten rozdíl skoro 14ti tisíc je trošku moc i na žida,nezdá se vám?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 10:48 pm    Předmět: Citovat

a já už v tom mám jasno Wink jen škoda,že po takových zkušenostech se našinec většinou obrátí na zahraniční obchody,ale co jiného zbývá,když tady nás ojebou jak hajtry sign11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 10:37 pm    Předmět: Citovat

nu, tady bych si to hodně rozmyslel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 10:36 pm    Předmět: Citovat

no jo,zklamaná důvěra,to se dá hodně těžko napravit,ale naštěstí je tu internet,to je taky mocná zbraň proti nepoctivým Wink ,a dokáže potencionální zákazníky odradit-víme jak to chodí,na jednom se vydělá,na deseti dalších prodělá,protože si nákupy rozmyslí a půjdou jinam Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 10:25 pm    Předmět: Citovat

Doopravdy smutný... jak mi přišel simpatickej tak no už nemusím ani cejtit..!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 10:21 pm    Předmět: Citovat

taky jsem si mnohokrát kladl otázku,kampak se poděli ti spokojení zákazníci Rolling Eyes .možná už tak spokojeni nejsou,ať už je důvod jakýkoliv Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 9:40 pm    Předmět: Citovat

Nechci zasejc začínat, ale ty pochybné nicky už zde nepíšou pokud zde někdo něco nanapíše na pofiderní prodej z KUSE.CZ .. TAKŽE podud takhle praktikuje prodej jako zde píše ... tak je to doopravdy smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 11:35 am    Předmět: Citovat

crossbowhunter-absolutní souhlas.alwarez-když už tady hodíš nějaký link,tak ať je to aspoň k věci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 5:55 pm    Předmět: Citovat

alwarez čo keby si to tu prestal zasierať linkami?z toho videa nevieme nič o žiadnej predajni a pokial viem táto téma je práve na riešenie predajcov kuší.ak si odmyslíme to že za všetkým vidíš sprisahanie a tvoje neustále žvásty ktorými nabádaš k lovu zákonom chránenej zvere, uvažujem čo o kušiach vlastne vieš.nikdy si žiadnu nemal pokial som dobre čítal iné fóra.zato velmi rád píšeš a prezentuješ svoje nepodložené domnienky.tak sprav prosím ťa niečo a tie príspevky aspoň zadel do tém kam patria.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 9:41 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=2-DzbMQytsg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

nenašiel, ale viem kolko stojí nové pažbenie pre gulovnicu so stavitelnou lícnicou a botkou.nedávno som nechával prerobiť na gulovnici.tá taktická rúčka miesto predpažbia sa dá kúpiť v shopoch s ponukou pre airsoft a paintball v závyslosti od značky a obchodu.vyrobiť konverziu na kocku dokáže priemerne zručný nástrojár za 2 hodinky.takže si to zhrňme : nová pažba 600 euro ( orientačne, podla toho kto ju robí, materiál a podobne.pažba zo shopu asi za 80 euro, 100 euro nástrojárovi za fušku pri kocke + 20 euro materiál ktorý buď ukradne na túto fušku v práci, abo ho niekde kúpy ).tá pažba by sa dala nechať urobiť aj šikovnému stolárovi ale cena by nebola moc rozdielna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

máš nějakej odkaz kde si to našel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 6:47 pm    Předmět: Citovat

spravíš konverziu na kocku excaliburu a máš kocku a ramená.zhodíš tú pažbu a dáš si spraviť, alebo spravíš si pažbu aká tam je a máš to.potom už len prestriekaš a kuša je hotová.ak máš stroje a nástroje investície minimálne.ak to dáš robiť puškárovi nachystaj si 800 euro Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 6:37 pm    Předmět: Citovat

no koukám na tu kuši,co sem dal Brcko-do psí díry,tak to je asi to nejlepší,co jsem kdy viděl,toto nemá chybu,fakt bomba!!! Bomb .rád bych věděl-je to prodejné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 4:15 pm    Předmět: Citovat

souhlas, také jsem jí kupoval použitou, bylo z ní stříleno minimálně. Kuše v plné palbě s velkým množstvím šípů, hrotů a jinejch drahejch vychytávek ... cena nevyšla asi na cenu nové kuše bez osazení. A to byl pouze inzerát v Německu, z USA to bude levnější
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
Strana 14 z 16

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.