Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mazání obsahů

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Hawkwinde dojeď !!!
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 5:57 pm    Předmět: Citovat

to mě taky ne Laughing A našlo by se víc disciplín. Ale je tam většinou velmi príma parta a výborně se bavíme. A soutěž od soutěže se většina lidí zlepší, takže pak máme domácí úkol. Je to fajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hawkwind
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 18.6. 2006
Příspěvky: 403

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 5:44 pm    Předmět: Citovat

Tak to se moc omlouvám. Vyložil jsem si to jako narážku na to, že nejezdím na soutěže.
No. Nejezdím. Mě ta ústupová střelba tak nebere. Laughing



J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

probůh !Nikoliv Shocked Naopak u mne požíváš veliké úcty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hawkwind
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 18.6. 2006
Příspěvky: 403

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 10:53 pm    Předmět: Soutěže Citovat

Myso, my máme nějakej problém?

J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

No jo, ale ti největší mistři a kritici na soutěže zásadně nechodí Laughing Takže jinak je napadnout nelze crybaby Počíhat si na takového Jeneše by bylo jednoduché. Sedneš si na nejbližších závodech a on půjde za chvíli kolem. Ale ten tě soustavně nenasírá. Jenom tím, že tě zpravidla porazí a to je v pořádku. Pak se ti v podstatě omluví
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 12:16 am    Předmět: Citovat

Pravdepodobne sa pani poznate osobne a su v tom nejake animozity o ktorych mi ostatny "len" internetovy a neucastny roznych lukohratok nevieme , ale myslim , ze by sme sa nemali takto napadat . Uz sa minule nieco podobne stalo pri , myslim Hawkvindovi a hoci ho osobne nepoznam, pocul som , ze sa v lukoch vyzna. Hadam trochu prepich zbavit sa moznosti pokecat s odbornikmi?..
(Nie ,ze by ste si nemohli dat po papuli niekde za tercom na najblizsej sutazi, ale z cetu sa nevyhadzujte.) Twisted Evil
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mamutik
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 146
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

Já bych mu to osobně smazal - i přesto, že myšlenka poskytovat informace, kde se mohou lidi naučit střílet z luku, je velice přínosná.

Můj názor je tento:

p. Kejvale, nejsem podnikatel a čas věnuji tomu, co mě baví, tj. Lukostřelci (a dělám to zadarmo) - ale všechno má své meze.

Jste-li přesvědčen, že Vám náš zájmový portál nebude dohazovat kšefty, tak tu jenom diskutujte nebo kritizujte (což, jak jsem pochopil, je asi Vaše největší hobby), ale nedávejte si sem zadarmo svoji reklamu na placené kurzy, které pořádáte.

Vaši reklamu na Vámi pořádané placené kurzy rádi umístíme na tento portál za řádný poplatek za inzerci jako ostatním, kteří zde už inzerují (ceník Vám zašleme na vyžádání).

Na druhou stranu, až budete kurzy pořádat zadarmo nebo za provozní poplatek, tak Vám je já osobně umístím na titulní stránku Lukostřelce - taky zadarmo.

Tím to pro mě tato diskuse končí. Jdu psát další článek, aby měli lidi zase o čem diskutovat.

Přeji Vám krásný den

Evžen Bílek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

Jen pro úplnost, je to tady:
http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=350
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 12:00 pm    Předmět: Citovat

Jsem rád že se rozproudila diskuse. I za informaci že byla přesunuta někam jinam. určitě se omlouvám za svoji reakci bohužel jsem to nikde nenašel.

Co se týká odpovědí na ty reakce k Joshovi tak pokud si dám někam reklamu tak od toho něco očekávám. Většina údělů reklamy je známá a mně se určitě nejedná o nějakých 1500 kč.
Pousměji se nad tím jak by mi tento portál dohazoval kšefty když si většina lidí kteří se na ten portál dostanou a čtou příspěvky neumí po získání informací ani narovnat svoje dřevěné šípy natož tak mít zájem se něco naučit. Proto jsem tady dal informaci o možnosti vyuky a obsahu co taková vyuka obnáší. Určitě by bylo zajimavé udělat rubriku "kdo mne učil střílet z luku nebo od koho jsem se učil střílet atd." už jen pro zajimavost bych chtěl číst ta jména a literaturu ze které čerpali
Co se týká obsahu knížky Instinktivní lukostřelba tak určitě to nejsou jenom osobní zkušenosti, ale převážná většina znalostí které za hranicemi ČR zná každý kdo střílí z tradičním lukem. Proto se nemůže stát to že by někdo nevěděl jak si nastavit luk nebo narovnat šípy nebo nedej bože si dělal šípy k luku bez znalosti spin. Ty jsi zřejmě těch 20% znal taky a znáš jistě více. Máš možnost tyto poznatky vydat v nějaké podobě. Rád si přečtu o něčem co mne rozšíří vědomosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

Je to tak, příspěvek byl přesunut do kategorie Kurzy a semináře, založené na základě právě tohoto příspěvku. Pokud na tom nicméně trváš, mohu jej smazat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 9:40 am    Předmět: Citovat

Navíc tvůj příspěvek nebyl smazán ale přesunut do rubriky Kurzy, semináře kam se bezesporu hodil víc. A který byl specialně včera založen právě kvůli tvému příspěvku. Jinak tvůj příspěvek má bezesporu komerční povahu, což je v pravidlech fora zakázáno. Jak se můžeš dočíst v rubrice, čtěte než se zaregistrujete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 9:33 am    Předmět: Citovat

Milý Jaroslave,

budu na tebe hnusnej.

Jak sis určitě již všimnul, inzeráty/informace komerční povahy bývají téměř bez výjimky zpoplatněné. V životě to prostě tak chodí. Jestliže ti bylo líto těch pár šupů za minimální reklamu na Portále, tak se nediv, že ti nechceme zadarmo dohazovat kšefty. Na Portále bude pro zájemce zřízena speciální rubrika, kde ti milerádi za mírný poplatek uděláme reklamu třeba každý den.

Nebudu předstírat lítost, že přicházíme o jednoho uživatele, myslím že právě tebe tu nikdo postrádat nebude, spíš naopak.

Co se týče onoho prázdného tlachání, i to patří k věci a já jsem rád za těch zbylých 20% nabitých informacemi a zkušenostmi. Bohužel v případě tvé knihy o instinktivní lukostřelbě sis těch 15-20% "vypůjčil" od jiných.

Odpočívej v pokoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 8:57 am    Předmět: Mazání obsahů Citovat

Tak jsem zjistil že včerejší příspěvek který jsem zde vložil týkající se kurzů lukostřelby byl smazán.
Nerozumím tomu, protože kromě toho množství prázdého tlachání
kterého je na tomto portále cca 80% to bylo něco co určitě má pro zájemce lukostřelby smysl.
Takže pánové omlouvám se ale uvažovanou reklamu na tomto portále rozhodně umisťovat nechci už jen z prozaického důvodu.
Za další budu velice rád když mne provozovatel vymaže ze seznamu uživatelů. Raději si budu ty příspěvky číst a usmívat se obsahu a dotazům než na ně nějak fundovaně reagovat a snažit se objasnit některá témata.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.