Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Terčovnice.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 8:43 am    Předmět: Citovat

Scootre ano vím jenže tyhle jsou z rexbow kolín a další rána přišla před chvílí. Lepidlo na iserty nelepí, nalepil jsem je všechny včera kolem pátý hodiny a teď jsem je vytahal dvouma prstama, řekli že je to specielně na inserty, že je suchý do deseti minut. Je to lepidlo NVP made in usa. Dejte si na to pozor, spravil to vteřinák za deset korun. Ale začíná mě pěkně srát že se čím dál víc objevujou tyhle falešný praktiky. Ta terčovnice je taky od nich ale nevím jestli ji mají na webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 8:11 am    Předmět: Citovat

miki83 napsal:
kluci mám problém, koupil jsem terčovnici z lisovaný slámy, je to na kuše ale podmínkou je že musí být nacucaná vodou jinak z toho nejdou šípy, včera jsem to testoval, jeden sem vytáh jen tak tak a u druhýho zůstal v terčovnici insert i s hrotem, už jsem to sice vydoloval ale tohle mě fakt nebaví, má někdo z vás s tímhle zkušenost? Hodil jsem jí do vody a nechám to tam celý dopoledne a jestli to potom nepude tak budu pěkně nasranej a volám jim at si to daj do ......., třeba na sklad Sad



ano, šípy od Cermana firebolt QS tohle dělají. Musel jsem utrhat insety a zakápnout je pořádným lepidlem. Deju sem odkaz na tu terčovnici
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 8:04 am    Předmět: Citovat

jinak v mojí starý dobrý terčovnici z tašky a hadrů si udělali čmeláci panelák Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 8:03 am    Předmět: Citovat

kluci mám problém, koupil jsem terčovnici z lisovaný slámy, je to na kuše ale podmínkou je že musí být nacucaná vodou jinak z toho nejdou šípy, včera jsem to testoval, jeden sem vytáh jen tak tak a u druhýho zůstal v terčovnici insert i s hrotem, už jsem to sice vydoloval ale tohle mě fakt nebaví, má někdo z vás s tímhle zkušenost? Hodil jsem jí do vody a nechám to tam celý dopoledne a jestli to potom nepude tak budu pěkně nasranej a volám jim at si to daj do ......., třeba na sklad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 9:50 am    Předmět: Citovat

v noci som nechal terčovnicu na balkone a pršalo nechcite vedieť koľkokrát znásobila svoju hmotnosť a ešte aj strašne smrdí no a teraz to sušenie On Fire myslel som že ma je...e Mad
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 2:36 pm    Předmět: Citovat

ok súhlasím ak ide o streľbu na väčšiu vzdialenosť a strieľa sa na tom istom mieste tiež by som si to takto zariadil no ja musím terčovnicu sebou nosiť na rôzne miesta a hlavne musím byť schopný ju kedykoľvek zbaliť a odísť Rolling Eyes
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 1:56 pm    Předmět: Citovat

Koberec volně přehozený přes vodorovné bidlo používám už roky.(ale ne s kladkáčem). Je to ideální terčovnice. Když nedosahuje až na zem, tak se po nárazu šípu koberec pohne a absorbuje do toho pohybu část jeho energie. (hybnosti), takže šíp neprojde skrz. Aby se nevystřílela brzy díra, mám na tom koberci (cca 90 x 90 cm) pět záměrných bodů - cílu, a do každého střílím v jedné serii dva šípy. Ty cíle jsou kousky bílé plastové pěny (či cokoliv jiného), které naháknu drátěným háčkem k tomu koberci. Po čase, je posouvám kousek jinam, takže se terčovnice velice pomalu spotřebovává v celé ploše.
Doporučuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 12:28 pm    Předmět: Citovat

thore6 tie pláty koberca v terčovnici sa každým pohybom napr. pri prenášaní môžu posunúť pretože nie sú zafixované je malá pravdepodobnosť že trafím do tej istej diery po predchádzajúcom šípe ja som zošil iba prečnievajúce strany pokrovca Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 3:34 pm    Předmět: Citovat

SanDuro-díky za tip,to vyzkouším,příští týden obstarám koberec,není nad jednoduchá řešení. spitamen-jj,lípa je měkké dřevo,tím kořenem to šlo durch,hrot vylezl na druhé straně asi 1-2cm,a mám ještě jednu zajímavou zkušenost,ke které došlo taky omylem Laughing -obyčejný trojbřitý lovecký hrot-125grns-zmizel na 50m celý ve stoletém dubu,naštěstí šel šíp vyšroubovat,jen ten hrot už nikdy neuvidím Laughing .mi se takový hrot nepovedlo nastřelit ani za boha,lítalo mi to i metr vedle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 2:03 pm    Předmět: Citovat

Pokud to bude volne viset a mezi vrstvami bude dostatecne mezera tak urcite. Funguje to i na deset metru . hihi

Akorat se nesmis trefovat do stejneho mista, no prvni vrstvou to proleti a pak t zatlaci i do te druhe vrstvy, Tu by to nemelo projet vic nez 10 cisel.

Pouzivase to jako zastena a na luky s tercovym hrotem to funguje.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 1:51 pm    Předmět: Citovat

10cm do dreva na 100m?lipa je makke drevo,neviem ake tvrde ma korene..,su tvrdsie,alebo makksie od dreva kmena?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 12:28 pm    Předmět: Citovat

SanDuro-záclony je pro mne problém sehnat,ale ten koberec můžu obstarat bez problémů-takže když dám trubku mezi dva stromy a přes to přehodím ten koberec,aby se nedotýkal země-zastaví to opravdu šíp s terč.hrotem? myslím tím,jestli se do toho zabodne,nebo odrazí a spadne na zem? spitamen-já terčové hroty nemám zabroušené,ale asi není špatný nápad je decentně otupit a v kombinaci s tím kobercem by to mohlo fungovat,každopádně logiku to má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 11:20 am    Předmět: Citovat

Na 100 metru nepotrebujes ani tercovnci, Sezen si stary koberec nejlepe zatezak , prodavaji ho levne po vystavach, nebo naky seber na skladce, preloz ho dvojmo a poves to na neco.

Finta je v tom ze to nesmi byt napnute ale musi to volne viset. Ono ty volne veci tercovy hrot zastavy mnohem lepe nez napechovana tercovnice, i se to lepe vytahuje, Neprekonane jsou volne lozene zbytky starych zaclon ktere zastavi i kladkovy luk.

Nepechujte to, nedelejte to tvrde. Ten sip zastavi s tercovym hrotem mnohem lepe a snadno se to taky vytahuje. Zatim uplne super nejlepsi je takovy ten tkany plastovy bily pytel, to zastavi cokoliv. Akorat ty jsou moc drahe , ale jak by mel nekdo volny zdroj starych a potrhanych sem s tim.

Akorat do toho nestrilejte broadheady, ty opravdu jezdi durch jak maslem.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 8:40 am    Předmět: Citovat

thore pouzivas na strelbu nabrusene tercaky?ja mam svoje umyselne otupene,doslova zaoblene..tak ma napada,zobrat hruby karton a nanho namotavat zaclony,potom to vsetko dat do velkeho plastoveho vreca a pooblepovat dookola paskou.chce to hodne zaclon a zaoblene tercaky,vysledok by teoreticky mohol stat zato.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 10:44 pm    Předmět: Citovat

miro6446-tak funguje to,super. teď jen jak dlouho vydrží-myslím tím,co se bude dít,když šíp vletí to díry po předchozím šípu,aby to nechodilo durch...no já chci vyrobit něco podobného,ale tak 120x120 cm,pro střelbu na 100m. tu terčovnici bych chtěl nechat stále na místě,tak ještě musím vymyslet,jak to zabezpečit proti vlhkosti a plísni Rolling Eyes .právě dnešek mne definitivně přesvědčil o nutnosti takové terčovnice: hned po práci jsem popadl kuši a jel si zastřílet do mého lesíku na improvizovanou střelnici.nebylo moc času,tak jsem chtěl dát pár ran na těch 100m.no hned první ranou jsem minul pytel hader asi o 50cm. šíp se zabodl do hlíny v protisvahu asi do poloviny délky-říkám si,no nic,žádná hrůza,pošlu tam ještě dva Smile .jeden šel zas vedle,ale asi o 10cm,další už našel cíl. problém nastal,když jsem byl pro šípy...ten,co šel těsně vedle,šel jakž takž dobře vytáhnout,ale ten první nešel ani za boha. vytáhl jsem tedy svou čínskou kopii nože aitor Laughing ,a začal kopat v hlíně. asi v hloubce 10 cm jsem narazil na stejně silný kořen staré lípy,no a šíp samozřejmě ten kořen prostřelil durch. tak jsem řezal,bodal,sekal asi půl hodiny,než jsem šíp osvobodil.do toho mne zastihl liják jak svině,já byl zmoklý,zajebaný od bláta a pěkně nasraný,třikrát jsem si vystřelil a musel mazat domů. ta terčovnice mi asi ušetří hromadu času a práce Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 9:25 am    Předmět: Citovat

zabudol som uviesť dve dôležité veci Idea

náklady na výrobu terčovnice = 0 Very Happy

čas výroby = 2 - 3 hod. Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 9:23 am    Předmět: Citovat

lovecaky to je ina masakra..masom prechadza ako masielkom Laughing aj v dnesnej dobe,ked je uz informovany aj potkan v stoke,sa najdu ludia,ktori si myslia ze sip s loveckym hrotom v rychlosti 90m/s ma nedostatocne ranive ucinky.. Laughing Laughing a to aj medzi polovnikmi su taketo mudre esa.. :roll:ja som vytahovak sipov nemal a tak som sa namordoval ked som vytahoval sipy z podobnej tercovnice..z toho dovodu som presiel k mechu naplnenemu zaclonami..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 9:00 am    Předmět: Citovat

thor6 včera som bol strieľať, keďže znovu pršalo tak to trvalo necelú hodinu Rolling Eyes
vystrelených bolo cca 25 šípov easton-terčové hroty, zhruba polovica z nich terčovnicu neprestrelila a tie čo prestrelili tak sa zapichli horko-ťažko do polovice streľba bola vedená z 10 metrov keďže išlo o test, čo ma dosť prekvapilo že keby som nemal vyťahovák šípov tak neviem neviem, vyťahovali sa dosť ťažko a ešte jeden postreh vyskúšal som jeden lovecký hrot a mal som dojem že šíp prešiel maslom netrúfam si odhadnúť životnosť terčovnice no momentalne účel plní Very Happy
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 9:05 am    Předmět: Citovat

thor6 cez víkendy makam na chate a terčovnicu musím vyskúšať cez týždeň ale tu prší doslova leje každý deň neboj vyskúšam a dam vedieť Laughing sľubujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 11:16 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem získal několik pytlů odstřižků mikroporezní pryže, něco jako neopren. Jsem sám zvědav, co z toho stvořím, ale vypadá to na velmi dobrý materiál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 11:09 pm    Předmět: Citovat

terčovnice samozřejmě musí nějaký čas vydržet,jinak nemá smysl se s tím párat,ale o funkčnost jde přece taky-pokud nezastaví šíp,nebo jej poškodí-potom nefunguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 7:49 pm    Předmět: Citovat

to neni o tom jak to funguje, ale jak dlouho to vydrzi.

nejlepsi kombinace je nezncitelny stred od komerce a pak zbytek mirelon,

Zatim drzi.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 6:22 pm    Předmět: Citovat

miro6446-jak jsi dopadl s tou terčovnicí?funguje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 3:36 pm    Předmět: Citovat

zobral som starý koberec taký čo má z druhej strany niečo ako filc, nastrihal som na štvorce asi 12 kusov nachystal som ručne tkané pokrovce a začal som to prekladať s filcom vrstva filcu a vrstva pokrovca na konci som to celé zavinul do pokrovca a vznikol z toho balík 60x60x20 po okrajoch som to prešil zaizolovaným elekt. kablikom dá sa to odniesť v jednej ruke a buduci týždeň to idem vyskúšať potom hodím výsledok Oha!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sniperk
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.11. 2011
Příspěvky: 240
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 3:15 pm    Předmět: Citovat

Zajímavá zkušenost s "neoprénovým terčem". Když mám na šípech 3D hroty, tak se hůř vytahují z pytle s neoprénem jak klasické "kulkové" hroty do terčů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Baca
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 22.2. 2012
Příspěvky: 190
Bydliště: Blava (taka mala dedina pri Trnave)...

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 12:57 am    Předmět: Citovat

Na povrchu tercovnice vyzera byt sololit, vo vnutri bude zrejme nieco ine. Co takto korok?
_________________
1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 3:16 pm    Předmět: Citovat

z krabice natlacenej zaclonami idu dvoma prstami von..mal som aj mech natlaceny foliami(odrezky)a to vytahovanie uz bolo o poznanie tazzsie..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 2:21 pm    Předmět: Citovat

Musí mať za tým papundeklom nejaký iný materiál, možno napchatý igelit. Ide mu to z terčovnice nenormálne ľahko.
Inak sústrel na 40 m. veľmi dobrý.
Mal by som z kuše zlý pocit pchať paprče pred napnutú tetivu pri tej sile.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 10:59 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=9aEW92TP0Co
hele viděl někdo tohle video? To jen já páčím šípy ven ? Jako vyndat šíp z terče lehce jako tady je fakt můj sen Very Happy...
jinak jaký máte dojem z tého střelby?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 3:31 pm    Předmět: Citovat

Šípy to chytá výborně, ale hůř se vytahují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.