Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Umělé a jiné terčovnice
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Terčovnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 9:00 am    Předmět: Citovat

Asi se přikloním spíš k Čajovi. Taky jsme zkoušeli různé "závěsy" ze všemožných materiálů (Kovral, jekor, getextilie....) jako zástěnu. Nikoli jako terčovnici! A musím říct že po proražení hrotem ztratí brzdící efekt a při troše štěstí se šíp zastaví o peří.
Sice není ztracený, ale je v podstatě zničený. Kovralu bylo potřeba 6 vrstev, geotextilie 8.
Hrot terčový, váha šípu 32g a výstřelová rychlost něco přez 200fps
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 6:31 am    Předmět: Citovat

CAJ napsal:

Nic ve zlém, ale to si dost dobře nedovedu představit. dontknow


Když jsem napsal koberec, myslel jsem kovral. Ale co je asi nejdůležitější, že se nesmí dotýkat země. Po zásahu se tak "zhoupne", dojde k předání hybnosti, místo jeho ničení. A ta druhá vrstva, co visí z druhé strany té tyče, tedy cca 5 - 10 cm za tou první, to jistí a pracuje stejně.
Na té ploše cca 80x80 cm mám 5 značek - bodů - cílů, na které střílím, vždy dva šípy na každý. To je ale opatření proto, abych si šípy nerozestřeloval.
Když už ten "koberec" začne být na těch pěti místech trochu "řídký", posunu ty terčové značky kousek jinam.
Takhle mi ten "koberec" vydrží tisíce zásahů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 10:11 pm    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
Jo to funguje, nejdřív se rozpadne ta krabice.
Taky se může ta krabice narvat odpadními foliemi, sáčky atd.
Tím vším jsem prošel.
Nakonec jsem skončil u koberce přehozeného přes vodorovnou tyč. To nemá chybu...


Nic ve zlém, ale to si dost dobře nedovedu představit. dontknow

Koberec používám také, ale jako zachytávací zástěnu pro případ, že mi to úplně ujede a netrefím terčovnici. I tak to ale občas dám skrz, byť se šíp hooodně zpomalí. Samozřejmě to jde skrz spíše v místech, kde už je koberec propíchaný.

Idea Čili si nějak nedovedu představit, pokud máš jen koberec a žádnou terčovnici, tzn. šípy se zapíchávají přímo do koberce, jak ten koberec udrží šípy už třeba při šesté, sedmé sérii prvního tréningu? Idea

Jak říkám, občas prostřelím i když je to jen zástěna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 6:18 pm    Předmět: Citovat

Zdenek napsal:
no já si na terčovnici koupil mirelonový pás, stočil do kola a trochu utáhl pak kolem smršťovací folii a starý koberec před a za terčovnici a bylo to. Vydrží opravdu hodně a vyšla mi na necelých 600,0 kč . Je velmi lehká oproti těm z papírů a hadrů. Smile

stará polyuretanová matrace (sběrný dvůr) a strečka ti udělají stejnou službu
ale nejvíc vydrží terčovnice do které se nestřílí Smile
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdenek
Nováček
Nováček


Registrace: 21.4. 2012
Příspěvky: 4
Bydliště: Písek

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 9:23 am    Předmět: Citovat

no já si na terčovnici koupil mirelonový pás, stočil do kola a trochu utáhl pak kolem smršťovací folii a starý koberec před a za terčovnici a bylo to. Vydrží opravdu hodně a vyšla mi na necelých 600,0 kč . Je velmi lehká oproti těm z papírů a hadrů. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 11:58 am    Předmět: Citovat

Jo to funguje, nejdřív se rozpadne ta krabice.
Taky se může ta krabice narvat odpadními foliemi, sáčky atd.
Tím vším jsem prošel.
Nakonec jsem skončil u koberce přehozeného přes vodorovnou tyč. To nemá chybu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Koren
Nováček
Nováček


Registrace: 23.1. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 11:52 am    Předmět: Citovat

Super dikes za radu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 11:17 am    Předmět: Citovat

Co jsem měl papírovou krabici, tak šípy "stály rovně"Smile. Dal jsem si práci a vnitřek jsem udělal z nahusto naskládaných "lamel" pruh kartónu "oblečený" do hadru. šil jsem do toho ze 70lb a když se to začínalo kolem prostředka rozpadat, tak jsem dopředu i dozadu přilepil pár vrstev navíc a vydrželo to ještě cca o půlku déle.
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 11:09 am    Předmět: Citovat

funguje ... necakaj ale ze ti budu sipy stat rovno ... ale splna ten zakladny ucel ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Koren
Nováček
Nováček


Registrace: 23.1. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 10:59 am    Předmět: Dotaz novacek Citovat

Ahoj sem zacinajici lukostrelec a potrebuju si udelat tercovnicii a napadlo me jestli by fungovala kartonova krabice napechovana starym oblecenim.. Prip nak upravit na spod zatizeni nake. Jetli by to bylo oukej mam 50lb luk?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 8:44 pm    Předmět: Citovat

bowhunter123 napsal:
lentak: beriem ťa za slovo, kedy a kde to bude???



Pozri si kalendár pretekov na stránke 3D SLA. Rakovice, 29. august 2012
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 6:38 pm    Předmět: Citovat

pallo007 napsal:
to je lahke, najprv si vyberies zvieratko, napr. hroch:-) potom zoberies hrcu strecky a pokusis sa ju vytvarovat do vacsieho valca (telo)... pomahas si pritom pistolou... ked ma +/- valcovity tvar, zacnes omotavat streckou (nova, nepouzita)... podobne si urob styri nohy... pistolou nahrejes jednu stranu nohy a patricne miesto na tele, prilozis a mas to zlepene... pistolou obehnes ten spoj aby drzal... podobne pridaj hlavu, usi a podobne srandy:-)
mirelon vystrihni odhadom ako kozu, postupne nahrievas a lepis v celku, normalne tu strecku oblecies:-) a vybavene... nejake farbenie a pod. doladis neskor, ja to mam v sedej farbe takze som uz nefarbil...
ufff:-)


díkes.. toto musím vyskúšať Very Happy
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

lentak: beriem ťa za slovo, kedy a kde to bude???
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 2:35 pm    Předmět: Citovat

to je lahke, najprv si vyberies zvieratko, napr. hroch:-) potom zoberies hrcu strecky a pokusis sa ju vytvarovat do vacsieho valca (telo)... pomahas si pritom pistolou... ked ma +/- valcovity tvar, zacnes omotavat streckou (nova, nepouzita)... podobne si urob styri nohy... pistolou nahrejes jednu stranu nohy a patricne miesto na tele, prilozis a mas to zlepene... pistolou obehnes ten spoj aby drzal... podobne pridaj hlavu, usi a podobne srandy:-)
mirelon vystrihni odhadom ako kozu, postupne nahrievas a lepis v celku, normalne tu strecku oblecies:-) a vybavene... nejake farbenie a pod. doladis neskor, ja to mam v sedej farbe takze som uz nefarbil...
ufff:-)
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 1:43 pm    Předmět: Citovat

bowhunter123 napsal:
jasne.. ale ako urobiť taký 3D terč.. to by ma zaujímalo.. Smile .. ako postupovať s tou pištolou a pod..



...prídi v auguste na "Rakovické lukošenie" a ukážeme ti to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 6:00 pm    Předmět: Citovat

Zkus oslovit Tuláka,treba Ti prezradí svoje know how. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 4:58 pm    Předmět: Citovat

jasne.. ale ako urobiť taký 3D terč.. to by ma zaujímalo.. Smile .. ako postupovať s tou pištolou a pod..
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 4:28 pm    Předmět: Citovat

nazdar.. môžeš sem prosím ťa hodiť hodiť postup ako si to robil??

hlavná stránka číslo 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 2:49 pm    Předmět: Citovat

Podla toho ako sa triafas hehe, ja tam davam hightech stred od Vidima a potom motam motam mirelon, utahujem, aby sa neroztrhlo.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 2:15 pm    Předmět: Citovat

Elév napsal:
Ale vôbec nie!!! To zvládne hocikto. Všetko je otázka motivácie a nasratosti ako vravý Terry P. Very Happy . Stačí si len pozrieť ceny terčovníc napr. McKenzey a potrebná nasratosť sa hneď dostaví v ohromných množstvách... Very Happy


nazdar.. môžeš sem prosím ťa hodiť hodiť postup ako si to robil??

potrebujem strech foliu, mirelon a pištol??? všetko prakticky mám.. ale jak nato..

aký je technilogický postup?? díkes!
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
josef Mlha
Nováček
Nováček


Registrace: 23.2. 2012
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 2:56 pm    Předmět: Citovat

já si vyrobil se starých kartónu. Nařezal jsem si pásy široké 15cm a ruloval do požadovaného průměru každý pás jsem obtočil strečkou a pokračoval s dalším cena 0,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lentak
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.3. 2012
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 8:07 am    Předmět: Citovat

Každý si môže doma vyrobiť terčovnicu a úplne zadarmo. Treba len dva staré matrace z postele 65x80 cm. Sú to najpoužívanejšie matrace. Obalovú použitú "streč" fóliu zoženiete takmer všade. Obaľujú do nej palety s tovarom. V každom meste je nejaký veľkoobchod a tam jej majú dosť. Je to odpad. Medzi matrace naskladajte, stačí rukou natlačiť, cca 5 -7 cm tejto fólie. Matrace potom zošite hrubou niťou. Ak sa Vám chce investovať 5€, kúpte si v papierníctve jednu novú streč fóliu a takto upravené matrace touto fóliou obalte. Terčovnica Vám vydrží niekoľko tisíc šípov. Mne sa to veľmi osvedčilo a už som ich pár rozdal aj kamarátom. Takáto terčovnica zadrží aj šíp z kladkového luku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 7:18 pm    Předmět: Citovat

V poslední době se mi osvědčily velké nábytkové krabice (typicky IKEA),
vyplněné rozloženými krabicemi od banánů a jinými co nejtvrdšími krabicemi ze supermarketů. Dohromady staženo smršťovací fólií, která to stáhne, zpevní a hlavně po větším počtu zásahů udrží pohromadě, aby se to nerozpadávalo.
Vnější stěna velké nábytkové krabice polepena jednou vrstvou jekoru. Až se jekor rozstřílí, polepí se druhá strana krabice.

Tímto způsobem zadarmo (až na tu smršťovačku) lze dosáhnout hodně velké plochy, která má slušnou zastavovací schopnost, ne příliš velkou hloubku a je stále snesitelně těžká. Pokud se celek opětovně ještě pevně stáhne smršťovačkou, dále se zpevní a především se stane odolným proti vlhkosti, přinejmenším krátkodobé (pořádal jsme takhle pro přátele 2D a vydrželo to bez problémů vcelku ostrý několikahodinový liják. Co by to udělalo po týdnu, zanechané pod širým nebem napospas rose, to netuším).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rajce
Nováček
Nováček


Registrace: 19.2. 2009
Příspěvky: 49
Bydliště: Letohrad, Pardubický kraj, ČR

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 7:04 am    Předmět: Citovat

2 JardaM: Nějaký starý koberec jsem kdysi zkoušel, ale bez úspěchu. Nejspíš byl příliš těžký a tak při nárazu šípu se neprohnul a funguval stejně, jako kdybych ho měl napnutý. O té doby kobercům nevěřím, zkusím raději tu textílii a snáz se prověsí.

Neračte se ale mýlit. Já se také trefuji, alespoň ku své spokojenosti. Z 50š 1-2š na 25m mám mimo terč a to většinou pod, když neodhadnu výšku, to se nebojím přiznat. Tohle má sloužit především jako pojistka pro bezpečnost sousedovic domácího zvířectva, protože za mým dřevníkem se nachází jejich slepičí dvorek se zděným kurníkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 4:06 pm    Předmět: Citovat

Nedej se zmást úvahama že cokoliv měkého,textilie,jekor a pod neprostřelíš když to položíš přímo na prkno,jedině snad ocelový plech od 2 mm - ale ta spotřeba šípů než se to naučíš Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lupiklv
Nováček
Nováček


Registrace: 9.8. 2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Jirkov

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 4:03 pm    Předmět: Citovat

Tak otrava to určitě ne to jsem ani nemyslel, ale přišlo mi že je dobré trénovat ty větší vzdálenosti a ty bližší už nebudou tak hrozný, ale si budu muset přehodnotit. idea1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lupiklv
Nováček
Nováček


Registrace: 9.8. 2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Jirkov

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 3:19 pm    Předmět: Citovat

Mno ja to budu muset vyzkoušet jelikož ja mam to štěstí že střílím na louce, takže akorát hledám šípy v trávě (což je otrava Rolling Eyes ), ale vyzkouším to třeba to přinese ovoce Banana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lupiklv
Nováček
Nováček


Registrace: 9.8. 2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Jirkov

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 2:49 pm    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
Zásada je, že když se neumím trefovat, tak střílím zblízka, třeba z 5 m. A až mi to jde, poodstoupím o 5 m, atd, atd.
při tomto postupu žádné sítě nepotřebuješ!


Asi při tomto postupu bych zůstal na 5m Embarassed Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 11:28 am    Předmět: Citovat

Nejlepší je terčovnice z toho jekoru nebo koberec, volně zavěsit přes vodorovné ráhno, bez dotyku o zem.
Zásada je, že když se neumím trefovat, tak střílím zblízka, třeba z 5 m. A až mi to jde, poodstoupím o 5 m, atd, atd.
při tomto postupu žádné sítě nepotřebuješ!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rajce
Nováček
Nováček


Registrace: 19.2. 2009
Příspěvky: 49
Bydliště: Letohrad, Pardubický kraj, ČR

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 11:20 am    Předmět: Citovat

2 Radas: Jekor bude asi nedostatkové zboží, vím jak je po něm poptávka mezi lidmi provozujícími "dřevárny"

Nechci tu zanášet reklamu, ale mohli by jste třeba nahodit nějaký link, kde by se dala taková netkaná textilie pro stavebnictví pořídit?

BTW: jednu docela tlustou netkanou textílii prodává Moutfield a jiní bazéňáci jako ochranu pod nadzemní bazény. Tl. cca 3mm (200g/m2) jedné vrstvy. Má s touhle někdo zkušenost?

THX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Terčovnice Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.