Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

7. klání SEBU v bojové a lovecké lukostřelbě
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 6:18 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem účastníkům soutěže. Výborné počasí, zátiší hradních prostor a dobrá nálada soutěžících 7. klání vyzvedli, jako jednu z nejlepších co jsme pořádali.

Účast "barevných triček" (nesebubáci) byla sice méně početná než účast "modrých triček" (sebubáků), ale věřím, že příště se to minimálně vyrovná a kombatové souboje na postavu stojící bokem budou o to zajímavější.

Bylo to úžasný
Velké díky
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bob
Nováček
Nováček


Registrace: 13.2. 2008
Příspěvky: 21
Bydliště: Otvovice

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 4:00 pm    Předmět: Citovat

Aktualizované výsledky - soutěž dětí - započítán rozstřel o celkové 3. místo, který vyhrála Andulka Polcerová. Na pappíře to bylo opravené, ale do počítače se to nedostalo. Až teď:
http://www.sebu.cz/souteze/7_klani-vysledky.zip

naše fotky...:
http://lukostrelba-atd.rajce.idnes.cz/7_klani_Zvikov/
http://lukostrelba-atd.rajce.idnes.cz/7_klani_Zvikov_od_Tondy/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bob
Nováček
Nováček


Registrace: 13.2. 2008
Příspěvky: 21
Bydliště: Otvovice

PříspěvekZaslal: ne červen 23, 2013 5:18 pm    Předmět: Citovat

Děkujeme. Smile Těší nás že se vám na Zvíkově líbilo.
Výsledky nejdete zde:
http://www.sebu.cz/souteze/7_klani-vysledky.zip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rainer
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2012
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 9, Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 11:08 pm    Předmět: Citovat

seifgard napsal:
Taky se připojuji s díky za příjemně strávenou sobotu a povedený turnaj v nádherném hradním prostředí.

Několik videjíček z turnaje.

Rychlostřelba v podání mistra Běžkaře
http://www.youtube.com/watch?v=JBQieBiOdQI

Střelba z hradeb v podání mistra Mlčocha
http://www.youtube.com/watch?v=k5j1qFMy3Qs

Střelba z lávky opět v podání mistra Běžkaře
http://www.youtube.com/watch?v=xBrUhdvGGGA


Hezký, hezký, škoda, že jsem nebyl. No nevadí, potkáme se na Bažantovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seifgard
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.7. 2006
Příspěvky: 181
Bydliště: Praha - Uhříněves

PříspěvekZaslal: st červen 19, 2013 11:32 pm    Předmět: Citovat

Taky se připojuji s díky za příjemně strávenou sobotu a povedený turnaj v nádherném hradním prostředí.

Několik videjíček z turnaje.

Rychlostřelba v podání mistra Běžkaře
http://www.youtube.com/watch?v=JBQieBiOdQI

Střelba z hradeb v podání mistra Mlčocha
http://www.youtube.com/watch?v=k5j1qFMy3Qs

Střelba z lávky opět v podání mistra Běžkaře
http://www.youtube.com/watch?v=xBrUhdvGGGA
_________________
CSWBS - Kde jiní končí, my začínáme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
chuan
Nováček
Nováček


Registrace: 27.5. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 5:33 pm    Předmět: Citovat

Taktéž děkujeme SEBU za turnaj a příjemně prožitý den.
Chuan s rodinou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: ne červen 16, 2013 4:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
děkuju za příjemně prožitou sobotu na krásném místě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 11:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, děkuji všem SEBU za turnaj .Já jsem si to užil dosytosti. zde je odkaz na pár fotek
http://dlouhesipy.rajce.idnes.cz/7._klani_SEBU/

Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 5:02 pm    Předmět: Citovat

Záplavy ani přívalové deště se hradu Zvíkov nedotkly - doufám, že ani dopravy ne. Totéž se nedá říci o některých lidech, kteří přislíbili účast a pomoc při organizování a dopravě materiálu.
I přes tyto nesnáze se soutěž bude konat, pokud to možnosti dovolí tak je zatím plánována v plném rozsahu.
Seznam účastníků, bohužel zveřejňovat nebudeme. Pokud se jedná o dopravu, tak po osobní domluvě, jsem se snažila soutěžícím ze stejné lokality dopravu dojednat, pokud ze stejného místa byl někdo přihlášen.
Kapacita není plná, takže jsme ochotni zájemce ještě dohlásit i po termínu.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bob
Nováček
Nováček


Registrace: 13.2. 2008
Příspěvky: 21
Bydliště: Otvovice

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 10:17 am    Předmět: Citovat

Co se záplav týká, informaci nemáme... dle mého, hrad je dostatečně vysoko aby vzedmutí přehrady unikl. Stejně tak nejblišší okolí a příjezdová cesta...
Kdyby se nějaká informace objevila dáme vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 9:37 am    Předmět: Citovat

Tak budu muset otázku formulovat jinak - má někdo cestu na klání SEBU tady ze severu a nebo dokonce z Ústeckého kraje? Bydlím v Žatci a zřejmě budu bez auta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2013 7:33 pm    Předmět: Citovat

Nějaký předběžný seznam by se snad dal napsat přímo sem. Dělají to i jiní.
Jak to vypadá na Zvíkově co se týče záplav? Nejsou tam nějaké komplikace? Máte info?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2013 8:39 pm    Předmět: Seznam účastníků Citovat

Veřejný seznam účastníků

Bohužel touto službou nedisponujeme.
Při prezentaci bude možné do seznamu přihlášených nahlédnout.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 8:30 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se též přihlásil Smile. Na Zvíkově jsem byl před mnoha lety a tato prostředí spojená s lukostřelbou ale i se šermem prostě patří k sobě.
Jen se chci zeptat ... je někde možnost shlédnout seznam přihlášených střelců? Abych věděl, na koho se mohu těšit Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 10:19 pm    Předmět: Citovat

Kibe napsal:

Pravda, že startovné je vyšší, než jsme zvyklí na jiných akcích, ale pokud vezmeme v potaz, že tato akce je výjezdní i pro pořadatele, tak cena narůstá...plus 70 Kč za vstupné do hradu. Wink.


To je přesné odůvodnění výše startovného. Velice mě těší, že to někdo dokázal pochopit a napsat. S dotacemi to vypadá dost bledě a převis nákladů bude muset hradit S.E.B.U. ze svého rozpočtu.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 10:15 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem zúčastněným za reakce. Myslím, že vše už bylo řečeno a jen bych se opakovala.
Text s červeným písmem je moje chyba, mělo to být černě a jen tučně. Ale za obsahem si pevně stojíme.
S.E.B.U. pořádá soutěže vrhačského a lukostřeleckého typu již 18 let a za tuto dobu máme bohatou zkušenost s různým "přiměřeným" množstvím alkoholu. Bohužel každému se zdá přiměřené něco jiného.
Máme i velmi špatnou zkušenost ze soutěže vrhačské, kde jsme nebyly organizátory, kdy se po závodě všichni trochu více přátelili s alkoholem a skončilo to pobodáním, nemocnicí, soudem a vězením.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 3:03 pm    Předmět: Citovat

I Tobě. Smile
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Luis
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.9. 2012
Příspěvky: 288
Bydliště: Velký Jeníkov 2, 378 53

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 11:26 am    Předmět: Citovat

Milí kamarádi,
tu prvotní reakci na červenou část propozic, která mne k tomu vyprovokovala nejen svou barvou, jsem napsal já. Omylem z Johančina účtu, za což se - především jí - omlouvám. Nepředpokládal jsem, že rozčeřím takovou pěknou diskuzi. No, já si opravdu myslím, že věci se, pokud možno, nemají přehánět ani jedním ani druhým směrem. Přeji všem hezké jaro.

Lojza Schulz - Luis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 6:28 pm    Předmět: Citovat

Neres to, bud se ti to libi a pojedes nebo se ti to nelibi a nepojedes.

Kdyz ozrala nekoho zastreli je to pruser. Se zbranemi obecne jakekoliv kategorie nemuzes manipulovat ozraly rika zakon.

Blbe je , ze kdyz jednou ozraly lukostrelec nekoho zastreli a chyti se toho politici mame utrum.

Na druhou stranu musim rict, ze za calou lukostreleckou karieru jsem videl jednu jedninou krizovku.

Zadny lukostrelec jakkoliv ozraly nikdy nenamiri na nekoho luk.

U strelnych zbrani jsem to videl mnohokrat

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 3:39 pm    Předmět: Citovat

Už se tady pár lidí včetně Leontýny cítilo dotčeně na mé "poznámky bezpečnostního technika", jak mne překřtil Zelí, tak holt nemám na výběr a určitou poznámku musím "přičunit":

Mám mnoho výhrad vůči přístupu a pojetí SEBU, ale ty vyplývají spíše z toho, že jejich akce jsou vlastně něco trochu jiného, než regulérní lukostřelecký turnaj určený pro lukostřeleckou komunitu. Proto umístění na Zvíkově je určitě krokem správným směrem. jejich akce jsou spíš mezičlánek mezi bitvami a čistě lukostřeleckou akcí, je to také hodně propagace a podívaná.

A právě proto ve věci alkoholu stojím jednoznačně za nimi! Exclamation

Kdo kdy zažil nějakou bitvu, dobře ví, že šermíři mají s alkoholem vážný problém. A vůbec celá ta komunita motající se kolem hradů a jejich dobového "oživení". Špatné zkušenosti má snad každý, kdo s tím přišel trochu do styku. A to propojení se - vzhledem k pojetí SEBU - prostě nabízí. Navíc SEBU má ve svých řadách hodně teenagerů a mezi šermíři je rovněž hodně teenagerů. Jejich nesoudnost v tomto směru je prostě mimo diskusi.


Idea Za druhé a především: naše luky jsou jednoznačně mechanické zbraně kategorie D. Idea

Zatím s tím - zaplať Bohové - nikdo nějak extra neprudí, ale v zásadě by v přístupu k alkoholu neměl být rozdíl mezi např. honem a naším turnajem. Každý, kdo byl v posledních letech na nějaké myslivecké akci, tak dobře ví, že lovci běžně před nástupem všichni musí dýchat do alkohol testeru. Kdyby přišel na Zvíkov policista a dal nám všem dýchnout, nemůžeme říci ani popel Exclamation
A troufám si tvrdit, že kdyby tam načapal někoho "nalízlého" třeba v kostýmu, tak už by nikoho nezajímalo, jestli střílel, nebo se jen motal kolem jako stafáž. Nejhorší scénář samozřejmě je, že by byl někdo zraněn (což vzhledem ke zcela neukázněným, protože lukostřelby neznalým návštěvníkům samozřejmě hrozí) a střelec by měl alkohol v krvi. O tom, jaké by to mělo důsledky pro celou lukostřeleckou subkulturu snad ani nemusím mluvit.
Spousta vlivných lidí potřebuje odvrátit pozornost od vlastních průšvihů a nalézt nepřítele...

Čili skutečně nevidím na tomto bodě proposic nic nepřípadného, jistě to nemuselo být červeně a mohlo to být formulováno s větším rozmyslem, ale myslím že je to určeno právě teenagerům chystajícím se udělat si z weekendu takovou kontinuální "hradní party".

Na závěr si dovolím upozornit, že např. na 3D akcích je pivo k disposici, pokud se pamatuji, také až po závodě k obědu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 2:05 pm    Předmět: Citovat

Nějak mi to nedalo a musím se S.E.B.U. zastat. Soutěž se dle propozic pořádá během přístupu veřejnosti na Zvíkově a tak není nic divného na tom, že chce pořadatel chránit střelce, veřejnost, ale hlavně sebe(je to veřejně přístupné, takže člověk nikdy neví, kdo mu tam přijde).
Co si navíc pamatuji, tak pivo k obědu nebylo na minulých ročnících považováno za přestupek. Taky je rozdíl, jestli si to pivo dá Zelí, nebo 40kg střelkyně, která ho navíc pije podruhé v životěSmile
Pravda, že startovné je vyšší, než jsme zvyklí na jiných akcích, ale pokud vezmeme v potaz, že tato akce je výjezdní i pro pořadatele, tak cena narůstá...plus 70 Kč za vstupné do hradu. Navíc je málokdo takový lidumil jako Zelenkovic(kteří se z toho podzimního lukostřeleckého supervýkonu budou celý letošek vzpamatovávat). Já si taky rád občas "sosnu", ale když to pořadatel vyžaduje, tak to klidně vydržím, než se dostřílí.
Tak jen tak... jsem chtěl říct, že mě to přehnané nepřipadá, naopak Wink.
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 10:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj Leontýno,
na Zvíkov jsme se těšil ale propozice (zejména ty výhružné červené) mne poněkud zchladily. Souhlasím, že motající se lukostřelec při soutěži není nic hezkého ani bezpečného pro okolí. Ale já teď mám pocit, že kdybych si před závodem s ostatními bojovníky dal hlt kořalky a k obědu nějaké to pivo, budete se na mně dívat škaredě. A tak si myslím, že jste trošku přehnali nejen startovné.
Přeji zdařilé klání a připíjím na dobré jméno lukostřelců.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po duben 15, 2013 9:38 pm    Předmět: Propozice Citovat

Propozice s přihláškou jsou k dispozici na našich webových stránkách.
www.sebu.cz
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2013 3:09 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
Leontýno, nemyslel jsem to nijak zle, a ani bych Ti do tématu nekecal, ale když laskyymu dlouho nepřicházela odpověď a protože vím o koho jde, tak jsem se mu vyjádřil (v Pacove si pohrával s lukama okolo 100 lbs).


Nemusíš se omlouvat Smile, ani mě nenapadlo, že bys to myslel jakkoli špatně. Jen jsem se snažila vysvětlit naší situaci ohledně síly luků. Je mi líto, jestli to vyznělo, že to bylo míněno pro ti někomu osobně.
Asi jsem to moc vysvětlovala...
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 19, 2013 9:23 pm    Předmět: Citovat

Leontýno, nemyslel jsem to nijak zle, a ani bych Ti do tématu nekecal, ale když laskyymu dlouho nepřicházela odpověď a protože vím o koho jde, tak jsem se mu vyjádřil (v Pacove si pohrával s lukama okolo 100 lbs).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 10:28 pm    Předmět: Citovat

Bojová a lovecká lukostřelba v názvu se odvíjí z naší celkové činnosti. Na bojovou lukostřelbu jsou mezi jednotlivci různé názory a tím bych se na tomto fóru nechtěla zabývat.
Je pravdou, že letošní ročník bude na „bojové“ disciplíny poněkud chudší než byly možnosti v jiných ročnících.
Když ještě chvíli vydržíte, disciplíny budou k dispozici s podrobným popisem v propozicích, a každý si může udělat vlastní úsudek.
Co se týká slabých luků, je pravdou, že je preferujeme. Uznávám, že slabší luky nejsou charakteristické pro bojovou a loveckou lukostřelbu. Bojovou a loveckou lukostřelbu se snažíme imitovat dle našich podmínek a možností. Slabé luky používáme především kvůli bezpečnosti a opotřebení terčovnic a záchytných sítí. Slabším lukům se u nás věnují hlavně ženy a děti, kteří tvoří více jak polovinu členské základny. To souvisí i s tím, že vzdálenosti jsou kratší než v jiných soutěžích.

Co se týká maximální síly luku, na to zatím nedokážu odpovědět. Ale rozhodně se budou preferovat luky slabší. Celé naše lukostřelecké počínání je pojato tak, aby nespadalo do zákona o střelných zbraních a střelivu, ke kterému máme oficiální stanovisko od Policejního Prezídia ČR. Co se týká pojištění a silnějších luků, necháváme si dělat právní rozbor, který ještě není dokončen. Vše je směrováno tak, že nejvíce zodpovědnosti bude na účastníkovi závodu. Dle těchto informací se rozhodneme, jak přistoupíme k omezení síle luků.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 8:29 pm    Předmět: Citovat

laskyy napsal:
celkom ma zaujal vyraz bojova lukostrelba...

Viděl jsem Tebe a Tvé luky u Eléva v Pacove, a podle toho se domnívám, že toto není ta pravá akce pro Tebe. Výraz bojová lukostřelba je třeba v tomto případě brát s rezervou, v minulých ročnících to byly většinou zábavné disciplíny na kratší vzdálenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
laskyy
Nováček
Nováček


Registrace: 3.1. 2012
Příspěvky: 60
Bydliště: melcice lieskove

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 5:46 pm    Předmět: Citovat

celkom ma zaujal vyraz bojova lukostrelba, ale na vasich strankach som nasiel napisane ze pouzivate luky do 40# taky vsak nemam...s akou maximalnou silou sa moze clovek zucastnit..
_________________
Tuším si dam nejaký podpis aj ja... ked vsetci majú... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 8:40 pm    Předmět: Citovat

Gandalf napsal:
a je nutné mít někde registračky (jako je tomu např. u olymp. lukostřelby)?


Ne, nutné to rozhodně není. Soutěž je otevřena všem nadšencům.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gandalf
Nováček
Nováček


Registrace: 23.7. 2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 9:06 am    Předmět: Citovat

a je nutné mít někde registračky (jako je tomu např. u olymp. lukostřelby)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.