Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Poškodenie karbónových šípov

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
oooondrej17
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2011
Příspěvky: 111
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 8:29 pm    Předmět: Citovat

Presne na úrovni insertu, je to skôr hlboko poškriabané, nie zlomené ani prasknuté...
Trochu ho ešte potrápim a potom vyhodím Smile
_________________
Heroes are not born, they have to be made.

Hoyt Rampage M4
Trophy Ridge Hit-Man 5
Carbon Express Ultra Shock
NAP Quicktune 800

Samick SLB 2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 6:23 pm    Předmět: Citovat

Na uplnom konci nevadi, akurat musis zarezat a zatriet sekundakom.

Od tej doby co sa mi zlomil pri vystrele karbon na dva kusy ich vyhadzujem ak je to niekde inde.

Mne sa nestalo nic ale keby vedla mna vpravo a vlavo bol lukostrelec tak by to bol pruser .....

Sice to bol moj mozno desattisici vystreleny sip ale aj tak. A mal som cuclflek na bicepse jak krava

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 5:04 pm    Předmět: Citovat

ja sa mám moc rááád.. pri akomkolvek poškodení išiel šíp do dôchodku.. stačila malá prasklinka a dovi..
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
idiver
Nováček
Nováček


Registrace: 12.5. 2012
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 10:47 pm    Předmět: Citovat

Já jsem mě (mám) jeden CarbonFlash, prasklina nad hrotem cca 3cm, při "mrvení" tyčky v prstech to jemne pukalo. Střílel jsem tím normálně, po každé jsem kontroloval prasklinu, nic se s ní nedělo. Mám ho doteď, jen bez hrotu, až ho budu mít, ten šíp "dojedu". Pokud to zalepíš, bude držet. Akorát jaké lepidlo použít - uhlík je totiž "mastný" od přírody, tak nevím jestli jak moc bude držet.
_________________
CB - PSE Rally
Vegetarián je indiánský výraz pro "špatný lovec".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fedosteve
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.12. 2011
Příspěvky: 447
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 8:02 pm    Předmět: Citovat

Tak ako píše Tecumseh. Pokiaľ je to prasknuté v mieste insertu, zaliať sekunďákom, nasadiť vložku, prebytočné lepidlo pekne zabrúsiť a môžeš strieľať. Taktiež som to tak robil a mal som to aj vyše roka. Ak je to na inom mieste šípu, tak tyčku znič a zahoď. Neoplatí sa to riskovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 6:19 pm    Předmět: Citovat

Tak to Ti asi nikto nepovie koľko ešte taký poškodený šíp vydrží ,ja mám tiež jeden trocha puknutý za hrotom asi na dva centimetre, po podobnom zásahu, zalial som to sekunďákom a zatiaľ to drží už asi 3-4 mesiace .Keby tá puklina bola viac ako 4 cm za hrotom už by som to neriskoval a vyhodil ho .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oooondrej17
Nováček
Nováček


Registrace: 15.2. 2011
Příspěvky: 111
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: út duben 16, 2013 6:46 pm    Předmět: Poškodenie karbónových šípov Citovat

Táto téma je často preberaná a dnes sa aj pre mňa stala pri nastreľovaní zameriavača aktuálnou.

Trošku som to prehnal a trafil drevo Embarassed keď som "vyštiepaval" šíp dosť som doňho zaškrabol nožom. Sad Výrobcovia odporúčajú už pri malom poškodení šípy meniť aby sa nerozštiepili pri výstrele.

Aké vážne podľa vašej skúsenosti musí byť poškodenie aby bol karbónový šíp nepoužiteľný? Nechcem riskovať že po výstrele mi skončí zapichnutý v ruke Very Happy
_________________
Heroes are not born, they have to be made.

Hoyt Rampage M4
Trophy Ridge Hit-Man 5
Carbon Express Ultra Shock
NAP Quicktune 800

Samick SLB 2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.