Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lukohrátky 2013
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne červen 16, 2013 10:36 am    Předmět: Citovat

Ztráty a nálezy z lukohrátek
mám u sebe
1. chránič ruky+tlapátko
2. chránič ruky s vyrytým lukostřelcem
3. tmavomodrá bunda Adidas, dětská velikost?
4. softsheetová bunda černá Lewro

Majitelé ozvěte se, můžeme to přivézt na nějaký turnaj, kam pojedeme. Skladuji to pouze do konce prázdnin, pak to vyhazuju.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 11:26 am    Předmět: Citovat

Hurá a díky! occasion5 occasion5
Lojza a Johanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 6:26 pm    Předmět: Citovat

Bob napsal:

Zaznamenal jsem jen jeden "vážnější" problém. Ten se týkal kartiček soutěžících, kde byla u jedné disciplíny (tuším že Králíci) špatně uvedeno Ká - 1 místo 10... bylo to špatně jen na některých kartičkách (např. na té mojí) a i v propozicích to nebylo zcela správně.


Opravdu to tak bylo, v propozicích bylo správně uvedena hodnota 10Ká, ale při kopírování do dvou kopií k přípravě na tisk došlo u jedné strany k chybě. Tudíž polovina byla dobře s 10 a na polovině chyběla 0. Za tuto chybu se omlouvám.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bob
Nováček
Nováček


Registrace: 13.2. 2008
Příspěvky: 21
Bydliště: Otvovice

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 2:35 pm    Předmět: Citovat

Díky za výsledky.
S potěšením jsem zjistil, že výsledková listina obsahuje i výsledky jednotlivých disciplín, a ne jako loni jen celkové pořadí... byl jsem z této mé doměnky už předem trochu otrávený, ale teď jsi mi spravil náladu Cool

Že jsou výsledky tak pozdě mě netěšilo, ale chápu příčiny na tvé straně - jsem na tom podobně...

To je taky důvod proč píšu svou reakci na soutěž až teď ...

Soutěž se mi líbila a děkuji tímto všem co se na ní podíleli. Taky děkuju svojí skupině, protože se mi s nimi střílelo krásně na pohodu. Obzvlášť povedené byly Lesní roving a bojová stezka. Roving jsem si představoval těžší (podle propozic) než nakonec byl. Měl jsem z něj zbytečně obavy. Bojová stezka byla celkem náročná - na orientaci odkud kam střílet - ale to patří k věci. Dobře postavené... K ostatním není moc co říct, jen ty piškvorky... bílý terč na bílém pozadí... to se nedalo trefit... Sad teda jak kdo někteří to zvládli. ...u rychlostřelby není nijak zohledněn počet vystřelených šípů - což z téhle disciplíny dělá jen "rychlejší terčovku".

Zaznamenal jsem jen jeden "vážnější" problém. Ten se týkal kartiček soutěžících, kde byla u jedné disciplíny (tuším že Králíci) špatně uvedeno Ká - 1 místo 10... bylo to špatně jen na některých kartičkách (např. na té mojí) a i v propozicích to nebylo zcela správně. Přišel jsem na to náhodou při přepočítávání, kdy jsem se ty správné Káčka dozvěděl od kolegy... Kdybych na to nepřišel bylo by to o 63Ká méně, což v určité situaci mohlo mít vliv na pořadí - protože pořadí se určovalo podle součtu co jsme si dělali sami.
Takže asi tak. Smile

Ještě jednou díky za uspořádání soutěže. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 12:22 pm    Předmět: Citovat

Tak už je v lize i Memoriál, aktualizovaná tabulka je ke stažení.
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 3:01 am    Předmět: Citovat

Tak tu ligu jsem tam taky nacvakal, ale zatím jen LH + úděšice.
Pokud by se někomu chtělo doklepat do toho XLSX souboru docvakat ten Memoriál, nebudu se bránit Smile
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 2:13 am    Předmět: Citovat

Výsledky jsou konečně ke stažení, omlouvám se za delší prodlevu
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luis
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.9. 2012
Příspěvky: 288
Bydliště: Velký Jeníkov 2, 378 53

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 11:47 am    Předmět: Citovat

Ahoj, Lucínku, díky za odpověď. Mimochodem, výsledky z už třetího ligového turnaje byly k dispozici na Lukostřelci 12. května. Stačí se podívat. Mlčoch není jen mistr ligy, ale i nejrychlejší dodavatel výsledků a taky báječných fotografií. Tak hoď papíry do obálky, my to překlepem - aby to bylo alespoň někde k vidění.
Zdraví Lojza a Johanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 11:25 am    Předmět: Citovat

na link 4r.Memoriálu Michala jsem to dával

Zaslal: po květen 13, 2013 12:32 am
Lukostřelci Českého Lesa děkují všem za účast v turnaji , doufáme že jste si to u nás užili a třeba se příště uvidíme.

kompletní výsledky jsou http://www.lukostrelcicl.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=86&Itemid=147

omlouvám Lucínku Tobě jsem to neposílal, protože jsem věděl že budete měsíc pryč.

Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 11:17 am    Předmět: Citovat

Ahoj Lucínku, výsledky z Memoriálu jsou na našich stránkách už druhý den po jejich skončení a to včetně speciální tabulky LL

http://www.lukostrelcicl.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=86&Itemid=147

s pozdravem Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 10:01 am    Předmět: Citovat

Ahoj, chápu vaše stesky a také se mi to nelíbí. Bohužel letos je to dáno mj. tím, že zatím byly v lize pouze dva turnaje, ze kterých mám výsledky (dubnové úděšice a LH), po kterých jsme hned odjeli za hranice a teď jsme zpět doma 14 dnů, kdy jsem konečně z větší části uklidil terče po LH a řešíme věci typu daňové přiznání naše i Lukostřelce, pojistné události (opět nám nějací dobráci obrali barák, zatímco jsme byli pryč - měď je zjevně pořád drahá a tedy lákavá a chybějící okapy v těchto deštích jsou také prima záležitost), z těch 14 dnů jsem strávil 5 na služebních cestách v Maďarsku a Ostravě ... a další. Je toho bohužel moc a koníčky (kterými i Lukostřelec bezpochyby je) musí trochu stranou.

Z Memoriálu výsledky zatím nemám vůbec.

Je to na pořadu dne, předpokládám do konce tohoto týdne to snad stihneme. Ale zaručit to bohužel nemohu, ještě stále jsem ve stavu, že dneska nevím, jestli zítra bude to, co si dneska naplánuju Sad

Pomoci bychom se rozhodně nebránili, ale nevím, jak takovou pomoc aktuálně realizovat - výsledky máme fyzicky doma na kartičkách a je potřeba to předatlovat do PC.
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2013 10:35 pm    Předmět: Citovat

Na Lukohrátkách jsem sice letos nebyl, ale musím s Lojzou souhlasit. To, že v červnu ještě není vyvěšená letošní ligová tabulka, je ostudné. Je to starý problém, už loni se o tom psalo. Jestli tento nezájem bude pokračovat, celá liga pomalu zanikne (nebo možná rychle).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luis
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.9. 2012
Příspěvky: 288
Bydliště: Velký Jeníkov 2, 378 53

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2013 7:40 pm    Předmět: Citovat

Nazdar všichni, co jsme byli na Lukohrátkách. Musím říct, že to je s náma špatný - že nikoho už ani nezajímají výsledky. O lize ani nemluvě. Měli bychom se asi vzpamatovat, nebo nám ta naše česká tradiční lukostřelba shnije. Zejména při tomto počasí. Lucínci, máte toho jistě sami dost, ale stačí naznačit a rádi pomůžem.
Hodně slunce a elánu přeje
Lojza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 10:51 pm    Předmět: Citovat

CAJ napsal:


Možná proto byly v takovém "retro" provedení, které nabídlo všechny zaběhané disciplíny a nesnažilo se blýsknout zase nějakou novinkou.


Opravdu, toto je důvod skladby disciplím. Tyto Lukohrátky měly být vzpomínkové. Tudíž i zařazení disciplín, které jsou nějakým způsobem "lukohrátovské".

Že budou nakonec až tak moc vzpomínkové rozhodně nebylo v plánu. Bohužel nás ten týden zastihly hned dvě tragické zprávy a tak to bylo pro nás trošku citově složité.

Jsme rádi, že se Vám všem líbilo a radi Vás zase na dalších turnajích uvidíme. Výledky se pokusím dát tento týden do kupy. Vrátili jsme se ze zasloužené dovolené, tudíž už budeme v civilizaci Cool a můžeme pracovat.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:54 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych napsal pár řádek k letošním Lukohrátkám.

Jako předchozí, tak i letošní pro mne představovaly určitý standard v pořádání velkých lukostřeleckých turnajů. Letos byla nezvykle vysoká účast dětských střelců a o něco slabší účast dospělých.

KLADY:
1. perfektně postavená trať.
Oproti dřívějšku podstatně těžší a celkově zajímavější bojová stezka Big Ups
Obtížný lesní roving, z mého pohledu letos 100% bezpečný jak při střelbě, tak při případném sbírání šípů.
2. téměř heroické nasazení zejména Bambulky a Itazipy při kvočnování střeleckých ratolestí. Klobouk dolů při tom množství dětí a pro ně speciálně připravených disciplín. salute
3. Výborně zvládnutá logistika, po celou dobu k disposici dostatečně zásobený stánek, oběd s hladkým průběhem, večer ještě uzeniny (a kdyby nebylo začalo lít jak z konve, tak byl plán péci klobásy až do noci).
4. Velmi pěkné ohňově-jiskrné noční vystoupení, ocenili to snad úplně všichni.
5. Rozdělení do skupinek v takovém počtu, že průchod tratí byl hladký, bez čekání.

SLABŠÍ MÍSTA:
1. už je to ode mne obehraná písnička, ale chyběla zástěna vypouštěče koleček. Nikdo nikdy neví, co se může stát...
2. Absence nějakého výraznějšího inovačního nápadu. Celý turnaj byl skvěle připraven, jak už jsem psal, všechna stanoviště etalon jak to má vypadat, ... ale žádné to osobité "granum salis", které z každého turnaje dělá svébytnou věc a na každých Lukohrátkách se nějaká taková "nová ptákovinka" mihla. Všechno jsme znali z minulých let. Pravda, mnohé bylo dotaženo do lepší formy.
3. To celé možná souvisí s posledním a jediným skutečným záporem letošních Lukohrátek: byly deklarovány jako poslední. Crying or Very sad
Možná proto byly v takovém "retro" provedení, které nabídlo všechny zaběhané disciplíny a nesnažilo se blýsknout zase nějakou novinkou. Osvědčená klasika v dobrých podmínkách.
Problém zjevně je ta únava, která tu "osvědčenou a známou" klasiku a vlastně již očekávaný standard provází. Každý si nějak zvykl, že tam ty Lukohrátky zas na jaře budou, jako kdyby samy vyrostly na Libušínské louce.

Pokud by skutečně tyto Lukohrátky byly historicky poslední (čemuž snad všichni stále odmítáme uvěřit), pak jim nepochybně zcela jiný rozměr přinesla tragická zpráva o Joeově úmrtí. Důstojné vyrovnání se s touto zprávou během zahájení přineslo mimo jiné i memento, že věci a lidé, které máme rádi a vážíme si jich a jaksi s nimi počítáme, vůbec nejsou samozřejmou a zajištěnou součástí našich životů, a že bychom si jich o to více měli vážit, dokud jsou zde. Šťastná setkání se - bohužel - nemusí opakovat...

Doufejme, že alespoň ty Lukohrátky se - v nějaké formě - opakovat budou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Donny
Nováček
Nováček


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 11:11 pm    Předmět: Citovat

Zdravím bratry a sestry ve zbrani:)

Po dvouleté pauze si člověk uvědomí, jak moc ho lukostřelba baví a jak skvělý kolektiv tento sport sdružuje. Účast na těchto závodech je vždy velice příjemný zážitek, plný nových tváří, zkušeností a legrace.

Smekám tedy před pořadali za to, že v konání této akce pokračovali a opět skvěle zařídili. Nevím jak to, ale dokonce i počasí dokázali nějak přizpůsobit a vylepšit (asi měli někde v klubovně skovaného šamana;) )

Takže velice díky a snad brzy opět na něčem obdobném naviděnou!

PS: Přikládám i pár foteček ze skupiny NO.10

http://doenny.rajce.idnes.cz/Lukohratky_2013/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 9:34 pm    Předmět: Citovat

Smile díky taky vás rád (u)vidím. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ajuta
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 5:52 pm    Předmět: Citovat

Za svoji ženu Filoménu a za sebe chci poděkovat za odpočinek a setkání velmi přátelské.A jak je vidět...nikdo neví co může být zítra.Tak třeba někdy příště karamádi. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 1:30 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
jů!! Jeneš zpátky na bedně kam patří!! Shocked


No jo, Jeneš jako živý... Ani to nechci zakřiknout. No sláva, hurá a tak podobně.

Blahopřeju a rád tě vidím, byť zatím jen virtuálně.

Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
macek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 6:18 pm    Předmět: Citovat

............ a pohádky byl konec.
Děkujeme Lucínkovi,Bambulce a všem rodinným pomocníkům za krásný den.
Bylo fajn vidět po dlouhé zimě zase známé tváře.
Díky Jerrymu a Janě za podporu alespoň slovy!
sunny hello1
Martin a Martina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 6:09 pm    Předmět: Citovat

jů!! Jeneš zpátky na bedně kam patří!! Shocked
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 5:00 pm    Předmět: Citovat

Prosíme o trpělivost, výsledky vyvěsíme v nejbižším možném termínu což je koncem května. Dřív to bohužel z časových důvodů nestihneme. Děkujeme Vám všem také za krásný víkend.
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 4:38 pm    Předmět: Citovat

to Eraja

Neni za co, vidis ze se k tomu staci dobre postavit, hihi

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ugofon
Nováček
Nováček


Registrace: 3.4. 2013
Příspěvky: 64
Bydliště: Lékařova Lhota

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 9:39 am    Předmět: Díky Citovat

Moc děkujeme organizátorům za perfektní akci a ostatním za bezva společnost. Byl to krásný den. Záhorkovi, pár fotek máme na naší ksichtoknize - http://www.facebook.com/Lukostrelbacz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zraplaz
Nováček
Nováček


Registrace: 28.4. 2011
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 8:14 pm    Předmět: D9ky díky Citovat

Taktéž se chci připojit k díkům za skvěle připravený a úžasná závod. Bylo bomba se s váma bando zase po delší době vidětSmile Lucínkovi, Bambulce a ostatním, co se podíleli na přípravách skládám hlubokou úklonu, protože to co jste letos předvedli byl výkon hoden chvály. Takže ještě jednou - děkuji. Jste skvělí! wav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Erája
Nováček
Nováček


Registrace: 7.1. 2013
Příspěvky: 18
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 4:50 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se připojit s poděkováním za letošní Lukohrátky. Byla to moje první akce tohoto zaměření, byť jen jako doprovod. Takže za dětskou kategorii: klobouk dolu. Takhle dobře a poctivě zpracovanou kategorii dětí jsem už dlouho na žádných závodech neviděla. Matěj byl unešený, nadšený. Nechápu, jak šla udělat sestava disciplín tak, aby mrňata neztratila zájem ale stalo se. Takže ještě jednou, díky!

PS: ještě jednou děkuji pánům a slečně za postřehy a rady u cvičných terčů!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 4:44 pm    Předmět: Citovat

Jako jsem už jednou psal o Lazluku. Kdo nezažil neví! A ja jsem zase rád, že jsem byl u toho.Děkuju.
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 2:26 pm    Předmět: Citovat

Díky za skvěle vydařenou akci, moc jsem si to užil ve společnosti spousty bezvadných lidí. Štěstí jsme měli i s počasím, takže zbyl jenom ten jeden mrak. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 1:44 pm    Předmět: Citovat

Mlčochu jsi nejlepší nejen lukostřelec, ale i fotograf! DÍKY! Joh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 1:26 pm    Předmět: Citovat

Děkujeme, za příjemný den Lucínkům a také naší skupině. Přikládám pár fotek z KOMBATU. Za pozornost stojí hlavně Běžkař a jeho následovník. Zdravíme z Jeníkova Johanka a Lojza
http://joh5.rajce.idnes.cz/LUKOHRADKY_2013#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.