Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ramena kuše excalibur
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Watcher
Nováček
Nováček


Registrace: 4.1. 2016
Příspěvky: 18
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ahojte,
je tu niekto co menil ramena na kusi Excalibur a zostali mu tie povodne niekde v sufliku ? (starsie EXO modely, nie Matrix).
_________________
Excalibur Vixen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kožak
Nováček
Nováček


Registrace: 4.3. 2016
Příspěvky: 11
Bydliště: Líbeznice

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2016 12:45 pm    Předmět: Citovat

KOŘEN napsal:
Ahoj Kožaku, vítej na fóru Wink Hele řeší se to i na amerických fórech. Excalibur se k tomu vyjadřuje, že o nic nejde, že to není chyba výrobního procesu, že to nemá na vlastnost ramen žádný vliv. Sám jsem měl toto na Matrixu 380. Nevím, podle mě je to odfláknutá výroba. Protože když se podívám na ramena Tenpointa nebo kladkového luku PSE, tak nic podobného tam není. Je to vidět na tomto oobrázku:



Nevím jak myslíš viklající se pažbu a šrouby. Já jsem s uchycením pažby na Matrixu taky nebyl spokojený, ale je o tím, že to byly 2 materiály spojené dohromady - hliníkový rail a plastová pažba - toto bude dělat paseku vždycky na jakémkoliv typu zbraně, proto je tolik zbraní s dřevěnou pažbou - není to jen o vzhledu. Ze začátku je vše v pohodě, ale jakmile proběhnou první změny teplot a mechanické napětí, tak se udělají neskutečné škvíry a pažba pak hnusně vrže.
Se šrouby jsem neměl žádný problém - tedy alespoň s těmi dvěma hlavními držící tělo a lučiště - ty jsou podle mého dosti kvalitní. Které šrouby ale stály za pendrek, tak byly ty 4 vepředu přidržující ramena. Totální bláto.
Nejen dle mého názoru se Excalibur za poslední roky šíleně propadnul, co se kvality týče. Já mám v příštím výběru výrobce kuše už zcela jasno...

Very Happy díky,tak si mě trochu uklidnil Wink co se týká těch šroubů ,je to tak jak řikáš. Montoval sem tlumiče ramen a ač sem se snažil jak to šlo ,šroby na vyhození Smile ...naštěstí ty nový co byli k tlumičům v poho. No a volné je to v tom předpažbí ,šroub je na krev ale vyklá se to stejně ...tak buď si zvyknu nebo stim praštim. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2016 10:55 am    Předmět: Citovat

Ahoj Kožaku, vítej na fóru Wink Hele řeší se to i na amerických fórech. Excalibur se k tomu vyjadřuje, že o nic nejde, že to není chyba výrobního procesu, že to nemá na vlastnost ramen žádný vliv. Sám jsem měl toto na Matrixu 380. Nevím, podle mě je to odfláknutá výroba. Protože když se podívám na ramena Tenpointa nebo kladkového luku PSE, tak nic podobného tam není. Je to vidět na tomto oobrázku:



Nevím jak myslíš viklající se pažbu a šrouby. Já jsem s uchycením pažby na Matrixu taky nebyl spokojený, ale je o tím, že to byly 2 materiály spojené dohromady - hliníkový rail a plastová pažba - toto bude dělat paseku vždycky na jakémkoliv typu zbraně, proto je tolik zbraní s dřevěnou pažbou - není to jen o vzhledu. Ze začátku je vše v pohodě, ale jakmile proběhnou první změny teplot a mechanické napětí, tak se udělají neskutečné škvíry a pažba pak hnusně vrže.
Se šrouby jsem neměl žádný problém - tedy alespoň s těmi dvěma hlavními držící tělo a lučiště - ty jsou podle mého dosti kvalitní. Které šrouby ale stály za pendrek, tak byly ty 4 vepředu přidržující ramena. Totální bláto.
Nejen dle mého názoru se Excalibur za poslední roky šíleně propadnul, co se kvality týče. Já mám v příštím výběru výrobce kuše už zcela jasno...
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2016 9:30 am    Předmět: Citovat

Pretože je to odfláknuté...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kožak
Nováček
Nováček


Registrace: 4.3. 2016
Příspěvky: 11
Bydliště: Líbeznice

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2016 9:41 pm    Předmět: Citovat

Xhibit napsal:
Ahoj,
moje problémy s jandaem a jeho tragickými rameny řeším v jiném tématu.
Tu vadu nemyslíš to co je na foto níže? Mám "nové" rameno kde se mě prakticky hned loupe barva, ale je hladké. Na tom druhém barva drží ale vypadá takto:


Mnó je to dost podobný. Asi je to strukturou toho materialu ale proč je povrchová ůprava na jednom rameni vcelku dobrá(hladká) a na druhym takhle prachbídná nechápu Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Xhibit
Nováček
Nováček


Registrace: 21.2. 2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2016 7:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
moje problémy s jandaem a jeho tragickými rameny řeším v jiném tématu.
Tu vadu nemyslíš to co je na foto níže? Mám "nové" rameno kde se mě prakticky hned loupe barva, ale je hladké. Na tom druhém barva drží ale vypadá takto:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kožak
Nováček
Nováček


Registrace: 4.3. 2016
Příspěvky: 11
Bydliště: Líbeznice

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2016 6:43 pm    Předmět: Citovat

Nazdar Hoši Smile je to tady můj první přízpěvek ,tak prosim kapku podusit :)proč píšu do tohodle tématu: před časem sem pořídil Grizzlyho a až teď kdy sem pročetl tohle vlákno zjišťuju že i na něm sou ramena dost odfláklá. Obzvlášť pravý a to na vnitřní straně po celé délce. Dal bych sem fotku ale zatim sem nepřišel nato jak Question Ale v podstatě jde o krátký prohlubně nebo rýhy ...sice zalitý barvou ale kdo ví kdy mi to nafackuje Confused Další věc co mě u týhle poměrně drahý věci trochu zklamala je vyklajícíse tělo v pažbě a šrouby...ty sou docela tragický. Tak se chci zeptat je nás pár nebo běžná věc u Excalibru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st září 30, 2015 9:11 pm    Předmět: Citovat

Ty krávo..
to musel bejt šleha..
malá kuše velký potenciál na lov.. kompat, ale je to přehnané.. BowTech udělal masivní změnu a překoval matrixe na micro..
matrix má životnost ramen cirka 700 střel jako lovecká kuše..
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
p_e_t_a_n
Nováček
Nováček


Registrace: 17.7. 2015
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 8:57 pm    Předmět: Citovat

A hlavne je v te diskuzi dobrej ten pan co resi tu vodovahu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 9:42 am    Předmět: Citovat

Fúha, nepríjemné, vada materiálu, neni o čom...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: so září 26, 2015 9:02 pm    Předmět: Citovat

http://www.crossbownation.com/forum/topic/36005-micro-broken-limb/

Shocked nová kuše, 10 výstřelů, vše správně nastaveno, střelba se správnými šípy.

Borec měl sakra štěstí, že ho to rameno nějak extrémně nevyliskalo.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 10:32 am    Předmět: Citovat

Keď už si načal,tak momentálne som dal 1261 výstrelov s novými ramenami a všetko je v najlepšom poriadku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 7:36 pm    Předmět: Citovat

Nie je mi celkom jasné čo myslíš tým,,pokročili v ramenech" scratch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 3:13 pm    Předmět: Citovat

Klucí dejte mi do SZ jak jste prokročili v ramenech na Matrixe.
Dík
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2015 12:28 am    Předmět: Citovat

Vecsia sanca zamedzit prejavom dryfire vystrelu je pouzitie materialu ako je dacron,cize viacej prietazneho..lenze to uz sa dnes nenosi,nikto nechce tetivu pomalsiu o min.20 fps..ak to mam osobne zhodnotit je viacej skodlive prudke zastavenie ako ten pohyb dopredu..ale obe moznosti su nie velmi ziaduce...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2015 12:10 am    Předmět: Citovat

Pouzitie tetivy pre dalsiu strelbu po dryfire vystrele je dost osemetne..zalezi od toho nakolko je ta ktora tetiva naddimenzovana..ale je to spotrebny predmet,preto je lepsie ju archivovat..pri dryfire vystrele skodi ramenam pohyb dopredu,aj prudke zabrzdenie..takyto vystrel je skodlivy z akehokolvek uhla pohladu..aka taka sanca zamedzit jeho skodlivym prejavom je prietaznost vlakna..pri viac prietaznom vlakne idu ramena zase viacej dopredu,ale pod mansou rychlostou..celkovo je takyto vystrel bud alebo..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
p_e_t_a_n
Nováček
Nováček


Registrace: 17.7. 2015
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2015 12:05 am    Předmět: Citovat

Novy odkaz
https://imageshack.com/i/f0Ay2MOGj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
p_e_t_a_n
Nováček
Nováček


Registrace: 17.7. 2015
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 11:58 pm    Předmět: Citovat

[/quote]

Ahoj
1. tetivu poriadne skontroluj, nemusi byt poskodena ale ak si si neni isty, tak ju vymen. Tetiva pri takom vystrele moze vyletiet... Aku mas tetivu?
2. Mas uz nove ramens?
3. Link nefunguje ...
4. Tlmice S5 nefunguju ako "zachrana"... *1

*1: Uvaha - otazka: pri vystrele na prazdno nemozu tlmice S5 skor uskodit ramenam? Tym ze zachytia tetivu a ramena pracuju dalej dopredu...[/quote]

Ramena nemam, stalo se mi to dnes odpo, tetivu vyhodim, co se tyce tlumice sp vim ze to neni zachrana, ale myslim, ze uskodit by nemohl, myslim ze praveze by mel zastavit cestu ramen dopredu = jejich poskozeni....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 11:17 pm    Předmět: Citovat

p_e_t_a_n napsal:
............ proč to píšu do tématu "ramena"? protože dnes jsem pro samé experimentování a pořizování fotek a jiných blbostí udělal něco co jsem myslel, že zrovna mně se nikdy nestane - vystřelil bez šípu.

Výsledek: Vyletěla tětiva ta mi udělala pořádný cucflek na krku a prasklo rameno. Na spodní části se vyštípla tříska o velikosti cca klasické jehly na šití.

Střílet s tím by byl asi hazard....

foto v příloze, snad to půjde otevřít.....

https://photos.google.com/album/AF1QipO7hA-dXhZXvBgW02EDYxIqOxCVtnsOIjD6weDz

takže to není moc slavný vstup mezi vás......

Každopádně originál dorazy s5 mně nezachránily a velmi mně udivilo, že vylétla tětiva.....

Je možno použít tětivu znovu? V tuto chvíli má nastříleno cca 750 výstřelů a nejeví známky poškození.....


Ahoj
1. tetivu poriadne skontroluj, nemusi byt poskodena ale ak si si neni isty, tak ju vymen. Tetiva pri takom vystrele moze vyletiet... Aku mas tetivu?
2. Mas uz nove ramens?
3. Link nefunguje ...
4. Tlmice S5 nefunguju ako "zachrana"... *1

*1: Uvaha - otazka: pri vystrele na prazdno nemozu tlmice S5 skor uskodit ramenam? Tym ze zachytia tetivu a ramena pracuju dalej dopredu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
p_e_t_a_n
Nováček
Nováček


Registrace: 17.7. 2015
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 9:40 pm    Předmět: Citovat

dobrý den, zdejší fórum a téma s kušemi sleduji měsíce, zaregistroval jsem se až včera... přečetl jsem po večerech snad všechno....Vlastně ho sleduji roky, ale doposud jsem střílel dloouhé roky z luku a protože změna je život tak před několika měsíci jsem zakoupil excalibur axiom. Od prvního seznámení až po experimenty se šípy a prvními omotávkami atd jsem se dostal k experimentům s tlumiči, tětivy, přes přelepení originálních tlumičů kůži až po silnou gumu atd. Nyní experimentuji s výrobou celých kovových držáčků a do toho klasické gumové dorazy se zalitým šroubem...

proč to píšu do tématu "ramena"? protože dnes jsem pro samé experimentování a pořizování fotek a jiných blbostí udělal něco co jsem myslel, že zrovna mně se nikdy nestane - vystřelil bez šípu.

Výsledek: Vyletěla tětiva ta mi udělala pořádný cucflek na krku a prasklo rameno. Na spodní části se vyštípla tříska o velikosti cca klasické jehly na šití.

Střílet s tím by byl asi hazard....

foto v příloze, snad to půjde otevřít.....

https://photos.google.com/album/AF1QipO7hA-dXhZXvBgW02EDYxIqOxCVtnsOIjD6weDz

takže to není moc slavný vstup mezi vás......

Každopádně originál dorazy s5 mně nezachránily a velmi mně udivilo, že vylétla tětiva.....

Je možno použít tětivu znovu? V tuto chvíli má nastříleno cca 750 výstřelů a nejeví známky poškození.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Radikal
Nováček
Nováček


Registrace: 12.7. 2013
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 11:21 am    Předmět: Citovat

miro6446 napsal:
ešte som zabudol nemaj za zlé Scootrovi že je podozrievaví
má veľa zlých skúseností s falošnými nickmi a podobnou háveďou Wink


Very Happy jo v pořádku.
_________________
Excalibur Eclipse XT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Radikal
Nováček
Nováček


Registrace: 12.7. 2013
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 11:20 am    Předmět: Citovat

Jsou to ramena z eclipse..... a nátah 200 lbs
_________________
Excalibur Eclipse XT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 10:15 am    Předmět: Citovat

ešte som zabudol nemaj za zlé Scootrovi že je podozrievaví
má veľa zlých skúseností s falošnými nickmi a podobnou háveďou Wink
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 10:11 am    Předmět: Citovat

to Radikal
jaká síla a typ ramen to je.

excalibur vyrába jeden typ ramien pre všetky modely okrem 150 Lb a teda od 175Lb až do 225Lb tie ramená sú totožné mení sa iba dlžka tela čiže sila kuše je daná dlžkou tela ( a samozrejme náťahu) u 150Lb sú myslím ramená tenšie toť moje vysvetlenie hm...
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 8:18 am    Předmět: Citovat

to si děláš humor?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Serža
Nováček
Nováček


Registrace: 25.6. 2013
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 1:28 am    Předmět: Citovat

to Radikal: doporučuju investovat do tý nový lišty na optiku s pojistkou proti výstřelu bez šípu...coool, mě to spasilo ramena už asi tak 2X, myslím Smile
_________________
Excalibur Matrix 380, Ragim Impala Black 62"/35lbs, Ragim Taiga 48"/30lbs, ČZ Scorpion EVO3 S1, Glock 19 gen2, KAHR PM45, Fabarm MARTIAL Pistola 12/76, Remington 700/AICS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Serža
Nováček
Nováček


Registrace: 25.6. 2013
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 1:25 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
ok... tak se vrátíme tedy k tomu Tvému nešťastnému tématu Very Happy
Ramena kupuj vždy v páru a nikdy neměň jen jedno poničené.. musí jít stejně a stejně se unavovat - takové to české spoření u tohohle neplatí / nechám si jedno na později tohle ještě funguje /.
Já osobně bych si je v ČR nikdy nekoupil a pokud ano tak bych volil jedinou firmu a to je Jasa. Jinak z ebay bych je také nechtěl. Jediná možnost je napsat přímo do Excalibru a nebo
http://www.arrowinapple.de/armbrustvergleich/
Můžu ti to poptat a dám ti adresu na naše depo, kam si to můžeš poslat aby jsi ušetřila za dopravné.


no vidíš, kdybys tohle napsal hned, bylo tu o polovičku příspěvků míń a fórum přehlednější....ale že ty tak trochu děláš drahoty a virtuálně zvedáš cenu svého příspěvku? Smile
_________________
Excalibur Matrix 380, Ragim Impala Black 62"/35lbs, Ragim Taiga 48"/30lbs, ČZ Scorpion EVO3 S1, Glock 19 gen2, KAHR PM45, Fabarm MARTIAL Pistola 12/76, Remington 700/AICS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radikal
Nováček
Nováček


Registrace: 12.7. 2013
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 10:44 pm    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
hele ty jsi asi fakt taky zažranec .. jak dlouho střílíš?


No zas tak dlouho ne od ledna tohoto roku:) ale moc se mi to líbí... vlastně i mému manželovi.

Jo a tlumiče tětivy jsou součástí při prodeji této kuše.
_________________
Excalibur Eclipse XT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 10:39 pm    Předmět: Citovat

hele ty jsi asi fakt taky zažranec .. jak dlouho střílíš?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Radikal
Nováček
Nováček


Registrace: 12.7. 2013
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 10:37 pm    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
ucime sa odkedy prideme na tento svet.. Very Happy tento jav u teba urcite zanechal stopu,teraz by si mala kontrolovat sip pred vystrelom aspon dvakrat..


To si piš, že mě tahle chyba poučí a ještě jsem si říkala , že si je pověsím na krk abych to viděla každý den jakou jsem udělala chybu:( a raději se podívat dvakrát jestli je vložený šíp....blbá chyba na poučení, ale stalo se a už to nevrátím....jen budu opatrnější a raději s tím seknu , když příště někdo přijede.
_________________
Excalibur Eclipse XT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.