Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zaujímavosti o kušiach.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 64, 65, 66  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 1:31 am    Předmět: Citovat

vyrobit nadupanou kuši dnes už není až tak velký problém,stačí trochu upgradovat excalibury Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 6:23 pm    Předmět: Citovat

Tak si jí dělal pro sebe a ne na prodej.. tzn.... dám do toho srdce a duši abych měl svou legendárku kterou nikdo nemá Very Happy, ta kuše nás přežije Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 6:10 pm    Předmět: Citovat

ale kdezeee.. Laughing v dnesnej dobe praskaju kuse navrhovane na oxforde,ktorych vyroba je praktizovana pocitacmi riadenymi cnc frezami..toto by ma vôbec neprekvapilo,kebyze to vydrzalo a nerozsypalo sa.. Very Happy
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 5:34 pm    Předmět: Citovat

Máš recht, souhlasím s tebou. Je to machr ale bál bych se toho. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 5:23 pm    Předmět: Citovat

Tá zbraň pôsobí na mňa silne nebezpečne pre strelca. Inak zaujímavé. Je to majster remeselník.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 3:13 pm    Předmět: Citovat

Kdo z vás si troufne na tohle? Na tohle už musí mít někdo pořádné koule...


http://www.youtube.com/watch?v=q7xzzOxGhes

http://www.youtube.com/watch?v=HdAfO6eWEY8
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 6:14 pm    Předmět: Citovat

Very Happy každej bude mít jednu stranu Very Happy bude putovní... a tímto na to kašlem ...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 6:00 pm    Předmět: Citovat

Ze Vam to stoji.................

za to

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 5:14 pm    Předmět: Citovat

Ted jsi na to prisel, jsi chytrej kluk Laughing
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 4:33 pm    Předmět: Citovat

Tebe za nováčka nikdo nepovažuje, ale za lovce a nevím co se tu urážíš a čertíš, přijde mi to jako by sis tohle celé vztahoval na sebe...ale už dost je tu vlákno PPC, kam tohle patří .

Nebo ti jde o tu terčovnici o kterou sis tu nenápadně napsal??? "No a treba by nebylo ani od veci, kdyby jako omluvu dal treba tercovnice, nebo kus... treba me Very Happy ... nee, dobre...tak NAM VSEM treba na nejakej sraz... nebo by i mohl neco usporadat, nejakou verejnou predvadecku..."
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 3:06 pm    Předmět: Citovat

pre mňa nováčik nie si
ja mam veľa prispevkov a stale sa pokladam za novačika čo má minimum skúseností toto je o niečom inom ako o množstve príspevkov
mňa mrzí že sem nechodí napr. Adrian alebo MartinT
Adrian sa vyjadril že nemá potrebu sa venovať našim žabo-myším hádkam a chlap sa venuje kušiam už 7 rokov a preteká
prosím ťa už to nechaj hm...
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 2:52 pm    Předmět: Citovat

Scootre, Tobe hodne chybi objektivita a nadhled... a Miro, Tebe chapu, je to Tvuj kamarad a sam bych na Tvem miste udelal to same a zastal se ho...
Ale psat o prodejci jako o buzne?!?!? Vkladat sem znovu a znovu urazlivy prispevky? Odsuzovat kohokoli, nebo shazovat novacky, kdyz si u nej neco koupi?!?! A pak sem napsat cokoli o urovni? Rolling Eyes

Nebudu se tady dohadovat, minimalne v zacatcich jsem mel chut sem prispivat se zkusenostma, poznatkama...coz jsem taky delal. Odpovidal na otazky v SZ, delil se o informace... nemel jsem potrebu za kazdou cenu neco komentovat, i kdyz ten koment nemel vubec vahu, takze ano... mam zde malo prispevku, tudiz jsem novacek...?

Ale z jednoho mam radost!!! Scootr zde napsal, ze se*e na další rekce na shop Ku**.cz a Cer**/*n ...takze doufam, ze bude chlap a jeho slovo mu vydrzi co nejdyl...
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 8:49 am    Předmět: Citovat

hmm.. už ne Very Happy
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Serža
Nováček
Nováček


Registrace: 25.6. 2013
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 2:39 am    Předmět: Citovat

Scootr: klídek, praskne ti cévka a budeš tahat nohu... Very Happy
_________________
Excalibur Matrix 380, Ragim Impala Black 62"/35lbs, Ragim Taiga 48"/30lbs, ČZ Scorpion EVO3 S1, Glock 19 gen2, KAHR PM45, Fabarm MARTIAL Pistola 12/76, Remington 700/AICS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 1:37 am    Předmět: Citovat

Serža napsal:
výzva k umírnění od někoho, kdo slušného oponenta nazývá kokotem je skutečně na místě Wink že vy tady z toho Cermana máte nějakej komplex méněcennosti? Very Happy


.. ale to je jedno.. tohle téma patří do Poděkování Panu Cer... kupujte si kuše a díly kde chcete, pište si co chcete .. tohle téma mi je u prde...jen prosím, máte na to téma PPC či máte možnost si založit své vlastní a dávat si tam své poznatky... ale prosím, nezamořujte s tím jako nováčkové zbytečně všechna témata. A až sem někdo napíše, že kuše 401 či Umax je přepnutý a neschválený od výrobce nekamenujte ho za to a trochu se zamyslete nad tím může být pravda a co ne a kdo ponese následky...
plno z nových nicků jsem nic nového nepřineslo jen tento spam Cer...a podobné odnože .. kvalitní téma zde ničíte a odrazujete jistě nové lidi,kteří mají chuť a možnost napsat sem více než : [u]protoze za tohle bych te ja osobne na jeho miste navstivil a rozbil bych ti hu*bu. Zamyslete se tedy nad tím a až sem jeden z vás napíše více než jen reklamu pro tento obchod tak to každý ocení.. jak říkám ani jeden z vás nenapsal nic co se týká konstrukce, vývoje, střelby, nastavení, podrobných testů balistik, nebo jen jedinou vychytávku co by někomu usnadnila střelbu. Prostě nic za co by Vás mohl někdo uznat jako normálního střelce a jen machra co si koupil kuše a tlachá o jejím nákupu a hájí něco co nezažil. Dík a z mé strany se*u na další rekce na shop Ku**.cz a Cer**/*n. s pozdravem a přeberte si to jak chcete! [/u]
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 1:18 am    Předmět: Citovat

D0kt0r napsal:
Vim, ze stojis vzdy za Scooterm, ale i tak by me zajimalo, proc bych se mel mirnit...


protoze za tohle bych te ja osobne na jeho miste navstivil a rozbil bych ti hu*bu,

třeba za tohle sokolíku, trochu si sám přeťápl!
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Serža
Nováček
Nováček


Registrace: 25.6. 2013
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 10:58 pm    Předmět: Citovat

výzva k umírnění od někoho, kdo slušného oponenta nazývá kokotem je skutečně na místě Wink že vy tady z toho Cermana máte nějakej komplex méněcennosti? Very Happy
_________________
Excalibur Matrix 380, Ragim Impala Black 62"/35lbs, Ragim Taiga 48"/30lbs, ČZ Scorpion EVO3 S1, Glock 19 gen2, KAHR PM45, Fabarm MARTIAL Pistola 12/76, Remington 700/AICS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 10:56 pm    Předmět: Citovat

Vim, ze stojis vzdy za Scooterm, ale i tak by me zajimalo, proc bych se mel mirnit...
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 12:00 pm    Předmět: Citovat

to DOktor aj ty sa mierni
Scootra si vážim a stojím za ním Confused
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 11:47 am    Předmět: Citovat

u mňa je to ko..t a nemam chuť to zas znovu a znovu rozoberať toť môj názor hm.-.
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 8:34 am    Předmět: Citovat

Zrovna jsi trefil hřebík na hlavičku. Má tu své vlákno a tak toho využijte a piště tam vaše postřehy k tomuto prodejci.
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 8:13 pm    Předmět: Re: :D Citovat

Cerman je osobnost, ma tu svoje vlakno kdyztak Very Happy... a nekolik svych pseudonicku Very Happy
V necem je levnej, v necem drahej, ale je fakt ochotnej!.... je asi dobry si u nej vsechno hlidat, kvuli jeho obchodni praktikam z minulosti... a je fakt, ze laikovi vnuti vselijaky kraviny co nevyuzije, zbytecnosti atd... coz dneska dela asi kazdej ale... co se ex. veci tyka, ma levny kuse, ale drazsi prislusenstvi...
Kdyby se vic snazil a byl co k cemu, priznal by barvu co vsechno se v minulosti delo, omluvil by se... ukazal by, ze je chlap a ze neceho lituje... mozna by pak na nej i lidi tady koukali jinak... a mohl se stat konecne opravdu serioznim prodejcem.
No a treba by nebylo ani od veci, kdyby jako omluvu dal treba tercovnice, nebo kus... treba me Very Happy ... nee, dobre...tak NAM VSEM treba na nejakej sraz... nebo by i mohl neco usporadat, nejakou verejnou predvadecku...
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Serža
Nováček
Nováček


Registrace: 25.6. 2013
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 12:15 pm    Předmět: Re: :D Citovat

Radikal napsal:
Jo a ještě bych chtěla reagovat na tu cenu...v Jasa ji má za tu stejnou cenu a bez úprav:(( tak nevím ...myslím, že v základu ji má nejlaciněji.


tak tak, dlouho jsem spekuloval a nakonec mám Matrixe taky od Cermana (originál bez úprav)
_________________
Excalibur Matrix 380, Ragim Impala Black 62"/35lbs, Ragim Taiga 48"/30lbs, ČZ Scorpion EVO3 S1, Glock 19 gen2, KAHR PM45, Fabarm MARTIAL Pistola 12/76, Remington 700/AICS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Radikal
Nováček
Nováček


Registrace: 12.7. 2013
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 2:00 am    Předmět: :D Citovat

Jo a ještě bych chtěla reagovat na tu cenu...v Jasa ji má za tu stejnou cenu a bez úprav:(( tak nevím ...myslím, že v základu ji má nejlaciněji.
_________________
Excalibur Eclipse XT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Radikal
Nováček
Nováček


Registrace: 12.7. 2013
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 1:56 am    Předmět: Matrix Citovat

Ahoj kluci....chtěla bych reagovat na pana Cermana...byla jsem u něj kvůli těm ramenům...už je mám a jsou v pořádku...byl ochotný...dal mi dvě tětivy se slevou a jednu zdarma.....jak už tady bylo řečeno, přijela jsem navečír a věnoval se mi celou dobu.....já za sebe s ním špatnou zkušenost nemám a ještě se mi nabídl, protože objednával zboží a neměl má ramena v barvě mé kuše, tak ař přijdou ty méa já tyhle neodřu a nezničím Very Happy , tak mi je vymění....to už je dost dobrý...
Jak říkám víc lidí víc názorů...nemůžeme být všichni spokojení s jednou věcí či člověkem.
Jo a metrixe jsem si i vyzkoušela mě se s ním střílí velice dobře a pan Cerman mě nechal vystřelit i ze své závodní kuše...má ji dobře upravenou a ta mi seděla fakt dobře pažba ze držela úplně perfektně a byla dobře vyvážená......metrix který upravil je o něco těžší, ale jde to....právě to tělo, které upravil je o něco těžší a pevnější.
Já sama za sebe o metrixu nemohu říci nic špatného...je kratší a tím pádem se mě jako ženě drží líp a s tou vyváženosti je to lepšíSmile) je fakt, že když jsem si střelila cítila jsem tu sílu:D natahuje se dobře...já kdybych teď měla ty peníze, tak si ji koupím Very HappyVery HappyVery Happy
Tak to je jen čistě muj názor a hlavně se nečilte...teda Scooter Very HappyVery Happy ber to v klidu...máš určitě svého prodejce, který ti vyhovuje:)
_________________
Excalibur Eclipse XT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 11:56 am    Předmět: Citovat

Je to uz docela davno...ale dospelej chlap to natah tak o 3-4cm...celkovej natah to melo asi tak 25-30cm, moc si tu samotnou 'kus' uz nevybavuju, nakonec meli problem i se spousti, takze to skoncilo nekde v zeleze...
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 10:06 am    Předmět: Citovat

D0kt0r napsal:
spitamen napsal:
co vsetko dokazalo take monstrum prerazit?

videl jsem 'jen' jak prostrelil skrz stary poctivy zelezny sud, ten se skruzema, plny vody...nebo 3 pytle cementu... strileli do vseho moznyho, malo co to zastavilo....proti hromade pisku... ale kvuli velky spotrebe tetiv a tezkymu napinani pomoci 'hup-cuku' je to brzy omrzelo.



Nevies povedat tak odhadom kolko to malo libier natahu?zaujimalo by ma to z toho pohladu kolko vlaknova tetiva by musela byt vyrobena na taku silu a ci by to uniesli vlakna fastflitu,samozrejme uz len cisto teoreticky,kedze predpokladam ze drvic hradied uz asi nieje aktivny..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 12:56 am    Předmět: Citovat

EMax mi prošil 5 notesů za sebou /monitor, HDD a zákl deska../
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
D0kt0r
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2012
Příspěvky: 146
Bydliště: Středočeský kraj

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 12:51 am    Předmět: Citovat

spitamen napsal:
co vsetko dokazalo take monstrum prerazit?

videl jsem 'jen' jak prostrelil skrz stary poctivy zelezny sud, ten se skruzema, plny vody...nebo 3 pytle cementu... strileli do vseho moznyho, malo co to zastavilo....proti hromade pisku... ale kvuli velky spotrebe tetiv a tezkymu napinani pomoci 'hup-cuku' je to brzy omrzelo.
_________________
Exomax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 6:52 pm    Předmět: Citovat

nekvalitní prodejce jsi napsal ty já ne... vyrobit tělo umí kde kdo navrhnout málo kdo ...
Nebudu se tu s někým hádat jak malej kluk, Matrix mi neoslovil a tohle mi taky nic neříká... jen že zmizela bezpečnostní pojistka oproti originálu a je to stejné jak u UMAXE + pár centimetrů.. nic víc nic míň...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 64, 65, 66  Další
Strana 16 z 66

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.