Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Genius Loci 21.9.2013
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 11:18 pm    Předmět: Fotky Citovat

A nějaké ty fotky Smile

http://www.demdaal.cz/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=189:genius-loci-2013&Itemid=118
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 8:07 pm    Předmět: Video Citovat

Tak ještě videosestřih z turnaje Smile

http://www.youtube.com/watch?v=Wak8mvUfRWE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 12:38 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
K tomu "sranda závodění" - začasté máme zkušenosti s účastí střelců přehnaně soutěživých a ambiciózních, zejména z oblasti sportovních a 3D střelců. Většinou to tu atmosféru spíše kazí.
.

Já bych to tak neprožíval. Atmosféru si dělají lidi sami mezi sebou. Popravdě moc nechápu lidi, co jedou někam kde je to nebaví a otravují s tím ostatní.

To se bude na soutěžích asi dít opakovaně, že tam přijede někdo soutěživý, nebo ambiciózní, nebo oboje.
Zatáhněte ho na večírek, rozveselte ho omamnými nápoji a buď už víckrát nepřijede, nebo se naopak stane společenským.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 7:42 pm    Předmět: Citovat

Bob napsal:


No a jinak... téměř každá disciplína na těchto soutěžích se dá nazvat "sranda disciplínou" - a stejně se všichni snažíme co to dá... a jsme mrzutí pokud se to zrovna nepovedlo... prostě chceme porovnávat svoje schopnosti s ostatními.
Od toho tyhle soutěže jsou a jsem rád že je někdo dělá... jsem rád že jsem tam byl, a rád přijedu příště zase pokud to jen trochu půjde.

Takže asi tak.


No jasně že to jsou srandadisciplíny a nejsme zas tak mrzutí, když se nám něco nepovede. I když vyhrávat mě baví. Obzvlášť na Genius Loci, neboť mám obrovskou potřebu krásných drátěných lukostřelců. Už vlastním dva dráťáky- Johanku a Lojzu. Na turnaje jezdíme hlavně proto, že se vidíme s podobnými blázny co místo toho, aby si v sobotu trochu přispali, jedou přes půl republiky a honí se kolem rybníků s lukem. No a hlavně, protože po turnaji většinou následuje večírek! Nejinak tomu bylo i minulý týden ponávratu do Jindřichova Hradce. Za večírkové lukostřelce Johanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 2:44 pm    Předmět: Citovat

K tomu "sranda závodění" - začasté máme zkušenosti s účastí střelců přehnaně soutěživých a ambiciózních, zejména z oblasti sportovních a 3D střelců. Většinou to tu atmosféru spíše kazí.

Mě se na GL tradičně moc nedaří - první rok jsem střílel s lukem do vrtule a lítalo to naprosto náhodně, kde byl problém jsem zjistil až po soutěži (přiznávám, to už se začala projevovat určitá deprese z vlastního výkonu Smile ) Letos pro změnu jeden a půl ligové disciplíny s naštíplým lukem - terčovka na 25 metrů a rychlostřelba. Tětiva se mi vlivem odštípnutí končíku luku o několik cm posunula, změnilo se tak postavení středu luku proti lůžku šípu a lítalo to ... no divně. Výsledek tomu odpovídal. Po výměně luku už zase OK. Takže ze třech ročníků dva dopadly pro mne dost katastrofálně. I tak tuhle akci miluju a přijedu na ní zase a i tak jsem si celou sobotu skvěle užil. Důležité je, moc to z hlediska výsledků "nežrat".
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 1:34 pm    Předmět: Citovat

Lukostřelci dovolte abych to shrnul , byl to pěkný turnaj na pěkném místě , s příjemnými lidmi , nikomu se nic nestalo . Co víc si přát. Turnaje na lukostřelci.cz jsou o báječné atmosféře a o skvělých lidech, to je to, proč když můžu na ně jezdím. Příští rok nashledanou na Genius Loci 2014.
Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 12:32 pm    Předmět: Citovat

S těmi dětmi v kombatu nezbývá než souhlasit vůbec jsem si neuvědomil že jich je tolik. A udělat pro ně samostatnej kombat by nebyl žádnej problém. Tak příště.
Zařazení žen do patřičných kategorii se příští rok taky může udělat, ale jak říkal Lojza všichni jsou potom seřezeni v celkové tabulce.
zdraví Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bob
Nováček
Nováček


Registrace: 13.2. 2008
Příspěvky: 21
Bydliště: Otvovice

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 11:58 am    Předmět: Citovat

johanka suchardová napsal:
Přátelé, kombat je přeci "srandadisciplína" jen tak pro ukrácení času před vyhlášením výsledků. I když tentokrát se poněkud protáhl. Taky nás bylo jako psů. Děti nikde nestřílejí samostatně, dospělí jim prakticky vždy dávají šanci. Uspořádat turnaj a k tomu ještě rozdělovat dětskou kategorii pro kombat- zdá se mi poněkud pořadatelsky náročné.
Hezký den Johanka


Když to má být sranda disciplína, proč se bere tak vážně? Proč se tak lpí na pravidlech? Proč se dítěti neuzná zásah když sklopka nespadla? Proč se neuzná spadlá sklopka když se šíp odrazil? Mimochodem v propozicích bylo "sklopit sklopku" a ne že tam musí být zapíchnutý šíp... takže zrovna tohle bylo "podle pravidel" a taky se to neuznalo...

Jinak, nechat děti odstřílet samostatně... tu disciplínu to nijak tragicky neprodlouží. Dorost střílí normálně s dospělími - stejně často dávají na frak oni nám Smile

Vím že to není jednoduché a "po bitvě je každý generálem", a jak jsem psal - je to můj názor k zamyšlení...

No a jinak... téměř každá disciplína na těchto soutěžích se dá nazvat "sranda disciplínou" - a stejně se všichni snažíme co to dá... a jsme mrzutí pokud se to zrovna nepovedlo... prostě chceme porovnávat svoje schopnosti s ostatními.
Od toho tyhle soutěže jsou a jsem rád že je někdo dělá... jsem rád že jsem tam byl, a rád přijedu příště zase pokud to jen trochu půjde.

Takže asi tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 1:19 am    Předmět: Díky za ohlasy Citovat

Ahoj, díky za ohlasy - jsme za ně fakt moc rádi, ať už jsou jakékoliv. Já za organizátory jsem byl s turnajem také spokojen. Zažil jsem na turnaji osobní hezkou chvilku, když jsem seděl na lavičce a koukal se do krajiny, kde pobíhaly skupinky střelců, v dálce se plavila kánoe a do toho poletovaly a smály se děti ... tohle je pro mě důvod, proč za to ty starosti stojí - vrátit život na místo, které má co nabídnout a dát prostor lidem, kteří mají stejný záměr. Takže díky vám všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Luis
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.9. 2012
Příspěvky: 288
Bydliště: Velký Jeníkov 2, 378 53

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 4:58 pm    Předmět: Citovat

Úplně souhlasím, Leontýno, že když už si s tím kluci dali tu práci, tak v jednotlivých kategoriích měly být vyhlášeny muži i ženy. Nicméně z celkové výsledkové listiny (a mnozí pořadatelé ani víc neposkytují) je umístění naprosto jasné i po kategoriích.
A jinak, vždyť každý ohlas na turnaj je v podstatě jeho kritikou - ať tou pozitivní či tou negativní. Rozumný člověk se jistě nebude zlobit ani pro tu druhou, zejména, když je zřejmé, že je myšlena dobře.
Zdraví Lojza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 1:20 pm    Předmět: Citovat

Byla bych ráda, aby naše náhledy nebyly brány jako kritika pořadatelů. Protože sami pořádáme velmi náročné soutěže - hlavně na změnu umístění - tak vím jaké to je. A mě se Genius Loci fakt líbil. Užila jsem si to a pořadatelům patří dík a obdiv za odvedenou práci.
Kde jinde, než na "cizích" soutěžích by si mohli v klidu zastřílet jiní pořadatelé.

Jen jsem soutěživý typ a pokud bych příští rok měla být jen na výsledkové listině žen (což bych uvítala - kdyby bylo napsáno v propozicích). Tak bych nejela s dřevěnými šípy, ale s duralovými.
Holý luk je moje kategorie a ráda se budu měřit i s muži.

Jinak zastávám názor, že každý soutěžící, pokud se na danou soutěž přihlásí, respektuje její pravidla a propozice. Jen bych ty propozice uvítala podrobnější.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 1:11 pm    Předmět: Citovat

Luis napsal:
Leontyna napsal:

Žen je většinou opravdu málo na vyhodnocování po všech kategoriích. A proto je dobře, že se vyhlašuje alespoň kategorie "ženy". Asi proto, aby jich příště na turnajích nebylo ještě míň... Kategorie "ženy dohromady" se nevyhlašuje jen na Genius Loci ale i na Prvním jarním šípu, Memoriálu Michala Kočandrleho, Lukohrátkách, Skalanském vejci, Klání u Sedmi modřínů, Castru, Zelňačce a dalších větších turnajích. Někde se prostě jen sečtou body, někde se výsledky přepočítavají koeficientem podle obtížnosti (kategorie luku). Ve výsledkové listině z Hrádečku u žen chybí snad jen kategorie luku.
Zdraví Luis


Kategorie žen je naprosto v pořádku ať už s koeficientem nebo bez a vím že se vyhlašuje všude. Jen jsem na soutěžích nezaznamenala, že by ženy nebyly ve vyhlášení výsledků ve své kategorii. A byli tam jen muži. Viz to co napsal Bob.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 1:08 pm    Předmět: Citovat

johanka suchardová napsal:
Přátelé, kombat je přeci "srandadisciplína" jen tak pro ukrácení času před vyhlášením výsledků. I když tentokrát se poněkud protáhl. Taky nás bylo jako psů. Děti nikde nestřílejí samostatně, dospělí jim prakticky vždy dávají šanci. Uspořádat turnaj a k tomu ještě rozdělovat dětskou kategorii pro kombat- zdá se mi poněkud pořadatelsky náročné.
Hezký den Johanka


Pracuji hlavně s dětmi a je pro ně velmi motivující střílet samostatně. Dá se to zvládnout během kombatu dospělých i zvlášť. Dětí nebývá tolik a jde to dobře. U nás na soutěžích je to vždycky tak.
Nezaznamenala jsem, že by některý dospělí nechal vyhrát dítě, natož aby tam některé děti jen dostřelily.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 12:40 pm    Předmět: Citovat

Přátelé, kombat je přeci "srandadisciplína" jen tak pro ukrácení času před vyhlášením výsledků. I když tentokrát se poněkud protáhl. Taky nás bylo jako psů. Děti nikde nestřílejí samostatně, dospělí jim prakticky vždy dávají šanci. Uspořádat turnaj a k tomu ještě rozdělovat dětskou kategorii pro kombat- zdá se mi poněkud pořadatelsky náročné.
Hezký den Johanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luis
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.9. 2012
Příspěvky: 288
Bydliště: Velký Jeníkov 2, 378 53

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 10:56 am    Předmět: Citovat

Leontyna napsal:


Jen mě trochu překvapilo, že ženy se hodnotí samostatně – všechny kategorie dohromady. A muži se hodnotí zvlášť po kategoriích. Je mi jasný, že žen je málo a nemá smysl je rozdělovat do kategorií – v rámci vyhodnocení žen určitě ne.
Ale většinou jsou ženy součástí hodnocení vlastní kategorie s muži dohromady.



Žen je většinou opravdu málo na vyhodnocování po všech kategoriích. A proto je dobře, že se vyhlašuje alespoň kategorie "ženy". Asi proto, aby jich příště na turnajích nebylo ještě míň... Kategorie "ženy dohromady" se nevyhlašuje jen na Genius Loci ale i na Prvním jarním šípu, Memoriálu Michala Kočandrleho, Lukohrátkách, Skalanském vejci, Klání u Sedmi modřínů, Castru, Zelňačce a dalších větších turnajích. Někde se prostě jen sečtou body, někde se výsledky přepočítavají koeficientem podle obtížnosti (kategorie luku). Ve výsledkové listině z Hrádečku u žen chybí snad jen kategorie luku.
Zdraví Luis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bob
Nováček
Nováček


Registrace: 13.2. 2008
Příspěvky: 21
Bydliště: Otvovice

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 10:34 pm    Předmět: Citovat

Připojuji se s díky za uspořádání této soutěže. Smile užívali jsme si to navzdory drobným (naštěstí) vrtochům počasí. Doufám, že to vyjde zase příští rok a přijedeme opět k vám na Hrádeček.

Nicméně uvedu zde pár postřehů / témat k zamyšlení:
- Střelba na šikmo ustupující postavu... dokážu pochopit, že z různých důvodů nemohla ta postava "ustupovat" šikmo - tedy se vzdalovat. Ale neumím si srovnat větu "Nepřítel prchá před střelcem..." a reálnou rychlost pohybu té figury tak jak byla tažena... napadají mě různá přirovnání, ale rozhodně ne "útěk". Tak jak se to střílelo byla jen drobně upravená rychlostřelba... to byla docela škoda.

- Kombat... to byla tragédie Sad nekomentuju ten princip "na dvě sklopky" i když i to byla příčina toho co se tam nakonec dělo.
nepochopil jsem několik věcí:
proč děty nestříleli zvlášť mezi sebou??? Pro většinu dětí to muselo být zcela demotivující - naprosto mizivá šance na úspěch... soutěžil zkušený střelec se silným lukem proti děcku které mělo problém tu vzdálenost skoro dostřelit, natož zasáhnout sklopku, která se nakonec ani při tom zásahu nesklopila - tudíž se zásah nepočítal!!!
další věc jsou ty sklopky samotné... špatně se sklápěly, a často se po zásahu slabším lukem nesklopily.
Dále nerozumím tomu když střelec zcela zjevně zasáhl terč, sklopka spadla ale šíp se odrazil... střelba byla přerušena a zásah se nepočítal ??? proč? vždyť technicky to byl správný zásah! ...střelit rychle a přesně...
Zkrátka a dobře tato disciplína zcela postrádala dynamiku a spád kterou si pod pojmem Kombat představuji já. - několik střelců se ani nenamáhalo připnout si toulec a zbírali šípy ze země - protože nebylo třeba pospíchat, hlavní bylo se vůbec trefit. Byl tam jeden střelec, který vyčerpal šípy a jeho soupeř ještě minutu přebíral svoje šípy a hledal zřejmě nějaký "dobrý" který by použil... kdyby něco takového nastalo v reálné situaci, tak ten co už neměl šípy ho doběhne a utluče lukem... Rolling Eyes

Co se mi moc líbilo byla střelba z lodi. Tam bych se jen přimlouval trochu zvětšit vzdálenost Smile bylo to hodně blízko...
Moc pěkná byla taky lovecká stezka a osvobozování statku. Smile

Taky bych se přimlouval za zařazení žen do výsledkové listiny i podle kategorií s námi muži dohromady... Bývá to tak jak píše Leontýna. Například zrovna mě Lea přestřílela o pár desítek bodů, ale protože není v listině holého luku, tak jsem na čtvrté pozici, ačkoliv bych měl být až na pátém místě. Prostě je pak přehled o všech střelcích s daným typem luku...
To že se ženy ještě navíc vyhodnotí zvlášť je v pořádku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 5:51 pm    Předmět: Citovat

Děkuju všem účastníkům za schovívavost a trpělivost.
Jsem moc rád že vás přijelo zase více než loni.
Snad se co nejdříve potkáme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leontyna
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 2:39 pm    Předmět: Citovat

Za celou skupinku Sebubáků chci pogratulovat organizátorům, za skvělou soutěž. Výborně jsme si to užili a všichni byli spokojení. Pozdní cesta domů byla sice náročná, ale odjížděli jsme s dobrým pocitem.

Jen mě trochu překvapilo, že ženy se hodnotí samostatně – všechny kategorie dohromady. A muži se hodnotí zvlášť po kategoriích. Je mi jasný, že žen je málo a nemá smysl je rozdělovat do kategorií – v rámci vyhodnocení žen určitě ne.
Ale většinou jsou ženy součástí hodnocení vlastní kategorie s muži dohromady.

Jinak velice děkuji organizátorům za otevření kategorie holý luk zvlášť a open.
_________________
Musím si to rozmyslet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vaclav634
Nováček
Nováček


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Novohradský hory

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 10:45 am    Předmět: Citovat

Mlčoch napsal:
Messermann napsal:
Velký dík a uznání všem pořadatelům za vynikající
Ještě dávám ke zvážení návrh - zda by na tak silně obsazených turnajích (ale možná i na všech) neměl být stanoven maximální počet osob pro skupinu (domnívám se, že maximum by mělo být tak 8 osob, optimum tak 5-6) a raději více skupin, než obráceně. To jsem ale s nikým z Vás nekonzultoval, takže to mohu prezentovat jen jako svůj nesmělý dotaz.
Všechny Vás zdraví a na shledanou se zase někdy těší Messermann


Ahoj Messermanne, odpovím Ti na otázku, je samozřejmě lepší mít na turnaji více skupin po 5-6 lidech to se líbí pořadatelům (má to ten správný spád a všechny skupiny dorazí tak nějak stejně) ale je třeba taky brát ohled na střelce mnohdy chtějí jít spolu, a pořadatel jim to samozřejmě umožní. Ale pak se to natahuje a na někoho se čeká.

Mlčoch



Vždycky se čeká jenom na nás z Trefy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Messermann
Nováček
Nováček


Registrace: 23.3. 2012
Příspěvky: 25
Bydliště: Březiny č.p. 2, 40501 Děčín 27

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 12:53 am    Předmět: Citovat

Díky Honzovi za výsledky ale taky Tobě Lucínku za jejich bleskové zahrnutí do ligové tabulky! Hezký večer všem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 11:54 pm    Předmět: Citovat

Krásný večer, díky Honzovi Holíkovi jsou výsledky tady
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rimi
Nováček
Nováček


Registrace: 11.8. 2013
Příspěvky: 9
Bydliště: Studánka u Tachova

PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 6:40 pm    Předmět: Citovat

Díky moc za pěkný turnaj. umístění 4-5 zvířat mělo velmi poučné parametry ! Smile díky za ně !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 4:07 pm    Předmět: Citovat

Messermann napsal:
Velký dík a uznání všem pořadatelům za vynikající
Ještě dávám ke zvážení návrh - zda by na tak silně obsazených turnajích (ale možná i na všech) neměl být stanoven maximální počet osob pro skupinu (domnívám se, že maximum by mělo být tak 8 osob, optimum tak 5-6) a raději více skupin, než obráceně. To jsem ale s nikým z Vás nekonzultoval, takže to mohu prezentovat jen jako svůj nesmělý dotaz.
Všechny Vás zdraví a na shledanou se zase někdy těší Messermann


Ahoj Messermanne, odpovím Ti na otázku, je samozřejmě lepší mít na turnaji více skupin po 5-6 lidech to se líbí pořadatelům (má to ten správný spád a všechny skupiny dorazí tak nějak stejně) ale je třeba taky brát ohled na střelce mnohdy chtějí jít spolu, a pořadatel jim to samozřejmě umožní. Ale pak se to natahuje a na někoho se čeká.

Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Messermann
Nováček
Nováček


Registrace: 23.3. 2012
Příspěvky: 25
Bydliště: Březiny č.p. 2, 40501 Děčín 27

PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 3:44 pm    Předmět: Citovat

Velký dík a uznání všem pořadatelům za vynikající přípravu turnaje a za báječnou atmosféru, která na turnaji vládla. Byl to opravdu moc pěkný den a zážitek.
Jsem rád, že jsem mohl trochu blíž poznat alespoň některé z těch báječných lidiček, se kterými mě spojuje tahle téměř lukostřelecká vášeň. Zdravím také všechny členy naší početné skupiny, děkuji za různou pomoc, toleranci, ochotu a přátelství.
Gratuluji také všem, kteří se prosadili v té velké konkurenci a dostali se "na bednu" (akorát u Mlčocha již je to jakýsi standard a Johanka mu silně konkuruje).
Ještě dávám ke zvážení návrh - zda by na tak silně obsazených turnajích (ale možná i na všech) neměl být stanoven maximální počet osob pro skupinu (domnívám se, že maximum by mělo být tak 8 osob, optimum tak 5-6) a raději více skupin, než obráceně. To jsem ale s nikým z Vás nekonzultoval, takže to mohu prezentovat jen jako svůj nesmělý dotaz.
Všechny Vás zdraví a na shledanou se zase někdy těší Messermann
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ugofon
Nováček
Nováček


Registrace: 3.4. 2013
Příspěvky: 64
Bydliště: Lékařova Lhota

PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 12:20 pm    Předmět: Citovat

Výborný turnaj. Byl to krásný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 12:04 pm    Předmět: Citovat

Vždycky se na Genius Loci těšíme. Hrádeček má opravdu svojí duši, kterou utváří hlavně lidi a vzpomínky. Jako každý rok jsme si i letos odvezli spousty pěkných vzpomínek. Ty nám nikdo nevezme, jsou jen naše a moc VÁM za ně děkujeme!
Pro nás to bylo celé bez chyby.

Tlapa a Markéta
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vaclav634
Nováček
Nováček


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Novohradský hory

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 11:05 pm    Předmět: Citovat

Parádní turnaj moc se to povedlo díky.
Za LK TREFA Vašek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 12:23 am    Předmět: Citovat

Díky za pěkný turnaj v příjemné skupině rychlých střelců. A tady jsou fotky

http://dlouhesipy.rajce.idnes.cz/Genius_Loci_2013/

tak zase za rok budu se těšit Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 10:34 pm    Předmět: Citovat

Unavení, ale nadšení posíláme ještě jednou poděkování za krásně prožitý den všem pořadatelům této akce, která má svého ducha místa naštěstí nakloněného lukostřelbě Smile
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: čt září 19, 2013 9:32 pm    Předmět: Citovat

od zítra už nebudem na meilu info pouze na čísle 723 655 976
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.