Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ztráta motivace

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Ml.Boleslav

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 9:25 pm    Předmět: Citovat

Aspoň zkus nějakou akci kde je víc lidí, a neváhej, letos už akcí moc nebude. Tak abys potom nemusel čekat až na jaro.
Já to mám s trénováním podobné jako Dušan nebo JardaM a další, o samotě, klid, koncentrace, relax. Ale na společných akcích, ať závodech nebo tréninku se dovíš hodně nového, uvidíš zajímavé vybavení. Můžeš mít štěstí na lidi, někdo dokáže dobře poradit. Nedávno jsem viděl San Dura a Loudu, jak během chvíle dokázali krásně srovnat do střelecké figury jednu nováčka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 3:43 pm    Předmět: Citovat

Pro mě je lukostřelba spíže životním stylem a nikdy mi nechyběla dlouhodobě motivace ke střílení. Vždy to trvá max 3 dny, kdy jsem třeba unavený nebo přetrénovaný.
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 5:05 pm    Předmět: Citovat

Radu, pokud bereš lukostřelbu jako nějaký "adrenalin", tak je rada drahá. Já to beru, jak píše i Dušan, jako jakousi tělesnou i duševní relaxaci. a to je samotnému nejlépe. A nemysli si, ke zlepšování taky dochází, styl si můžeš vylepšovat i na základě pokynů a videí na netu...
Vždyť není třeba být zrovna mistrem světa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
RADU
Nováček
Nováček


Registrace: 30.5. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 2:28 pm    Předmět: Citovat

Dusan napsal:
hm, Radu, to je zaujimave....ja napriklad najradsej trenujem sam, je to pre mna meditacia a konecne cas, ked som len ja, luk, sipy a priroda okolo a ja sa mozem venovat sebe a strielaniu
tak je to aj s vyrobou sipou a hladanim informacii.
mozno to je povahou mojej prace, kde je kopa ludi a stale nejaka aktivita a stres Very Happy
druha vec je, ze cas treningu si ja musim vzhladom na moje povinnosti dost pruzne nastavovat a ak by som mal s niekym strielat, tak ho nemozem ziadat, aby skakal podla mojich potrieb jak gasparko Smile ..... mozno preto, hoci mam v okoli nejakych strelcov, aj ked som sa s nimi parkrat dohodol na spolocnom strielani, nikdy mi to nevyslo. ale vcera som sa zoznamil s jednym chalanom, ktory byva len o ulicu dalej (!!!), takze toto snad par krat vyjde.

....asi je to o povahe, ty asi potrebujes mat spolocnika, co ma rad lukostrelbu ako ty, ale mozno ta osud tlaci do toho, aby si zbadal na svojom konicku aj ine stranky Wink

...zatím střílím pár měsíců jsem teprve na začátku a nemám zatím potřebu jezdit po nějakých závodech.Jde mě zatím o to naučit se základy lukostřelby a mít rádost prostě jen tak si zastřílet.Časem bych se rád posunul dál a tím pádem se vyvaroval chyb které začátečník dělá a to pokud budu střílet sám nebo také se začátečníkem dost dobře nejde.Je pravda,že lukostřelba není zrovna masový sport,oddílů není mnoho nebo nejsou poblíž bydliště.Pokud už člověk je na určité střelecké úrovni nevadí mu že trénuje sám možná to někomu i tak vyhovuje.Závody a provozování lukostřelby v oddíle je určitě jedna z motivací...ale určitě ne jediná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 9:53 am    Předmět: Citovat

hm, Radu, to je zaujimave....ja napriklad najradsej trenujem sam, je to pre mna meditacia a konecne cas, ked som len ja, luk, sipy a priroda okolo a ja sa mozem venovat sebe a strielaniu
tak je to aj s vyrobou sipou a hladanim informacii.
mozno to je povahou mojej prace, kde je kopa ludi a stale nejaka aktivita a stres Very Happy
druha vec je, ze cas treningu si ja musim vzhladom na moje povinnosti dost pruzne nastavovat a ak by som mal s niekym strielat, tak ho nemozem ziadat, aby skakal podla mojich potrieb jak gasparko Smile ..... mozno preto, hoci mam v okoli nejakych strelcov, aj ked som sa s nimi parkrat dohodol na spolocnom strielani, nikdy mi to nevyslo. ale vcera som sa zoznamil s jednym chalanom, ktory byva len o ulicu dalej (!!!), takze toto snad par krat vyjde.

....asi je to o povahe, ty asi potrebujes mat spolocnika, co ma rad lukostrelbu ako ty, ale mozno ta osud tlaci do toho, aby si zbadal na svojom konicku aj ine stranky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 9:08 am    Předmět: Citovat

Zatím je u nás poměrně dost řídká síť klubů, ale koukni třeba sem
http://www.3darchery.cz/
Ale nějaké závody jsou skoro každý víkend, někdy i několik.
například tento víkend.
Jenom ČLS pořádala 8 závodů, přičemž třeba Bystřickou terénní si může zastřílet nečlen.
Do toho mainstreemové Netolice....
Pokud bydlíš někde v pohraničí, tak na stránkách 3D jsou často odkazy na sousední země, zvláště Rakousko........
Je kde střílet
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 8:47 am    Předmět: Citovat

Ono to není jen o střílení- Výroba šípů a to všechno okolo . Taky jsem si prošel tím co píšeš,ale když ti dojde že to děláš hlavně pro sebe pak máš volbu co s tím dál.Kolik lodních modelářů např.by už to dávno muselo zabalit.A jak píše Ivan. A tak se s tím peru už přes pět let. A jde mně to-no,nic moc Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 11:33 pm    Předmět: Citovat

Jednoduchá rada- choď na nějaké soutěže, tam uvidíš jak to jde jiným líp jak tobě, pokecáš s nimi a motivace je hned habaděj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
RADU
Nováček
Nováček


Registrace: 30.5. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 7:29 pm    Předmět: Ztráta motivace Citovat

Jak řešíte ztrátu motivace do střílení...Když jsem střílel ve dvou tak to bylo v pohodě.Soutěžili jsme kdo nastřílí líp.Když střílím sám nemám nějak motivaci musím se nutit už to není nějak ono...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.