Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky od kolihy
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PePe
Nováček
Nováček


Registrace: 27.8. 2015
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so září 05, 2015 11:39 am    Předmět: Citovat

bowhunter123 napsal:
Mňa by zas zaujímal Big bear..

Videl som že bearpaw má v ponuke nový take down.. luky pre nich robí Koliha.. kto vie či robí aj tento nový Mohawk.. je cenovo dostupnejší a tiež vyzerá veľmi lákavo!

Mohawk je skutečně vyráběn v Německu, nicméně se dá koupit i přes pana Kolihu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Foton
Nováček
Nováček


Registrace: 21.10. 2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Brno, kósek od Pryglu

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 4:13 pm    Předmět: Citovat

Na stejném principu mi vyrobil vloni p.Koliha na zakázku pro přítelkyni skládací verzi luku Crow, který má madlo jako long bow - je to perfektní práce a naprostá spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pálava
Nováček
Nováček


Registrace: 15.10. 2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 5:59 pm    Předmět: Moje nastavení a poznatky k luku long bow Rawen Citovat

Rawen longbow 45 liber. Dřevěný šíp smrk 26 gramů. 125 grain hrot, délka 29,5 palce. Letky peří 4 palce parabol. Výšku lůžka mám 1,6 mm nad osou. Nátah mám 28 palců. Oproti továrnímu nastavení jsem snížil předpětí na 6 a třičtvtě palce. Tětiva Fast Flight od Alexbow typ Vlámská. Možná ještě doplním luk má délku 64 palců. Středozemní kotvení jeden prst nad a kotvím ukazovák v koutku. Mířím GAPEM. Nulový bod mám na 25 metrech. Co je kolem 30 metrů musím 30 cm nadmiřovat. Co je kolem 10 metrů musím 20 cm podmiřovat. Luk v popsaném nastavení a při popsaných parametrech šípu nekope. Na tětivě mám bambulky, jsou menší cca 5 cm. Vzhledem k tomu, že z 40ti dřevěných tyček se tak z 8mi dá udělat 26gramový šíp uvažuji o verzi 50 liber. Ale už s těmi 45 librami a kratšími rameny, abych luk klidně udržel a moh zamířit musím pravidelně posilovat s Formasterem. A to mám 100 kg a 50 kliků ještě ve svých 40ti letech udělám. Střílím i TRRB, ale to už je taková moderna a rychlost šípu, že ho nevidíte letět. U longbow je to přeci jenom více spjaté s přírodou a dotekem "romantické" historie. Bohužel mých občasných 350 bodů na 28okruh 3D, které by ještě před třemi roky stačili na medailová umístění musím posunout na 400 a to už možná bude chtít do výbavy investovat vícero prostředků. Ale pro začínajícího a finančně nebojácného a nebo pro někoho kdo se chce posunout ze základních luků a má strop 10.tis To může být na určitou dobu dobrá volba. .....dlužil jsem nějak zakončit započatou debatu před půl rokem a tak ...tak
Strýc 3D Pálava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pálava
Nováček
Nováček


Registrace: 15.10. 2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2014 11:43 am    Předmět: Citovat

Tak jsem tu objednávku na RAVEN ještě změnil a objednal longbow-take down, bude to až kolem Vánoc, pošlu fotky a nějaké srovnání s VIPERem, který je taky od Kolihy ale rozkládací není, oba luky jsou 45 liberní. RAVEN je 64 a VIPER 68. RAVEN má ještě navíc v ramenách Carbon.

Tož tak, mějte se nemám čas, musím doslazovat víno, když to ta EU konečně povolila.

Čauky
Strýc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2014 9:51 am    Předmět: Citovat

Já mám tento systém na svém Black Widow PLX a naprostá spokojenost po všech stránkách. Kvalita, přesnost i pevnost spoje zaručena karbonovým pouzdrem. V čem to má Jirka to nevím, ale princip vypadá podle fotek stejný - drží to již třením konusu.
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pálava
Nováček
Nováček


Registrace: 15.10. 2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2014 12:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

jen upřesním TAKE DOWN LONG BOW dělá p.Koliha nově.
Umí to od teď udělat z každého jeho vyráběného dlouhána.

Co se týče BIG BEAR luku jedna se TRADIČNÍ REFLEXNÍ TAKEDOWN .
A ten jak píš IMAGO dělá Koliha už déle.

Bylo by pěkné nosit v toulci kromě šípů, ještě dvě o 10 cm delší dřeva než šípy a pak znich složit luk. Ale pokud jsem to nedržel v ruce, tak si netroufám říct, jak to bude fungovat. Na druhou stranu, nějaký čas to už vyrábí a na luky v Německu dává záruku 30 let. Takže asi jo. Objednal jsem si ještě jako kamarádku k BIGBEAROVI, LONG BOW RAVEN a zvažoval jsem jestli skládací. Nakonec jsem si netroufl.

Měj te se Strýc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 6:00 pm    Předmět: Citovat

vypadá to dobře. S tím se může i na IFAA
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 4:08 pm    Předmět: Citovat

... musím říci ale že Jirka podobný nebo úplně stejný luk už testoval loni..
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 4:05 pm    Předmět: Citovat

No to snad ne, dokonce je to Dčko, to doteď v rámci Evropy nikdo nedělal. Shocked
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 3:38 pm    Předmět: Citovat

AHOJ odkaz je zde http://koliha.rajce.idnes.cz/luk_Tai_Pan

Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 8:55 am    Předmět: Citovat

Aha, tak to je pak jiná!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 1:02 pm    Předmět: Citovat

teď to posílal jako novinku. Luk se jmenuje Tai pan a není nikde k nalezení
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
imago
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 23.12. 2011
Příspěvky: 432
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 12:48 pm    Předmět: Citovat

Myslel jsem, že toho Big Beara tam nabízí od začátku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 9:36 am    Předmět: Citovat

kdo lítáte vzduchem... Jirka začal dělat take- downy
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Nováček
Nováček
Nováček


Registrace: 25.5. 2013
Příspěvky: 47
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 5:05 pm    Předmět: Citovat

Gratuluju
Luk vypadá parádně! Ted mě skoro štve,že jsem si na něm nenechal tu pohledovou dýhu Rolling Eyes
Miuek, jak jsi nakonec vyřešil ty šípy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miuek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.2. 2013
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 11:57 am    Předmět: Citovat

fotky môjho luku Kodiak Hunter od pána Kolihy http://miuek.rajce.idnes.cz/Novy_luk_Kodiak_Hunter_Koliha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po únor 17, 2014 10:29 pm    Předmět: Citovat

miuek napsal:
Zdravím potrebujem poradiť.Mám objednaný luk Kodiak hunter 45lb.Ake šípy k tomu?Ťaham na 29" čo mi vychádza sila 47lb.Podla tabuliek vychádzajú karbony EASTON LIGHTSPEED spin 400 na dlžku 30",popripade dural EASTON GAMEGETTER tak isto 400 spin pri 100 hrote.Môže to tak byť alebo niečo iné?? Ďakujem

A co tak zkusit oznámit tvé parametry p.Kolihovi a požádat o doporučení jaké šípy k tomu použít. Třeba o tom něco ví a bude schopen poradit co tomu luku bude chutnat a případně ti je přibalí k luku (pochopitelně s příplatkem) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Martin Nováček
Nováček
Nováček


Registrace: 25.5. 2013
Příspěvky: 47
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 10:39 pm    Předmět: Citovat

Martin Nováček napsal:
Jan napsal:
Štípou se mu lightspeedy, proto uvažuje o powerflightech.
Ono ale také záleží na tom, jak kvalitně jsou šípy zkrácené a zabroušené a jak dobře v nich drží hrot nebo inzert. Také je důležité, aby byl průměr hrotu nebo inzertu spíš větší než průměr šípu.
To vše pomáhá před zničením šípu po nárazu do tvrdého.

Pokaždé když střelím mimo terč a slyším divné zvuky, tak šíp otřu do hadru prohlídnu proti světle povrch a několikrát v různých směrech slušně šíp ohnu a poslouchám, abych se ujistil, že není naprasklý.
Několikrát byl a bylo to jedno natržené vlákno, prasklina napříč cca 2mm dlouhá. Ten šíp lupnul jak nic při ohybu prasklinou ven. předchozí dva ohyby vydržel.

Opatrnost je na místě!

A spine: mezi 400 a 500 je ohromný rozdíl( kdysi jsem to někde našel v tabulkách a bylo to 13 liber síly luku).


Není potřeba kupovat celou sadu, stačí pár kousků na vyzkoušení.

Testy s neolepenými šípy se dají doporučit technicky vyspělým střelcům, ale začátečníkovi se spoustou neuvědomovaných chyb jsou k ničemu a jsou spíš zavádějící a ke škodě.

Tohle je veliká pravda, vnější průměr šípu PF 400 je 7,45 mm a dávám na něj hroty 5/16" což je 7,90 mm a konec šípu i ten insert jsou pořád jak nový.Samozřejmě nevím jak jsi na tom, jestli trefuješ tam kam zaýšlíš,nebo máš dost velkou terčovnici, tak takový věci řešit nemusíš Smile Mě to teda ušetřilo docela dost peněz a frustrace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Martin Nováček
Nováček
Nováček


Registrace: 25.5. 2013
Příspěvky: 47
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 10:02 pm    Předmět: Citovat

Těch 400 bude určitě akorát, mam ten stejný luk i jeho nátahovou sílu a vlastně i délku nátahu a když jsem hodnotu spin pro sebe řešil s panem Vidímem tak mi 400 doporučil rozhodně,délku šipů mi udělal 30,5'' a lítá to pěkně.
Jen nevím jestli ty lightspeedy,mel jsem je na stejně silným luku asi rok a jsou hodně choulostivý často mi praskly,teda vlastním spatným zásahem mimo terčovnici. Ted mám powerflight 400 a ty jsou odolnější podstatně Smile používám ale teda hroty 125 grains.
Taky je težký dostat se s těma LS aspoň na 8gr/lb což mi zas kladli na srdce všichni dva výrobci luků se kterýma jsem se setkal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miuek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.2. 2013
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 8:50 pm    Předmět: Citovat

Zdravím potrebujem poradiť.Mám objednaný luk Kodiak hunter 45lb.Ake šípy k tomu?Ťaham na 29" čo mi vychádza sila 47lb.Podla tabuliek vychádzajú karbony EASTON LIGHTSPEED spin 400 na dlžku 30",popripade dural EASTON GAMEGETTER tak isto 400 spin pri 100 hrote.Môže to tak byť alebo niečo iné?? Ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 5:01 pm    Předmět: Citovat

pozri ja mám luk od kejvala.. strielam z neho už dva roky.. je svižný a presný.. všetci tu na kejvala majú ťažké srdce že jeho luky praskajú a sú nanič.. no ja nemám najmenší problém..

strielal som z tradičného luku za 600 e aj za 950 e od nemenovaných výrobcov.. strielal som z niektorých celodriev aj viacerých kladkových lukov.. myslím si že to už viem porovnať... a všimol som si niektoré nedostatky.. ich kvalita nebola priamo úmerná cene..

preto som si hovoril že chcem luk odskúšať a až potom ho kúpim.. ale je to ťažké.. do ameriky pre wolverina nezbehnem.. tu u nás ho nemá 100% nik..
skôr ak budem mať štastie natrafím na big beara prípadne buffalo..

aby sme sa ale držali témy.. big bear je naozaj skvelý luk.. budem rád za každé info..

kolihove luky sú naozaj velmi pekné!
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dusanmartis
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2012
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 1:03 pm    Předmět: Citovat

a aj devastator je po p.........i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dusanmartis
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2012
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 12:59 pm    Předmět: Citovat

inak kazdy tu nadava na Samick. ja mam od nich DEER MASTER a to je luk jak svina, aj dizajn je pekny aj vykon. ja neviem - ja som spokojny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 11:25 am    Předmět: Citovat

Dikes...pozriem to podrobnejsie doma teraz som na phone..aka to je vyroba???? Myslim krajina povodu... ako moj najvacsi favorit je wolverine od stalker stickbows...pre mna su to urcite tie najkrajsie luky ktore som kedy videl... cena tiez tak okolo 800, to je ale jedno...vacsiu nevyhodu vidim v tom ze su z usa..reklamacia, komunikacia na dialku atd atd...to by som bol zrejme prvy v ramci Cr a Sr kto ma luk od nich...
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 11:14 am    Předmět: Citovat

Dobrá voľba ak chceš investovať do luku 800E
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dusanmartis
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2012
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 9:43 am    Předmět: Citovat

ja by som siel do tohoto luku. Je to raketa. kamarat ho ma a nic lepsie som v ruke nedrzal:

http://www.archers-review.com/bow-reviews/predator-classic-5328-by-hunters-niche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 11:22 pm    Předmět: Citovat

rimi a zvyšok.. díky

ja sa rozhodujem medzi big bear a hoyt buffalo - m.. páči sa mi aj práca od bordera ale nejak sa v tej jeho stránke proste nevyznám..

dosť ma prekvapil big bear a naopak ma dosť sklamal buffalo..

buffalo bol môj favorit.. no pozeral som pár testov a je to o dosť lenivší luk..

šíp o váhe 12,5 gpi sila luku 60 lbs a náťah 28 = 165 fps.. to je proste málo živé..

preto ma zaujal tento big bear.. strašne rád by som si ho ošahal a pred kúpou ešte vyskúšal..

chcem proste kúpiť nový luk ale musí to byť take down.. chcem to na súťaže aj lov.. chcem ho v libráži tak okolo 55 lbs..

a big bear je teraz momentálne veľkým favoritom.. chcem luk ktorý bude svižný.. žiadny lenivec..

ešte raz dík za info!
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Martin Nováček
Nováček
Nováček


Registrace: 25.5. 2013
Příspěvky: 47
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 8:05 pm    Předmět: Citovat

Malinké video
Luk od pana Kolihy 45lb/28'',šípy Powerflight 400+combo point 125 grains a tětiva FF. Stříleno ze vzdálenosti 22 až 12 metrů.
Pěkný den.

http://lelanova.rajce.net/Kodiak_Hunter_2014
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rimi
Nováček
Nováček


Registrace: 11.8. 2013
Příspěvky: 9
Bydliště: Studánka u Tachova

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 3:13 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny lukostřelecké nadšence.Jelikož střílím za Lukostřelce Českého lesa , potažmo u Jirky Kolihy , musím reagovat na zvolené téma.Pokud někdo váhá nad kvalitou luků od Jirky,zaručuji ,že z mého pohledu a vystřelením desetitisíce šípů je jeden z nejlepších tuzemských výrobců luků.

pro bowhunter123 : Na MČR3D jsem střílel lukem Big bear a při 30 librách u 28 palců nátahu dokáže tento luk 218 fsp ! Ovšem záleží na konstrukci šípu,typu tětivy a v mém případě umístění korálku !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 12:33 pm    Předmět: Citovat

diskuze k lukům od Arniho je zde:
http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=992
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.