Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Traditional archery festival Jeseník.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 2:17 pm    Předmět: Citovat

Ještě pár slov k Vám, kteří se chcete zapojit do LUKOSTŘELECKÉ LIGY. Pokud se nenajdete ve výsledcích (až budou doplněny o sobotní turnaj v Jeseníku) a máte zaplacen členský příspěvek pro rok 2014 ozvěte se a vše napravíme a zařadíme vás. Pokud si přejete stát se členy, a nevíte si rady, není nic snadnějšího než se také ozvat. Poradíme, posloužíme.... Johanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 1:36 pm    Předmět: Traditional archery festival Jeseník. Citovat

Dobrý den, přátelé lukostřelci. V sobotu jsme si udělali výlet na turnaj do zelených a deštivých Jeseníků. Na tento turnaj jsem slyšela spousty rozdílných názorů a proto je lépe si vytvořit vlastní. Very Happy Sad Shocked Tak tady ho máte k posouzení.

Přivítání od kolegů výborné, nechyběl vítací pohárek mého oblíbeného Praděda. Zázemí dobré, vzhledem k deštivému počasí až výborné (zastřešená terasa s posezením pro velký počet střelců i nestřelců). Ligové disciplíny zastoupeny, terčovnice dobré, zástěna originál lukostřelecká síť, avšak napnutá, takže kdo netrefil terč, hledal v roští a vystavoval se značnému nebezpečí - další střelci netušili o jeho schovce. Terčovnice v dostatečném počtu byly poněkud nakřivo a v různých výškách, což mi nevyhovuje (asi mám drobnou úchylku). Královský ústup končil na 70 metrech. Mě osobně to tak nevadilo, ale Luba - a možná i ostatní - by si rádi zastříleli dál. Rychlostřelba se na tomto turnaji střílí na závěr, po skupinách, podobně jako combat pro obveselení střelců a přihlížejících. Což je dle mého názoru poněkud zvláštní. Součástí turnaje bylo 3D na 28 dost opotřebovaných zvířátek. Střílí se zde na dva šípy a lepší zásah se počítá. To se mi jeví jako dobrý nápad zejména pro začínající střelce. Ovšem ti zase museli často těžce hledat šípy. Jinak organizace závodu fungovala, myslím, velice dobře, sečtení a poté vyhodnocení ve velice příznivém čase - pár minut, během nichž jsme se dostatečně lukosřelecky vyřádili. Děti byly všechny vyhlášeny a odměněny. Což se mi hodně líbí. Dospělci si mohli v případě umístění přijít na velice hezké ceny- dnes bouchneme špunt z vyhraného sektu a připijeme Vám na zdraví.
Děkujeme do Jeseníků Johanka wave
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.