Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zacatecnik kupuje luk
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2014 2:19 am    Předmět: Citovat

Centurion napsal:
Díky za reakci CAJi
tvoje odpověď je pro mě zmateční, pokud jsem pochopil, tak jsi nakonec odpovídal zřejmě někomu jinému a o Geronimovi ne o Cophanu.
ŽE nemáš k Cophanu slov znamená, že to je super bezchybný luk nebo že k tomu nemáš co říct ?

nicméně neptám se vyloženě na Cophana, podstatnější dotaz byl v tom druhém odstavci (to o Cophanu bylo oznámení pro srovnání), šlo mi zejména o názor jak píšu : jestli má člověk s timto lukem (nebo podobným celodřevěným instinktivním) šanci uspět proti moderním skladacim barebow lukům nebo je pravděpodobnější, že se budu spíš trápit na samém konci žebříčku při závodech v terénní či 3D ?
Dík


Oběma jsem připomínal, že tu je spešl vlákno k lukům mistra Kýzla.
Lidé střílející Kýzlovy luky jej sledují, kdežto "začátečnické vlákno" většina spíš ne.

Cophan nestřílím, ani barebow, ani instinktive bow.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 12:53 am    Předmět: Citovat

Centurion napsal:

......... šlo mi zejména o názor jak píšu : jestli má člověk s timto lukem (nebo podobným celodřevěným instinktivním) šanci uspět proti moderním skladacim barebow lukům nebo je pravděpodobnější, že se budu spíš trápit na samém konci žebříčku při závodech v terénní či 3D ?
Dík

skvělý střelec s dřevěným lukem může uspět proti modernímu barebow, zejména když s ním střílí nepříliš dobrý střelec, takže velmi záleží na tom s kým se chceš porovnávat
řeči typu "není to luku, ale o střelci" jsou fajn, ale když zapojíš logiku pochopíš, že výzbroj vždy dávala výhodu tedy kromě literární a filmové tvorby
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Centurion
Nováček
Nováček


Registrace: 11.9. 2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 11:29 pm    Předmět: Citovat

Díky za reakci CAJi
tvoje odpověď je pro mě zmateční, pokud jsem pochopil, tak jsi nakonec odpovídal zřejmě někomu jinému a o Geronimovi ne o Cophanu.
ŽE nemáš k Cophanu slov znamená, že to je super bezchybný luk nebo že k tomu nemáš co říct ?

nicméně neptám se vyloženě na Cophana, podstatnější dotaz byl v tom druhém odstavci (to o Cophanu bylo oznámení pro srovnání), šlo mi zejména o názor jak píšu : jestli má člověk s timto lukem (nebo podobným celodřevěným instinktivním) šanci uspět proti moderním skladacim barebow lukům nebo je pravděpodobnější, že se budu spíš trápit na samém konci žebříčku při závodech v terénní či 3D ?
Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 1:58 pm    Předmět: Citovat

Tedy myslím samozřejmě Geronimo.
K Cophanu nemám slov. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 1:57 pm    Předmět: Citovat

dusanmartis napsal:
Neni som zaciatocnik ale nechcem zakladat novu temu. Strasne som sa zamiloval do luku Geronimo black. Co vy nan hovorite? Chcel by som ho o sile cca 40 lbs.


Arrow Centurion

Pro luky mistra Kýzla tu máme speciální vlákno!
Jinak je to nejvychytanější luk mistra Kýzla, dělá ho od počátku svého řemesla a drobně vychytává, teď už na něm není co měnit.

Idea Jiná věc ale je, že se změnila pravidla ATL. Idea

Doporučuji si je prostudovat, protože provedení, které mám např. já a do letošního prosince splňovalo bez problémů definici "tradičního luku" už se podle nových pravidel do tradu nevejde a musel bych k lešenářům.
Na to bacha!
Pečlivě si prostuduj nové definice luků a mistru Kýzlovi dej takové zadání, abys byl spolehlivě mezi tradičními.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Centurion
Nováček
Nováček


Registrace: 11.9. 2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 7:21 am    Předmět: Citovat

Ahoj, jen bych chtěl slyšet váš názor. Budu si na 99% procent kupovat luk od Kyzla - Cophan, protože se mi libi a recenze tady jsou na něj taky dobré. Chi ho zejména na 3d závody dle WA a IFAA, takže bude v kategorii instinktivnich luků případně barbow. Nejspíš záleží na střelci, ale i tak by mě zajímalo jestli ma člověk s timto lukem šanci uspět proti moderním skladacim barebow lukům nebo je pravděpodobnější, že se budu spiš trápit na samém konci žebříčku. Díky za názor či zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2014 8:07 am    Předmět: Citovat

dusanmartis napsal:
Neni som zaciatocnik ale nechcem zakladat novu temu. Strasne som sa zamiloval do luku Geronimo black. Co vy nan hovorite? Chcel by som ho o sile cca 40 lbs.


Mám Geronima tři roky, verze s karbonem, 44 lbs. Je to jeden z nejlepších luků, co jsem kdy měl, můžu jen doporučit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pegas
Nováček
Nováček


Registrace: 13.10. 2014
Příspěvky: 25
Bydliště: Prachatice

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2014 11:51 am    Předmět: Citovat

dusanmartis napsal:
ano. mam na mysli luk od kyzla. no a kedze ja som fanusikom drevakov tak asi do toho idem. paci sa mi a dufam, ze aj co do strelby budem spokojny.


Mám stejný už objednaný, tak až dorazí, dám vědět, ale slyšel jsme na něj samou chválu. Jsem naprostý začátečník a tenhle luk mi byl několikrát doporučen. Jenom řeším, jak střílet přes zimu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dusanmartis
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2012
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 9:06 pm    Předmět: Citovat

ano. mam na mysli luk od kyzla. no a kedze ja som fanusikom drevakov tak asi do toho idem. paci sa mi a dufam, ze aj co do strelby budem spokojny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Prometheus
Nováček
Nováček


Registrace: 4.7. 2014
Příspěvky: 24
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 3:28 pm    Předmět: Citovat

dusanmartis napsal:
Neni som zaciatocnik ale nechcem zakladat novu temu. Strasne som sa zamiloval do luku Geronimo black. Co vy nan hovorite? Chcel by som ho o sile cca 40 lbs.


Mám doma Geronimo (natural) 30lbs a jsem spokojen. Pokud střílím dřevěné šípy, tak naprosto bez problémů. Když jsem chtěl střílet karbonové šípy, tak chvilku trvalo vyladit tu správnou tuhost, protože některé při výstřelu kopaly do zápěstí, ale když jsem našel ty správné šípy, tak mohu jen doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
staso
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 2.11. 2009
Příspěvky: 477
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 12:13 pm    Předmět: Citovat

Ak máš na mysli Geronima od p. Kýzla tak to je super luk. Počul som na neho iba samé chvály... Určite odporúčam.
_________________
Archery is meant to be simple, not easy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dusanmartis
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2012
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 12:05 pm    Předmět: Citovat

Neni som zaciatocnik ale nechcem zakladat novu temu. Strasne som sa zamiloval do luku Geronimo black. Co vy nan hovorite? Chcel by som ho o sile cca 40 lbs.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 7:47 am    Předmět: Citovat

Takze, Agar ma na strankach 140 cm, to iste by mal mat aj medved. Siel som spet do obchodu s tym ze mi mozno omylom dali zlu tetivu ale tam na mna kukali, skusili sme porovnat s ostatnymi Agarmi co tam mali aj s medvedom, a tetivy boli vsetky rovnake... Napisal som mail priamo do Kassaiho obchodu a tam mi odpovedali ze tetiva je spravna, ze po par vystreloch sa vraj zrovna na 140cm. Vcera som po 2 hodinach strielania sice trochen natiahla ale furt to bolo 138 a nejake drobne... Neviem co si uz mam mysliet.
Nebudem si mysliet nic, mam objednane ze mi vyrobia dlhsiu tetivu z obchodu kde som ho kupoval, skusim s nou a uvidim...
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 5:37 pm    Předmět: Citovat

prezije, keby si len vedel co secko zazil moj starucky kassai Wink a co zaziva Very Happy
uplna pohoda. Kassai stavia na tom, ze co vyrobi ,sa tak lahko neznici
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 5:04 pm    Předmět: Citovat

no tak som si zmeral tetivu a ma 138cm miesto 140 ktore ma mat, Diky moc Dusan ze si si to vsimol Very Happy budem chciet aby mi to vymenili.
Ako, zdalo sa mi divne ze tetiva konci nejak vysoko ale myslel som si ze to tak ma byt a neriesil som, keby si sa neozval tak by som si asi bol dlhodobo kurvil luk...
Je to jedna z chyb ktore si spomynal v teme o lepidlach? dufam ze kassai dospeje svojej reputacii a prezije fakt ze som z neho asi 4x uz bol strielat...
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 5:00 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem tu omotávku nedobrovolně sundával (po selhání končíku vyšel výstřel na prázdno s následkem urvaného syahu). jsou tam dvě vrstvy omotávky, druhá je již vtisknutá do epoxydu, ale sundat to šlo vcelku snadno. Po opravě syahu jsem opět zalil první vrstvu do epoxydu a překryl druhou krycí. Nevidím důvod, proč by to nešlo s jinou barvou. dokonce můžeš sundat vyměnit jen tu první a vůbec nemusíš lepit. PS: máme taky černý Very Happy
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 2:59 pm    Předmět: Citovat

ja som nemyslel ze by som to sam daval dole Very Happy skor ze ci to nestoji mraky prachov ked to lukar vymeni? Wink (napr v lete si spravit vylet do madarska pod balaton a stavit sa u kassaiho Very Happy )
Takto to mam, lebo som si ho nenechal vyrobit ale bral som z obchodu kde v tejto sile mali bud tento, alebo daaky zeleny... jasna volba Very Happy
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 2:52 pm    Předmět: Citovat

to omotanie tam davaju aby sa im to nerozletelo Wink tak to tam nechaj
strielaj a strielaj, potom prides na vela veci a uz budes vediet, co budes chciet dalsie.
hlavne strielaj! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 2:43 pm    Předmět: Citovat

Toto je obrazok nejakeho ineho co som nasiel a tetiva sa mojmu neskusenemu oku zda podobna. Musim povedat ze cely cierny vyzera krajsie, myslis ze to omotanie co neviem ako sa vola sa da dodatocne nechat vymenit?

[/img]
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 2:34 pm    Předmět: Citovat

na stocenie sa vykasli, tolko by to neurobilo, co to mne kole oci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 2:33 pm    Předmět: Citovat

Mal by to byt Kassai - Agar, ten jak som sa nan pytal :/
Co sa tyka tetivy, je tam ta s ktorou mi to predali, ale je mozne ze sa mi stocila, mrknem na to
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 2:31 pm    Předmět: Citovat

moc velka brace height na mna, ale sak asi to striela Wink nemas nahodou kratsiu tetivu, nez by si mal mat?
vyrobca?
co to ma akoze byt? aky typ tvarovo? Lebo madar to podla mna neni, ani avar, skyta uz vobec nie....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 2:23 pm    Předmět: Citovat


direct upload
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 12:53 pm    Předmět: Citovat

aha, ked som pozeral pre seba tak som chcel vylozene madara, ale skytsky je prijatelny Very Happy navyse si mi trochu rozlepil oci lebo som sice nasiel aj nejake luky za 30 euri, ale to budu asi nejake smejdy.

kukam ze grozer je 65 km od mojho trvaleho bydliska, a pise ze svojim zakaznikom aj dava na svojom ranci hodiny lukostrelby a strelby s kona?
... vidim vo svojej buducnosti luk od Grozera Very Happy Very Happy Very Happy

Poradil by si mi prosim ohladne toho Agara? az budem doma sem nejak ked tak mozem hodit fotku, ale najviac by ma potesila informacia ze Kassai dava rozne tie koncovky na svoje luky...
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 12:23 pm    Předmět: Citovat

moment, nedosazitelne drahy je co?
Ved tie Grozer base luky stoja 140EUR. Kaya je tiez v tejto kategorii priblizne, aj Kassai.
Ja neviem co chce lacnejsie. Lacnejsie potom len vystruhat sam z dreva, prepac, ale naozaj lacnejsie ako 100EUR, nic, co by aj strielalo, nezozenies.

Na tulec sa vykasli, to zosijes aj sam. Sipy si spravis (kupis si na zaciatok tycky po 1EUR za kus - netriedeny ceder).

Chranice detto, nepotrebujes, ja som vyse roka strielal len s leukoplastom na patricnych miestach Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 12:06 pm    Předmět: Citovat

No je pravda ze som sa pytal na nieco podobne pri vlastnom vybere, ale toto je ine, lebo priatelka to ma trochu narocnejsie. Napr Gozer je nedosazitelne drahy, hovorime o babe ktora na to bude cele leto brigadovat a z toho co ostane by este cely zvysny rok rada sem tam zasla niekam na kafe alebo tak...
Aj Kassai je na hrane celkom cenovo si myslim, ked sa vezme ze bude treba este chranice, toulec a sipi ktore su cca kilo za kus, je to zlozite no.

Ked by slo napr o vyber nejakeho Kassai luku, jak sa clovek vyzna v tych druhoch? neni sanca si ich ist skusit, a zaciatocnik aj tak nespozna rozdieli medzi nimi. Ja vidim mierne tvarove rozdieli, ale inak na stranke mam len volitelnu silu, a dlzku tetivy, co mne osobne nic nehovori Sad

... navyse som si vsimol ze "Agár" má na obrázkoch taký vyskok na koncovkach (siyah), ktore ja tam nemam. Avsak v obchode mi tvrdili ze to je Agár, comu by som veril uz len preto ze ja som tam siel s tym ze chcem tradicny luk, a oni mi "nieco" ponúkli, nemyslim ze by ma chceli oklamat. Podla tvaru je to skor Hiuz, ale ten ma aj ornamenty co ja nemam. Striela nadherne, nestazujem sa, len neviem co si mam mysliet. Proste sa medzi nimi nedokazem vysomarit a o to horsie je to s buducim vyberom Sad
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 11:38 am    Předmět: Citovat

Uz to tu pred par dnami bolo, ale vo vlakne so zavadzajucim nazvom o lepidlach Wink

Takze:

Mozes skusit luk od Kassaia, co je neznicitelna laminatova varianta pre zaciatocnikov, alebo luky radu "Base" od Grozera - opat laminat, trvanlive, ale len tvarove napodobeniny.
Vyborny luk, rychly svizny, je to sice umelina ale za vynikajucu cenu - je Kaya KTB (KTB=Korean Traditional Bow)- opat cisty laminat a tvarova napodobenina, ale na druhej strane naozaj funkcny luk snaziaci sa aj o vykon svojho luxusneho vzoru - korejskeho kompozitu. Na Slovensku ho predava
Velcik vo Vinicnom, ale tuna na fore sa hocikedy tento luk "povaluje" v inzercii "Predam" Wink

Osobne by som ti poradil Kassaia alebo Grozera, tie ich zakladne sady. Kaya je predsa len narocnejsi luk na zvladnutie a nie je az tak neznicitelna Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 11:10 am    Předmět: Citovat

vzhladom na cenove omezenie sa tam nejake luky z rohoviny asi nezmestia Very Happy
ide predovsetkym o vzhlad (skytsky, mongolsky, madarsky, proste tento typ), ci bude s laminovaneho dreva, jedneho kusu dreva alebo s dreva + nejakych modernych poly-materialov az tak myslim nezalezi.
Hlavne nech ma dobre vlastnosti, trvanlivost a vzhlad. Ide o absolutnu zaciatocnicku takze huzevnaty luk by nebol odveci, aby vydrzal aj nechcene chybky.
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Luis
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.9. 2012
Příspěvky: 288
Bydliště: Velký Jeníkov 2, 378 53

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 10:56 am    Předmět: Citovat

Jakou máš základní představu o materiálu - mělo by to být jen dřevěné, nebo jen z přírodních materiálů nebo kombinace dřevo-moderní materiály?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2014 9:13 am    Předmět: Citovat

Nechcel som zakladat novu temu, ale mám vlastnú otázku:

Priatelka by chcela tradicny luk, tak by som privital nejake navrhy modelov? Sme pomerne finančne omezeny, takze cim lacnejsie tym lepsie ale zase nech to neni uplny šmejd teda Very Happy dajme tomu cena do 2tis? lacnejsie potesi Very Happy

Co je tak dobra sila pre dievca? podla mna 25lb. I ked teraz cez vikend som mal pozicane luky, strielala z 42lb luku a ak odmyslim ze nedotahovala az na tvar ale niekolko cm pred, tak jej to celu domu slusne islo (pointa, neni to ziadne slabunke 45kg dievcatko Very Happy )
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.