Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

EUROŠÍP
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
traperbob
Nováček
Nováček


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

To nebude bitva to bude odstřelování hradeb,já chci jen vědět jak to daleko dostřelí???,
No asi si to budu muset vyskoušet sám
I tak děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 10:51 pm    Předmět: Citovat

Rozumný pořadatel tě s tak silným lukem do bitvy nepustí. Většinou jsou požadovány luky do 35 #.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
traperbob
Nováček
Nováček


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

No mám longbow, poctivech 60lb na 30´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

no...jde o to, jakým lukem ho cheš vystřelit... Very Happy
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
traperbob
Nováček
Nováček


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

Maý dotaz,jak daleko je ochoten doletět eurošíp s korkem???myslím maximum,skouš to někdo???
Potřeboval bych 80metrů,se svým lukem mám rekord 170m
Díky za informaci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Stanimir
Nováček
Nováček


Registrace: 4.7. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha - Nové Město

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 2:06 pm    Předmět: Ritsi Citovat

Já jsem příznivce korkáčů, ale uznávám, může být asi i lepší varianta. Po onom již zmiňovaném úrazu Arannky (byl jsem bohužel přitom u toho a zrovna jako lučištník na straně nepřátel, takže mi pak fakt dobře nebylo) jsem dospěl k vylepšené konstrukci, k obdobám, jak vidno, dospělo nezávisle na sobě více lidí. Tady je náčrtek té mé mutace: http://fragarians.webpropag.cz/ostatni/neeusip.jpg . Vylepšení spočívá hlavně v tom, že místo špuntů běžně používaných pro eurošípy, používám špunty k demižonu, které mají větší průměr a dále vrstvu molitanu, která změkčuje i hrany špuntu. Test o zeď dopadl velmi dobře i po mnoha opakováních.
Ale i přes to, že se snažím používat maximálně bezpečné šípy, razím teorii, že 100% bezpečný šíp nelze vyrobit. A že jistá míra bezpečnosti musí být i na straně těch do niž se střílí. Například, vidím-li, že na mě letí šípy obloukem nezačnu zírat do nebe a pod. Zásah šípem do oka je špatný vždy, když je dobrá konstrukce šípu může to dopadnou dobře, ale také nemusí.
Jinak o tom zásahu eurošípem přímo do oka na WB: zeptej se uživatele Lena má s tím osobní zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

PeZ napsal:
Miki:

Můžeš mít svoji pravdu, ale poslední slovo má pořadatel. Pro něj není důležité rozvláčně diskutovat na téma "co máš v tý hlavici chytráku" a dělat testy, zda je vše bezpečné. Pořadatel chce vidět to, co zná, a je ověřené dlouhodobým používáním, takže kontrola šípů netrvá déle než celá bitva.
Na Curiov Tě s jinou konstrukcí než se špunty nepustí. A bez diskuse.


Ale já přece z nikým nediskutuji, jen tvrdím to co tvrdím a jsem o této pravdě naprosto přesvědčen, co se týče " lpění na známém " tak k tomu mám je tolik, že se to podle mě děje z důvodu určité pohodlnosti pořadatelů, protože logicky není vyloučeno, že se může objevit i lepší konstrukce eurošípu, než ze špunty, a to ještě zcela opomíjím prvek ješitnosti " vynálezce " korkáčů. Pokud by jsme stále praktikovali pouze podmínku že budeme používat jen to co známe, tak pravděpodobně ještě lezeme po stromech a chroupáme kořínky, prostě chci říci, že moderní materiály tady jsou a není důvod s nimi neexperimentovat v jakékoli oblasti, konečně v terčovnicích už se tak děje.
Takže můj výstup z tohoto je takový:
- šípy budu požívat všude, kde to půjde a i nadále budu provádět jejich propagaci až se třeba dostanu do fáze " je ověřené dlouhodobým používáním ", protože pro sebe nevidím jinou cestu a jsem ochoten podstoupit jakýkoli srovnávací test
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 8:33 am    Předmět: Citovat

no nevím...možná bych to zkusil v kroužkách na prošívanici...a alespoň po 3 pivech Laughing
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 8:02 am    Předmět: Citovat

Miki:

Můžeš mít svoji pravdu, ale poslední slovo má pořadatel. Pro něj není důležité rozvláčně diskutovat na téma "co máš v tý hlavici chytráku" a dělat testy, zda je vše bezpečné. Pořadatel chce vidět to, co zná, a je ověřené dlouhodobým používáním, takže kontrola šípů netrvá déle než celá bitva.
Na Curiov Tě s jinou konstrukcí než se špunty nepustí. A bez diskuse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 10:51 pm    Předmět: Citovat

Můžuti ho taky vystřelit z metru do pupku? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 9:41 pm    Předmět: Citovat

Šípy z korkových špuntů jsou ok...nechal jsem spolubydlícího, aby si je na mě vyzkoušel z 1m do pupku a bylo to "OK" Laughing
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 7:03 pm    Předmět: Citovat

Ano Petře děláš to jistě správně, nicméně stále trvám na tom, že moje konstrukce je v pořádku, ověřil jsem si to zrovna včera na Štětí kdy proti mě lítali i šípy,které sice byly uznány Exclamation ale já bych nikdy s ničím takovým nevystřelil a dokonce jsem byl svým vlastním šípem v bitvě zabit ( díky Griffinovy ) zhruba ze 40m do břicha a naprosto NIC, takže znovu opakuji, já osobně jsem o bezpečnosti této ( své ) konstrukce více přesvědčen, než o bezpečnosti " špunťáků " jo a když jsi už zmínil ten test proti zdi, tak jeho hlavním důvodem nebylo au/neau, ale to zda se s tím šípem nestane něco, ( projetí týbla bambulí, zlomení atd. ) co by mohlo způsobit zranění.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr julina
Nováček
Nováček


Registrace: 24.7. 2006
Příspěvky: 63
Bydliště: doubrava

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 9:28 am    Předmět: Citovat

Ona ale zeĎ nemůže říci "auvajs vole" nebo "co děláš,dyŤ to bolí".
Já takový šíp nejprve dám synovi.střelí ho na mě a potom vím jestli je použitelný.Jinak nic ve zlým.
Petr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:32 pm    Předmět: Citovat

PeZ napsal:

Pro mě ne, zásobičku ještě mám, ale pro ty neukázněné kteří neustále nechtějí uznat odvěké pravdy a neustále prokopávají nové cestičky. Laughing


Můj milí Petře dnes jsem dokončil i 10 eurošípů se špunty a po vyzkoušení tvrdím, že mnou vytvořená konstrukce z napaplanku je:
a) měkčí
b) lehčí
c) hezčí

a co se týče výsledků testu proti zdi tak jsem přesvědčen i o jejich větší bezpečnosti. Twisted Evil
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

PeZ napsal:
violent1 Bomb On Fire bandhead angry8

Jestli máte někdo stánek se špunty, vezměte prosím s sebou do Štětí!


Pro mě ne, zásobičku ještě mám, ale pro ty neukázněné kteří neustále nechtějí uznat odvěké pravdy a neustále prokopávají nové cestičky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelH
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

PeZ napsal:
violent1 Bomb On Fire bandhead angry8

Jestli máte někdo stánek se špunty, vezměte prosím s sebou do Štětí!


Kolik jich chceš? Mluvil jsem teď s naším dodavatelem. Má jich doma cca 300-400ks. Prý 6kč za kus. Škoda, žes nedal vědět dřív. S počtem by asi potom nebyl problém Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:44 am    Předmět: Citovat

violent1 Bomb On Fire bandhead angry8

Jestli máte někdo stánek se špunty, vezměte prosím s sebou do Štětí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem z nedostatku špuntů vytvořil další mutaci Eurošípu. Potřebný materiál:

- zbytek napaplanku ( pruh 4x4 cm )
- nějaký prošívaný tlustý hadr ( nevím co to je , je to klubko asi 6cm široké prošívané tlusté hadrovité látky asi nějaký těsnící materiál )
- smrková týbla z Baumarktu za 5,50,- kč ( myslím )
- elektrikářská izolačka
- miralon 2mm
- chemoprén universal
-

Postup:

z napaplanku vyříznuty hranoly o velikosti 4x4x6 ( 7 ) cm, do hranolu vlepeno týblo ( cca do 60% délky ), obaleno hadrem a zaizolováno ( cca 1cm pod vrchol - vytvoří měkkou bambulku ), vystřižena miralonové letky a olepeny chemoprénem

Test:

45lb longbow od Jeneše z 5ti m do zdi na nátah cca 28" - odraz od zdi 8m ( ještě 3m za mě ) - šíp naprosto neporušen ( týblo nezajelo hlouběji do napaplanku ani o ň )

P.S.: vezu je sebou na Štětí.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:04 pm    Předmět: Citovat

PeZ napsal:
18 z 19 bitevních lukostřelců doporučuje miralon a chemoprén.

Máš pravdu, na Štětí to nachystám. Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
TArcher napsal:
... napadko mě to sříknout lakem, aby se zpevnily.
Je to blbost? Nebo je to jedno a bude to lítat i s měkejma? dontknow


Nestříkat lakem. Létat to bude i bez letek. Jinak má Itazipa samozřejmě pravdu. Sice se zpravidla střílí obloukem, nestřílí se přímo ale stejně:
- nalakovaná letka dokáže "říznout"
- špatné týblo praská a tříští se a může ublížit atd. - nejde o spin a nakonec ani o rovnost - stejně to s tím špuntem "bruslí" jak chce - ale o bezpečnost


Přehodil jsem odkaz z jiné diskuse, abych mohl nesouhlasit k tématu. I u těchto šípů jsou letky důležité, stejně jako přímost tyčky. Pokud mají přiměřeně velkou plochu tak neplavou a dá se s nimi i trefit, nebo alespoň vybrat cílovou oblast.
Grifinova negativní zkušenost vyplývá z toho, že zkusil miralonové letky s nevhodným lepidlem. 18 z 19 bitevních lukostřelců doporučuje miralon a chemoprén.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 8:03 pm    Předmět: Citovat

Dělám to jako Josh! Smile Ale používám molitan. Navíc do šípu napíchnu vršek od PET-ky, vycpu ho a pak dám molitan a stáhnu KOBERCOVKOU! Idea
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ritsi
Nováček
Nováček


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 10:52 pm    Předmět: Citovat

Sypu si popel na hlavu a strkám ji do sněhu, že jsem si toho nevšiml. Díky
_________________
--- na fotce se pracuje ---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Josh
Redaktor
Redaktor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 9:31 pm    Předmět: Citovat

Jak píšu úplně dole, používám korkový špunt potažený Mirelonem, vpředu je přesah cca 2 cm. Do vznikého otvoru vložím vyměkčení - dvě kolečka z polyuretanu nebo Mirelonu, celé je to staženo kobercovkou. Průměr hlavice asi 4,5 cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ritsi
Nováček
Nováček


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 6:45 pm    Předmět: Citovat

Pravda. I neměkčený EUROšíp zabrání vážnějším zraněním... ale stejně mi přijde, že je dobré přidat na jeho hlavici ještě něco. Přecijen, nechtěl bych vidět přímý zásah na oko - i když (myslím že na WB) se to prý někomu stalo a nic mu nebylo (?). Prý se dají použít kolečka z karimatky, neoprénu... mirelon, navrstvený přes hlavici šípu do kříže... jaké s tím máte zkušenosti vy?

Další možností vyměkčení, o které jsem slyšel, byl molitan. Ne klasicky, to je dle mého názoru i skromných testů vcelku k ničemu - stlačí se tak snadno, že nepohltí skoro nic z energie, takže utlumení zásahu moc nepomůže - nýbrž molitan smotaný do spirály, ani ne moc těsně, ale ani ne jen tak zlehka. Umístit na korkovou hlavici, či jinou zpitvořeninu a zafixovat lepící páskou na koberce.

--------------

O Arannce jsem slyšel... myslím že není co dodat...

...jinak prý měla jít na operaci, po které snad měla vidět alespoň částečně, ale už nevím jak to dopadlo. Slyšel jsme to, nevím, snad to nebyla nějaká kachna. Kéž by jí bylo dopřáno alespoň to...
_________________
--- na fotce se pracuje ---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 1:40 am    Předmět: Citovat

Ritsi napsal:
Narazil jsem ta tohle...

Ten článek jsem dopsal před rokem jako přípravu na další bitevní sezonu, ale začal jsem ho psát před dvěma lety po úrazu Arannky - byl jsem tam taky a dost mě to vzalo, uvažoval jsem i o tom, že přestanu střílet na lidi.
Praktickou zkušenost mám asi takovou - eurošípem, který jsem dělal já a není sebraný se do 15-20 m trefím do těla, pokud je ohnutý nebo má špatné letky, střílím ho do výšky obloučkem.
Loni jsem měl eurošípů/pet víček asi 30/30, když jsem někdy v listopadu opravoval zbytky, přidělával jsem jen eurošípy, takže teď jich mám asi 40/10.
Korkové špunty se asi prosadí samy - konstrukce je jednodušší než cokoli jiného, funkčnost je ověřená, výroba časově nenáročná, jsou cenově dostupné a je možnost recyklace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ritsi
Nováček
Nováček


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 6:39 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zatím teoretizoval s hlavicí šípu, ve které by byl dřík zasazený v trubičce smotané z jekoru a vlepené vevnitř víčka z PET lahve. Na téhle konstrukci by byly křížem přes sebe vrstvy mirelonu (taký ten matroš používáný jako tepelná izolace na novodurových trubkách) přitažené izolepou k jekorové trubičce. Což vytvoří velikou voduvzdornou, měkkou, pevnou, lehkou kouli...

Do téhle konstrukce by se narazila tyčka a dalším kusem lepící pasky se to oboje zafixovalo... výhoda byla jedna - pokud došlo k přelomení dříku, stačilo by odělat kousek izolepy, hlavici sejmu a můžu jí vrazit na další šípešek Smile

...je to zatím spíš teorie, jako tvar hlavic jsou přeci jen možná lepší než koule (která je sice měkká atd ale jejíž náraz do oka stejně moc nepotěší) ploché měkké placky jako v návodu, který jsem uvedl předtím...

Co vy na to? Poraďte a přidejte zkušenosti... obzvláště ohledně tvaru hlavice - placka nebo koule? Smile Díky
_________________
--- na fotce se pracuje ---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ritsi
Nováček
Nováček


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 6:28 pm    Předmět: Citovat

Narazil jsem ta tohle...

http://www.yeoman.wz.cz/arrow-b.htm

...a docela mě to zaujalo. Přecijen sdílím názor že náraz klasickým nevyměkčeným eurošípem cíl při zásahu do obličeje tak jako tak moc nepotěší...

Hroty z vrstev karimatky mi přijdou docela zajímavé... myslím, že autor tohoto článku je registrován i na tomhle serveru, nemohl bych poprosit o nějaké bližší zkušenosti z akce? Díky

(jestli se nepletu, tak pokud je hrot měkký a při dopadu se stlačí, bude výsledné působení na dopadovou plochu mnohem menší, než v případě tvrdého hrotu)
(stejně tak bude lehčí šíp dopadat na cíl s menší energii a doletí dál - což je obojí pro bitevní střelbu přijatelné)
_________________
--- na fotce se pracuje ---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 2:27 pm    Předmět: Citovat

Sorry šéfe, error, 30mm! Tsss...takové fórky!
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 11:33 am    Předmět: Citovat

No, 30 cm vysoke opereni, to beres kde? Laughing Takovy peri snad nema ani ptak Noh Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eleazar
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.6. 2006
Příspěvky: 446
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2006 9:40 am    Předmět: Citovat

Laughing Já jsem si jistý tak do 10m. Na vysvětlenou: mám 80cm opeřené šípy(s bambulí) s vysokou letkou 300mm. Pak už to má, na mé nervy, dost veliký rozptyl.

Nicméně každý kdo jde do boje, musí čekat, že nejde jen o rozdávání ran!
_________________
Člověka člověkem nedělají jeho schopnosti, nýbrž jeho rozhodnutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Šípy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.