Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

tlumič tětivy-chomáčky srsti

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Výstroj
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 1:40 pm    Předmět: Citovat

To brnčení dělají všechny samicky. Neco na těch lucích je špatně a nepomúže ANI uprava brace. Vypoustenim to neni. Znamemu se zase prodira tetiva v luzku ramene. Take nemozny jev.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moudras
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 11:35 am    Předmět: Citovat

hmm, díky za další postřehy..vidím, že budu muset pořešit více věcí..takže budu dále sledovat chování, soustředit se na techniku a vyhledám veškeré info o správném napnutí, váze šípů atd..děkuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 11:23 am    Předmět: Citovat

Na natočení tětivy příliš nezáleží...to je důležité pro délku tětivy, což je důležité pro správnou výšku tětivy "brace high"...u každého samicku by to mělo být někde napsáno kolik to má mít.
Problém může být ve špatné torzní tuhosti ramen, nebo nízké hmotnosti šípu(šance, že by samick prodával vyloženě špatný luk by měla být minimální), ale s největší pravděpodobností to bude chyba vypouštění.
S těmi chomáčky zkušenost nemám, ale většinou je lidé mají cca 15-20cm od konců...
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moudras
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 11:13 am    Předmět: napnutí tětivy Citovat

..to je možné, samozřejmě vzhledem k tomu, že jsem v podstatě začátečník, moje technika jistě nebude dokonalá..vypouštění budu pilovat, ale zajímá mě to napnutí...
je nějaký návod jak ideálního napnutí dosáhnout, kolik otáček-jestli jsem správně pochopil, tak bych měl tětivu před nasazením "zakroutit" a tím ji zkrátit, či prodloužit..?Díky moc..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 11:04 am    Předmět: Citovat

Brneni (STRNIG SHOCK) muze byt i dusledek nejake spatnosti v naladeni nebo technice, mne osobne napada treba hlavne:

- Nemas idealne napuntou tetivu (moc nebo malo otacek)
- Vytrhavas prsy pri vystrelu

Pokud je problem ve vytrhavani prstu, silencer to jen zamaskuje, ale nevyresi.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moudras
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 9:48 am    Předmět: tlumič tětivy-chomáčky srsti Citovat

Ahoj, mám poměrně krátce Samick Fieldbow SHB a přišlo mi, že při výstřelu vybruje do ruky..naladil jsem tedy tyto chomáčky a musím říct, že rozdíl je opravdu patrný..výstřel je tišší a vibrace minimální..Chci se zeptat na optimální pozici na tětivě..Poradí někdo?Děkuju..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Výstroj Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.