Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky KYZL
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 10:54 am    Předmět: Citovat

Takze graficka stranka webu je v podstate az na mensi upravy hotova, nyni je faze "datoveho plneni" CZ a AJ verze Wink
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 5:40 pm    Předmět: Citovat

Banana Banana Banana wav Banana Banana Banana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 11:41 am    Předmět: Citovat

Tak to je ideální stav. Very Happy Mám radost Wink
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 11:35 am    Předmět: Citovat

Tlapa napsal:
A to by mě zajímalo od koho to víš?

Před dvěma měsíci byla poslední zpráva, že za měsíc budou hotové. A nic. Wink
Dalším podobným zprávám nepřikládám velkou váhu. Jak je pan Kýzl výborný lukař a člověk, tak tohle je úplně mimo.


Vim to protoze se na nich podilim Wink
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 11:19 am    Předmět: Citovat

A to by mě zajímalo od koho to víš?

Před dvěma měsíci byla poslední zpráva, že za měsíc budou hotové. A nic. Wink
Dalším podobným zprávám nepřikládám velkou váhu. Jak je pan Kýzl výborný lukař a člověk, tak tohle je úplně mimo.
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 11:11 am    Předmět: Citovat

Ahoj vsichni, vim ze se tu objevily nejake stesky na web stranky od Kyzliku, nicmene vezte ze nove jsou jiz ve vyrobe a mely by byt zprovozneny behem leta. Wink
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Ml.Boleslav

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 9:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Miki
díky. Na Lukohrátkách se snad uvidíme, a určitě si nenechám ujít možnost prohlédnout nebo dokonce vyzkoušet Ridera (a snad i jiné luky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 2:30 pm    Předmět: Citovat

Pavel napsal:
má ještě někdo zkušenost s RIDERem? Jak dlouhý nátah snese? A porovnání s hwarangy, nebo s čikalanem, s taté, . . .
případně fotky. Díky Pavel


čau pavko, měl ho na jarním šípu legolas a podle všeho ač měl slabej tak to lítalo slušně,pár kluků ho tam zkoušelo, a legolas taky nenastřílel blbě na to, že ho měl asi týden, co se týče porovnání tak to se neodvážím, já z něj ani nevystřelil, jestli jedeš na lukohrátky tak zkus legolase odchytit, jestli pojede

p.s.: copak konečně přemýšlíš tím správným směrem ? Wink Twisted Evil
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 12:49 pm    Předmět: Citovat

Pavel napsal:
má ještě někdo zkušenost s RIDERem? Jak dlouhý nátah snese? A porovnání s hwarangy, nebo s čikalanem, s taté, . . .
případně fotky. Díky Pavel


Question Question Question

Nátah snese takový, jaký si objednáš... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pavel
Nováček
Nováček


Registrace: 28.6. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Ml.Boleslav

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 11:27 pm    Předmět: Citovat

má ještě někdo zkušenost s RIDERem? Jak dlouhý nátah snese? A porovnání s hwarangy, nebo s čikalanem, s taté, . . .
případně fotky. Díky Pavel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 7:28 pm    Předmět: Citovat

Prečo by si nekúpil,ja napríklad som si kúpil,teda pravda je ,že som zo Slovenska Laughing Inak nechápem prečo predáva Nemcom lacnejšie,máme také isté euráče ako oni scratch ,pritom zarábajú oveľa viac takže by to malo byť skôr opačne Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 5:27 am    Předmět: Citovat

Jak jsem se dival ma tam jezdecky luk za asi 4 792 KC take muzete cekat na nejaky ten vyprodej ,vsechny ceny jsou namireny a uzpusobeny na Nemecko ,nebot u vas by stejne nikdo luk nekoupil a on by se neuzivil kdyby se spolehal na cechacky, tak vse musi prodavat do zapadni Evropy a tak si nastelujte alexbow.cz a vse si prostudujte ......Kejval dela ted asi 600 kusu luku rocne a porad si stezuje na nedostatek casu ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 5:14 am    Předmět: Citovat

Kdyz nejsou penize na drevolamitavy staci zavolat Cornusovi a ten vyrobi dreveny a mne se jeho luky libi nebo nejaky jezdecku jako ma reba Kejval......ten nejbidnejsi clovek se musi naucit delat luky sam co mu bude trvat asi 2-3 roky ale zase je to investice do umeni co nekde muzete prodat......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 12:03 pm    Předmět: Citovat

Petrusk napsal:
Trochu jsem mu naznačil co bych mu chtěl náš okruh kamarádů připravit na narozeniny.Cophan je jeho sen ale cena je neůměrná k jeho finančním možnostem,jelikož k tomu počítá i nové šípy a tětivy.Proto i prohlíží Sentinella ale zase není uvedena cena.Ale to napravím já,jelikož ještě dnes napíši o ocenění tohoto luku.
Jinak cesta do Teplic je trochu víc finančně náročná,jelikož se nacházím těsně u moravských hranic s Rakouskem,konkrétně Vídně.


Stejně si to tu přečte a bude po překvápku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 9:31 am    Předmět: Re: rider Citovat

CAJ napsal:

Mám.
Broskev s tím střílí od Vánoc ... od koho to asi dostala?

Luk je velmi dynamický, střílí dobře, je dekorativní,
ale není to nic pro mne, je to taková hromádka hormonů a nervů, citlivka.

Geronimo, s nímž momentálně střílím, je pro mne ten nejzazší ústupek od dlouhého (=pořádného Wink) luku.
Tohle je už moc krátké a zahnuté. Laughing

Cena na dřevolamináťák jezdečák velmi příznivá.


Rozumím. A co to přibližně koštuje? Nikde jsem neviděl cenu.
Jinak na Geronima si brousím zuby taky Smile
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 2:31 am    Předmět: Citovat

Petrusk napsal:
Trochu jsem mu naznačil co bych mu chtěl náš okruh kamarádů připravit na narozeniny.Cophan je jeho sen ale cena je neůměrná k jeho finančním možnostem,jelikož k tomu počítá i nové šípy a tětivy.Proto i prohlíží Sentinella ale zase není uvedena cena.Ale to napravím já,jelikož ještě dnes napíši o ocenění tohoto luku.
Jinak cesta do Teplic je trochu víc finančně náročná,jelikož se nacházím těsně u moravských hranic s Rakouskem,konkrétně Vídně.


Mno...

... já bych mu dal poukaz na návštěvu Kýzlovy dílny s objednáním jednoho luku v ceně až do nějaké částky.

Jednak musí luk padnout do ruky, to z fotek nikdo nepozná - proti Samicku je to sakra rozdíl! U pana Kýzla si může ze všech typů vyráběných luků vystřelit.

Za druhé je tu libráž, to je také nutné si vyzkoušet, a u každého luku se nátahová křivka liší, čili pocitově může 35lb tradičák působit dost jinak než 35 lb Samick.

Za třetí je tu estetika - při zakázce si člověk vybírá materiály ku své potěše. Na netu některé volitelné věci vůbec nejsou, přitom nemusí stát nic navíc.

A nakonec to nejdůležitější: návštěva u pana Kýzla na dílně je životní zážitek, to je pro lukostřelce dárek sám o sobě, i kdyby už nedostal nic dalšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 2:18 am    Předmět: Re: rider Citovat

Tlapa napsal:
Vason napsal:
RIDER k nahlednuti
http://vasoni.rajce.idnes.cz/Rider/


Tak co???? Máte s tímhle už někdo zkušenost? Moc mě to láká! Jak to střílí, co to stojí? Very Happy


Mám.
Broskev s tím střílí od Vánoc ... od koho to asi dostala?

Luk je velmi dynamický, střílí dobře, je dekorativní,
ale není to nic pro mne, je to taková hromádka hormonů a nervů, citlivka.

Geronimo, s nímž momentálně střílím, je pro mne ten nejzazší ústupek od dlouhého (=pořádného Wink) luku.
Tohle je už moc krátké a zahnuté. Laughing

Cena na dřevolamináťák jezdečák velmi příznivá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petrusk
Nováček
Nováček


Registrace: 12.3. 2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 11:32 pm    Předmět: Citovat

Trochu jsem mu naznačil co bych mu chtěl náš okruh kamarádů připravit na narozeniny.Cophan je jeho sen ale cena je neůměrná k jeho finančním možnostem,jelikož k tomu počítá i nové šípy a tětivy.Proto i prohlíží Sentinella ale zase není uvedena cena.Ale to napravím já,jelikož ještě dnes napíši o ocenění tohoto luku.
Jinak cesta do Teplic je trochu víc finančně náročná,jelikož se nacházím těsně u moravských hranic s Rakouskem,konkrétně Vídně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 2:51 pm    Předmět: Citovat

V tomhle případě bych se přimlouval za to vykašlat se na překvapení a přímo se s kamarádem poradit. Luk je věc, která střelci musí sednout. A pokud si ho střelec může vybrat sám je pak štěstím bez sebe Wink

Koupíš mu "Gerronima" a on tajně snil o "Cophanovi"....

Já jsem se loni přímo účastnil výběru luku pro švagra. Nakonec jsme mu koupili krásnýho "Gerronima". Měl z luku radost, ale teď to vypadá, že tíhne ke sportovnějším lukům a třeba "Cophan" by pro něj byl určitě lepší volbou.
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 12:19 pm    Předmět: Citovat

Vůbec není nutné opírat šíp o ruku. Zakládka šípu se dá řešit různě. U luků pana Kýzla je založení šípu možné také několika způsoby. Nevím, jak je to u toho Samicku, ale předpokládám, že to je středový luk, se střeleckým oknem. Tomu by odpovídal luk Cophan, ten je středový. Všechny ostatní luky pana Kýzla jsou, jestli se nepletu, mimostředové. U nich se šíp zakládá do tvarovaného madla, např. Sentinell, nebo na opěrný kolíček např. Geronimo. U mimostředových luků se trochu jinak "míří", což by mohl být nezvyk a taky je potřeba řešit tuhost (spine) šípů... Podle mě to není jen tak, poradit jaký luk koupit a taky bych zvážil, jestli bys tím kamaráda trochu neošidil, kdybys vybral luk za něho, vždyť to je na tom, skoro, to nejlepší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petrusk
Nováček
Nováček


Registrace: 12.3. 2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 8:14 am    Předmět: Citovat

Děkuji za odpověď,většinou se dívá na posledních pět kousků co je v nabídce na webu.

http://www.bows-kyzl.cz/luky.html

Akorát měl problém třeba v tom,že u Samicu použivál takové umělé vodítko pro uložení šípu před vystřelením a u pana Kýzla tyto očka nikde neviděl.V podstatě si šíp nikdy neopíral o ruku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 7:20 am    Předmět: Citovat

Chtělo by to aspoň trochu vědět, např. jestli dlouhý luk, nebo reflexní. Ale nejlepší asi je panu Kýzlovi zavolat, je s ním výborná domluva Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petrusk
Nováček
Nováček


Registrace: 12.3. 2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 8:32 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,rád bych vás poprosil o radu.Chtěl bych s kolegy pro svého kamaráda zakoupit nový luk,jelikož bude mít kulatiny a stále si naříká na svůj stávající.Co jsem tak osondoval,tak je majitelem Samicu Polaris 35lb a celkem často prohlíží luky od pana Kýzla a sem tam promluví o něčem trochu silnějším.A teď k problému,nikdo z nás dostatečně nerozumí problému s výběrem luku.Cena bude asi do pěti tisíc,víc jedině pokud bude opravdu stát zato.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 12:56 pm    Předmět: Re: rider Citovat

Vason napsal:
RIDER k nahlednuti
http://vasoni.rajce.idnes.cz/Rider/


Tak co???? Máte s tímhle už někdo zkušenost? Moc mě to láká! Jak to střílí, co to stojí? Very Happy
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tlapa
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.6. 2010
Příspěvky: 395
Bydliště: Brno-Řečkovice

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 12:33 pm    Předmět: Citovat

CAJ napsal:

Abych ještě vrátil debatu k mé původné otázce, obdobná situace je u Lanury:
symetricky projmutý střed bez okna s kolíčkem na Lanuře je v ATL ještě tradiční luk?
Tlapa s tím měl před časem trochu problémy, řešil to s Lucínkem, jestli se nepletu.
Sysel pak o tom kolíčku psal jako o pseudozakládce v souvislosti s např. rozdílem oproti Kejvalovým lb s nepopiratelnou zakládkou.


Ano, s tím mívám problémy. Ale zatím jsem se vždy vešel do TL, protože střílím dřevo. Nicméně si dokážu představit a pochopit, že s tímhle zařazením může mít někdo z TL problém. Ale s tímhle typem luku si vážně nedokážu představit střílet v HL. Samozřejmě mi také jde hlavně o samotné střílení a vyzkoušení si disciplín, které si doma nezastřílím, ale když už jsem v turnaji, tak si i rád zasoutěžím. Všechny MPčka jsou v TL a já jsem pak moc rád, když můžu být s nimi v kategorii.

Ale jak jsem říkal, bývá s tím problém. Například letos u Zelího je vypsaná kategorie Holý luk s dřevěným šípem, do které by můj luk nejlíp pasoval. Přihlášení jsme tam ale zatím jen dva Smile
Je pravda, že pan Kýzl kategorie moc neřeší a chápu proč. K mému neštěstí jsem ale svůj luk u něho kupoval jako TL, kdy mi říkal, že se do téhle kategorie vejdu. V praxi to může být jinak, ale zatím jsem se setkal s pochopením.
Můj další luk od pana Kýzla bude vypadat jinak a dám si velký pozor na to, aby byl opravdu tradiční Wink
_________________
MP - Možná Příště ; Funkce - "Prostý člen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 5:05 pm    Předmět: Citovat

Ne, to jsem v žádném případě neřekl a ani to tak podle mne není.
Pan Kýzl určitě nemá nějakou koncepci prodávat luky sportovcům či závodníkům.

Pokud si člověk spotřebně nevybere luk z nabídky jako housku na krámě, ale zajede za ním do dílny, tak je vlastně každý luk u něj na zakázku. Podrobně se vyptává, co si kdo jak představuje etc. a právě varuje před tím, co zmiňoval Luděk ... že má špatné slušenosti s tím, že pak lidé přijdou a chtějí předělávky, zejména kvůli pravidlům ve věci zakládky.

O mne nejde, já jsem o tom samozřejmě věděl a zakázku jsem bral tak, aby mi to vyhovovalo na střílení jako tradiční luk, mám podobnou představu jako jsou kategorie ATL. A chtěl jsem zase, když už luk od Kýzla, tak aby měl pokud možno jeho charakteristický rukopis ... což je mj. právě ten špalíček pod omotávkou.
Na 3D jsem s Geronimem nepočítal, jen jsem si chtěl zjistit, kam spadne, když bych s ním náhodou na nějaké zajel.
Principiálně jsem longbowista, takže jsem neměl v kategorii TRRB, resp. HB pro 3D moc jasno, Geronimo je pro mne jen takový příležitostný výlet mimo lb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 4:34 pm    Předmět: Citovat

protože chce luky prodávat závodníkům a luk, který musí soutěžit v nevýhodné kategorii se hůře prodává.

Já si luk objednávám jinak
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 3:05 pm    Předmět: Citovat

musim oponovat. Treba Arni kdyz delal Jekila, tak si pamatuju, ze jsme se bavili o pravidlech ruzných asociací a kde ten luk bude splnovat jake kategorie, Proto treba vzniknul ten poslední jeho d luk aby se vesel vsude jako lb. Jasne ze na zacatku je kazdemu jedno do jake kategorie jeho luk spada, ale kdyz potom chce zavodit tak se diví. A kdyz prijde, ze chce zavodit v konkretní kategorii a lukar o tom vi prd, tak mu asi tezko udela luk na zakazku, aby to splnoval ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 1:05 pm    Předmět: Citovat

koba napsal:
Citace:
lukař by to měl vedět pro jakou cilovou skupinu vyrabí a v jake kategorii pak muze luk plus strelivo být pod moznými asociacemi minimalne u nás.


Osobně mám s panem Kýzlem velmi dobré zkušenosti a on mi vyrobí luk podle toho, jak já chci. A jelikož to je luk na zakázku. Tak já, jako střelec si určuji v jaké kategorii budu střílet. Proto vznesu při zadání objednávky své požadavky.
CAJ zmínil, že se jedná o luk na zakázku. Takže tam není cílová skupina potencionálních zákazníků, ale konkrétní vyladění na jednoho střelce.

V tomto konkrétním případě není potřeba znát kategorie různých asociací.

přesně tak. Střílím tím, co mne baví a v rozpisu si najdu, kam patřím
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 12:26 pm    Předmět: Citovat

Citace:
lukař by to měl vedět pro jakou cilovou skupinu vyrabí a v jake kategorii pak muze luk plus strelivo být pod moznými asociacemi minimalne u nás.


Osobně mám s panem Kýzlem velmi dobré zkušenosti a on mi vyrobí luk podle toho, jak já chci. A jelikož to je luk na zakázku. Tak já, jako střelec si určuji v jaké kategorii budu střílet. Proto vznesu při zadání objednávky své požadavky.
CAJ zmínil, že se jedná o luk na zakázku. Takže tam není cílová skupina potencionálních zákazníků, ale konkrétní vyladění na jednoho střelce.

V tomto konkrétním případě není potřeba znát kategorie různých asociací.
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.