Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Beaver City 14.4.2012

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 11:07 pm    Předmět: Citovat

zeli napsal:
P.S.: zaráží mě, že řada střelců úplně ignoruje prosbu pořadatelů o vhodný oděv, škoda.


Je to tak. Nicméně koukám, že vy jste to jednoznačně pozvedli!! Fotografii č. 1 neboli "4/5 výpravy Vjetví Jihu pózují před hotelem
(Toník nebydlel)" považuji za naprosto úžasnou. Dámami jsem zcela ohromen a pánové vypadají taky báječně autenticky. To si snad v černobílém provedení můžete dávat rovnou na diplomy při přísští Zelňačce.
Na dalších fotkách jsou pak vidět detaily vašeho "ohozu" a fakt jste to teda nepodcenili. Krásné..
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

jak tam asi můžu být, když jsem pořadatelem závodu jinde? A nemusím tam navíc vyčerpávajícím způsobem pařit
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 12:45 pm    Předmět: Citovat

To já jsem zase čekal že tam budeš srabe !!! Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

krásný lidi jste. Akorát Leon když pije, tak vždycky čekám, kdy se mu oči k sobě přiblíží natolik, že se spojí v jedno veliké, krhavé oko.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 5:44 pm    Předmět: Citovat

Zelíčko,díky za fotky,díky tomu jsem si to s mámou užil ještě jednou.A díky všem v Beawer City.Ubytování v sakristii se taky jen tak nehodí za hlavu. Mějte se všichni hezky. Wink

Pokud se nepletu ,je potřeba zdůraznit .že Beawer city letos slaví 20 let trvání ,takže zatím ......ještě dalších takových dalších 20 přeji pěkně prosím. Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

Stručná opožděná zpráva z Beaver City.
Opožděná proto, že jsem čekal, až k tomu budu moct přidat fotky a jelikož všechny zúčastněné Vjetve Jihu jsou počítačová nemehla, tak se zpracování, předání a umístění fotek značně protáhlo.
Stručná proto, že nemá cenu psát jak to bylo dobrý, neboť Beaver je srdeční záležitost a líbilo by se mi tam i kdyby bylo úplně hnusně a všechno se zhatilo. Jen tak na okraj, deštivá předpověď nastiňovala, že budeme muset celej den sedět v saloonu, a nakonec nepadla skoro ani kapka a skoro furt se střílelo. Na zdejší poměry slušná účast asi 28 střelců, tradičních luků téměř polovina.
Vítězové:
HL - Mára z Ronovského sacího komanda
TL - Johanka z Vjetví Jihu

Jediná slabina této akce jsou bídné terčovnice a někde i nešťastné umístění, dosti se hledalo a lámalo. Ale já mhouřím oko, vzhledem k prostorovým možnostem městečka a tomu, že lukostřelba je jen jedna z mnoha aktivit zdejších obyvatel (vše je vynahrazeno vyjímečným prostředím).
Večírek v saloonu přiměřeně bujarý, jen kytaristi občas umdlévali a chvíli se muselo skotačit bez hudby, což ovšem vyvolalo postupně mohutnějící rytmický doprovod přihlížejících, až se saloon otřásal v základech.
Přiložené foto myslím hovoří za vše, a zdůrazňuji, že autoři fotek jsou Lojza a Johana, jen jsem si dovolil přidat pár komentářů.
P.S.: zaráží mě, že řada střelců úplně ignoruje prosbu pořadatelů o vhodný oděv, škoda.
https://picasaweb.google.com/zelenek/BeaverCity2012Jaro?authuser=0&feat=directlink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 10:47 pm    Předmět: Beaver City 14.4.2012 Citovat

Nejede tam někdo z Jihu (nejlépe přes Třeboň nebo J. Hradec)? Jeden muž se nám nevejde do auta, tak zkouším jestli by ho někdo nevzal, aby kvůli jednomu človíčkovi nemuselo vyjíždět další vozidlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.