Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Loveké hroty
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 11:14 am    Předmět: Citovat

Já chci taky... :DDDDD dej mi vědět příště.... zajel bych si také zalovit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 11:09 am    Předmět: Citovat

no ja používam nap shockwave 125 grainov, rovnako ako terčové 125 grainové a som spokojný.i keď občas sa stane že ten hrot potom môžeš zahodiť.skús si stiahnuť jednu záležitosť a to od hawke opticks balistický simulátor.je to parádna vec, ktorá ti pomôže určiť námer a všetko podobne.s pevným hrotom to chce vela praxe.kedysi som strielal len s tými a po pol roku som sa to aj naučil.ale uznávam že 4 britý hrot zladiť s letkami šípu bolo peklo Laughing
a na tú škodnú čo ti chodí skús toto : http://www.horar.sk/index.php/section-blog/51-poviedkyapribehy/123-trpezlivost-ruze-prinasa
prípadne sa tam registruj a pokecaj priamo s voloďom.je to fajn chlapík, ktorý ti povie viac.ja som práve v írsku na love líšok a zajacov, ale tu sú iné podmienky a je problém netrafiť Laughing tá háveď je tu všade a spôsobuje velké problémi majitelovi pozemku, takže sme dostali od neho príkazom uloviť každú líšku a zajaca čo uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 11:02 am    Předmět: Citovat

Zdravím a pozdravuji známé jména :DDDD

Ale jak jsem ti již psal na minulém foru, tak mi chodí škodná zrzavá. Nedávno jsem jí zahlídnul a chtěl jsem jí při zpáteční cestě z mého kurníku poslat jeden ostrý na rozloučenou...jenže když jsem si to pak přepočítal vzdálenost cíle a vejšku mého balkonu /2patro/ byl jsem rád, že jsem si to rozmyslel. S ostrým hrotem a navíc pevným za šera na vzdálenost cca - + 45 metrů je fakt asi jen vyhotení peněz. Nikdy jsem s hroten nestřílel tak by mi zajímalo pro příště jak ho nastavit, jak ho zastřílet i na takovou vzálenost .... ať příště má zrzka smůlu... mám jak pevné tak mechanické...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
crossbowhunter
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 10:46 am    Předmět: Citovat

čau scooter, tak ťa tu rád vidím.čo konkrétne by si potreboval o loveckých hrotoch?aby som tu nepísal zbytočne dlhú esej, kde ti k niečomu bude jeden riadok a zvyšok budú bláboly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 7:13 pm    Předmět: Citovat

scootr-vítej Wink ,tak začal bych asi jejich namontováním...není to sranda,je to docela věda.hroty s pevným břitem je třeba dokonale sladit s letkama,jinak to lítá všelijak,klidně i metr od terče-opravdu,je to vlastní zkušenost.taková pomůcka pro vyladění je obyčejný stůl,prostě položíš šíp na stůl a pokud jsou břity v zákrytu s letkama,nebude se viklat ze strany na stranu,ale i tak to chce nastřelit.takový šíp se pak chová jinak,i když mají hroty stejnou váhu.jiná situace je u rozevíracích,ten tolik neovlivní balistiku šípu a chová se jak terčový,čili je mnohem přesnější.pokud střílíš terčové šípy např. se 125 grain hroty a použiješ pak rozevírací hrot o stejné váze,tak teoreticky bys nemusel ani nastřelovat-mělo by to lítat stejně.ale toto vyzkoušené nemám,mám sice hroty Nap shockwave na lov,ale ještě jsem nenašel odvahu je otestovat.možná to není vše,ale crossbowhunter to jistě doplní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 4:20 pm    Předmět: Loveké hroty Citovat

Jaké jsou zásady použití loveckých hrotů ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strana 23 z 23

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.