Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ULTRAMAX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
beckett
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2010
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 6:56 pm    Předmět: Citovat

To mě dost mate... Naopak tam měl ultramax origo a já chtěl pouze vyměnit tělo za dural...
To mi chcete naznačit že ty jeho kuše nejsou složený s dílů originál Excalibur..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kamikadze
Nováček
Nováček


Registrace: 14.2. 2015
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 6:10 pm    Předmět: Citovat

jak nekoupíš kuši original excalibur tak je všechno špatně... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 5:29 pm    Předmět: Citovat

prave preto som sa pytal becketta kedy toho ultramaxa kupoval..co ta vlastne viedlo k tomuto rozhodnutiu?za tuto cenu mas vykonnejsieho matrixa..co ta na tejto kusi tak uputalo ze si sa ju rozhodol kupit?
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Robin
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2013
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 4:57 pm    Předmět: Citovat

Jinak ještě jeden argument, u montáže je ocelová pružina a ocelovej kolík který ti drží hodnotu na jeho bodované stupnici. Netrvá dlouho a tato stupnice se opotřebuje díky oceli a hmotnosti optiky. Koupil bych nejlevnějšího Matrixe a investoval do HHA dia, to tě nikdy nezradí a je přesné a cena odpovídá kvalitě... to se říci o jeho montáži říci nedá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Robin
Nováček
Nováček


Registrace: 25.9. 2013
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 4:50 pm    Předmět: Citovat

Tak to gratuluji.
Udělal jsi dost velkou chybu. Jeho modifikace stojí za nic. Měl jsem také jeden z modelů jeho ultramaxů. Když se to veme každá jeho dělaná kuše je originální prototyp něčeho. Těch těl jsem viděla si 5 nebo 6 variant a každá byla hrozná. Jsou tam ty nejlevnější ramena co jsou, barva stojí za nic. Za tu kuši bych dal tak 14-16 tisíc a to jako nové.
Je to přehnaně těžká kuše, která místo pohlcování vibrace je naopak dost znásobuje. Tento koncept není jeho, ale jeho kamaráda z rakouska, kterej je dost velký borec na kuše a fakt se v nich vyzná. Od něho má i okopírovanou nákopnou montáž. Na tu mohu také říci že je to dobrej shit. Opotřebení je dosti rychlé, je to jednoduché a hlavně není přesná. Neudrží požadované hodnoty, kolečko se rychle opotřebovává a hlavně se dře o pevnou montáž náklopky.
Přeji ať se ti nic nestane.

Měl jsi si za ty prachy koupit raději kuši řady Matrix či nějakou kladku. To by bylo bezpečnější.
Jinak si dej bacha na ty jeho teťivy, měl jsem na ultramaxu si jeho teťivou 150 ran a šla někam dolu tam kde roste kopr.
Jinak je hezké že kuše holá stála před rokem 24000 a nyní je v setu za 22000 a to ještě ti určitě slevil.
Tom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
beckett
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2010
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 4:35 pm    Předmět: Citovat

Tak teď už s tím asi stejně moc nenadělám, tudíž to neřeším... Můžete mě kamenovat... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 4:21 pm    Předmět: Citovat

sú to tvoje peniaze a tvoje rozhodnutie a nikto nemá právo ti diktovať kupuj tam a tam a inde nie hm..


beckett napsal: v setu se vším všudy za necelých 23 tis. Nepřijde mi to hodně, když jsem koukal na archery.cz, tak tam byla za stejnou cenu holá, tak nevím

nevedel som že archery.cz predáva aj ultramaxa alebo som ťa zle pochopil heh..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
beckett
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2010
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 4:05 pm    Předmět: Citovat

Jsem to nenapsal.. Kupoval jsem ho před týdnem u Vámi tak neoblíbeného prodejce. Kuse.cz... Ale kupoval jsem ho v setu a řekl bych že docela výhodně... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 2:10 pm    Předmět: Citovat

tiež by som rad vedel kde a kedy si toho ultramaxa kupoval hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
beckett
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2010
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 1:32 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpověď. Spočítal jsem to špatně, nakonec mi to vyšlo na 12,5 gramu + tudíž mi vychází easton full metal jacket s 150 gr. hroty jako jasná volba. Wink už nebudu tohle vlákno zasekávat dotazy, které sem nepatří. Ještě jednou děkuji. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 12:41 pm    Předmět: Citovat

otázky prosím ťa dávaj do príslušného vlákna napr. šip alebo šipky
to aby v tom nebol ešte väčší bordel inak
gram g 1 grain = 0,065 gramů
1 Gram = 15.4323584 Grains
1 Grain = 0.06479891 Gram (or 64.79891 milligrams)

tým chcem povedať že 15 gramov = 231.48 grain a to je už sakra rozdiel hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 12:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, taky tě tu vítám. Ano je to pravda, že to šetří ramena, tětivu a kuše má po výstřelu i menší vibrace. No šíp těžší o 15 gramů než normálně prodávaný - to by byla váha okolo 600 grainů a takový šíp by sis musel vyrobit (FMJ trubka, mosazný insert alespoň 150gn hrot...).

Balistiku sice zhoršují ale zase zlepšují přesnost, tak těžký šíp už v letu téměř nic neovlivní. Pokud máš náklop, tak samozřejmě budeš muset natočit více MOA na stejnou vzdálenost při střelbě s těžším šípem, než se šípem lehčím. Pokud ti jde o dálkovou střelbu, tak s těžkým šípem ti přestane brzy stačit rozsah MOA náklopné montáže a nezbude ti nic jiného, než zase odhadovat na optice. (Popřípadě můžeš ještě koupit MOA montáž na optiku a tím zvýšit rozsah, náklopné montáže.)
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
beckett
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2010
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 12:27 pm    Předmět: Citovat

Chlapi, jaký máte názor na používání těžších šípů do kuše..? Mám na mysli třeba o 15 gramů těžší než udává výrobce... Našel jsem že sice zhoršují balistiku, ale šetří ramena a při použití náklopné montáže je to jedno, ne..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
beckett
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2010
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 12:21 pm    Předmět: Citovat

Jinak jasné, sgt. Thomas Beckett... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
beckett
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2010
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 12:19 pm    Předmět: Citovat

Díky za přivítání... To neměl být zle laděný příspěvek.. Asi jsem špatně formuloval slova. Za to se omlouvám. S kuší začínám, tak jsem rád, že jsem Vás tady našel.. Wink dřív jsem střílel 3D kladkovým lukem a reflexem, ale teď jsem dospěl ke kuši.. snad jsem vybral dobrě, ale to se nakonec pozná...Smile budu se snažit sem dávat postřehy a objektivní názory...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 11:13 am    Předmět: Citovat

beckett..ako dlho vlastnis toho ultramaxa?resp.kedy si si ho kupil?
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matrix 380
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.2. 2014
Příspěvky: 269

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 11:03 am    Předmět: Citovat

vitaj becket, ty si ten becket zo snajpra? Wink
ale vážnejšie - v prvom svojom príspevku na nejakom fóre by som asi začal s pozitívne ladeným príspevkom, ale to je len môj názor...

je tu pomerne veľa ľudí s veľa skúsenosťami, skúsenosti sa týkajú aj výrobkov, aj výrobcov aj predajcov a tak je ťažko niekomu zazlievať jeho názor; treba sa poučiť nielen z vlastných, ale aj z cudzích skúseností a to nielen z tých zlých, ale aj z tých dobrých

všetci si radi prečítame dobrú recenziu; ak máš z niečím či s niekým dobrú či zlú skúsenosť, neváhaj to napísať,len sa snaž byť objektívny; ostatne každý z nás sa riadi vlastným rozumom a to, čo si tu prečítame, si vyhodnotí každý sám pre seba, tak vitaj, testuj, čítaj a píš Wink
_________________
osok only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 10:57 am    Předmět: Citovat

ahoj vitaj na fore hm..
konečne niekto kto ju aj vlastní ak si čítal celé vlákno tak si sa určite dočítal že sme pátrali po nejakom majiteľovi ultramaxu a teda že dostaneme relevantné informácie Wink
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
beckett
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2010
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 10:51 am    Předmět: Citovat

Díky. Je jasné že nemá odstříleno 100vky ran. Mám ji chvilku, tak uvidíme. Na omotávku tětivy jsem byl upozorněn hned na začátku, tak jsem tam dal ručně pletenou a ne originál od Ex. Uvidíme jakou dobu bude držet. Nejsem žádný reportér Smile, ale pokusím se za nějaký čas sepsat alespoň nějakou recenzi... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 9:30 am    Předmět: Citovat

no to je mile a pekne ze si spokojny...forum ma sluzit nato,aby sa tu prepierali klady,zapory a rady..nato aby sa niekomu nepacila vysoka cena kuse,ju nemusi drzat v ruke.. Wink...recenziu napis,radi si to precitame...daj vediet ako je natom s trvanlivostou stredova omotavka tetivy,pretoze hoci ultramax osobne nemam,viem sa logicky dopatrat k tomu,ze je viacej zatazena ostrejsim uhlom ako u klasiky...najhodnotnejsia recenzia by bola z tvojej strany v tom pripade,ak by si mohol posudit trvanlivost jej motora=ramien...obecne by mali klasicke excalibre vydrzat 100000 vystrelov..ale to by si tu recenziu poskytol asi az po rokoch.. Very Happy ..jedine excalibre,ktore su poctivo,terenne a nezavisle testovane su zo starej rady,ako exocet,exomax,equinox..vsetko od nich hore je este len v stadiach test pilot..ultramax nevinimajuc..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
beckett
Nováček
Nováček


Registrace: 21.3. 2010
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 8:38 am    Předmět: ultramax Citovat

Ahoj všem,
teď jsem narazil na toto téma a rád bych k tomu něco dodal. Jsem majitelem zmiňované kuše a koupil jsem ji v setu se vším všudy za necelých 23 tis. Nepřijde mi to hodně, když jsem koukal na archery.cz, tak tam byla za stejnou cenu holá, tak nevím. Výkon je značný, ale ale rychlost se dá snížit v pohodě výběrem šípu a těžšího hrotu. Přišlo mi, že se tady pomlouvá něco, co vlastně nikdo neměl v ruce a tudíž jak o tom mluvit nějak rozumně. Střílím z ní chvilku, ale zatím ke spokojenosti. Na ten výkon jsem se až divil jak je tichá. Pravdou je, že na ni mám tlumiče jak v předu, tak ramen. Až se s ní trochu sblížím, tak ji vyvětrám na závodech a můžu případně dát nějakou lepší recenzi. Pokud bude zájem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 6:01 pm    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
http://www.kuse.cz/kuse/eshop/1-1-KUSE/0/5/11-ULTRAMAX-set

Mám pár otázek k této kuši kterým nerozumím, možná že společně najdeme logické a klidné odpovědi

* proč nemá už přední tlumiče
* je držák ramen ještě původní či je už dělaný jako neoriginál
* jak to, že cena kuše je momentálně tak levná v setu /držák, optika, kroužky, 4 šípy a natahovák/
?


Scootr: Pokial sa nespytas priamo "vyrobcu", tak stale to bude v rovine filozofovania Smile, ...

Ak sa nieco nepredava, tak cena musi ist dole lebo na trhu su lepsie a lacnejsie produkty.

A co sa tyka tlmicov "R.E.D.S. (Recoil Energy Dissipation System)", tak zase to je len o $. Kusu predaju o to lacnejsie a kedze si to videl na Matrixe 380/405 tak to tiez chces t.j. kupis si to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 3:29 pm    Předmět: Citovat

Vůbec bych to sem nedával a bylo by mi to jedno...jen řeším tu záhadu proč se přestalo dávat na Matrixe 380 > jen pouze nový system S5 a na Matrixe 380< /350,330 ../ žádné tlumiče...
To je nějaká nová móda, či rychleji se opotřebuje spotřební zboží jako teťiva či se krátí životnost ramen .. či EXC už je tak daleko ve vývoji že je to jedno či to tam je a či není.. dík za radu, fakt váhám a po dlouhé době si to ani neumím zdůvodnit...
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 3:11 pm    Předmět: Citovat

http://www.kuse.cz/kuse/eshop/1-1-KUSE/0/5/11-ULTRAMAX-set

Mám pár otázek k této kuši kterým nerozumím, možná že společně najdeme logické a klidné odpovědi

* proč nemá už přední tlumiče
* je držák ramen ještě původní či je už dělaný jako neoriginál
* jak to, že cena kuše je momentálně tak levná v setu /držák, optika, kroužky, 4 šípy a natahovák/
?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 9:20 am    Předmět: Citovat

Od kdy se prodává UMax v tak divném setu a bez předních tlumičů?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 12:05 pm    Předmět: Citovat

Co vím tak jí měl takhle od začátku, ale upřímě. Do takovýhleho risku bych nešel. Sice ramena sou předimenzovaný ale stejně je to na ně nápor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 11:58 am    Předmět: Citovat

http://kuse.cz/shop/cz/?234,kuse-matrix-401-tuned-

hele byla za tak brutální cenu vždy nebo se mi to jen zdá ?
_________________
Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: so září 07, 2013 2:18 pm    Předmět: Citovat

ved prave ze to..zazil som uz podbeh tetivy pod sip(drevak)..nadbeh tetivy ponad sip(drevak,karbon),zlomene rameno,ohnute haciky natahovaku,prasknutie tetivy..celkom slusny repertoar Laughing Laughing ..rokmi akokeby som rozum dostaval(ten sip tam uz radsej nezalozim Very Happy )len neviem ci to nebude na ukor neopatrnosti Laughing najskôr som ten sip asi nezatisol do zubov zaklapky..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: so září 07, 2013 11:48 am    Předmět: Citovat

víceméně se ti ani nedivím,mi jak tětiva přeletěla šíp,tak jsem ani neuvažoval co se může stát,zkrátka jsem šíp vzal,znovu nabil a vzstřelil,no šíp už vyletěl normálně.dnes už bych asi opakovaný výstřel taky neriskoval.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st září 04, 2013 8:35 pm    Předmět: Citovat

no priznam sa nemam uz nato kule.. Very Happy ten ostry povystrelovy zvuk mi este stale rezonuje v mysli.. Very Happy
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
Strana 2 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.