Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ULTRAMAX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 9:46 am    Předmět: Citovat

Jinak jak vznikl Ultramax? Jak dlouho trval jeho vývoj a existuje nějakej prototyp? Co sem dát nejaké fotky z vývoje či udělat prezentaci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 5:50 am    Předmět: Citovat

donald napis jakou ma kus tedy sipka z kuse pruraznost na zveri tady tomu nikdo neveri a hlavne myslivci a ti maji ve vlade co rici a tak jim vypravi ze jedine kulovnice zabije srnce atd a tady indiani vyklepou spicky ze zachodovych mis a staci to .....a prak je dobry tak na velikost zvere bazanta... ja vyrabim trade points a ty jsou dobre na vse na kontinente .....ti vasi experti nevi ze i 40 liberni luk je dobry i na mensiho medveda tak 100kg ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 3:31 am    Předmět: Citovat

Trochu mne prekvapilo ,ze ultramax bez kladek ma tah 280 liber vim ze ta Svycarska kus co se natahuje zlamovanim ma tah 360 liber ..

Je konecne videt ze se to objevil expert na loveni a jasne proti tomu nic nemam a ja jim tu zacatecnikum spilam asi po dva roky jak jsou pitomi ,ze si mysli ze sip nic nezabije a ty mysliveckou hantyrku nemam rad ,,,.....

Stale dnes opakuji tu propagandu slechty chudine aby jim proste neletala po panskych lesich a nepytlacila zver .....

225 liber tahu na kusi zabije slona a zastreli dva kance vedle sebe a tak bych to stim tahem neprehanel ,ale strilejte si co uznate za vhodne .....

Zde nejake krmelce neexistuji a tak zakrmovani zvere je pro nas dulezite a zvire nema duvod tam prijit kdyz tam neni zradlo ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 2:02 am    Předmět: Citovat

Scootr for Carman : pokud jsem napsal slovo pitomý .. tak to mi asi ujelo, za což se omlouvám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 1:29 am    Předmět: Citovat

to jsem neřekl.. pouze mi zajímá názor zákazníka, který to jsem dá...na druhou stranu, pokud to je tak tak je to milé a hezké, že se i tací lidé najdou a stojí si za tím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 1:18 am    Předmět: Citovat

Donalde, prosím dejte pryč ten dovětek o spokojeností s kuší ode mne, některým pisatelům - Scootr, to vadí, děkuji.. Ale poprosím i Scootra, aby o nikom laskavě nepsal , že je PITOMEJ !! DĚKUJI !!!
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 1:12 am    Předmět: Citovat

ne, ani ne člověče.. jen mi to zajímá.. je jediný kdo naprosto ve stejný den po 2 měsících sem napíše ve stejném slovosledu a má stejnou grafiku. Fakt v tom nehledej jakejkoliv negativ či paranoju... pouze mi zajímá čím to je, že zákazník tohle si dá do nicku. Možná, že doopravdy narazil na slušného prodejce a mi nezaregistrovali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 1:06 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
for Donald : Pane Káčer, mohu mít na Vás jednu osobní otázku. Proč zde tak zametáte v dovětku zprávy cestičku právě pro tuto firmu? Nehledejte v tom rozdmýchání situace, kterou tu uskutečnil onen prodejce. Jen mi prostě zajímá, proč nováček který jsem přijde má zrovna tuto větu v každé zprávě?

já mám pocit,že pouze dělá protiváhu tvé negaci
a upřesnil bych situaci pokud jsi soudný vydatně jsi s ním spolupracoval
z té druhé strany Smile
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 12:59 am    Předmět: Citovat

for Donald : Pane Káčer, mohu mít na Vás jednu osobní otázku. Proč zde tak zametáte v dovětku zprávy cestičku právě pro tuto firmu? Nehledejte v tom rozdmýchání situace, kterou tu uskutečnil onen prodejce. Jen mi prostě zajímá, proč nováček který jsem přijde má zrovna tuto větu v každé zprávě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 12:17 am    Předmět: Citovat

pre Italo: když trefíš na komoru (což v 90% sedí), tak není co řešit. Pár skoků a zvěř zhasne. Dohledávka je mimořádná, se psem byla snad jednou. Těch několik tisíc navrch za Ultramaxe mě nemrzí. Stojí to za to Very Happy Sedět na posedu a střílet zvěř u krmelce nebo u žíru umí víceméně každý blb s nastřelenou kulovnicí. Ale kuše je opravdu jen pro fajnšmekry Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:18 pm    Předmět: Citovat

No a nestalo sa ti už keď si strieľal na 100 na srnca že si ho dobre netrafil?Chúďa srnček potom...to tých par fps rozdiel medzi exomaxom a ultramaxom cítiť?Koľko je tam rozdiel 17 fps za 12 000 kč je naozaj dosť ..Si zaplatil skoro za 1 FPS 1000 ku..Musíš byť naozaj fajnsmeker Very Happy .By som nikdy nepovedal že sa vás zozbiera viac ako 100 ..Keby rozdiel 2 litre tak by som sa vobec nečudoval..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:07 pm    Předmět: Citovat

pre Italo: kamarád vlastní soukromou oboru, takže mám lov kuší vychytaný. Zákony jsou v Česku na hovno. Kuší jsem skolil několik srnců, jeleny, divočáky. Šíp projde většinou skrz. Průraznost je obrovská... Very Happy Prostě Ultramax mi sedí. Je jen málo lidí, kteří tuto kuši natáhnou ručně, bez napínáku Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 10:58 pm    Předmět: Citovat

Skús kuknuť sem tieto budú asi výkonejšie ako ultramax
http://www.scorpyd.com/
No lov kušou nie je zakázaný v ČR?čo si už ulovil kušou nemyslím gulovnicu a pod.?Strieľaš už dlho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 10:50 pm    Předmět: Citovat

pre BrckoSK: prak mám taky, dokonce profi Magnum. Ale spíš pro zábavu a lovení bažantů Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 10:47 pm    Předmět: Citovat

pre Italo: měl jsem Exomaxe. Samozřejmě špičková kanadská kvalita, ale chtěl jsem ještě větší nátah. A ten má pouze Ultramax od Mgr. Cermana. 130 kilo nemá žádná kladková kuše, navíc reflexní systém ramen je daleko spolehlivější. Jsem maximalista. Šípy používám Maxima hunter a Firebolt nap. Lovecké hroty Bolt cutter. Kuši mám hlavně pro lov. Na 100m se střílet dá, mám ke kuši špičkové vybavení. Dálkoměr Nikon, špičkovou optiku, camo goretexové oblečení. Mám mysliveký lístek, lovil jsem kulovnicí, kulobrokem, kozlicí....Ale kuše je úplně jiná liga.... Šance jsou stejné na obou stranách Cool A to je ten pravý adrenalin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 10:45 pm    Předmět: Citovat

donald: Jo prak som si kupil, ale gulicky nemali. Rozmyslal som nad 2 gumovim(4x uchytenie) ale je to take hebedo. Na blizko je do celkom silne.
Ano je to lacnejsia zabava ale ma svoje ...ALE ...
Dalo by sa to prerobit, tak ze to striela sipky.

Tiez strielas aj z praku? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 10:19 pm    Předmět: Citovat

Fakt ešte som sa chcel opýtať si písal že lovíš tuším aj na vedšie vzdialenosti ako 100m to sa dá vobec loviť aj na takú vzdialenosť?Predpokladám že potom strieľaš už dlho keď si trúfneš niečo také..S čím si strieľal pred ultrmaxom?Aké používaš šípy?škoda chcel som sa opýtať cermana čo robí s telom od phoenixu veď keď ich predal už viac ako 100 tie telá mu museli ostať je pravda že dáke ponúka cez bazar ale predsa..To myslím že aj Excalibur by ich zobral naspať 100 kusov to je pomaly za nakladné auto.Ináč sranda že kanadania dokážu tie telá vyrobiť za pár korún a u nás taká lacná pracovná sila a stojí to niekoľkonásobne viac,telo u nás stojí viac ako u nich komplet kuša aj s telom a všetkým..darmo my sme asi dosť nenažraté národy alebo asi nešikovný strojári keď to nezmákneme aspoň v tej cene ako Kanada .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 9:34 pm    Předmět: Citovat

donald myslím že ultramax určite nemá "špičkový výkon – na trhu nejvyšší" sú tuším aj výkonejšie kuše..Ale je pravda že možno výkonejšia ako exomax equinox?Prečo si radšej nekúpil niečo kladkové keď to využívaš na lov?Napr TAC 15i alebo Bowtech alebo niečo iné?Kde chodíš loviť ?Mňa lov dáko nezaujíma ako taký lebo nemám na to srdce každý sme inýSmile ja len koli tomu že aj ostatný si radi prečítajú tvoje bohaté skúsenosti lebo je tu pár ľudí čo určite loví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 8:44 pm    Předmět: Citovat

BrckoSK, víš co?? Takové spekulanty mám nejraději. Kup si místo kuše třeba prak na kuličky. Tam nemusíš řešit takové finanční a bezpečnostní trauma Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 6:00 pm    Předmět: Citovat

To je velka skoda Franto, akurat som chcel vsetkym znamim odporucit ten tvoj ULTRAMAX, nech zoberie kazdy aspon 2 kusy lebo ako pisal "donald", ak by sa nahodou zlomili ramena, tak nech mam nahradu. Ved za cenu 2 Ex. kupim 1 UL, no nekup to ....

Len by ma zaujimalo, ak kusa niekoho zrani z dovodu vady vyrobku, tak ci vyrobca t.j. kuse.cz bezrie zodpovednost za ujmu na zdravy alebo majetku?

Ak pracka, TV, predlzovacky niekoho prizabiju a dokaze sa, ze to bolo vadou vyrobku tak distributor/vyrobca musia znasat aj pripadne nahrady skody.

Nieje je v CZ povinnost pribalovat, k vyrobkom navod/popis v Ceskom jazyku? Ku kusi som mal len ENG.

Som z toho vnutorne traumatizovany. Dufam ze ten nadhlad pride cim skorej, snad na vianoce ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

Pánové, nemám už chut se zde nechat urážet, pište si pod nos co chcete, urážejte slovy jako pitomej, šmelinář, atd, je to vaše věc, ale ztrapnujete se tím..
Každý má právo si ve svém obchodě stanovit ceny jaké chce a každý má právo se svobodně rozhodnoutkde si co koupí.
Nicméně, každého, kdo se mě zde zastane, se snažíte setřít, nebo máte schizofrení představu, že si to snad píšu já sám pro sebe pod jinými nicky, jak trapné, vy prostě potřebujete plivat špínu, nadávat, nebo si jiným způsobem léčit nějaké svoje vnitřní traumata, ok, mějte se fajn, nemám již co bych dodal. Naopak, každému koho kuše zajímají se budu rád věnovat osobně na telefonu, nebo na svém emailu.
Pánové, přeji vám hezký den a doufám, že časem získáte alespon trochu nadhledu...
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 12:00 pm    Předmět: Citovat

Máš úplnou pravdu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:53 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
Jo, to je ono Very Happy, pouze jsem upozornil na tuto slevu a jsem špatný. Hned byla na mě vedena nařážka, přitom na ULTRAMAXE jsem napsat :

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 11:25 am Předmět: Citovat
ale stejně na tuto kuši musí bejt zaměřená malá skupina lidí kteří investují a využijí tuto silnou kuši..

stále jsem na tom, že je to diskusní forum a ne urážení, co jsem vnesl onen prodejce! Zakládal jsem tuto větev s tím, že jsem napíší něco uživatelé ULTRAMAXU na ne jen sladké řeči vedené panem prodejcem.


prodejce je přeci špatný za způsob jakým píše a když se mu přizpůsobíš jsi snad jiný ? on to sice vnesl,ale ty jsi možná zcela zbytečně přidal
Smile radši tady čtu zajímavosti o kuších
a myslím ,že jsi na to kápnul,ignorovat ho bude ta lepší cesta
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:42 am    Předmět: Citovat

Jíra : jo, jenže to znovu zasahuje na x vláken jako to bylo už jednou... JÁ JSEM PRODEJCE ... KDO JE VÍC.. PAK ZAČNE URÁŽET A PROSAZOVAT SVOU FIRMU A ZMIZNE.

NEVEDU ŽÁDNEJ OSOBNÍ SPOR S NÍM, JAK TU UPOZORŇUJEŠ A ANI TO NEMÁM ZAPOTŘEBÍ.
KLIDNĚ TU MŮŽEME SLEDOVAT DÁL JEHO SLADKÉ ŘEČI Z ŘAD FIKTIVNÍCH NICKŮ A JEHO PLANÉ CHLÁCHOLENÍ. JÁ UŽ DÁVÁM OD JEHO POZNÁMEK RUCE PRYČ, NESTOJÍ MI ZA TO..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:34 am    Předmět: Citovat

Jo, to je ono Very Happy, pouze jsem upozornil na tuto slevu a jsem špatný. Hned byla na mě vedena nařážka, přitom na ULTRAMAXE jsem napsat :

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 11:25 am Předmět: Citovat
ale stejně na tuto kuši musí bejt zaměřená malá skupina lidí kteří investují a využijí tuto silnou kuši..

stále jsem na tom, že je to diskusní forum a ne urážení, co jsem vnesl onen prodejce! Zakládal jsem tuto větev s tím, že jsem napíší něco uživatelé ULTRAMAXU na ne jen sladké řeči vedené panem prodejcem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:31 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
Máš pravdu, asi upozornit na tuto mimořádnou slevu - 10 000 jsem mohl jinak, za to se omlouvám. Zášť k němu nechovám, jen mi vadí manitulativní postoj, který jsem vnáší. Urážky, zdvojené nicky a prosazování firmy tímto postojem.
Pokud narážíš na toto : "Jo, a pokud budete chtít udělat něco na CNC fréze klidně dejte vědět, rád Vám vyhodím nákresy v catii, cedu či inventoru a přeženu to za lepší cenu v mé firmě. Dejte vědět, kalíme a i laser se tam naj .:
bylo to mířené přímo na osobu, která se zde honosí a ne reklama /pokud by to tak bylo dám sem odkaz na své firmy. "Cerman - proč jsou vaše příspěvky plné jen plivanců a žášti? Tak dokažte, že jste lepší, udělějte to jako já, přemýšlejte, zkoušejte, vyrábějte" tak jsem upozorníl, že také vyrábím a mám své patenty.!!!

vytrhl jsi tu větu z kontextu.


jen jsem chtěl upozornit ,že se to rozjíždí nesprávným směrem
mám pocit,že má slova padla na úrodnou půdu a tak mi jistá neobratnost bude prominuta Smile
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

Scootr chcel poslat:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:22 am    Předmět: Citovat

Máš pravdu, asi upozornit na tuto mimořádnou slevu - 10 000 jsem mohl jinak, za to se omlouvám. Zášť k němu nechovám, jen mi vadí manitulativní postoj, který jsem vnáší. Urážky, zdvojené nicky a prosazování firmy tímto postojem.
Pokud narážíš na toto : "Jo, a pokud budete chtít udělat něco na CNC fréze klidně dejte vědět, rád Vám vyhodím nákresy v catii, cedu či inventoru a přeženu to za lepší cenu v mé firmě. Dejte vědět, kalíme a i laser se tam naj .:
bylo to mířené přímo na osobu, která se zde honosí a ne reklama /pokud by to tak bylo dám sem odkaz na své firmy. "Cerman - proč jsou vaše příspěvky plné jen plivanců a žášti? Tak dokažte, že jste lepší, udělějte to jako já, přemýšlejte, zkoušejte, vyrábějte" tak jsem upozorníl, že také vyrábím a mám své patenty.!!!

vytrhl jsi tu větu z kontextu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:02 am    Předmět: Citovat

Scootr napsal:
Cermane připomínám Vám tohle už jednou napsal ADMIN :

Vnímám to podobně jako ČAJ a děkuji mu tímto za upozornění.
Dvojice frcek + seba je zjevně reklamou na uvedený obchod - nicméně domnívám se, že v souvislosti s tím, jak to vlákno aktuálně vypadá, moc pozitivní reklama to není
Takže to asi ani nemá cenu promazávat, ať si každý udělá obrázek sám.

asi tomu nerozumím co udělal cerman, zatím mám pocit ,že máš vůči němu osobní zášť
v každém případě reklamu urážení zvládáš taky Smile

níže jsou části tvých zpráv tak si to přeber možná máš na víc Smile

Viděl si co ten šmelinář udělal s kuší titan ? Prodejní cena byla ebay/nejen tu/ za 12500,Cerman jí prodával za 25.000 a ještě se nestyděl přivlastnit si výrobu a pak jí zlevnil na 14.999, zloděj je

Jo, a pokud budete chtít udělat něco na CNC fréze klidně dejte vědět, rád Vám vyhodím nákresy v catii, cedu či inventoru a přeženu to za lepší cenu v mé firmě. Dejte vědět, kalíme a i laser se tam naj .
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 12:34 am    Předmět: Citovat

Cermane připomínám Vám tohle už jednou napsal ADMIN :

Vnímám to podobně jako ČAJ a děkuji mu tímto za upozornění.
Dvojice frcek + seba je zjevně reklamou na uvedený obchod - nicméně domnívám se, že v souvislosti s tím, jak to vlákno aktuálně vypadá, moc pozitivní reklama to není
Takže to asi ani nemá cenu promazávat, ať si každý udělá obrázek sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Strana 11 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.