Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ULTRAMAX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 11:35 pm    Předmět: Citovat

vím jen, že pan Cerman dále zase nebude reagovat a bude tu sledovat linky a upravovat ceny a hrát si ze zákazníky.

Čekám na vaší reakci, protože vaše bezdůvodná urážka na mě a na super kluky, ta doopravdy stojí za povšimnutí.

Alespoň je tu vidět jak se chováte k zákazníkům!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 11:18 pm    Předmět: Citovat

Jo, a pokud budete chtít udělat něco na CNC fréze klidně dejte vědět, rád Vám vyhodím nákresy v catii, cedu či inventoru a přeženu to za lepší cenu v mé firmě. Dejte vědět, kalíme a i laser se tam najde Very Happy .. jestli chcete kontakt ozvěte se Very Happy
a dejte si bacha koho urážíte ANO !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 11:04 pm    Předmět: Citovat

Jinak, napadáte nás tu, že nic neumíme!! Já osobně mám několik patentů na peletkové kotle, brigetovací lisy, a dokonce jeden patent na vrtule do větrné elektrárny. Pouze jeden patent na kotel mi přišel na 500 táců. Na vrtule to bylo okolo 2 mega! Doopravdy jste zaslepen svou povahou a svým narcisismem. Možná, že tu nejsou tak "perfektní lidé" jako vy.. ale některým se fakt nemůžete rovnat. Je tu plno dobrých kluků, který nemají tolik expů, ale jsou 100% lepší lidé než vy kdy budete!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:53 pm    Předmět: Citovat

tss... mistře Cermane,admin už několikrát tu zmiňovat, že to jak zde vystupujete a jak se tu chováte je dost trapné. Už to tu jednou bylo kdy se tu vaše osoba rozdvojila. Přestaňte tu hrát ty vaše hry a dál raději špekulujtej jak okrást či podvést vaše zákazníky. Tohle honosení já jsem Cerman kdo je víc doopravdy je do nebe volající!! Vlastním doma zbraně tak za 900 táců a věřte mi, že vaše firma je mi u prd... ale co mi není je to vystupování a chování!!! Sám tedy přiznáváte, že na Titanu máte marži cca 10.000 Kč.
Začněte se chovat slušně a pak možná i mi k vám.
Jinak pokud zde chcete vytahovat čísla, můžeme si klíďo popovídat osobně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:48 pm    Předmět: Citovat

donald ale nejde o kritiku nikto to nechce asi kritizovať aspoň ja nie ja som ešte horši ako začiatočnik:-) ale ľudia sú zvedaví na hodnotenia keď sa ich toľko predalo a nikto nič okrem Vás nič nenapísal...nikde nikoho..veď ono je to pekné že je niečo výkonejšie ako exomax equinox hranice sa posunú ale kde sú majitelia?Na každom výrobku je aj niečo čo mu vytknete vy ste ju tu opísal ako dokonalosť samú preto veľa ludí po prečítaní napadne že ste s pánom Cermanom sedeli vedľa seba pri PC:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:34 pm    Předmět: Citovat

Už mě štve kritika kuše Ultramax. A že dnes píšeme oba, pravděpodobně náhoda. Ano, měl jsem Exomaxe. A nechal si ho přestavět na Ultramax. No a co?? Výkon je ještě vyšší. Na lov jelenů nebo divočáků luxus. A s tím přirovnáním, že když mně shoří auto - koupím nové, atd., tak to je fakt mimo. Peníze oknem nevyhazuji. Taky investice promýšlím. Mám manželku a syna. Nejsem sám. Ale když Vás něco baví, tak na peníze nehledíte. Peníze, peníze....do hajzlu s tím. Raději si pořídím věci, které mě uspokojí a udělají radost.

Hezký večer všem přeje Zbyněk(Donald)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:28 pm    Předmět: Citovat

donald napsal:
A kdyby se při takovém nátahu ramena někdy v budoucnu porušila nebo praskla?? No tak koupím nové. Nováček jsem jen tady, na tomto webu. Vy jste třeba ostřílení pisatelé, ale z kuší střílíte maximálně tak pusou.


Smile) ...ked prasknu ramena ... A zamyslel si sa nad tym? Ked ti prasknu, tak dostanes taku facku, ze budes rad ak neskoncis v nemocnici. Takze pochybujem, ze si kupis dalsie ...

Chvalit sa, ze mas peniaze na fore mi pride ako keby si mal 15 rokov...(ved tatko kupi)
Ja sa nehram na ostielaneho strelca, som zaciatocnik Smile ale mam skusenosti s nie najlepsimi vyrobkami (chcel som kvalitu, ktoru som nedostal).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:20 pm    Předmět: Citovat

Brčko sk, Thor6, Scootr - proč jsou vaše příspěvky plné jen plivanců a žášti? Tak dokažte, že jste lepší, udělějte to jako já, přemýšlejte, zkoušejte, vyrábějte, zaregistrujte si Eshop, prodávejte bez marže, prostě budte lepší než já, kdo vám v tom brání ???
Je to jen a jen vaše volba čím jste a co děláte...
Donald je pravděpodobně můj zákazník, který si v listopadu nechal přestavět Exomax na Ultramax, vadí vám, že je spokojený ? Asi ano, protože vy jste dokázali prd, jen pomlouvat.. Musím se vám smát, jak jste trapní, všichni tři..
Mějte se hezky šiřte dál ty svoje moudra od PC, ale já jsem ten, kdo stvořil Ultramaxe, náklopnou montáž, vyrábím tětivy, naladím spoušt, co děláte vy, kromě tukání do klávesnice ??
Hezký večer všem nezaujatým, normálním čitatelů, ketrým se zároven omlouvám, že jsem se nechal unést...
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:11 pm    Předmět: Citovat

Máte správny prístup..keby ramená praskli kúpite nové keby to prasklo celé kúpite všetko novéSmileVám keď dáky predajca niečo predáva musí byť šťastný človek..Kúpite auto keď zhorí nevadí kúpite druhe,spadne dom nevadí zaplatíte ..prídu stavbári postavia novýSmile.Inač my vrta v hlave že ste sem nikto nechodili a zrazu ste sa tu dnes v rovnakom čase s pánom Cermanom aj stretli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:04 pm    Předmět: Citovat

BrckoSK: Měl jsem od kamaráda půjčeného nejsilnějšího Barnetta na trhu - Ghost 400. Po nějaké době klekl kladkový systém, navíc materiály na výrobu nejsou nic moc. Kuše Horton - slabota. Exomax a Equinox - špička, ale chtěl jsem ještě něco silnějšího.. Je to stále dokola. S mým příjmem cenu neřeším, navíc upřednostňuji osobní přístup. Ten pan Cerman má. Ultramax je absolutně bez poruch. A kdyby se při takovém nátahu ramena někdy v budoucnu porušila nebo praskla?? No tak koupím nové. Nováček jsem jen tady, na tomto webu. Vy jste třeba ostřílení pisatelé, ale z kuší střílíte maximálně tak pusou.

Zdraví Zbyněk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:54 pm    Předmět: Citovat

To som netušil že to telo stojí 12 000 ale je pravda že ja sa v tom zase tak nevyznám čiže sa už vyjadrovať k tomu nebudem a beriem spať pripomienku k cene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:49 pm    Předmět: Citovat

Ultramax - náklady na výrobu těla, stručně: Jenom obrobení plného duralového hranolu na CNC fréze za 20 mega trvá okolo 6 hodin a cena jen této práce je 6 až 7 tisíc, podle počtu objednaných kusů.. Cena CNC programu a jeho aktualizace při každém vylepšení byla cca 20 000,-Kč.
Další náklady činí materiál - konstrukční letecký dural, následné zušlechtění povrchu tvrdou anodizací, laserace loga...Proto ta cena a na této ceně bohužel musím trvat. Chápu, není to kuš pro každého, je to kuš pro zkutečné znalce, pro někoho , kdo nechce čistou sériovku, pro někoho kdo chce něco vyjímečného. Ultramax je na samé hranici svým výkonem, brutální silou, rychlostí, dokonalým uložením spouště, zároven je však stále spolehlivá . Ultramax je prostě vyjímečná, je to kuše, do které jsem vložil spoustu svojich zkušeností tak, jak jsem to nejlépe uměl.. Ultramax je kuše, se kterou jsem v roce 2007 vyhrál WCSA Unlimited World Championship, Vetlanda, Sweden.
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:35 pm    Předmět: Citovat

donald:

1.Preco su Vase prispevky ako z reklamy o dokonalom svete?

2.Ako pisal Italo, preco Excaliber nevyrobil doteraz silnejsiu kusu ak je to take lahke?

3. Maržu na tovare ma peknu, ked moze davat pri kupe 4 veci piatu zadarmo. Ale to je "sikovnost" obchodnika t.j. musime kupovat inde ...

4.Ako je mozne, ze kazdy, kto nieco kupil na kuse.cz je stymto obchodom nespokojny? Chvalospevi sem davaju len uzivatelia, ktory su tu novacikovia a nic ine nepisu len ze kuse.cz/Cerman su najsamlepsi na svete. Mozno su aj spokojny zakaznici ale ziadnymi radami/skusenostami sem nikdy neprispeju ... Ani Cerman sem neprispeje len to tu potajme cita ... asi preto lebo sa nevyzna, taky mam dojem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:09 pm    Předmět: Citovat

donald napsal:
Pro Italo: jasně, je spousta internetových a levnějších obchodů s kušemi. Ale kolik lidí má zkušenosti se zbožím, které prodává?? Většinou se jedná jen o čistý byznys. Něco nakoupit, namrskat marži a se ziskem prodat. Pan Cerman s kušemi mnoho let střílí, zkouší různé zlepšováky, poradí. Navíc propaguje Excalibur, dle mého mínění nejlepší výrobce kuší na světě. Barnett se může jít s kladkovým a poruchovým systémem zakopat. Jasně, je dražší, ale já pracuji v obchodní sféře, tak ho do jisté míry chápu. S Ultramaxem jsem prostě spokojen. Čistě můj názor.
Ja netvrdím že ten pán Cerman nemá skúsenosti ja ho nepoznám nesúdim lenže keď kupujem original tovar napr. doraz tetivy puškohlad a všetko kupujem original zabalené s excalibur logom je to šuma fuk keď to zakúpim aj u nás v potravinách keďže je to origoš a ušetrímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:06 pm    Předmět: Citovat

A cca koľko sa ich predalo v ČR ak to nie je tajomstvo?Len tak pre predstavu lebo nikto sa ešte nevyjadril na fore skúsenosti a tak preto myslím že má veľa ľudí pochybnosti.A ďalej ma zaujíma čo tak predraží toho ultramaxa?Je to rozdiel 12 000 kč to je sakra dosť rozdiel...Samozrejme sa iba pýtam ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

Pro Italo: jasně, je spousta internetových a levnějších obchodů s kušemi. Ale kolik lidí má zkušenosti se zbožím, které prodává?? Většinou se jedná jen o čistý byznys. Něco nakoupit, namrskat marži a se ziskem prodat. Pan Cerman s kušemi mnoho let střílí, zkouší různé zlepšováky, poradí. Navíc propaguje Excalibur, dle mého mínění nejlepší výrobce kuší na světě. Barnett se může jít s kladkovým a poruchovým systémem zakopat. Jasně, je dražší, ale já pracuji v obchodní sféře, tak ho do jisté míry chápu. S Ultramaxem jsem prostě spokojen. Čistě můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cerman
Nováček
Nováček


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 8:53 pm    Předmět: Citovat

Reaguji na vaše urážky a musím se usmát, pánové SCOOTR, a Thor6, ztrapnujete tak maximálně sebe. Mohu vás ubezpečit, že jsem Ultramaxů prodal již více než sto kusů a neměl jsem žádné reklamce, nebo nespokojeného zákazníka. Pokud byste měli možnost si detailně prohlédnout rám Ultramaxe a Exomaxe , vidět detaily, pak byste možná pochopili o čem je řeč. Psát pomluvy od PC a dělat chytráky, to vám jde dobře. Tak , když jste tak chytří, vyrobte si svůj rám kuše, vymyslete si svoji náklopnou montáž, můžete si dělat tětivy , je to jen na vás... Ale vy umíte jen pomlouvat, bohužel..
Co se týká fotografie mojí naklopné montáže ze serveru ve Švédsku - ano, máte pravdu, je to můj náklop, do Švédska jsem náklopných montáží již prodal cca 40 ks. Můžet ji zítra porovnat na mojem webu, www.kuse.cz , aktulizuji fotografie.
A co se týká kuše Titan, někteří podotýkají, že pažba je stejná jako u kuše Desert Hawk, ano, je to tak výrobce používá stejný typ pažby na více typů kuší, já v tom poblém nevidím..
_________________
Jmenuji se František Cerman , jsem vlastníkem domény www.kuse.cz a pokud budete potřebovat poradit v oboru kuší, rád vám budu k dspozici na emailu: franta.cerman@seznam.cz nebo na telefonu: 608771133
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

A prečo na to neprišiel Excalibur že telo može byť dlhšie?Divné že ich to nenapadlo:-).A ako danoald vieš koľko znesú ramená alebo neznesú?Ale musíš aj ty uznať že ceny má drahšie...možeš zarábať koľko chceš ale keď je niekde ten istý výrobok lacnejší kúpim tam aspoň každý normálny človek:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 8:33 pm    Předmět: Citovat

Reaguji na příspěvek od Thorl6: já s kuší lovím, takže kritiku neberu. Kolik zvěře máš na kontě Ty?? Dálkoměr a další věcičky jsou dost důležité. Nebo jsi schopný vypočítat parabolu šípu z hlavy?? Tak to klobouk dole. Jasně, na nějakých 40 metrů se dá přesně střílet i bez dálkoměru. Ale já střílím i na 100 metrů, protože třeba k vychytralému srnci se blíž přiblížit nejde. Samozřejmě to závisí na měsíčním příjmu každého. Já vydělávám hodně, takže tyto věci vlastním(-: A že Excalibur delší tělo nevyrábí, to fakt nevím. Ramena snesou hodně..Pan Cerman přišel na to, že tělo může být ještě o nějaký centimetr delší..

Zdraví Zbyněk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 8:14 pm    Předmět: Citovat

asi je to trochu ot-ale reaguju na donaldův příspěvek-k lovu samozřejmě není třeba dálkoměru,ani kvalitní optiky,ani camo oblečení,všichni co kdy lovili vědí,že to tak je-tyto věci lov jen v jistém směru usnadní,ale na druhou stranu prodraží-zvlášť po nákupu na kuše cz Wink .ale taky každý dobře ví,že čím výkonnější kuše na lov je,tím líp,ať už je to excalibur či pse tac15,ale ultramax rozhodně není nejvýkonnější-i když nic proti němu(na druhou stranu bych moc rád viděl tu proklamovanou rychlost na chronu Wink ).abych nezapoměl-scootr-i já jsem pro to zobrazení ip adresy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:59 pm    Předmět: Citovat

Ináč ma napadlo že prečo nevyrába Excalibur kušu ešte výkonnejšiu keď je to také jednoduché predlžiť to telo?Veď niekde u nás v PPSke by to chlapi urobili za liter domácej:-).Myslím že to už nebude celkom bezpečné keďže to nerobí ani Excalibur.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:55 pm    Předmět: Citovat

Ja viem videl som to a písal som to na gunshope porovnanie cien..Ja osobne skúsenosti nemám len som teraz veľa vecí nakupoval cca za 500 eur a v jeho e-shope bolo všetko najdrahšie čiže som nemal tú česť a odradili ma hlavne nekvalitne veci čo predáva ako píšete ..Všetky doplnky na kušu sú drahé a kúpiť a zistiť že mám dáku napodobneninu by ma asi potom mrzelo preto radšej budem voliť e-shop kde sú veci origoš a ceny sú aj lepšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

Viděl si co ten šmelinář udělal s kuší titan ? Prodejní cena byla ebay/nejen tu/ za 12500,Cerman jí prodával za 25.000 a ještě se nestyděl přivlastnit si výrobu a pak jí zlevnil na 14.999, zloděj je to a šejdíř! Nic víc... ten chlap rozumí jen tomu jak okrádat lidi !!!
Už se tu také předvedl jako Seba a jiní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Italo
Nováček
Nováček


Registrace: 22.11. 2011
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:39 pm    Předmět: Ultramax Citovat

Príslušenstvo na www.kuse.cz je drahšie ako napr. na Jasa Archery www.lukostrelba.sk ,www.luksk ,www.pannonijasz.hu.. ale nakupovať tam osobne nepojdem keďže sú ceny drahšie a užívatelia sú nespokojný ako čítam.Radšej zvolím Exomaxa a viem že to nebude vyrábané doma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:36 pm    Předmět: Citovat

chtělo by to ADMINA ABY ZDE ZAVEDL ZOBRAZOVÁNÍ IP ADRESY.Nedošlo by tu zde k vytváření tolika fiktivních nicků a toho, že tu bude jedna a tatáž osoba honosit svůj obchod a zametat si tu cestičku!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:34 pm    Předmět: Citovat

hele další nick..
to máš pravdu je to frajer na cenu a podvody.. je to jen pitomej tělocvikář kterej okrádá lidi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donald
Nováček
Nováček


Registrace: 7.12. 2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Radějov 138

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:26 pm    Předmět: Ultramax Citovat

S kuší Ultramax od pana Mgr. Cermana jsem 100% spokojen. A to absolutně. Špičkový výkon – na trhu nejvyšší, tak silný nátah jsem nazažil.. Výborná přesnost kuše, kvalita zpracování, životnost.. Tunning nejsilnější reflexní kuše Exomax od kanadské firmy Excalibur, ale strašně zdařilý. Cena je relativně vysoká, ale stojí to za to.. Mám možnost si v soukromé oboře zalovit a Ultramax je na lov asi to nejlepší..Konečně kuše, s kterou skolíte i slona(-: Navíc komunikace s Mgr. Cermanem a ochota poradit je profesionální. Většího frajera kolem kuší neznám. Takže kdo chce začít střílet z kuše nebo shání šípy či jiné příslušenství, tak doporučuji www.kuse.cz
(ono to není samozřejmě jen o kuši. Kdo chce lovit, musí mít špičkovou optiku, dálkoměr a camo oblečení. Umět se chovat neslyšně v lese, přiblížit se na mířený dostřel..Tomu se říká adrenalin..Střelba na terč je úplně něco jiného)

Zdraví Zbyněk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
thor6
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 25.9. 2011
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 7:32 pm    Předmět: Citovat

já nevím,můj osobní názor je,že si tuto kuši koupí někdo,kdo chce mít nejrychlejší a nejvýkonnější kuši-potom příjde na to,že to není to pravé ořechové a prodá ji přes bazar,za rok jsem viděl po bazarech asi dvě.no pokud by se našel někdo,kdo ji má,tak ať sem šoupne recenzi,ale ať to proboha není jedna a ta samá osoba pod různými nicky Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Scootr
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.10. 2011
Příspěvky: 2682
Bydliště: Německo někdy ČR

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 11:25 am    Předmět: Citovat

ale stejně na tuto kuši musí bejt zaměřená malá skupina lidí kteří investují a využijí tuto kuši..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 10:51 am    Předmět: Citovat

Samozrejme ze to je somarina - "najpredavanejsia". Pretoze, kde si videl aby sa najdrahsie veci aj najviac predavala? A pritoj to ANI neni original Excalibur a je o niekolko titic Kc drahsia ako orig. Ex..

Ako spravny obchodnik musi chvalit "SVOJE" kuse, ze su NAJ! A treba propagovat hlavne tovar, ktory sa NEPREDAVA (nato je aj reklama).

(Neviem aky ma realny obrat tychto kusi (nemam mu to ako dokazat) ale ak pouzijes sedliacky rozum, tak sa ti to nezda.)

Inak predtym tam mal Equinox alebo Exomax ako najpredavanejsiu, ludia sa maju asi lepsie tak kupuju UTRAMAX Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Strana 12 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.