Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lovenie a ochrana zvery 2
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
E-Ryc
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 4:44 pm    Předmět: Citovat

A jeste jeden anglicky
http://edition.cnn.com/2015/07/29/africa/zimbabwe-cecil-the-lion-killed/index.html

Je tam zajimava informace, ze u tehle "kontroverznich" lovu (zminuji nosorozce za $350.000) se jen 3-5% castky zaplacene lovci vraci majiteli pozemku, kde lov probehl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 12:02 pm    Předmět: Citovat

BrckoSK napsal:
Pozeram, ze rad lovi takmer vyhynute zvierat ale co bude lovit za 20-30rokov ? Muchy a potkany lebo len tie asi preziju ludsku hlupost....


Jednou z moznosti je,ze dovtedy ulovi niekto,alebo nieco,jeho..ako sa vravi,na kazdu svinu sa niekde vari voda.. Wink
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BrckoSK
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 14.9. 2011
Příspěvky: 446
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 11:46 am    Předmět: Citovat

Pozeram, ze rad lovi takmer vyhynute zvierat ale co bude lovit za 20-30rokov ? Muchy a potkany lebo len tie asi preziju ludsku hlupost....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
E-Ryc
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 10:18 am    Předmět: Citovat

Uz to neni spanelsky turista, ale americky zubar:
http://zpravy.idnes.cz/lva-cecila-zastrelil-americky-zubar-dba-/zahranicni.aspx?c=A150728_212810_zahranicni_jkk

To vypada na potrebu udelat mlhovou clonu a zahrat to do ztracena (ze by si sprava parku smocila prsty?).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2015 7:52 pm    Předmět: Citovat

To je přesně ono, prachy prachy prachy Evil or Very Mad puke
_________________
Desert Hawk - Vari zone 225lb.
gotická kuše - 15.st. 150lb.
luk trapper 62- 45lb.
longbow 68-30lb.
Gamo Shadow DX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2015 5:06 pm    Předmět: Citovat

smutné no, ale prachy točí světem (zatím) http://www.novinky.cz/koktejl/376035-turista-zabil-na-safari-nejznamejsiho-lva-afriky.html
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2015 9:22 pm    Předmět: Citovat

Jo taky mě to mrzí, hezky by jsme pokecali, ale na konci léta se chystáme k mirovi, tak doufám že to vyjde.
_________________
Desert Hawk - Vari zone 225lb.
gotická kuše - 15.st. 150lb.
luk trapper 62- 45lb.
longbow 68-30lb.
Gamo Shadow DX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
barys
Nováček
Nováček


Registrace: 22.10. 2013
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2015 5:09 pm    Předmět: Citovat

Ano vážím si lučištníků potažmo kušišníků za jejich příspěvky v této rubrice,za přístup k lovu a zvěři.
Děkuji pánové (doufám,že s těmito názory se i my v ČR dočkáme lovu lukem)!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2015 10:14 am    Předmět: Citovat

miki83: škoda že nedorazíš.. Ako som písal Mišu poznám osobne, ked začala prerážať v niečom som jej radil a dohodil ju do jedného pol. magazínu.. a pod...
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 1:33 pm    Předmět: Citovat

ako pokrytecke by som to videl osobne z toho pohladu,ak je ten clovek silne kriticky..ak je obycajny konzument,ale k zabijaniu ho nepusti povaha,je prilis citlivy,pri pohlade na krv odpadava,tak by som takehoto cloveka neradil do tejto kategorie..jednoducho povedane nechce zabit a nic ine..jest sa musi..vegetariani a vegani,ci ako sa to nazyva su tiez svojim spôsobom killeri..aj rastlinka chce zit..prudi v nej zivot,ma bunky podobne ako zivocich,vysycha ako clovek po strate krvi..takto to vseobecne vsetko brat nemozno..lebo by zivot na tejto planete,ce facto prestal existovat..ale clovek ktory neustale kritizuje,robi problemy,pluje na chovatelov,farmarov a pritom to mäso konzumuje je clovek urceny pre schizoanalyzu..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
E-Ryc
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 1:18 pm    Předmět: Citovat

Me to proste prijde trochu pokrytecke. Alespon bych mel byt schopen priznat, ze to zvire nekdo zabit musi, abych ja si mohl dat flakotu. Ale slysel jsem, ze rada dnesnich deti zije v predstave, ze maso se koupi v krame a vazba na to zive zvire tam vubec neni...

Ale to tu stejne nevyresime...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 12:44 pm    Předmět: Citovat

u zien je to este hmatatelnejsie,uz od dôb praveku,muzi nosili korist a zeny ju uz len pripravili a zjedli...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 12:42 pm    Předmět: Citovat

E-Ryc napsal:
To mas jednoduche, jsou to reklamni fotky, ktere ji zajistuji zivobyti. A siroky usmev a hluboky vystrih prodava, co si budeme nalhavat...

Jinak holku, ktera rekla "roztomile kuratko bych nikdy nezabila, ale maso na tacku ze supermarketu je ok" jsem fakt zazil a moc nevedel, co na to v tu chvili rict...


S tym kuriatkom je to troska zlozitejsie ako sa na prvy pohlad zda..niekedy davno,ked som bol mlady sopliak som tej neviny poslal k stvoritelovi celkom slusne mnozstvo..potkanov,ktorych som snajpoval vzduchovkou do hlavy mi nieje ktovieako luto,aj ked teraz uz trocha ano..ostatnych zvierat lutujem..potom sa daco zlomilo a teraz by som nezabil zviera ani neviem keby co bolo..to by museli moji najdrahsi vyzerat pred zrkladlom ako rtg snimky...ale k tomu kuriatku..osobne by som ho tiez nazahrdusil,ale prave sa ho chystam jest s pecenymi zemiakmi a salatom.. Wink Laughing ..je to vec celozivotneho zvyku..az nam ako deckam vyrastu prve zuby,hned do nas hustia mäso..aby sme podla rodicov boli dobre vyvinuty,silny..urasteny?..preto sa nediv ludom ktori zabit nechcu,ale ho zjedia,zabijanie v genoch po predkoch mat nemusia,ale potrebu jest zivocisne tkanivo ano.. Very Happy
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
E-Ryc
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 10:08 am    Předmět: Citovat

To mas jednoduche, jsou to reklamni fotky, ktere ji zajistuji zivobyti. A siroky usmev a hluboky vystrih prodava, co si budeme nalhavat...

Jinak holku, ktera rekla "roztomile kuratko bych nikdy nezabila, ale maso na tacku ze supermarketu je ok" jsem fakt zazil a moc nevedel, co na to v tu chvili rict...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 8:29 am    Předmět: Citovat

Larysa: "Snažím se, aby zvíře lehlo na první ránu, aby netrpělo..." - No nevím, ten její výstřel z luku na běžícího a uskakujícího jelena Question

Můj názor? Lidé si za posledních X let zvykli mít na talíři každý den maso. Co jsem se zajímal, tak dříve (před cca 30 lety) bylo maso na talíři max 4x do týdne. Dříve před 60 lety, za dob mých babiček to bylo max 1-2x do týdne. Zbytek jídelníčku tvořila zelenina, brambory, luštěniny atd. Proč dnes musíme dávat do čočkové polévky masox a různé umělé vývary? Člověk si nějak moc zvykl jíst stále maso. Sám nejsu vegoš, mám rád, když mi po fousech teče tuk z vepřového bůčku (bo bílé maso je zdravé Very Happy) ale snažím se jíst i bezmasá jídla a tím ušetřit i místo v masochovech... Je to i kvůli mému zdraví, protože většina dnešních populačních chorob vzniká právě kvůli stravování se masem. Pokud to někoho zajímá, tak doporučuji tuto prezentaci https://www.youtube.com/watch?v=8NRJFri9-LM . To by byl názor na maso

Názor na úsměvy a pošklebky na fotkách? Všechno je ovlivněno dobou a sociálními sítěmi. Někomu vadí, když si mladé holky dávají na facebook fotky ve spodním prádle, někomu vadí že si dává na soc. sítě fotky svého bytu... Vše je jen o tom, aby na sebe daný člověk nějak upozornil. Stejně tak je to i s těmito fotkami, někdo těm lovkyním fandí a líbí se jim, když se u toho smějí, jiní je odsuzují.

Video jsem vypl hned po tom, když Michala začala vysvětlovat proč chce dostávat zaplaceno...Měla by jít sbírat bobule Very Happy
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 6:36 am    Předmět: Citovat

To já jsem ani nemyslel že by byla zlá nebo tak něco. Ale ty úšklebky by si mohla nechat na jiný příležitosti. Jinak proti ní nic nemám, ale úctu ke zvěři by mohla prokázat normálním způsobem. Víš tak takhle jsem to myslel. Na sraz určitě nedorazím, teď mě to docela mrzí. A jak jí znáš?
_________________
Desert Hawk - Vari zone 225lb.
gotická kuše - 15.st. 150lb.
luk trapper 62- 45lb.
longbow 68-30lb.
Gamo Shadow DX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2015 11:36 pm    Předmět: Citovat

miki83:

ak dorazíš na zraz rád ti to ako polovník osobne objasním.. Mišu poznám osobne Smile nie je to zlá baba..
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2015 10:13 pm    Předmět: Citovat

Jaký máte názor na tohle? http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/3.6.2015/
Já si myslím totéž, lov k lidem prostě patří. Ale zároveň odsuzuji ty jejich výbuchy radosti, smíchu apod. Ke zvířatům a k přírodě jako takové by měla být úcta. Nevím proč se tak deb.ilně smějí a dělají ty posunky. Chápu jejich úmysl, chtějí prosadit udržitelný způsob lovu. Ale i když mají možná dobrý úmysl, tak tímhle poskakováním a řechotáním nad mrtvou zvěří tomuto způsobu rozhodně nepřispějí. Reakce redaktora jsou na přes dr.žku. Taky mě zaráží názory některých lidí, kteří si myslí že maso roste asi na stromě. Jako by si mysleli, že když ho koupí v marketu tak to maso nikdy nežilo nebo co. To bych blil. A pak jdou a dají si dančí biftečky, kančí guláš, apod. Jako by si mysleli, že zvířata na farmách mají vše po čem touží. Copak mají všichni růžový brejle? Lov ano, ale s rozumem a úctou ke zvěři. Ne tyhle komereční srač.ky! Na duhou stranu, televize si vybere jen to co se jí hodí.
_________________
Desert Hawk - Vari zone 225lb.
gotická kuše - 15.st. 150lb.
luk trapper 62- 45lb.
longbow 68-30lb.
Gamo Shadow DX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 9:50 pm    Předmět: Citovat

Dneska zavítal na zahradu tento fógl. Myslel jsem, že je nějaký nemocný, když se vůbec nebál. Byl ale asi vyčerpaný, protože po focení frnknul pryč Wink



Je to ale pěkné si takhle zblízka prohlídnout ptáka Laughing
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2015 7:08 am    Předmět: Citovat

Jo přesně jak říkáš, je to adrenalin i bez lovu. Asi před 14-ti dny jsem se s dcerou a ženou plížil trávou k srnce a srncovi, taky jsme měli dobrý vítr, jinak by to nešlo, dostali jsme se asi na 15-20m super zážitek, měli jsme vzít foták. Je to asi dva roky co jsme překvapily srnce v křoví, skočil tak metr vedle nás klapl kopýtky o sebe a pryč. Asi nás zdravil. Samozřejmě to byla náhoda, ani jsme o něm nevěděli a on o nás i tak to byl ale zážitek když se vám něco takovýho stane. A to je to hezký, zážitky. Laughing
_________________
Desert Hawk - Vari zone 225lb.
gotická kuše - 15.st. 150lb.
luk trapper 62- 45lb.
longbow 68-30lb.
Gamo Shadow DX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 10:40 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmě že veškerá pocta patří jemu a jeho "týmu" no tvoje reakce ho musela zahřát u srdce, když viděl a slyšel svoje příznivce.

Tak tak, nasypat žrádlo na hromadu, sednout si na posed, chlastat... to není umění. Tyjo 7 metrů a ještě muflona položit, to je luxus. Já šel minulý týden lesem a viděl srnku jak okusuje lístky (asi olše). Byla cca 25 metrů ode mě - byla tam hustá vegetace, ale vyšlapaná stezka od nějaké zvěře. Měl jsme příznivý vítr a tak jsem zkusil jít co nejblíže. Poprvé v životě se mi podařilo dostat se k srně na 10 metrů. Byl to super pocit, blíž jsem jít nechtěl, abych ji nevyplašil. No při dřepnutí mi prasklo v koleně, srna se na mě podívala udělala 5 skoků a zůstala stát za nějakým křovím (neviděl jsem ji, ale slyšel). Chvíli jsem vyčkal a pak pokračoval na místo, kde si zrovna pochutnávala na večeři. Jakmile jsem došel ke stromku tak začla štěkat Very Happy já jsem se kurňa tak lekl Very Happy - no neprovokoval jsem ji a pokračoval v cestě Smile - Toto jsou prostě zážitky k nezaplacení a člověka to nic nestojí...
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miki83
Grafoman
Grafoman


Registrace: 1.12. 2011
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 9:11 pm    Předmět: Citovat

kořen díky, ale aplaus zaslouží Vrága a spol a ten pán co to uváděl, to co dělají je dobrý, je to ku podivu že se do toho vrhnuli, je to skupina lidí který to dělají proto, že je to baví a dávají do toho srdce. A ne aby si někde honily ego, já mám lepší tofej a já sem to trefil támhle atd. Říkal, že mezi jeho největší zážitky patří, když se dostal na sedm! metrů k muflonovi a dostal ho. To je machr a každej kdo to dokáže se takhle přiblížit. A ne nasypat hromadu žrádla, sednout si na posed a bum bum, hurá já sem dobrej...
Hlavně se mi líbí přístup, že nemusím nutně něco zabít ale ten adrenalin, když se plížíte ke zvěři atd. Nejde o to jen zabít ale o celý ten postup a vůbec všechno co k tomu patří.
_________________
Desert Hawk - Vari zone 225lb.
gotická kuše - 15.st. 150lb.
luk trapper 62- 45lb.
longbow 68-30lb.
Gamo Shadow DX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 7:59 pm    Předmět: Citovat

http://www.bowhunting.sk/
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Erkos
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 6.6. 2012
Příspěvky: 335
Bydliště: Pod Poľanou

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 7:34 pm    Předmět: Citovat

Bowhunter, pouč nás , ako je to u nás na Slovensku. Pokiaľ viem,tak sa smie le s lukom a v oborách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bowhunter123
Grafoman
Grafoman


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 653
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 2:28 pm    Předmět: Citovat

Ja A. Vrágu poznám.. strávil som s ním celý večer u neho na strelnici.. je to super chlap a skutočne sa s ním dá pozhovárať o čomkoľvek.. ak sa v čechách podarí presadiť lov lukom aspon tak ako je tomu u nás na SR tak všetci priaznivci lovu touto technikou mu budú môcť poďakovať!!!!
_________________
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 10:03 am    Předmět: Citovat

Super miki83! A za tu tvoji reakci když si začal tleskat, tak za tu tleskám já tobě Wink
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miro6446
Grafoman
Grafoman


Registrace: 23.5. 2012
Příspěvky: 1399
Bydliště: zvolen

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 9:56 am    Předmět: Citovat

dobrá skúsenosť miki83 pokiaľ sú tu osoby ako p. Vrága nič nie je stratené hm..
_________________
pivo konzumujte správne chladené
excalibur exocet, twilight DLX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 9:44 am    Předmět: Citovat

no osobne si myslim,ze ide o tu kratkozrakost tychto pacientov...povazuju svoju zbran za uplne dokonalu(co mimochodom nieje Wink ) a taketo skatulkovanie brani v rozvoji intelektu...tu na tomto fore su pritomni ludia,mladi polovnici=nova generacia,nova krv,ti rozmyslaju diametralne odlisne a tiez su tu starsi polovnici=osvietenci,ktori maju nazory triezvo a inteligentne zmyslajucich ludi..tu ide iba o urcite,dost pocetne skupiny pacientov...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
E-Ryc
Nováček
Nováček


Registrace: 29.4. 2015
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 9:23 am    Předmět: Citovat

Ja myslim, ze vubec nejde o "psychickou kratkozrakost". Ale kdyz se podivas na prumerneho (ceskeho) myslivce, kolik z nich myslis, ze by bylo schopnych se priblizit ke zvireti na 20m...? A kdyz nemuzou oni... Ale jinak samozrejme klobouk dolu pred vsemi, co myslivost delaji kvuli myslivosti a ne srnci na smetane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 8:27 am    Předmět: Citovat

sa ani nedivim,ze si narobil kopu nepriatelov,ked lezie niekomu do kapusty...o love lukom,ci kusou,tu toho bolo nacmarane pozehnane..je len dost zarazajuce,ze niektori ludia 21stor.veku nanotechnologii,kvantite informacii z minulosti,vysokej gramotnosti,dokazu byt taky doslova obmedzeny.liecba fyzickej kratkozrakosti je v dnesnej dobe zvladnuta,na liecbu tej psychickej si ludstvo este asi pocka... Wink ..argument o tyrani zvery tymto spôsobom lovu obstoji asi tak ako zadna koncatina jelena,dochramana strelou z gule..ze zviera vtedy trpi ako otrok na egyptskej pyramide,to uz nikoho nezaujima..drzim panu vragovi palce v jeho boji...
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Strana 1 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.