Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Umělé a jiné terčovnice
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Terčovnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 5:41 pm    Předmět: Citovat

S přítelem Rónou máme plán pro případ potravní krize.Budu lovit cyklisty!Je jich dostatek,žijí zdravě,pohybují se rovnoměrným přímočarým pohybem a navíc se to do jejich neoprénů bude pěkně zapichovat.A až je budem jíst,přejdou na nás jejich vlastnosti.Střelbu na tenisáky si v lednu vyzkoušíš! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 10:05 pm    Předmět: Citovat

Soron napsal:
Také jsem koukal na ta pěnové desky a ten Polylam je ale laminovaný. Nikde jsem se nadočetl, jestli je ta cena za jednu desku a nebo za celé balení? V balení jich je min. 5 ks. A podmínkou je vzít celé balení. Wacko


Polylam deska 10 cm je slepená (nebo svařená) z cca 10desek 1cm, proto je snadnější ji v místě přilepení terče prostřílet. Střílím do toho asi půl roku a v místě žlutého, červeného kruhu a jednoho místa modrého kruhu už to je jako cedník. Nopaplank je lepší, protože se víc zatahuje. Taky jsem z toho viděl udělanou terčovnici tak, jako z hobry - nařezané na pruhy a složené k sobě atd.

Desky prodávají normálně po jedné - musí se zavolat na obchodní odd., jestli je mají na skladě, protože ty desítky moc nedělají. Přijedeš, na obchodním zaplatíš, ve skladu vydají. Pokud skladníky poprosíš, donesou ti to dozadu na pilu rozříznout na 2 kusy - ale moc se jim nechce.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 7:29 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
.Jinak ty desky od Sorona jsem měl 2 a zničily mi šíp.Musí se mezi ně dát něco,co ho zpomalí a vydrží to několik ran.Jinak to jenom o něco zkracuje dostřel Laughing


Nesmíš je používat bez výplně! To jsem Ti říkal. A taky se nediv, ddyž do toho pereš ze 70 lbs luku na 10 m a používáš jehlové hroty Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 4:55 pm    Předmět: Citovat

Re: Jaroslav K. :

Nopaplank (to je ten užší ale lepší) deska 100mm = 1.055 bez DPH , hustota 35kg/m
Ceník je zde: http://prvni-obalova.inshop.cz/inshop/scripts/set.asp?Level=6

Polylam HD bílý 1,2 x 2 x 0,1 m = 1.135 bez DPH hustota 35kg/m2
http://prvni-obalova.inshop.cz/inshop/scripts/set.asp?Level=13
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 4:51 pm    Předmět: Citovat

můj milovaný Jeneši.Pevně věřím že se časem uvidíme a při té příležitosti může proběhnout předávka.Nechystáš se do Všetic?
Výborný,levný a prakticky nezničitelný materiál jsou gumové tlumicí rohože(měl jsem to na Ilburku).Dělají to většinou v rozměru 50 na 50.nebo metr na metr.Nezničitelné! nevýhodou je značná hmotnost a svírá šípy.Jinak ty desky od Sorona jsem měl 2 a zničily mi šíp.Musí se mezi ně dát něco,co ho zpomalí a vydrží to několik ran.Jinak to jenom o něco zkracuje dostřel Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 2:37 pm    Předmět: Citovat

Re: Miki: Je to : První obalová spol. s r.o., Černokostelecká 118, 108 00 Praha 10

Materiály se jmenují polylam a nopaplank.
http://www.prvni-obalova.cz/index.php?menu=17
Ceník tam najdeš taky někde.

To co jsi viděl byl polylam - je to vrstvené, nemá to tedy "samozatahovací efekt" jako nopaplank, který je vypěněný v 1 kusu.
Nicméně výhoda polylamu je, že 10cm silná deska se dělá v rozměru 2x1,2m - hustota 35-40kg/m2. Myša by asi prostřelil 2 desky najednou ale mě šíp projde z 15m asi 25% ven. Desky se dají dát 2 na sebe.

Nopaplank je celkově lepší, bílá deska 10cm tloušťka se ale dělá jen 60x2,75, což se mi zdá úzké, protože za terčem mám vrata garáže a když je špatný den....
Takže moje řešení je - až vystřílím do polylamu díru v prostoru terče, vyříznu to 60 na 60 a dám do toho kus nopaplanku. Nebo se to dá použít rovnou a zesílit na 2 vrstvy. To už je pak na tvé úvaze.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 11:22 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Ježíši Jeneši!Teď jsem si to přečetl znovu! Kam dám 200 m kruh?


Ehmm.. no to aby ses trefil nee? Laughing

Radši jsem to opravil. occasion7

Napiš mi na e-mail adresu, kam to chceš poslat - e-mail mám v kontaktech.


Naposledy upravil Jeneš dne st prosinec 06, 2006 3:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 10:58 am    Předmět: Citovat

Polyethylen je to nejlepší co se dá použít jako přenosná terčovnice. Nedrolí se to a pořád i když se to prostřílí to drží pohromadě. Po prostřílení stačí za to dát gumu a snese to další tisícovku výstřelů
Polyetylenová terčovnice 60x60 x18 cm se stojanem 725 kč, 80x80x17 za 900 Kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeZ
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 174
Bydliště: kousek od Řípu a Labe

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 10:06 pm    Předmět: Citovat

Soron napsal:
....polyuretan který se používá v letectví. Beru to jako odpad (omezené množství). Deska 60x60x5 cm. Vezmu dvě desky mezi něž nalepím zátěžový koberec. ....

Používám totéž bez zátěžáku, ale na zadní stranu jsem přidal asi 15 mm gumu z dopravníku - tou už nic neprojde. Když to někdo prostřelí, dám tam dvě gumy a plech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 9:50 pm    Předmět: Citovat

Jeneši beru.Královsky se ti odměním.Miki,jaký jed dáváš do té krabice? Laughing Při tréningu do terče naperu kolem 500 šípů a mám je dost průbojné.Takže potřebuji terč který zastaví i nosorožce ,neničí šípy,nic neváží,nic nestojí a vydrží neomezeně dlouho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 5:58 pm    Předmět: Citovat

tak to nemám co namítat...hlavně mě zarážela ta finanční stránka věci(nepřijde mi rozumné si kupovat terčovnici za xset Kč)...
jinak já mám jednu krabici už asi rok...sice ji občas musim trochu upravit make-up, ale drží (a to jsem se i přes své nepříliš dokonalé střelecké schopnosti "párkrát" strefil Very Happy ). nehodí se akorát na oštěpy a vrhací nože-stačí párkrát lehce zaházet a z 1. vrstvy kartonu skoro nic nezbyde... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 5:48 pm    Předmět: Citovat

Pro vysvětlenou: já používám polyuretan který se používá v letectví. Beru to jako odpad (omezené množství). Deska 60x60x5 cm. Vezmu dvě desky mezi něž nalepím zátěžový koberec. Takto vytvořená terčovnice je téměř nezničitelná. Váží cca 3 kg a má tu výhodu, že po vytažení šípu se otvor "zatáhne". A nemalá výhoda - nenasákne vodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 5:33 pm    Předmět: Citovat

No což o to, já taky používám krabici, naplním jí starejma hadrama a jedem, ale moc dlouho mi nevydrží Crying or Very sad jedna strana max. dva tréningy a je na kaši, takže bych se umělým materiálům nebránil, docela ce mi líbilo to co má doma Griffin, bohužel jsem lama a už nevím ani jak se ta pěnová umělá hmota jmenuje Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 5:15 pm    Předmět: Citovat

nevím, proč se všichni pachtí, za takovými "kosmickými" materiály...já používám staré dobré, dobře vyskládané kartonové krabice(rozměr dle libosti), která mě stojí akorát trochu práce...a pokud si dá člověk záležet a třeba ji přelepí kobercovkou, tak to i pěkně vypadá, připíchnu kravský oko...a nedá se to prostřelit(teda lukem Twisted Evil )...možná jediná nevýhoda oproti drahým materiálům je trochu větší hmotnost...a taky mi přijde, že je to "měkčí" dopad pro šípy...

Naposledy upravil Kibe dne po květen 23, 2011 9:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jeneš
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: u Karlových Varů

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 5:11 pm    Předmět: Citovat

Mysa: Jestli chceš, tak ti můžu poslat expadnovaný neopren (pryž-mechovka), které nám zůstávají jako prostřihy v práci. Jsou to plné kruhy o průměru asi 200 mm a s tloušťkou 10 mm.

Naposledy upravil Jeneš dne st prosinec 06, 2006 11:09 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 3:23 pm    Předmět: Citovat

Zatím jenom samotný.Šíp proletěl skrz a přišel o peří.Mám v plánu z toho udělat létající prasátko do Všetic,ale to budu muset vystužit prostředek.Zkusím gumožíně prolité truhlářským polyuretanem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soron
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Žatec

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 1:27 pm    Předmět: Umělé a jiné terčovnice Citovat

Pro Myšu: Tak už jsi vyzkoušel ten polyuretan co jsem Ti dal na terčovnici? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Terčovnice Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.