Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Hoyt formula - lůžko pro klapačku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Sportovní luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá duben 05, 2013 8:13 pm    Předmět: Citovat

Sklipky, už jsi tu součástku sehnal? Ve svém lukostřeleckém bor.... jsem něco hledal a našel jsem i několik opěrek pod klapačku, černých, přímo od Hoyta, a tak jsem si vzpoměl, že u středu byly asi 3 různě dlouhé. Já je nepotřebuji, tak ti je můžu dát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
andy
Nováček
Nováček


Registrace: 23.3. 2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st březen 13, 2013 1:27 pm    Předmět: Citovat

Snad hej, boli by fakt idioti ak by si koli 10eurovemu extendru urobili taku zlu reklamu, uz len ked si toto niekto prečíta... ale zaráža ma ich prístup ak dobre pozeram tak si za ten stred vyvalil 540e, to neni nejaký luk pre 8 ročné deti za 30e. Mal by navrhnúť riešenie sam od seba. Nevravim o tom ze ked u mna niekto raz kupi Hoyt za take prašule, tak asi bude niekedy kupovať aj dalšie veci...

Každopádne prajem vela zdaru v riešení a nech ti dobre slúži
_________________
Hoyt Podium X 40" - na ceste Smile
Doinker Elite Fatty + Fatty 12 1/4"+4"extender
Easton Carbon One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sklipky
Nováček
Nováček


Registrace: 31.8. 2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 10:22 pm    Předmět: Citovat

andy napsal:
Skus kontaktovat zákaznícky servis Hoytu ci to tam má byt aj pri tvojom modele.


Hoyt sem kontaktoval, tak počkám co napíšou.

EDIT: hoyt odpověděl jasně

Dear Sklipky,

Yes this part is a standard item that is issued with all target recurve handles. Please contact the dealer from whom you’ve purchased the bow so that they can help you resolve this matter.


All the best,
Matt Davis
Customer Service | Hoyt Archery

Takže sem to napsal na Rexbow, ale moc nevěřím, že mi to seženou :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
andy
Nováček
Nováček


Registrace: 23.3. 2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 9:06 pm    Předmět: Citovat

Skus kontaktovat zákaznícky servis Hoytu ci to tam má byt aj pri tvojom modele. Následne by som podla vyjadrenia bud poriadne zdrbal rexbow,alebo to teda doobjednal. Ten WinWinacky maju na JVD momentalne vypredaný,ale verim ze Jasa archery ti ho nekde zozenie.

No inak pri objednávkach je to niekedy trosku risk, mojej drahej poslali tez namiesto lavackeho S chranica ...pravacke Mko Smile Stava sa. Momementalne cakam na nový kladkáč pre moju drahu...dod. termin 4-6 týždňov (kvoli pomerne specifickým parametrom LH 24.5dl)...ma vystre ked to nedojde spravne na prvý krat Very Happy
_________________
Hoyt Podium X 40" - na ceste Smile
Doinker Elite Fatty + Fatty 12 1/4"+4"extender
Easton Carbon One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
coffe
Nováček
Nováček


Registrace: 14.3. 2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 8:03 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem u p.Vidíma kupoval 2 luky.
Střed WaW a SF - u obou středů to bylo.
A to jaká mi byla věnovaná péče, to musím jen a jen pochválit - profíci.
Asi bych bombardoval rexbow a trval na reklamaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sklipky
Nováček
Nováček


Registrace: 31.8. 2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 3:30 pm    Předmět: Citovat

Tyjo dík moc, možná budeš moje jediná záchrana Very Happy Ještě to zkusím probrat s trenérem, jestli to přece jen někde nemůže objednat, ale pokud ne, tak bych se na tebe obrátil, než bych to někde splašil. Máš takovou černou jako je tady ?
http://www.archeryacademy.com.au/index.php/page/shop/flypage/product_id/1083/category_id/e279ce877098eda250fb1f03ba336375/offset/0


Celkově mam teď špatný zkušenosti s objednávkama, např. na ceresport sem si objednal zaměřovač a chybí tam jeden šroubek na zajištění závitu pro štělování doleva/ doprava. Nebo trenér objednával prstíky a rozbalil asi troje balení než jsme dali dohromady jedny pravoruký prstíky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 3:25 pm    Předmět: Citovat

Ale seženeš to. A zatím ti to můžu půjčit. Su z Phy.
Napiš v SZ adresu, pošlu to dopisem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sklipky
Nováček
Nováček


Registrace: 31.8. 2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 3:04 pm    Předmět: Citovat

Bohužel ted jsem v takové situaci, že prodejce Rexbow odmítá, že by to mělo být součástí balení a samostatně se to neprodává, takže sem asi v loji Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 2:34 pm    Předmět: Citovat

Jestli myslíš tu černou, tak máš asi pravdu. Šel jsem zkontrolovat svůj luk, a mám ji tam, takže musela být u středu, protože samostatně bych ji nepořizoval. Sice jen malou, že nepřesahuje hranu středu a černou, tak jsem si jí vůbec neuvědomoval, protože střed mám také černý. Spíš jsem si vždycky vybavil světlou hliníkovou, kterou mám delší na středu od W&W.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sklipky
Nováček
Nováček


Registrace: 31.8. 2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 1:38 pm    Předmět: Citovat

Pokud si dáš největší kvalitu videa a zvětšíš si to, tak v čase 08:42 to zastav a vidíš ji v pytlíčku jasně a zřetelně

http://img13.rajce.idnes.cz/d1303/7/7857/7857689_016ef1b4b1052819fca7f4805dc1de64/images/chybi_a_ma_tam_byt.jpg?ver=2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 1:14 pm    Předmět: Citovat

I když jsem také koupil jeden střed Hoyt, nevzpomínám si už, jestli ta opěrka klapačky u něj byla, už hlavně proto, že střílím holý luk a u něj to nepotřebuji. Ale z videa, které uvádíš, vůbec není jasné, že tam tato opěrka někde je. To v pytlíku v krabici se středem je podle mě jen taková obyčejná plastová hoyťácká zakládka s jednou slabší a jednou silnější oboustrannou samolepkou k ní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sklipky
Nováček
Nováček


Registrace: 31.8. 2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 10:37 am    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Nevim jak si na to prisel ze je soucat stredu. Ja to jeste nidky se stredem nevidel. Jedine co tam muze v baleni jsou ty srouby na to.



Se podívej na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=fngRmv7Zg3o
je vidět, že to v tom sáčku má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 9:55 am    Předmět: Citovat

jo standa vidim to mava na tyrsaku.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
andy
Nováček
Nováček


Registrace: 23.3. 2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 9:17 am    Předmět: Citovat

Inak napr SF to maju spolu so stredom,ale tak oni maju so stredom aj button a základku, predsalen sa orientuju taknejak na cenovo výhodnejsiu ponuku, než na elitné produkty ako Hoyt. U nich to naozaj súčasťou nebýva.
_________________
Hoyt Podium X 40" - na ceste Smile
Doinker Elite Fatty + Fatty 12 1/4"+4"extender
Easton Carbon One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
andy
Nováček
Nováček


Registrace: 23.3. 2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 9:15 am    Předmět: Citovat

Skus kontaktovat JASA archery, su to profici, budu ti vedieť urcite pomoct. Prekvapuje ma ze ti rexbow zozenie 600e stred a povie ti na extender klapacky: Zozente si to niekde inde Smile by som tam už nikdy nenechal ani 10centov
_________________
Hoyt Podium X 40" - na ceste Smile
Doinker Elite Fatty + Fatty 12 1/4"+4"extender
Easton Carbon One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 3:10 am    Předmět: Citovat

Nevim jak si na to prisel ze je soucat stredu. Ja to jeste nidky se stredem nevidel. Jedine co tam muze v baleni jsou ty srouby na to.

Mas tri moznosti:

1. Koupis si extenzi

2. Udelas si ji. Dela se to blbe pac HOYT to ma parchat kulate a ten vlis je taky do kulata. Ja to delal deckam z delrinu. Je to pekna makacka.

3. Vezmes si plechovku od pivanebo nejake konzervy, pekne to vyrovnas. Ustrihnes z toho 3 cm pasek.
Vystrihnes do toho diru a namontujes to pod button. Ne do tech der co tam jsou.

Jo a jest je jedna moznost skratit sipy aby klapacka mlatila do madla.
San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sklipky
Nováček
Nováček


Registrace: 31.8. 2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 11:27 pm    Předmět: Hoyt formula - lůžko pro klapačku Citovat

Koupil sem si na Rexbow střed Hoyt formula RX 27" a chybí u něj součástka, na kterou klape klapačka. Prodejce trvá na tom, že to nemá být součástí středu a, že si to mam někde doobjednat. Kde to mam sehnat ? Musí to být přece součástí madla ne ? Igelitovej sáček sem ještě ani neroztrhl na důkaz toho, že tam opravdu součástka chybí . Nemá někdo podobnou zkušenost ? Nebo radu kde to sehnat nebo jak to nahradit ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Sportovní luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.