Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky od Arniho
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Telescopic
Nováček
Nováček


Registrace: 17.9. 2012
Příspěvky: 58
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 11:12 pm    Předmět: Citovat

pokud chceš střílet 3D, tak určitě Charon...
_________________
"Zážitek nemusí být příjemný, hlavně když je intenzivní"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 12:20 am    Předmět: Citovat

ok dik za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 1:06 pm    Předmět: Citovat

hlavně si dej bacha, ať je to D profil. Od 1.10. by měly být LB podle IFAA
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 12:52 pm    Předmět: Citovat

ono stejně bude nejlepší jak u něj budu osobně tak si je prohlídnu vyzkouším a nechám si nějakej udělat.Líbí se mi jak jekyll tak satori i charon.
Chci prave pak soutěžit ve 3d.Ted mám optimo 70 34lb a je fakt velkej :Dhlavne me zajima a tesim se na rozdil sf optimo vs treba jekyll atd zda tam bude tak velkej rozdil jak ocekavam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 12:41 pm    Předmět: Citovat

Telescopic napsal:
Zkus ale popřemýšlet i nad tím, jestli náhodou nebudeš chtít v budoucnu střílet 3D. S Jakyllem si od příštího roku nezastřílíš v kat. longbow, protože došlo k úpravě pravidel a budou povoleny jen D tvary u longbow. Z tohodle hlediska by pak byla lepší volba Charon od Arniho...


ale mohl bych snim strilet tradicni luk ne?myslím si ze víc kategorii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Telescopic
Nováček
Nováček


Registrace: 17.9. 2012
Příspěvky: 58
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 12:08 pm    Předmět: Citovat

Zkus ale popřemýšlet i nad tím, jestli náhodou nebudeš chtít v budoucnu střílet 3D. S Jakyllem si od příštího roku nezastřílíš v kat. longbow, protože došlo k úpravě pravidel a budou povoleny jen D tvary u longbow. Z tohodle hlediska by pak byla lepší volba Charon od Arniho...
_________________
"Zážitek nemusí být příjemný, hlavně když je intenzivní"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2015 10:33 pm    Předmět: Citovat

tak z dlouhého vybírání koupím Jekylla.Zavolám pak Arnimu moc by se mi líbila ta varianta s karbonem a chtěl bych ho celej černej s lehkou bílou zebrou takové to zebrování.Tak sem zvědav jaká bude konečná cena ,nevím kolik stojí příplatek za karbon.Ale ze všech luků se mi líbí nejvíc a hlavně vím,že to nebude poslední luk co si koupím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alexs
Nováček
Nováček


Registrace: 28.1. 2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 11:20 pm    Předmět: sss Citovat

Kejval je v pohode mam jeho luk jeto kvalita,ak som potreboval radu ochotne poradil aj ohladom vyrobi luku atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 5:49 pm    Předmět: Citovat

Čéče klid ,Kejval tu už hádam 3 roky nebol,inak luky robí kvalitné,komunikácia bez probléma,s reklamáciou tiež žiaden problém,že sa tu handrkoval na fóre s niekym,to by som bral s rezervou.Inak ho nepoznám a je mi šuma fuk...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2015 10:31 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si přečetl celou diskuzi a aspon jsem si udělal jasno.Jsem začínající lukostřelec střílím s lukem za dva litry [sf optimo] na to ,že je některýma zminovaný jako shit tak se mi sním daří úspěšně trefovat.

Vybíral jsem si luk mezi P.Kejvalem,Luk od Arniho či od P.Kolihy

Po tom co jsem se dočetl na tomhle vlákně jsem jednoznačně odepsal p . Kejvala.Nemusím se do toho vměšovat není to můj boj ale rád bych k tomuhle něco dodal.

Co to k... je za chování.To nemáte pane K. nic jiného na práci než urážet a pomlouvat ,poukazovat na svoji konkurenci? Tímto jednáním ste se mi tak zhnusil,že svoje vydělané peníze utratím jinde než u Vás protože si luk vybírám dle vzhledu,vlastností zkušeností ostatních ale co beru jako nejduležitější tak je chování výrobce.Což je pro mě dost důležité at skrz případnou reklamaci či radu apod.Ale já vás odsoudil i jako člověka protože tohle je hnus.A připadá mě celkem vtipný,že si tady děláte tímto chováním takovou reklamu,protože ty luky snad děláte pro lidi Very Happy
Nemusíte na mě ani nijak reagovat já lukům nerozumím.jsem začátečník se cvičným lukem Smile
A po tomdle všem si velice rád zaplatím za luk od Arniho a taky ho rád doporučím
Měl byste se stydět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dairw
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2014 3:10 pm    Předmět: Majitelé ARNIho luků z Plzeňska či Karlovarska Citovat

Zdravím všechny lukostřelce, chtěl bych Vás požádat, jestli není někde na Plzeňsku nebo Karlovarsku nějaký šťastný majitel ARNIho luků, který by se podělil o své zkušenosti. Děkuji
Dairw@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 6:13 pm    Předmět: Citovat

Sme s Tomášom rovnako starí (mladí).
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 12:24 pm    Předmět: Citovat

http://zivot.azet.sk/clanok/13028/velke-tlapy-tomas-hanus-vypleta-indianske-sneznice.html
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 10:37 pm    Předmět: Citovat

Tomas H. je v najnovsom cisle bulvarneho tyzdennika Zivot:-) 3 strany venovane snezniciam a trosku lukom:-)
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 4:52 pm    Předmět: Citovat

Luk je krajší ako majitel.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 12:45 pm    Předmět: Citovat

dalsi majitel Arniho:)

http://luky.arni.cz/cz/novinky/belgicky-sampion-serge-verrier-si-poridil-luk-charon-14.html
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2012 6:05 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Nez se neco naucite o lucich bude chvili trvat v lete jsem strilel lukem Cold moutain a Bill byl vedle casto spolu prodavame luky a on je duchodce a nema co delat a tak dela drevolaminatove luky jasne on tva zarezy nevymyslel ,ale indiani to delali u drevenych luku stovky let meli tam 3 zarezy, ale ono to na drevenych lucich moc nefungovalo a 4 zarezy u drevolaminatovych lucich funguji vyborne a tak rekni Arnimo at dela na rameni 2 zarezy .....Kopie luku je normalni vec ,proc vymyslet neco co uz bylo davno vymysleno a luk neni nic noveno ,,,.....


Rekni Arnimo at dela zarezy po celem luku. Laughing kdyz uz nic jineho tak aspon budete prvni kdo to dela Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2012 12:25 am    Předmět: Citovat

Nez se neco naucite o lucich bude chvili trvat v lete jsem strilel lukem Cold moutain a Bill byl vedle casto spolu prodavame luky a on je duchodce a nema co delat a tak dela drevolaminatove luky jasne on tva zarezy nevymyslel ,ale indiani to delali u drevenych luku stovky let meli tam 3 zarezy, ale ono to na drevenych lucich moc nefungovalo a 4 zarezy u drevolaminatovych lucich funguji vyborne a tak rekni Arnimo at dela na rameni 2 zarezy .....Kopie luku je normalni vec ,proc vymyslet neco co uz bylo davno vymysleno a luk neni nic noveno ,,,.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 8:32 am    Předmět: Citovat

alwarez s tou kopií je to zase blábol! a dvojí zářezy na tětivu ani nekomentuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 11:45 pm    Předmět: Citovat

Jedine snad luk Satori delka 64 palcu co je od Arniho presna kopie Bena Grahama a ten by nemel stakovat a kdyby Arnimu nekdo rekl ,ze na teto luk by mel udelat dvojite zarezy jedny by zustaly na te delce 64 palcu a ten spodni zarez je na 62 palcich a luk nabyva 7 liber navic a tak vlastne prodava v jednom kusu dva luky rozhodne tento luk strili tak jak by mel ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 11:09 pm    Předmět: Citovat



Fucker má teoreticky pravdu. U slabších libráží je nárust mírnější, než na tomto obrázku.
Prakticky je stacking znatelný až za 27" nátahu.
Kdo má nátah 27" a víc, měl by volit delší variantu Scalpell 58" nebo Satori 64",66"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fucker
Nováček
Nováček


Registrace: 8.11. 2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 10:40 pm    Předmět: Citovat

na těch grafech chybí spojnice...spojnice od nulového bodu směrem nahoru...viz graf...http://www.bowreports.com/index.php/traditionalbowreports/item/ah-archery-acs-cx-copy.html?category_id=77......
takže když si uděláš spojnici tak vidíš že síla narůstá od 25" nahoru..takže ten "úlevový bod luku" který je prioritmí je mezi 20" do 25" a pak už se křivka zvedá...tedy od 25" tahá střelec postupně více...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

Asi mám nějaké jiné oko , nebo výraz stacking znamená něco jiného, ale já ho nevidím ani na 30" Wink pokud tedy stacking znamená náhlý strmější nárust síly na nátahu. To co vidím je standardní nátahová křivka mírně deflexně-reflexního LB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fucker
Nováček
Nováček


Registrace: 8.11. 2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 9:27 pm    Předmět: Citovat

Tekt Vis....a když si uděláš u všech svých grafů spojnici tak zjistíš že luk začíná stackovat od 25" délky nátahu...ideální linie je posunuta na 21 - 24"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tekt-Vis
Nováček
Nováček


Registrace: 5.3. 2012
Příspěvky: 14
Bydliště: Louňovice

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 6:55 pm    Předmět: nátahová křivka Citovat

dal jsem do kupy tabulku nátahové křivky mého Scalpelu 56"/45# pro případné zvědavce, protože jsme se tu před časem bavili o stackingu... měřil jsem to asi 7x, abych eliminoval chybu a rozptyl při odečítání na stupnici délky nátahu... proto je těch křivek několik - "průměr" = tj. průměr všech měření, "průměr poslední" = průměr z posledních 3 měření, která mi přišla, že jsou nejpřesnější, "poslední měření" = na tom jsem si dal nejvíc záležet...
http://tekt-vis.rajce.idnes.cz/Natahove_krivky_Scalpel_56_45/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 12:30 am    Předmět: Citovat

S tezkymi sipy je nulova vzdalenost u tradicnich luku mezi 35-45 metry.

Kdyz se kotvi ukazovackem v koutku ust a strili se 3 pod.

Se jednim prstem nad pridej tak 10 metru.

Zitra ti to ukazu.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2012 11:12 pm    Předmět: Citovat

No a hlavně záleží na výšce obličeje, takže jakýkoliv výsledek je velmi málo objektivní...sice nemám Arniho luk, ale pokud kotvím pod lícní kostí a mám šíp mezi prsty, tak přes hrot mířím na 70m... většina luků s laminátem to bude mít nad 50m.
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tekt-Vis
Nováček
Nováček


Registrace: 5.3. 2012
Příspěvky: 14
Bydliště: Louňovice

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2012 10:17 pm    Předmět: shooting gap 15 a 25m Citovat

mám dotaz na majitele Arniho luků - měřil někdo z vás gap - střeleckou mezeru - rozteč mezi bodem záměru (přes hrot šípu) a cílem kam dopadají šípy na terčovnici na vzdálenosti 15m a 25m? zajímalo by mne to u Jekyllu i u Satoriho... Scalpel mám tady asi jediný, ale pokud by ho někdo měl, tak bych byl rád, pokud by to majitel pro mne naměřil... chápu, že je to také dané kombinací síly luku, délky luku, délky nátahu, délky šípu a zejména brace height spolu s výškou lůžka pro končík - pokud tyhle údaje připojíte, tak to ocením...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tekt-Vis
Nováček
Nováček


Registrace: 5.3. 2012
Příspěvky: 14
Bydliště: Louňovice

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 8:01 pm    Předmět: Citovat

Chtěl jsem tomu dát čas, než odpovím a taky jsem se chtěl vyhnout rozdmýchávání zbytečných diskusí. Když jsem luk přebíral, tak jsem ho samozřejmě vyzkoušel, ale přišel mi dobrý, stejně tak jako ostatní luky, které jsem u Arniho zkoušel, nežli jsem ho objednal. Stejně jako boty, tak ani luk nekupuju přes eshopy, ale ani o botách co si vyzkouším v prodejně, nedokážu jednoznačně říct, jak se budou chovat při týdenní vysokohorské turistice pokud jsem ještě nikdy po horách nechodil. Tím narážím na to, že jsem začátečník.
Odpověď je tedy, že jsem ho vyzkoušel a byl dobrý.
Měřím nátah skoro denně a ustálil se na 27,5" samozřejmě +/- 0,5". Po cca 1400 střelách musím říct, že luk stacking nemá.
Navíc, pokud se podíváš na nabídku od Arniho, tak tenhle typ luku vyrábí v rozmezí 25-60# pro různé druhy nátahu a to jsme spolu probrali. Myslím, že kdyby měl jakékoli pochybnosti o tom, že to nefunguje, tak by mne přesvědčil do jiného modelu. Stejně tak jsem se ho ptal, jestli není na můj nátah, který jsme zkoušeli spolu, lepší velikost 58", ale byl přesvědčený, že je 56" optimální.
Funguje to. Jsem spokojený a pokud vidím nějaké chyby, tak je vidím v sobě.
Natočil jsem si krátké video, abych na pěti šípech viděl, jak se luk chová z nezávislého pohledu a zdá se mi to dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 4:56 am    Předmět: Citovat

Stakovani je matematicky vyjadrene a ne tak jestli ja to citim a jak se mi to libi ,nebot zacatecnici kupuji luky jak se jim libi a ne tak jak funguje a udelat si natahovou krivku je velmi jednoduche ja si cely zivot kupuji boty a i kdyz vim cislo boty si pokazde vyzkousim jestli mi pasuji a tak take si kupujete nevyzkouseme boty a verite tomu cislu co tam je napsano a neni to same s lukama a verite lukari co tam ma napsany tah a pripadne kdyby tam mel k luku dodanou natahovou krivku, tak to neprezkousite ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další
Strana 1 z 25

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.