Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Další začátečník

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kurzy, semináře
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 7:59 pm    Předmět: Citovat

No,podľa mňa 2-4 tréningy za mesiac je o ničom aj keby si tam strávil 10 hodín, ešte tak týždenne, to by šlo, inak to nemá cenu, ozaj len tak vypustiť pár šípov pre zábavu, veď už to niekam doletí . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 9:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.
U Standy si vyzkoušíš a bude ti kvalitně vysvětleno vše z oblasti sportovní lukostřelby. Rozhodně to není špatný úvod do lukostřelby obecně. Pokud se budeš chtít seznámit i s tradičtějším pojetí budeš muset oslovit i někoho jiného a pravděpodobně se jet podívat na nějakou takovou sešlost ( turnaj ). Potřebné informace a kontakty najdeš jistě zde na foru.
Četnost treninku je věc individuální a záleží i na tom s čím se člověk spokojí, samozřejmě platí jako v jakékoli jiné lidské činnosti, čím více tím lépe.
Ať se daří.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jhora
Nováček
Nováček


Registrace: 4.2. 2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 7:58 pm    Předmět: Další začátečník Citovat

Zdravím všechny,

pohrávám si s myšlenkou vyzkoušet lukostřelbu. Prolezl jsem diskuse a články a rád bych zdejší komunitu poprosil o potvrzení a/nebo doplnění postupu, který jsem si z různě sepsaných rad poskládal. Podotýkám že jsem pracující kancelářská krysa z Prahy, ale pohyb mi úplně cizí zase není.

1) Domluvím se na Tyršově vrchu a zaplatím si pár hodin (mám to velmi blízko svého bydlení)
2) Zkusím si různé možnosti (podle toho co tam vlastně nabízejí), abych zjistil, co mě láká
3) Kupovat si nic nebudu, dokud si neuspořádám v hlavě, jestli mě to baví a jaká forma lukostřelby mě nejvíc láká, protože nemá smysl kupovat vybavení levné - úspora finanční by se mohla podepsat na horším dojmu ze sportu, protože mi bude spíš na překážku než ku pomoci. Holt mě to bude stát něco na půjčovném.

Vynechal jsem něco podstatného?

Případně mám si na střelnici na Tyršově vrchu dát na něco pozor? Můžu tam vyzkoušet všechny varianty lukostřeleckého sportu, nebo si pro nějaké musím dojet jinam (v tom případě kam)?

A kolik by tak měl začátečník strávit času tréninkem. Podotýkám, že už pár let mám své vlastní povinnosti, takže to vidím tak na 2-4 tréninky měsíčně (vždycky v neděli, když nebudu mít povinnosti jiné, což občas mám). Je to dost? Počítám zatím s hodinovým tréninkem. Nebo mám spíš chtít dvouhodinové bloky (volné mám prostě 2-4 neděle v měsíci).

Předem díky za rady Smile

Honza
_________________
Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kurzy, semináře Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.